4. Záhadný plán se začíná uskutečňovat!

10. února 2009 v 18:54 | Šílenej |  La Romantica by Šílenej
prosím neřešte, že by zde použité písničky v roce 2006 ještě ani neexistovaly, ale já se vyznám jen v rocku- a to ke všemu jen v tom co mě zajímá, takže se omlouvám předem, že vás možná budu mystifikovat. A to že to budou strašný songy taky přejděte… Díky.


,,Pánové, tady to žije!!!´´ zařval Andrew, který se právě rozhlédl po tanečním klubu.

,,Mluvíš mi z duše,´´ přitakal mu Toby ,,číhejte doprostřed!´´ oči navrch hlavy a prstíčkem ukazoval přímo pod disko kouli, kde se svíjelo asi 6 lidí v rytmu hudby, což mimochodem nebyla žádná lidovka. ,,Ta holka je ohebná jako guma, je to vůbec možný?´´

,,Jak vidíš tak jo, ale válí pěkně, jestli myslíš tu, co já.´´ souhlasil Duke, odtrhl zrak od šestice a rozhlížel se kolem. Netrvalo dlouho a zahlédl svou vyvolenou. Klukům to sice neřekl, ale nenápadně zamířil blíž k ní, když si došli koupit pití. Údajne, že z toho jejich plácku bude super vidět všude kolem. Ve skutečnosti měl pravdu, ale klukům to bylo docela putna, kam si stoupnou. Toby se pomalu začínal taky kroutit, ale postupem času se to spíš změnilo v blbnutí s Andrewem, takže se vzájemně polili svými nápoji a ještě ke všemu z toho měli příšernou legraci.

A takhle blbli ještě nějakou dobu, ve zbytku času pozorovali pružnou šestici uprostřed parketu a komentovali jejich pohyby. Ve většině případů to byly jen pochvalné komentáře.

,,Vyhlašuju vítěze.´´ ozval se Toby a získal si tím pozornost svých dvou přátel. ,,Ta holka v mikině s kapucou a holým břichem.´´ pronesl dramaticky. Andrew i Duke souhlasili bez zbytečných průtahů

,,Tak kruci kde je? Už je půl desátý pryč.´´ začal se vztekat Duke. A nervózněl čím dál tím víc. Pomalu se mu už začaly i klepat kolena, jak nevěděl, co ho čeká a to ho přivádělo k šílenství.

,,Sakra, naše šestka se rozutekla, co budem komentovat teď?´´ zasmušil se náhle Toby, když si všiml, že objekty jejich dnešní zábavy nejsou tam kde bývaly.

,,Třeba ti pomůžu,´´ ozvalo se těsně vedle něj ,,kde je Duke Orsino?´´ dívka nemusela čekat dlouho. Hledaný se sám otočil a kulil na ní oči a jeho dva společníci zase valili bulvy z něj a zpět na dívku.

,,To jsem .´´ ozval se a začal vnitřně panikařit.

,,Super, tebe máme, tak už nám chybí jen tvoje vyvolená, kde je?´´ zeptala se dívka bez okolků. Duke rozpačitěl ještě víc a Toby s Andrewem pořád kulili oči z Duka na dívku, kterou vyhlásili vítězkou ve své smyšlené soutěži v kroucení se na parketu, a zpět.

,,Ta blondýna ve zlatým.´´ stočil se Duke k dívce, která ho oslovila a prstem jí ukazoval směr, nervozita hodně rychle zmizela. Byl tak blízko, že až cítil jak z ní sálá teplo z tance. (A/N: jestli se teď nějaký idioti, stejně jako Bičik, smáli výrazu "sálá z ní teplo" tak jste mě nas… nic jinýho mě totiž nenapadlo :-D. Tím nenarážím na to, že by zde přítomná dívka byla nějak teplá, jen jí bylo horko.)

,,Hej lidi?´´ zavolala dívka s odhaleným břichem a s kapucou stále na hlavě na své společníky, kteří ji doprovázeli.

,,Jen běž, u nás se budou mít jako v bavlnce.´´ přitakal jí jeden ze tří kluků s lišáckým úsmevem, kterým byl jen těžko k rozeznání, díky zdejšímu blikotajícímu barevnému osvětlení.

,,O co tady jde?´´ dožadoval se Duke vysvětlení.

,,Dočkej času, hned se dozvíš.´´ odpověděla dívka, otočila se k němu zády a zamávala na Dje. Sotva to udělala DJ spustil další písničku, konkrétně: Montana Tucker Sikora Denial - aint no stressin. Duke to celé sledoval s pusou dokořán. Stačil se už jen podívat zpět na své dva kamarády a ti už tančili se zvláštní pěticí tanečníků a pomalu mu začínalo svítat co se asi bude dít.

,,No to snad…´´ začal protestovat, ale to mu bylo zatrženo.

,,Pojď!´´ řekla dívka, chytila ho za ruku a dotáhla na vzdálenost necelých dvou metrů od jeho vysněné dívky. ,,Uvolni se.´´ snažila se mu domluvit a použila pobavený tón hlasu, protože Duke přímo zkoprněl, když uviděl Adrienne tak blízko sebe.

,,Si děláš srandu? Jak se mám asi uvolnit, když po mě chceš, abych se ztrapnil před TOU holkou?´´

,,Vychladni a na nic nemysli, jen poslouchej muziku.´´ pokračovala dál, jako by jí nepřerušil a jeho hysterického tónu si vůbec nevšímala. Snažil se, vážně se snažil si nikoho kolem nevšímat a vnímat jen hudbu, ale něco v jeho fotbalem přeplněném mozku, mu v tom bránilo. ,,Tak jinak.´´ vzdala se modrovláska, chytila ho za obě ruce a donutila ho se pomalu pohybovat do rytmu hudby. Zpočátku to bylo vážně těžké, ale při další písničce už nebyl problém.

Společně se spolu svíjeli a plazili po sobě další tři nebo čtyři písničky, ale při náhodném a neplánovaném otření jejich rtů o sebe, se dívka rozhodla. Jediným gestem ruky přivolala blíže své a Dukovy přátele, na dva kroky se od něj vzdálila a když se vrátila, přivedla sebou o několik málo centimetrů menší blondýnu než ona sama, známou také pod jménem Adrienne Collinsová, která se ani nebránila a s úsmevem se přidala. Vlastně přebrala místo dívky s kapucou, protože ta se kdo ví kam ztratila, aniž by si toho někdo všiml.


Duke byl tak rozjetý, že málem ani nepostřehl, že se mu vystřídala partnerka. Když to zjistil, okamžitě zkoprněl. (A/N: No dobře, možná trochu přehánim, slavný fotbalový mozek si toho všiml až při další písničce. Jo, až takovej je to blesk…).

,,Ahoj Duku, tancuješ skvěle, nezajdeme někam?´´ zeptala se ho blondýna, když si všimla jeho konsternace, ale nijak to nekomentovala, ani jeho koktavou mluvu, kterou stejně nebylo ani pořádně slyšet přes tu hlasitou muziku a povykování ostatních návštěvníků.

Jeho stručná ale výstižná odpověď byla: ,,Jasně, proč ne?´´ a dál se trsalo jako o život. "Kvůli tomu jsme tady, tak proč to nevyužít." Byl jeho argument.


 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.