5. Konec všeho nebo nový začátek?

10. února 2009 v 18:33 | Šílenej |  Twilight by Šílenej

Hlásím se konečně s další částí Twilightu, sorry, ale ten dementní blog nespolupracuje podle mejch představ.

Hezký čtení

Šílenej


Druhý den byl lepší, ale i horší...

Lepší, protože ráno ještě nepršelo. Mraky byly tmavé a husté, ale ještě pořád zadržovaly vodu, asi čekaly až obě dívky vstoupí do budovy školy a až potom začalo pršet a zbytek už stál za starou belu...

Mike se začal snažit provozovat svou nabalovací techniku, kterou jistě piluje již několik let. Takže si na angličtině přisedl k Belle, která z toho byla celá nadšená a vyprávěl jí nějaké své nesmysly, dokonce ji doprovodil i na další hodinu. Ulíznutý, úslužný asiat Erik si Mikea měřil každou chvilku pohledem. Tedy, spíše to vypadalo, jako kdyby ho chtěl sprovodit ze světa, ale to je vedlejší, Belle to i docela lichotilo.

Ostatní lidé ze školy už po ní nečučeli tak jako den předtím. U oběda Bella seděla u stolu ve stejném složení jako včera, ovšem, až na výjimku, Jo se ještě neukázala. ,,Asi jí dlouho trvá se převlíknout." pomyslela si mladá Swanová, když si vzpomněla, že Jo to ráno nadávala, že se jí ten den na tělocvik vážně ani za nic nechce.

Bruneta zase bezcílně bloumala pohledem po jídelně, když zahlédla v obličeji celou červenou Jo, jak si to šine ke stolu, ovšem ne k tomu, kde seděla Bells a tak dále... Ale ke stolu Cullenovy rodiny. Jak si bruneta náhle všimla, byli jen čtyři, Edward chybí. Když si Jo sedla vedle toho namakaného mládence, tak si Bella nemohla nevšimnout zabijáckého výrazu blondýnčina obličeje, asi se jí to dvakrát nezamlouvalo. (A/N: za to mně jo, tak odpluj ty blonďatáčůzo!)

---

,,Zdravím všechny,´´ hodila černovláska pozdravem po osazenstvu ,,neboj se Rosalie, hnedka vypadnu.´´ dodala, když si všimla nesouhlasného zavrčení z dívčiny pozice, ovšem, je zde menší problém... Rozčepýřená Alice s blonďatým "ehm" Jasperem, se věnovali bohulibější záležitosti, než je nějaké trapné zdravení a to vzájemné si vyměňování tělních tekutin, respektive slin. S Rosalií byly na nože už od začátku, nejdříve protože se Jo začala přátelit s Edwardem, který se měl původně stát jejím přítelem-jak vymyslel jejich "papá" a potom, když se seznámila ještě s Emmettem, s kterým Rosalie chodí, to už byl vrchol. I když mezi těmi třemi nebylo nic jiného než přátelství, tak to Rosalie nemohla vydýchat. Proto teď jediný na pokec zůstal zase jenom svalovec.

,,Jů, můj nejoblíbenější smrtelník, ahoj.´´ řekl rozzářeně Emmett, když zjistil, kdo si mu sedl po levici a Rosalie měla dost co dělat, aby se po těch dvou nevrhla současně. I když byla na druhé straně stolu, vůbec v ničem by to nebránilo.

,,Tak ráda bych řekla: "můj nejoblíbenější nesmrtelnej", ale to nemůžu, protože by mě tvoje družka překousla vejpůl, viď Rosalie?´´ začala decentně provokovat tu nesmrtelnou blond fuchtli Jo. Ale to jen protože tam byl Emmett, a ten jí vždycky nějak zachránil krk, i když byl docela často pod stolem mrtvý smíchy, takže ani to nebyl spolehlivý ochránce... ,,No tak nic, teď beze srandy, kde je Ed? Pochybuju, že jel na lov sám a navíc v tomhle počasí.´´ zeptala se černovláska bez okolků Emmetta, kterého tato společnost očividně těšila, protože se usmíval, ale po této otázce mu úsměv pohasl.

,,Pryč.´´ řekl jednoduše svalovec.

,,Pryč? Mette, to je docela chabý vysvětlení, nemyslíš?´´

Rosalie nevydržela u stolu se smrtelníkem, tak se raději sebrala a odešla, se slovy, že tohle nemusí nikdo vědět, je to rodinná záležitost, a že se nebude podílet na roztrubování rodinných záležitostí do světa. Emmett si povzdechl a Rosino chování raději přešel bez poznámky, taková byla totiž vždycky, alespoň co ostatní z této povedené rodinky říkali.

,,Odjel zpátky na Aljašku. Esme se to dozvěděla až dneska ráno a udělala pořádnou scénu.´´

,,To se nedivím, copak by žně nestačilo si zacpat nos? Vždyť vy stejně tak nutně nepotřebujete kyslík.´´ kroutila nad Edovým jednáním Jo hlavou.

,,To sice ne, ale nevyšlo by to. Stejně si myslím, že se dřív nebo později vrátí, Edward se jen tak lehko nevzdává, to už snad víš z vlastní zkušenosti.´´ řekl Emmett a čekal, jak dívka zareaguje. Ta se na něj jen zašklebila.

,,Vážně nepotřebujete kyslík, za celou dobu co jsem tady, se tihle dva ještě nerozpojili.´´ řekla Jo a kývla na dvojici Alice-Jasper. Emmett se tomu jenom zahihňal.

,,Hele, tvůj kluk jde.´´ zašklebil se Emmett a mrknul směrem k vysokému, tmavovlasému klukovi, který právě procházel kolem a podíval se na ty dva. Dokonce se lehce pousmál na Jo, ale raději rychle zase zmizel a dělal, že nic neviděl, ani neslyšel.


,,Haha, strašně vtipný. Edward tě zase naved?´´ vztekala se dívka.

,,Ani nemusel. Ale kdopak nám to tady zčervenal?´´ poškleboval se vazbič dál.

,,Smíchy nemužu dejchat, tak přestaň! Žádnýho kluka nemám, zdar.´´ rychle se zvedla a upalovala si koupit něco k jídlu a potom hodně rychle na místo k Bella, která byla zase zvědavá jako poštolka, jak jinak. Jestli se ta holka nestane investigativní novinářkou, tak už fakt nevim. pomyslela si Jo, když na ní bruneta vychrlila hafo otázek najednou.

,,Co pořád děláš, že jseš tak červená?´´

,,Ještě ty začínej,´´ zavrčela ,,jsme měli tělák a Clapp nás nutil do odrovnávaček, tak co se divíš, bohužel nechladnu zrovna hned a navíc je tady všude nehorázně přetopeno´´ odpověděla černovláska brunetě a přitom rozdělávala plechovku Pepsi, která se zabejčila a nechtěla se nechat otevřít (A/N: odrovnávačky=minimálně čtyři lajny na zemi, a běhá se 1-2, 1-3, 1-4 a zpátky, když to děláte celou hodinu jako hovada, tak se nedivte že je někdo uřícenej a sotva plete nohama a rukama)

,,A proto se ti klepou prsty?´´

,,Mě se neklepou prsty, ale ta pixla z plechu se nechce nechat otevřít.´´ začala se vztekat Jo. Od stolu Cullenových se ozval Emmettův smích a ten nebyl dost rychlý, takže Jo viděla, komu se směje, pak se honem otočil zpátky, jedno rozhodnutí blbější než druhý to druhý:

za 1. smát se,

za 2. otočit se k "nepříteli" zády.

Pak se nemá divit, že to schytal jablkem do zátylku.

,,Jasně.´´ řekla bruneta a sebrala své příbuzné tu ošklivou věc, co odmítala spolupráci z rukou a jedním ladným pohybem ji otevřela.

,,Dík.´´ zamručela Jo a věnovala se jídlu. Emmett se zase začal pochechtávat, že ho bylo slyšet až ke stolu děvčat. ,,Mette, mít ještě něco, co po tobě můžu hodit, tak to hodím a víš že já si vždycky něco najdu.´´ procedila černovláska mezi zuby, tak jako by dotyčný seděl na vedlejší židli.

,,Co se tady děje?´´ ptala se vyjeveně Bella, která se začínala obávat o sestřenčino duševní zdraví.

,,Nic. Támhleten pitomec mě chce naštvat.´´ zamumlala Jo s plnou pusou.

,,Aha, a daří se mu, co?´´

,,Jo,´´ zmáčkla Jo plechovku a od Cullenovic stolu se znovu ozval smích ,,To je za trest.´´ postěžovala si černovláska a dál se věnovala žvýkání potravy.

,,On asi i dobře slyší, jak tak koukám.´´

,,Hm, to je tou vydatnou stravou. Občas si zajedou na lov do hor.´´

,,A kde je ten Edward?´´ chtěla nenápadně vyzvědět Bella, třeba jí Jo něco řekne o tom, proč se tak divně choval. Předešlý den se Bellinka doma důkladně zkontrolovala, jestli třeba nešlápla do psího exkrementu, či jestli si do něj ještě ke všemu nesedla a tak podobně, ale nic na sobě nenašla, tak chtěla vědět důvod Edwardova nepochopitelného chování.

,,Je nemocnej, trotl. A asi i dlouho bude,´´ řekla Jo ,,ten až se mi dostane do rukou, tak uvidí.´´ zamumlala si podstatně tišeji, ale i tak jí Bella rozuměla každé slovo.

,,Proč? Co proved? Copak může za to, že je nemocnej?´´ rozvíjela dál Bella konverzaci na téma "rozcuch Edward empire Cullen".

,,Při hodinách nemám do koho hučet ty svý nesmysly a on si teď najednou vzpomene, že se na školu vybodne.´´ rozvášnila se Jo.

,,E?´´ nechápala bruneta.

,,Máme společný vyučování, teda kromě dvou hodin, matiky a hodin, kdy já mám tu pitomou chemii a on s tebou biologii. Při hodinách skoro nikdy nedáváme pozor, ale kecáme spolu, už to chápeš?´´

,,Ahá, takže vy jste kamarádi a přátelíš se i s táhletím kulturistou.´´ řekla Bella, tak jako kdyby právě rozlouskla vznik vesmíru a z kulturistova místa se zase ozývalo hihňání.

,,Jo a Ed s Mettem se pravděpodobně vsadili, kterej mě bude štvát víc.´´ tak to už Emmett nevydržel a smíchy se skácel na stůl a praštil se do čela. To byla pořádná pecka, v desce, kam dopadlo jeho čelo, se udělal menší kráter. ,,Já mu vážně něco udělám, v tašce mám jedny super stříbrný zavírací špendlíky, co ti s nima sešpendlit ouška, Mettíku?´´ Emmett to stoprocentně slyšel, protože se napřímil na židli, stoupl si a jako kdyby ho píchli šídlem do zadku, opustil místnost. ,,Tak a je klid.´´ řekla spokojeně Jo a dál se věnovala pokrmu. I Bella jí nechala chvíli v klidu, opravdu jenom chvíli než dojedla a dopila a protože toho nebylo tolik, tím dřív mohla začít s výslechem.

,,Ty se s těmi Cullenovými znáš docela dobře, viď?´´ začala nenápadně mladá Swanová.

,,Tak to teda ne!´´ zarazila ji urychleně Jo. ,,Na tu rodinu zapomeň! Žádný techtle mechtle! Žádný sbližování! A ani žádný kamaráčofty! Je to jasný?´´ naježila se najednou Jo až z toho Belle přeběhl mráz po zádech.

,,P-proč?´´ začala z toho bruneta až koktat.

,,Protože vím, o čem a o kom mluvím, prostě je nech na pokoji. Alespoň v tomhle mi věř, když už v ničem jiným, nebylo by to dobrý, hlavně Edwardovi se vyhejbej, zvlášť než se srovná,´´ Pokud se teda ještě vrátí, pomyslela si Jo. ,,a taky Mettovi, jinak si to rozházíš u Rosalie, což bys rozhodně nechtěla, tohle vím zase z vlastní zkušenosti.´´ Bella poslušně slíbila a řekla, že se vynasnaží, ale kdo ví, jak to všechno dopadne.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Kdo je podle tebe největší borec z mojí verze Twilightu?

Edward
Emmett
Jo
Bella

Komentáře

1 wladka wladka | Web | 6. března 2009 v 10:31 | Reagovat

a aj toto je super

2 TJ TJ | Web | 22. prosince 2010 v 8:21 | Reagovat

Jo a Emmett sú proste super ale Bella mi trošku lezie na nervy :D.

3 Faillë Faillë | Web | 12. srpna 2011 v 20:12 | Reagovat

Jo je prostě borka největšího kalibru a to jak Mettovi sklaplo,... No zkártka nemám slov :D  :D  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.