5. kapitola – Hele to tu něco řádí, nebo je těm ,,feťákům” špatně ze mě?

26. února 2009 v 19:32 | Bičik |  Nightfall by Bičik
Taky jednou aby se neřeklo...

Přeju good počtění.

Bičik

5. kapitola - Hele to tu něco řádí, nebo je těm ,,feťákům" špatně ze mě?

Cha, tentokrát jsem se vydala do učebny sama bez doprovodu, protože učebna biologie byla hned vedle dějepisu a tam jsem už trefila. Šla jsem do třídy s ipodem na plný kule, takže jsem nevnímala, co je kolem mě, jenže při svý šikovnosti jsem zakopla o lavici a padala jsem na záda.

Ano, až tak jsem šikovná. Padala jsem, abych se seznámila se zemí. Jenže někdo nechtěl ,,tohle setkání po letech" dopustit. Těsně za mnou šel totiž objekt mého nestydatého očumování v jídelně, Edward Cullen. Chytil mě tak rychle, že jsem to nestačila ani zavnímat. Cullen tedy na mě zíral seshora, chtěla jsem mu poděkovat, ale jeho oči mě tak propalovaly, že jsem se nezmohla ani na slovo a zírala do jeho dokonalého obličeje. (A/N: ach bože, to je romantika, asi se jdu utopit do kalu)

Jeho oči byly temně černé a jeho pohled nenávistný, jako kdybych mu vzala jeho oblíbeného medvídka (poznámka Šílenýho: růžovýho medvídka, A/N: ale ty táhni, nebo ti růžovýho medvídka koupim a bude tě po nocích strašit ). I přesto se ale nezmohl na to, aby mě postavil do normální polohy a nepřestal zírat stejně jako já. Hypnotizovali jsme se pohledem, dokud z chodby nebyly slyšet hlasy. (A/N: hurááááááá, vysvobození, utopit se pujdu až zejtra)

Cullen mě rychlostí blesku postavil, naprosto mě ignoroval a sedl si na své místo. Stála jsem tam jak přimražená a vzpamatovávala jsem se z toho. Divnější věc jsem nezažila, teda když se nepočítá taneční. Do třídy vstoupil Mike s Chasem, Mike si všiml mé strnulosti a divil se, co se děje: ,,Amber, jsi v pořádku?"

Konečně jsem se probudila ze svýho osobního transu a pohlédla na Mikea. ,,Ne, nic dobrý, jen jsem se zamyslela."

,,No, vypadáš, jako bys viděla smrtku." přidal se Chase k mýmu zkoumání a ani on, ani já jsme netušili, jak blízko je pravdy.

,,To se ti jen zdá." tvrdila jsem a pokusila se o úsměv, abych je přesvědčila, jenže tim šklebem, co jsem vytvořila, bych nepřesvědčila ani poloslepého dědu s šedym zákalem.

,,No tak dobře." zašklebil se Chase a bylo vidět, že mi nevěří, ale měl tu soudnost a dal mi s tim pokoj a šel si sednout na svý místo. Mike bohužel tu soudnost neměl.

,,Neudělal ti něco Cullen?" zeptal se a propálil Cullena nenávistným pohledem.

,,Ne, ne, vůbec, vlastně úplně naopak." hájila jsem ho a pokradmu jsem se na něj podívala.

,,Tomu nerozumím." nechápal Mike, co melu.

,,Nemusíš." řekla jsem a vytratila jsem se, jednak proto aby to Mike už neřešil a jednak protože do třídy vešel učitel, kterému jsem měla dát podepsat papír.

Pan Banner, jak jsem vyčetla z jeho klikyháku, zamumlal něco jako: ,,Vítejte u nás ve škole." A pak mi řekl, že biologie je téměř plná a že tu je už jen jedno volné místo. Hádejte, kam ten děda ukázal? ,,Vedle pana Cullena je však ještě volné místo."

No aby tam to volný místo, nebylo i potom, co si tam sednu. Před chvílí se tvářil, že mě chce zároveň sežrat a zároveň ze mě blít, jo, to dívku zaručeně rozrajcuje. Sedla jsem si vedle něho a ten si odtáhl židli, co nejdál mohl. Já to řikala, chce se mu ze mě blít. (A/N: Šílenej to řikal jen pro pořádek, abych mu neloh autorský práva)


Čichla jsem si k vlasům, ale ty kupodivu voněly po jahodách, možná až moc, asi omezim množství šamponu na hlavě. Třeba je Eddie, jak ho už stačila Riley přejmenovat společně s Emmettem, kterého zas přejmenovala na Metta a to nezmiňuju, že Tylerovi začla řikat Ty, ten bude doma nadávat jak křeček, zvlášť když plánuju mu tak říct, alergickej na jahody. (A/N: jo jen pro pořádek, ty přezdívky Eddie, případně Ed, Mett a Ty jsou výtvorem Šíleného, já mu to jen vyčóroval)

Jo, jahody, to bude určitě tim. V tu ránu před nás pan Banner postavil misku s jahodama, že si prohlídneme bobule. Eddie, díky bohu že neví, že ho tak Riley pojmenovala, si jednu jahodu vzal do ruky a nedělalo mu to žádný problém. No, něco mi říká, že jahodami to asi nebude. Měla jsem sto chutí čuchnout si k podpaždí, jestli to není náhodou tim, ale to se na veřejnosti nehodí. Natáhla jsem ruku pro jahodu, protože pan Banner o ní něco vykládal, sice nevim, co vykoukám na jahodě, ale…že tuhle školu nechápu už víte?

Natáhla jsem se pro ní, aniž bych se podívala, kam tu ruku strkám, takže jsem zavadila prstem o Edwardovu ruku, spěšně jsem se na něj podívala, protože jeho ruka byla neuvěřitelně ledová, jako by měl snad zimnici. Edward mě propálil znovu nenávistným pohledem, takže svou scénu s Jasperem ,,je ti špatně?" jsem nehodlala opakovat. Raději jsem se od něj odtáhla tak daleko, jak lavice umožňovala a snažila se nevnímat jeho přítomnost.

To se zrovna moc nedařilo, když ten kokot klepal lavicí. Podívala jsem se po něm, abych viděla, jak to dělá. Mlátil se pod lavicí pěstí, kdybych se nebála na něj promluvit, tak bych ho sprdla, aby si svý masochistický výlevy nechal na jindy a ne když se pokoušim na tý lavici něco psát, jenže jsem neměla chuť, a ani odvahu, na něj mluvit. No, během čtvrt hodiny jsem si osvojila psaní na kinklající se lavici, akorát ty zápisky nebudou k přečtení, ale to je detail. Ale Edouš si může bejt jistej, že všude rozhlásim, jakej je úchylnej masochista. Je otázkou času, kdy si vezme tužku a začne si s ní rejt do ruky.

Pak se ozval zvonek a Edward vylítl ze třídy jak atomová střela. To je ale chuj! No, pro změnu, budu vážná, je pěkně divnej, asi má alergii na individua jako já a jeho lékem je masochismus, jinak fakt nevim. Mike se ke mně pak přitočil a zeptal: ,,To jsi píchla Cullena tužkou nebo co?"

,,Asi jo, moje tužka dokáže věcí…"

,,Jo, víš, že nám teď poslední dvě hodiny odpadaj?"

,,Fakt? Hustý."

No jak pro koho, nemám se jak dostat domů a pěšky se mi nechce pokud….

,,Prosim tě, Miku, nevíš jestli tady není někde vyvěšenej rozvrh 4. ročníku?" zeptala jsem se a Mike se rozzářil jak podlaha po zakročení Mr. Propera a dovedl mě k nástěnce, která byla na chodbě.

,,Jo, tak dík, Miku. Zatím ahoj." rozloučila jsem se a hnala jsem se do učebny chemie, kde se teď Riley a Ty měli nacházet. Učebnu chemie jsem našla jen díky smradům, které z ní vycházely. Vkročila jsem do učebny a hledala jsem Riley a Tylera. Tylera jsem spatřila vzadu v bílým plášti, ochranných brýlích a gumových rukavicích a svou čepici se neobtěžoval sundat. Vedle něho nebyla ale Riley, ale nějakej černoch. Kdo se má pak divit, že mu Riley nadává do Eminema.

Zamířila jsem k bratříčkovi a ten mě pozdravil, když mě uviděl. ,,Nazdar, sestro." Pak si všiml výrazu v mém obličeji. ,,Né! Co chceš?"

,,Jak víš, že něco chci?" zeptala jsem se nevinně.

,,Žiju s tebou 17 let, tak už tě znám. Tak co teda?"

,,Pujč mi auto."

,,ANI OMYLEM!"

,,Proč ne?"

,,Já nevim, třeba protože ho chci vcelku! A proč s tim teď otravuješ? To nemůžeš počkat až nám skončí škola? Tě pak vezmu."

,,Ne, nemůžu, protože nám odpadly dvě hodiny. Tylere, prosím."

,,Ne."

,,Tyi, prosíím."

,,Tak tos posrala." sjel mě Tyler, když slyšel, jak jsem ho označila. ,,To tě navedla ta peroxidka?"

,,Jaká? Já žádnou neznám." dělala jsem tupou.

,,Hm, myslim Riley."

,,Přijde na to…"

,,Na co?" vyštěkl na mě Tyler.

,,Řeknu ti to, když mi dáš klíčky." nabídla jsem mu.

,,To zapomeň, řekni si Riley."

,,A kde je?"

,,Támhle, ty slepejši." ukázal na lavici u okna, kde byla Riley s ……

……….Emmettem? Ty krávo, ta se s tim nesere. Rosalie, neRosalie.

,,Zdar, Riley, půjčíš mi auto?" vychrlila jsem na ní.

,,Zapomeň, já ho chci vcelku."

,,Zvláštní, zdá se mi, žes řekla úplně to samý co Tyler."

,,Protože je to pravda." sjela mě Riley.

,,Kdo to je?" zeptal se Emmett, který stál u levého rohu stolu.

,,To je Amber, ta o které jsem ti říkala."

,,Co přesně?" zděsila jsem se.

,,O tom jak si nabořila tátovo auto, když si zajížděla do garáže." řekl mi Emmett se smíchem ve tváři.

,,To bylo jen jednou." hájila jsem se.

,,Jo? A co to, jak si nám zrušila plot, když si zajížděla k vám na dvůr?" připomněla Riley.

,,No tak přiznávám, parkování není má silná stránka. Ale tady nemáme plot a jezdit do garáže nebudu, přísahám."

,,Ne." nedala se Riley přemluvit.

,,No tak, nebuď svině." prosila jsem jí.

,,Sorry, na to mám svý Mitsubishi moc ráda. Řekni Tyovi."

,,Ten mi ho taky nechce půjčit."

,,Tak si půjč moje." ozval se najednou Emmett.

,,Mette, jsi si jistej, že chceš obětovat svý auto?" divila se Riley, co to z Emmetta leze.

Koukám, že Riley už si ho ,,ochočila", už mu říká Mette. Mě samotný to ale přišlo divný.

,,Vždyť mě ani neznáš, co když ti ho ukradnu nebo zdemoluju?" namítala jsem.

,,Věř mi, mý auto něco vydrží a kdybys ho ukradla, tak bych si tě našel." Tomu jsem se zasmála, protože lohnout ho riskovat nehodlám.

,,Dej mi ale chvíli, musim najít klíčky." řekl a začal se hrabat v kapsách, já se přemístila blíž k němu a ucítila jsem chlad, který ke mně šel z otevřeného okna vedle Emmetta. Emmett se zarazil a přísahala bych, že zbledl a to byl už bílej dost. Vypadalo to přesně jako u Jaspera a Edwarda. Emmett zalapal po dechu, opřel se o desku stolu a podal mi klíčky. I Riley si všimla, že s Emmettem není něco v pořádku.

,,Emmette, jsi v pořádku?" zeptala jsem se.

,,Jo." zachraptěl Emmett. ,,Jen už běž, prosím tě. Auto mi vrátíš zítra."

,,Dobře, tak zatím." rozloučila jsem se a odešla jsem zmatená ke dveřím. Najednou jsem uslyšela ránu, ohlédla jsem se a spatřila desku stolu, u kterého byli Emmett a Riley, na zemi. Učitelka, která zrovna dorazila, se tázavě podívala na Emmetta.

,,Myslím, že ta deska byla už uvolněná." hájil se Emmett.

Já jsem radši vypadla, ale jedno bylo jasný, první věc, co udělám doma bude, že se osprchuju, protože todle už není normální.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 wladka wladka | Web | 4. března 2009 v 12:34 | Reagovat

ahoj ja len aby ste vedeli ze som nechala komet prijednej z poviedok   bud nelowstory al Hogwarts nwm kde vysvetlujem preco som tu tak dlho nebola

zrejme ficite na Supernaturale(ja neznam ja sa to pise) ale ajja som to zacala pozerat a nemozem sa od toho odtrhnut   oni su ta ...... (je to dobre) radsej to pisat nebubudem pisat   nechcem aby ste si mysleli nieco zle o mne

ale fakt su uzasny  hlavne Dean   papa   objavim sa tu neskor ked si precitam poviedky

2 bičik bičik | 5. března 2009 v 15:01 | Reagovat

ne, my vůbec neujíždíme na Supernatural, my muzikanti, že jo, Šílenej? ale děkujem za tvý komentáře, aspoň máme důvod psát, když teď víme, že si to aspoň někdo přečte

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.