7. Birthday presents

26. února 2010 v 19:23 | Šílenej |  My Life Would Suck Without You by Šílenej

Jágr dostal na budku - opakovaně... a Kubina je debil, jinak se to říct nedá...

Sice mám na ty tragédky trochu pifku, ale tak co no... alespoň vám sem hodim jedinýho kvalitního i když jen imaginárního hokejistu (kterej je ve skutečnosti vážně fanda hokeje) a pudu si zase hrát s inovací, kterou doufám že už brzo doděláme...

P.S. Bičik má zejtra ples, tak se neví jestli se tady něco novýho objeví... to ale nebrání v komentování, takže šup šup číst a ŠUP ŠUP KOMENTOVAT!!!

Šílenej


Štěpán ten svůj únos pojal stylově a zajel do pěkné restaurace, kde snad naschvál ztlumili všechna světla a na stole nechali hořet svíčky.

,,Takže co si dáš?" zeptal se Šťastný už jen tak z legrace, protože Tereza si pokaždé, když jí někam vytáhl dávala to samé, kuřecí řízek s hromadou hranolků, takže už nečekal změnu.

,,Houbové ravioly." zněla odpověď až se z toho Štěpán zarazil.

,,To zní pěkně nechutně." ušklíbl se.

Jenže ono to nechutně jenom nezní, ono to nechutně i vypadá!
Tereza se poťouchle usmála.

,,Jasný, už to chápu. Jen mě zkoušíš a tohle je zase z nějaký tý tvojí knížky, co?"

Tereza se znovu usmála.

,,Která chacharovina je to tentokrát?"

,,Antonio, je mi zima." ušklíbla se Tereza. To tak… ještě mu bude říkat, jak si četla Twilight ještě předtím, než se to stalo fenoménem.

,,Na televizi občas koukám, takže tady mě nenachytáš." setřel jí Štěpán zrovna ve chvíli, kdy přišla mladá servírka.

,,Už jste si vybrali?" usmála se a připravila si bloček s tužkou, že si poznamená jejich přání.

,,Dvě ledový koly a houbový ravioly." odpověděla Tereza s úšklebkem a servírka se usmála. Nejspíš Twilight taky četla.

,,Nevšímejte si jí, jen mě chce naštvat mou neznalostí trapnejch knížek." zarazil "objednávku" Štěpán a raději jim objednal pořádné jídlo, Terce její oblíbený řízek a sobě pořádný steak. Je to přece kus chlapa, tak si musí dát kus pořádného masa ne?!

Kdo ví, kdy to ten pacholek zvládl, ale nějak ukecal kuchaře, aby osobně přišel ke stolu a přinesl pravý americký muffin s polevou a na něm jednu malou dortovou zapálenou svíčku.

,,Páni, takovej dárek se mi líbí, ale proč mi odešel?" posmutněla Fordová, když se ten mladý hezký kuchař odebral zpět do svého království.

,,Cože? Vždyť ten rádoby dort máš přímo před sebou." nechápal Štěpulka, o čem to ta jeho mírně vyšinutá přítelkyně zase blábolí.

,,Ale já myslim toho sexoše." ukazovala Tereza prstíčkem směr, kterým odešel opěvovaný kuchař.

,,Já ti dám sexoše!" zaškaredil se ten hokejista, obešel stůl a chtěl kdovíjak zaútočit, ale na místě, kde předtím seděl, mu začal zvonit mobil. Ač nechtěl, tak se zase vrátil, podíval se, kdo mu volá a nechal si přinést účet.

,,Která milenka ti volá?"

,,Když já pořád nevim, jak mi je čísluješ." říkal, když z peněženky vytahoval barevné papírky, které pak dal servírce a dokonce jí nechal i slušné dýško.

Ta mladá slečna na ně koukala jako na naprosté blázny. Se před ní normálně baví o tom, že ten kluk má milenky a jeho holce to snad vůbec nevadí nebo co. Vy byste z toho nebyli krapet vedle?

,,Dáš mi nějaký memo, abych věděl, která je podle tebe která? Já je rozpoznávám jen podle mateřskejch znamínek na…"

,,Zadrž nebo budeš litovat!" přerušila Fordová Štěpánův jistě vtipný proslov, aby se náhodou nedozvěděla něco mnohem víc, co by určitě nechtěl ani jeden z nich a ta milenka už vůbec ne. (A/N: nejspíš by totiž přišla o tu svou lacinou paruku, až by s ní Terka skončila… a ne jen o ni…)

,,Takže a kam jedeme teď?" chtěla bruneta vědět, co jí ještě čeká za překvápka.

,,Máš smůlu! Nic ti neřeknu!"

,,Ale no tak… můžu snad za to, že byl ten kuchař tak sexy? Ty modrý oči byly prostě dokonalý a i ty vlasy měl učesaný na rozdíl od někoho." provokovala Tereza a vychvalovala mladého kuchaříčka dál a navíc narážela na Štěpánovy už od narození kudrnaté vlasy a ten se tak nafoukl jako balon a demonstroval uraženého hokejistu, jo a taky, aby to nebylo jen tak, tak za celou dobu neřekl ani slovo.

***

,,Zavaž si oči." vytáhl Štěpán z kapsy bundy šátek, který jeho rozhodně nebyl. On vlastně přes šátky vůbec nebyl.

,,Proč?"

,,Protože potřebuju nějakou výmluvu pro vaše." mlžil dál a i když se to Terry vůbec nelíbilo, tak si oči přece jen zavázala, ale svůj nesouhlas dala jasně najevo v podobě pár neopakovatelných a už vůbec ne publikovatelných nadávek.

,,Stejně nechápu, proč jsi ze mě najednou udělal Esmeraldu. Ta byla jen pro tvou informaci taky slepá jak patrona a o tom jejím krátkym rozumu snad ani nemluvim." stěžovala si bruneta, když jí Štěpula vedl směrem k "Fordově rezidenci".

,,Dočkej času jako ten váš plešatej ředitel vlasů." poškleboval se jí Šťastný.

,,Tak to dřív umřu, než se dočkám." brblala si bruneta.

,,Jau! Proč mě ty debile směruješ na auto?" nadávala, když se kopla do kolena, jak narazila do auta, které jí stálo přímo v cestě. Dokonce si naštvaně sundala ten kus hadru z očí a tím, jak byla naštvaná si vytrhala i pár vlasů, ale toho si ani moc nevšímala, vždyť jich má ještě pár milionů, tak proč se několika "chlupů" nezbavit? Pak je alespoň nebude muset tahat z kartáče.

,,Já že jsem debil jo?" urazil se Štěpka.

,,Chytej!" houkl na svou dceru pan Ford a něco jí hodil.

Terry to instinktivně chytla, i když vůbec nevěděla, co to zase bude za ptákovinu. Když otevřela dlaň, tak zjistila, že drží klíčky od auta a jakmile stiskla tlačítko pro odemykání tak zjistila, že klíčky patří k autu do kterého to před několika málo okamžiky naprala, tmavě modré Fabii HTP.
Terenc se po všech podívala jako po bláznech. Vůbec nechápala, oč běží.

,,Co tak vejráš? Nelíbí se ti snad tvůj dárek? Můžem ho klidně vrátit." pokrčil pan Ford rameny.

,,To… je moje?" ukázala Terry prstíčkem na auto a mluvila jako ve snách. Čekala maximálně nějaké trapné šaty na ples, aby to už měli z krku a ne takový super drahý dárek.

,,Myslíš snad, že já bych do takový mrňavý plechovky vlez? Nejsem blázen a tvoje máma si na starý kolena řidičák dělat nebude, kde žiješ?" chlámal se Harry Ford a schytal tak i ťafku od své manželky, co stála celou dobu vedle něj.

,,Počkej večer, ti ukážu starý kolena!" hudrovala Venca Fordová a její muž se zděsil a hlasitě vyjekl : ,,Jen to ne! God, save me, please!"

,,Fuj, to jsem nemusela slyšet." otřásla se Terry odporem, že vyslechla "plány svých rodičů na večer" a ač nechtěla vyvodila si z něj průběh.

,,No nic." ukončil tu malou "válku" Harry a pokračoval v rozhovoru s ještě pořád vykolejenou dcerou, která na to auto, co je podle všeho její, koukala jako čerstvě spadlá z Marsu.

,,Proč myslíš, že jsem volal Stefovi, aby tě na pár hodin zabavil? Ty tragédi slíbili, že to auto přivezou hned po ránu, jenže skutek utek a přivezli ho teprve před tři čtvrtě hodinou." vysvětlil celou situaci té náhlé přepadovky u školy starouš Ford.

,,Ty máš poměr s mým tátou?" zamračila se Tereza na Štěpána, když se na něj otočila.

,,No že váháš! Milujem se nehynoucí láskou a ty a tvoje máma jste jen zástěrka pro širokou veřejnost. Chápeš ne? To, že jsem gay by mi pokazilo reputaci. Dokonce už jsme plánovali registrovaný partnerství ještě předtím, než ho zlegalizovali, ale ještě nějak nebyl čas." dělal si z ní Šťastný nefalšované prdelky.

,,Dobře, toho debila beru zpátky, ale brzy tě čeká minimálně jedna nová přezdívka." přislíbila mu Tereza a Štěpán zaskučel. Jako kdyby ten Štěpula, Štěpka, Štěpík, Pindík a další trapárny nestačily.

,,Je tam nafta?" mrkla Terry na tátu a ten se na ní podíval stylem: ,Co si o mě jako myslíš?´ což jasně signalizovalo souhlas, takže rychle obešla auto a zasedla za volant.

,,Zkus mi na ní dát pozor, aby se hned první den nevybourala." instruoval Harry Štěpána, který nemeškal už ani vteřinu a zaplul na sedadlo spolujezdce. Měl parádní kliku, že tou svou Audinou nepřekážel na příjezdovce a Terry tak mohla v pohodičce vyjet vstříc novým zítřkům.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cliare Cliare | Web | 26. února 2010 v 20:16 | Reagovat

Chvála, chvála a chvála. Takový dárek, no kdo by si ho nepřál, i když Jeep by byl lepší, ale nestěžovala bych si. :-)

2 Hope Hope | Web | 26. února 2010 v 20:37 | Reagovat

chacharovina-tenhle výraz jsem neslyšela už pěkně dlouho, natož abych ho četla...
hezky si z něj Terka utahuje =o) to semi líbí =o)
Štěpán si zřejmě sedí na vedení, možná by si měl poposednout :-D což mi připomíná jednu příhodu s mým taťkou :-D ehm...to sem nepatří, pardon O=o)
jé, modré oči *slint* ou, Terka urazila mužskou ješitnost, ovšem nepochybuji, že jí to Štěpán odpustí...
já jsem si myslela, že to auto, do něhož vrazila, dostane ;o)
průběh jsem si představila...jako ne, že bych jim to nepřála, ale zrovna tohohle jsem se mohla ušetřit...brrr
ano, Štěpán krásně vrací Terce úder :-D
Terka má řidičák? O_O ???

3 Šílenej Šílenej | Web | 26. února 2010 v 20:45 | Reagovat

[1]: nj... když má ty kořeny v "Emerice" tak se mi nechtělo jí cpát i Jeep, i když osobně se mit aky líbí víc

[2]: jo... hodilo se mi to, tak ho má
člověče ale ty se s chudinkou Štěpulkou nepářeš :D takhle ho zdrbnout :D

4 Hope Hope | Web | 26. února 2010 v 20:50 | Reagovat

[3]: chudinka Štěpulka? mno, ehm...radši mlčím :-D

5 Seryn Seryn | Web | 26. února 2010 v 21:58 | Reagovat

krásně si to natřeli... :-D a fotka kuchaře by nebyla? :-D jiank kapitola úžasná... :-D
jinak na náš "nagánský tým" sem taky pěkně naštvaná.. pěkně to dosrali... ale co už... třeba někdy příště to vyjde... :-)

6 wladka wladka | 26. února 2010 v 22:00 | Reagovat

heh aj ja chcem taky darcek kto mi kupi
super kapitola rehooottt

7 Šílenej Šílenej | Web | 26. února 2010 v 22:18 | Reagovat

[5]: představuj si třeba Damona (Iana Somerhaldera) stejně jako já... a navíc už taky jsou všichni kluci z The Vampire Diaries tak co by tady nebyl i on... se ukáže dokonce i Jeremy, takže...

he, nakonec snad udělám z Alarica Terčina tátu, z Jenny mámu a vymalováno, hej já tady vážně uplatnim celej seriál :D mám dokonce i uplatnění pro Caroline, hergot, Seryn, já tě kopnu :D

[6]: mi řekni do by nechtěl (pokud už to auto teda nemá)

8 JayJay JayJay | 26. února 2010 v 22:53 | Reagovat

Ja ju proste zeru. Ty jeji poznamky se fakt nedaji. :-D

9 moira moira | Web | 27. února 2010 v 13:15 | Reagovat

super kapitola, moje mamka na naše hokejisty nadávala tak, že jsem to doma nevydržela a o půl páte ráno šla vyvenčit psa....  :-D

10 Chris Chris | 27. února 2010 v 16:43 | Reagovat

haha! dobrá kapitola vlastne ako vždy! aj ja chcem takého chalana!

11 Šílenej Šílenej | 27. února 2010 v 16:49 | Reagovat

[9]: až tak jo? tak to tě docela lituju :D

[10]: sorry, že to musim říct, ale sni dál :D neboj, já se k tomu můžu leda připojit :-(

12 Faillë, Draco Faillë, Draco | Web | 22. září 2010 v 21:54 | Reagovat

:D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

13 TJ TJ | Web | 25. ledna 2011 v 8:39 | Reagovat

Aj ja by som chcela taký darček! Ale súhlasím, že aj mne sa Jeep páči viacej :-). Zbožňujem tie ich hádky! :D A tie jeho prezývky!!! Hahaha...

14 Kajka Kajka | Web | 8. května 2011 v 19:24 | Reagovat

Doteraz som si to precitala na jeden sup a vazne sa mi nechce. Bola som do toho strasne zazrana :D super poviedka, Tereza dostala super darcek a najviac sa mi pacila tato cast...

,,Páni, takovej dárek se mi líbí, ale proč mi odešel?" posmutněla Fordová, když se ten mladý hezký kuchař odebral zpět do svého království.

,,Cože? Vždyť ten rádoby dort máš přímo před sebou." nechápal Štěpulka, o čem to ta jeho mírně vyšinutá přítelkyně zase blábolí.

,,Ale já myslim toho sexoše." ukazovala Tereza prstíčkem směr, kterým odešel opěvovaný kuchař.

To sa jednoducho nedalo :-D  v citani budem pokracovat zajtra :D :-P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.