2. You´ve got to be kidding me, right?

25. ledna 2010 v 18:26 | Šílenej |  My Life Would Suck Without You by Šílenej
Další část ještě nedopsanýho dárku pro Bičika... sice vůbec nepobírám proč vám to sem dávám, ale Momoík to vzal...

Lidi to byl dneska den... nuda jak v kostele... táhlo se to jak žvejkačka a s holkou, co s ní sedim, nám celej den hrabalo a když o češtině třídní zmínila, že Dekameron je lechtivej, a já debil do písemky před dvěma měsícema napsal: partička mladých lidí... a kámoška mi to hned připoměla, tak jsme byly mrtvý smíchy a úča na nás, že neni vůbec nějaká úchylná, ale že o tom ten Dekameron je... no jo, jenže vysvětlujte si jí v záchvatu smíchu že se netlemíte tomu jestli to je lechtivý nebo ne, ale že nám jebe :-D jo a jeslti chcete vědět o čem to tak zhruba je, tak doporuču se podivat na hoooodně lechtivej film s názvem Andělé a panny... hraje tam týpek, co ztvárnil Rorana v Eragonovi, ta čůza Marissa z O.C. a Anakin Skywalker z Hvězdnejch válek...

končim s kecama... čábo bélo, šílenci...

klaní se Šílenej

P.S.: koukejte komentovat nebo se na přidáváni na dlouho doby vy-víte-co!!!


Nadešla hodina H dne D a Matěj s Terezou zůstali po vyučování ve své třídě s tím, že zjistí, jak moc špatně na tom je Maty s angličtinou. Terka čekala snad všechno kromě toho, co nakonec přišlo.

,,Vždyť ty neumíš vůbec nic!" zděsila se.

,,Náhodou text si dokážu přečíst a nějak prapodivně přeložit, že to občas ani nedává smysl, ale přeložim to." dušoval se Maty. Zas takový antitalent na angličtinu být nemůže, ale omyl, on je!

,,Jak tys to moh dotáhnout až do čtvrťáku?" nechápala bruneta, co se to stalo za převrat někde ve vesmíru.

,,To jako proč zas?"

,,Protože jsi právě ze skoro vyhynulýho nosorožce udělal proužkatou ponožku." Dala mu totiž přečíst a přeložit článek z jednoho anglického časopisu, co si nechala posílat na dobírku a čas od času tam byly nějaké takové pitomosti pro začátečníky, tak proč toho konečně alespoň jednou nevyužít.

,,Fakt? Tak to jsem borec! Ten nosorožec moh dopadnout mnohem hůř!"

,,Ty seš ještě větší idiot, než se zdáš. Jak můžeš vůbec existovat?" přemítala Terka nahlas a přitom se šla podívat na teploměr. Už jen ta poměrně nízká hodnota jí vyděsila, jako by ta Matyho inteligence nestačila a raději přesunula poslední lavici a židle k topení. Byla jí totiž vážně kosa.

,,Rozhodně můžu existovat mnohem líp než ty." zašklebil se Matěj a šel taky omrknout teplotu ve třídě. Už zase necelých 17°C, to je nelidský!

,,Vem to na sebe, ty zmrzlino." hodil jí svou černo-červeno-šedivou mikinu, kterou má běžně každý den, co se uráčí navštívit školu, přehozenou přes židli. Jakožto ten hokejista je totiž celkem otužilý.

Terka se na oblečení šeredně zaškaredila a k Matymu vyslala pohled: ,Děláš si prdel?´

,,Hele, buď ráda, že nekouřim! A obleč si to nebo tě mám snad jít zahřejvat vlastním tělem?"

Bruneta vytřeštila oči a raději se do mikiny nasoukala, nehodlala si nechat dělat osobní ohřívač takovým idiotem, to si mnohem raději schová pro svého přítele a s ním to nebude jen o prachobyčejném zahřívání.

Terka oči vytřeštila podruhé, když jí zazvonil mobil, kde jí volal její ,Brouček´, který je taky pěkný pořízek a ptal se, kde je, když už je půl šesté. A nekecal, když se podívala na hodinky, tak zjistila, že ve škole strávila "dobrovolně" celé čtyři hodiny navíc a ani jí to nepřišlo.

Ještě štígro, že školník školu zavírá až v šest, jinak by tam nejspíš museli přespat, protože přes plot by se nedostali - je totiž cca čtyři metry vysoký. Dohodli se, pokud se tak tomu dá říkat, protože konverzace v jejich pojetí je spíš přestřelkou urážek, ale došli k závěru asi takovémuto: Terka vyhrabe hodně staré workbooky ze základní školy a pokusí se toho blonďáka naučit základy, aby se odtamtud někam dostali, což bude pěkný horor.

Tereza doma prohledala snad úplně celý dům, ale pracovní sešity ze základní školy našla až na půdě. A kdyby neměla solidní pomoc v podobě svého špičkového svalnatého kluka Štěpána, tak je nejspíš nenašla ještě teď.

Štěpánovi se sice vůbec nelíbilo, že se jeho holka musí doslova a do písmene otravovat s tím individuem, o kterém mu už párkrát ne zrovna lichotivě vyprávěla, ale měl holt smůlu. Ta protislužba v podobě matematiky se prostě nedala odmítnout, zvlášť když ho Terka setřela: ,,Jiná možnost nebyla, ty seš na matiku stejně levej jak ta tvoje hokejka."

Byla klika, že je na základce angličtinářka nutila psát obyčejnou tužkou, teď to mohli všechno vygumovat a "Máťa" se tak učil mnohem lépe, než kdyby to tam už bylo.

Aby z toho ale Matěj nevyvázl tak jednoduše a myslel si kdovíjak není dobrý, že Terku ukecal, tak mu dávala pořádné kapky a zůstávali po vyučování každý den kromě pátku, kdy si náš hokejista raději ani nechodil do školy, protože to měl vždycky zápasy a v pondělí a středu se taky moc dlouho nezdrželi, protože měl pro změnu tréninky, ale i tak dostával pěkný záhul a už mu to pomalu lezlo na mozek, že si občas i něco pamatoval, takže úspěch!

Sem tam se stávalo, že byl Matěj opravdu na zabití a Tereza se držela z posledních sil, aby ho nepřetáhla židlí po hlavě, nepropíchla mu mozek přes ucho tužkou, nebo mu alespoň nepraštila hlavou o stůl, ale nakonec tyto své vražedné touhy přece jen ovládla a Pospíšil přežil do dalšího dne, ale to mučení začínalo nanovo.

Čas od času Maty začínal až mít strach z toho, že si myslel nějaké to slovíčko a ono bylo nakonec správně. Sice čekal, že ho Terka, ať už bude chtít nebo ne, nakonec přeci jen něco naučí, ale nečekal, že to do něj nahustí tak rychle… vždyť to byly teprve necelé dva týdny a on už znal cca čtyřicet nových slov, o kterých do té doby neměl ani ponětí, že vůbec existují.

Znáte ty hokejisty prasáky, vlastně jejich převážnou většinu, jak si do tlamy pořád cpou žvýkací tabák? No tak to Maty chtěl právě taky udělat, protože začínal být nervní ze všech těch nově nabytých informací, ale měl smůlu, Tereza si všimla, že něco tahá z podezřele vypadající krabičky, tu mu i s tím, co z ní vytáhl, sebrala a zahodila do koše, který byl jen o tři metry dál… Trefila se! Kdyby ne, tak by Pospíšilovi nedělalo vůbec žádné problémy si pro svůj majetek za cca sto šedesát korun dojít a vrazit si to do sosáku, ale do koše sahat nemínil.

,,Ten hnus přede mnou žužlat nebudeš a už vůbec nebudeš plivat do nějaký flašky!" zavrčela na Matyho Terka, když na ní vyjekl: ,,Co to děláš?"

,,Víš o tom, že seš čůza?" mračil se blonďák.

,,A víš ty o tom, že seš kretén?" oplatila mu bruneta stejnou mincí, a tak raději sklapl, ale ten tabák mu vážně chyběl a asi jen kvůli tomu začal okusovat tužku, s kterou příležitostně něco napsal.

,,To je z tebe závislák nebo co?" neodpustila si otázku, ale odpověď se jí nedostala, alespoň ne taková, jakou by si představovala, a tak sáhla do tašky a hodila po něm krásně růžový balíček žvýkaček.

,,Orbit pro děti?" nevěřil blonďáček s modrýma očima tomu, co po něm právě mrskla. Čekal by spíš nějakou dýku nebo tak, ale rozhodně ne něco růžového. Jedna z toho mála věcí, které se o Tereze věděly, byla ta, že nenávidí růžovou asi stejně tolik, jako všechno se srdíčky, hvězdičkami a Slavií.
,,Jo a co? Nejlepší žvejkačky! Buď to anebo tužka, vyber si." pokrčila rameny.

Jestli řekne něco hnusného o jejím nejoblíbenějším potravinářském výmyslu posledního století, tak ho asi zabije. Oni ti vojáci mají stejně kliku, nejdřív se všechno navrhne pro ně a pak se to teprve dostane mezi obyčejné lidi, jako zrovna ty žvýkačky anebo GPSky a spousta dalšího.

Blonďák si jednu žvýkačku vzal, tuhle neměl už léta letoucí, takže by nebylo o věci oprášit paměť a tu chuť. Odporně růžová hmota ale jinak mňamy!

,,Tomu svýmu jsi to taky rvala od rypáku?" narážel Maty na tabák a Terčina kluka, o kterém se taky vědělo jenom to, že je hokejista, ale jméno a klub nikdo nevěděl, ledatak mohli vědět ještě, jaké má auto, protože pro ní čas od času přijel, ale tím končili.

,,Nebylo třeba." hlesla bruneta a dál se probírala starým workbookem, co by se mohlo Matymu hodit. Si snad myslí, že každý hokejista je takové čuně a plive do flašky a lidem kolem se z toho zvedá žaludek? (A/N: to znám z vlastní zkušenosti!!! Tři takový hokejisti ve třídě => FUJ)


 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Paddy SB Paddy SB | Web | 25. ledna 2010 v 18:43 | Reagovat

prej z nosozožce pruhovaná ponožka:D fakt dobrý:))

2 Cliare Cliare | Web | 25. ledna 2010 v 19:03 | Reagovat

jak se dá udělat z nosorižce ponožka? to mi prosím vysvětlete::-D :D ale jinak to je dosst dobrý. :-)

3 s-s-s-s s-s-s-s | 25. ledna 2010 v 20:08 | Reagovat

nosorožec a orbitky -> nejlepší...  :-D  :-D  :-D  suprová kapitola

4 wladka wladka | Web | 26. ledna 2010 v 13:57 | Reagovat

heh aspon nieco mam spolocne s anglinou...mne ide lepsie nemina ucim sa ju uz 10 rokov a ale aj tak anglinarka je nemozna....
inac aspon ze si to prelozil ja by som sa ani nesnazila vsak naco.....
ale kapitola fajn

5 wladka wladka | Web | 26. ledna 2010 v 14:43 | Reagovat

[4]: dokelu sa mi tam daco vymazalo ani nwm jak.....malo tam byt ze mmam nieco spolocne s Matom a to anglinu :P

6 Hope Hope | Web | 8. února 2010 v 23:28 | Reagovat

hups, já se omlouvám, že jsem to přečetla až teď, ale vůbec jsem nevěděla, že tady je další kapitola =o(
bylo to pěkné...hlavně se mi líbí, jak Terka vždycky dá Matějovi co proto =oD

7 Faillë, Draco Faillë, Draco | Web | 22. září 2010 v 21:15 | Reagovat

my měli ve třídě jednoho(hokejistu) a velice elegantně jsme ho odšoupli do HK...takže jsme úplně v podhodě... super kapitolka :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

8 Twinky Twinky | Web | 14. ledna 2011 v 20:16 | Reagovat

Úžasné! Ináč tých hokejistov ti celkom závidím :D

9 Teressska, Teressska, | E-mail | Web | 25. září 2011 v 20:04 | Reagovat

:-D z nosorožce ponožku? to se snad nepovedlo ani mě :-D a to je co říct :-D

10 Erin Erin | E-mail | Web | 22. května 2012 v 16:17 | Reagovat

Ve třídě máme hokejistu jednoho, ale dělá všechny výše uvedené věci, takže ano, je to docela hnus. Naštěstí to ale není debil, ale docela fajn kluk... :-D
Jinak Maty je... no, uvidíme, co se z něj vyklube. Ale jedno máme společné. A to znalosti němčiny. Naštěstí jsem na tom s ájinou mnohem líp, ale soucítím s ním

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.