19. This person is starting to piss me off

9. června 2011 v 14:58 | Šílenej |  My Life Would Suck Without You by Šílenej
Superchick - One More, to je věc, z který mi hrabe posledních... 17-19 hodin... ten konec Make Itu dělá divy, hmmm

Jo a nějakým záhadným nedopatřením mi došel seznam kapitol k přidávání, takže si vymyslete, co byste chtěli. A teď už pěkně čtěte a komentujte.

Jak řikali chlapci z N*Sync: Bye, bye, bye

Šílenej


Pospíšil byl následující týden v nemilosti a Tereza mu tak zařídila petrák ze všech stran, takže netušil, kde mu hlava stojí, musel dávat pozor a věčně byl utahaný z ponocování, kdy musel vypracovávat hromadu úkolů. Neměl ji ožrat jako kance. A doma mu to dal sežrat i Marek, který se mu posmíval a schválně mu přidělával domácí práce, které měl ten týden na starosti, protože zlobil maminku a odmlouval jako špatný synek.

Naštěstí ten vyčerpávající týden všichni přežili stejně tak dobře jako týdny následující a než se nadáli měli prosinec. Zkoušení každou chvíli, o písemkách ani nemluvě. Pomalu příprava na sbírání všech možný podkladů k obávanému slovu, ale co hlavně, starosti s tím, co komu dát pod stromeček. Takže samé radosti. Většina ale na všechno kašlala a těšili se jen a jen na Silvestr, kdy se zase jednou nalijou jak slívy a nikdo jim nebude smět nic vytýkat.

Ale ani jednu věc z výše zmíněných neřešila prakticky nerozlučitelná dvojka Pospíšil-Fordová, sice si nehorázně lezli na nervy, hádali se každou chvíli, ale důvody svých sporů vždycky nějak smetli ze stolu a pokračovali ve studiu, které si čím dál častěji "oživovali" doučováním matematiky… ale angličtina je angličtina, matika se na tu čtyřku vždycky nějak uhraje, takže Pospíšilovo studium cizího jazyka bylo jejich prioritou, zvlášť když se Tereza vždycky nějak vymluvila…

***

Matěj zrovna vyplňoval další spoustu cvičení a Terka se celkem slušně nudila, až si vzpomněla na fakt, že brzy budou zase Vánoce a hlavně pár dní bez školy. Ale co bylo hlavní… vzpomněla si na jednu písničku, kterou nedávno slyšela v rádiu, když si ho omylem zapla v autě, protože jí nějaký inteligent, co má většinu času na nohách brusle a vráží do něj stokiloví pořízci, z trucu sebral její vlastnoručně namixované a vypálené CD.

Lepší bohužel nemůžu sehnat.


Aniž by si to uvědomila, začala si broukat… a navíc celkem dlouho, až do doby než to Matymu začalo lézt na nervy.

,,Tak jo a dost!" odhodil tužku a zvedl hlavu. Tím donutil i Terku začít vnímat. Do té doby se mu válela po posteli a pročítala si televizní program na příštích čtrnáct dní a řeknu vám, že tam nebylo nic, co by ji tak zaujalo, že by sedla k telce a nehnula se od ní.

,,Co je? SHE je ona a on je HE, ne obráceně jako minule!" ušklíbla se na jeho minulou super botu, když popisoval obrázek holky a kluka, jak se nudí ve škole.

,,Vydržim hodně, ale George Michaela teda fakt ne! Takže si laskavě přestaň broukat to Last Christmas!"

,,Za co mě jako máš? Od Wham a George Michaela se mi líbí maximálně Wake Me Up Before You Go Go… no teda líbilo, když jsem byla ještě svišť." dělala Fordová drahoty a líbilo se jí, jak Maty začíná ztrácet nervy.

,,Tohle je Crazy Frog." mrkla na něj a zase si začala broukat… no spíš potichu zpívat.

,,Fordová!" zavrčel Matěj a začínal nabírat. Očividně tuhle písničku neměl rád.

Terry ale schválně nepřestávala a zpívala si dál, dokonce aby ho ještě víc naštvala lehce přidala na hlasitosti, takže ji už i zcela jasně slyšel na druhém konci ne zrovna dvakrát velkého pokoje.

,,Jak chceš, řekla sis o to, já tě varoval." pronesl jako nějaký prezident, co někomu vyhlásil ultimátum.

Zvedl se ze židle a šel jí to vysvětlit ručně. Nejdříve z druhé strany postele sebral polštář a pokusil se ji udusit, jenže nějak nevychytal její mrštnost, takže mu bez sebemenšího problému vyklouzla zpod polštáře a krákorala tu notoricky známou písničku dál.

Když nepomohlo dušení a polštář, tak vsadil na klasiku, kterým bylo zlechtání. Tereza je sice lechtivá, takže se smála jako blázen, ale i tak stačila krákorat vánoční na nervy hrající písničku dál.

A když ani to lechtání nepomohlo, tak jak si sliboval, tak se to všechno nějak zvrhlo v takovou žabomyší rvačku, kdy do sebe bušili hlava nehlava a váleli se jeden po druhém, ale pořád se smáli jako paka.

,,Už jsi skončil?" proťala Tereza to trapné ticho, které nastalo, když konečně přestali s tím facka-sem-facka-tam a místo toho na sebe pár vteřin zírali, bohužel Terka přišpendlená pod Matesem s rukama za hlavou.

,,A ty?" opáčil Maty těsně předtím, než se trochu sklonil a lehce jí foukl na holý krk, až jí z toho přeběhl mráz po zádech. A jako by už to všechno samo o sobě nestačilo, tak ji i něžně kousl.

,,Pitomče!" obořila se na něj Terenc a skopla ho ze sebe, jenže Maty to nečekal a tvrdě dopadl na podlahu, kde se začal nehorázně smát.

,,Co se tak chlámeš?" nechápala Fordová ten Matyho už několikaminutový záchvat a zvažovala i možnost, že v tom slávistickém doupěti najde koupelnu a kbelík do kterého natočí ledovou vodu anebo zkusí najít alespoň Marka, aby se s bráškou nějak vypořádal sám a třeba klidně i zavolal do blázince, co měli "za rohem".

,,To nic. Já jen že… připomnělo mi to jednu událost, co se mi stala tak před dvěma měsícema." snažil se ze sebe vysoukat mezi záchvaty dalšího smíchu. ,,Jedna holka mě ze sebe taky takhle skopla, jenže to jsme dělali něco trochu jinýho a hlavně jsme se dostali podstatně dál."

,,To mi něco připomíná." pomyslela si Terenc.

Přesně takovouhle příhodu jí vyprávěla kamarádka z vedlejší třídy, že se s nějakým klukem, ze stejné vesnice, jako jsou teď, dostala do lehce choulostivé situace a když šlo do tuhého, tak ho ze sebe skopla a vyjekla na něj: ,Co si jako myslíš, že budeme dělat?'

,,A nebyla to náhodou Kamila?"

Mates se okamžitě přestal smát a dokonce se vyškrábal na lokty a vyděšeně se na Terezu podíval, jenže to byla jasná odpověď pro ano a teď to byla Fordová, kdo se začal nehorázně moc chlámat.

,,Tos-byl-ty?" dostávala ze sebe s opravdu velkými obtížemi.

,,Jak to víš?"

,,Bydlí… bydlí kousek ode mě." pokračovala Tereza v dalším smíchu a byla k nezastavení. Dokonce už jí i smíchy tekly slzy a nechybělo moc k tomu, aby dostala škytavku. Anebo aby jí v hlavě nepraskla cévka a neklepla ji pepka, to je taky docela dost možné při tomhle stavu.

Mates se rozhodl ji nevnímat, vrátil se zpátky ke stolu, vrazil do uší sluchátka od počítače, kde si pustil nějaké svoje skřeky na plné kule, aby přehlušil ten smích, co měl za zády a pokračoval v angličtině.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hope Hope | Web | 9. června 2011 v 15:13 | Reagovat

taková kraťounká kapitola? =o( já včera nebo vlastně spíš dneska v noci napsala skoro čtyř stránkovou k Poutům a ty mě odbydeš takovým kraťoučký...pche...
když se tak prali, tak jsem doufala, že by se teda konečně mohli políbit! čekám na to od začátku povídky a ono pořád ještě nic, to mi děláš schválně, že jo? =o) ale samozřejmě je kapitola jako vždy povedená ;o)

2 Chloe M. Raddle Chloe M. Raddle | Web | 9. června 2011 v 16:24 | Reagovat

Souhlasím s Hope :-) Ta kapitola je krátkááá!!! Ani náhodou mi nestačila :D Já potřebuju víííc :D Jsem závislá na těhle povídkáách :D
Taky pořád čekám na pusu, ale já se dočkám :D A co se týče toho, co by jsme chtěli dál...Bradaviceee :D Jednoznačně Woodíka <3 :D

3 Seryn Seryn | Web | 9. června 2011 v 21:27 | Reagovat

:-D jako nechcu nic říkat ale už si tu vánoční píseň zpívám taky :-D jinak kapitola skvělá.. :-) a říkáš že nemáš seznam? já bych to tradičně viděla na Ollieho 1 a Ollieho 2 :-D a kdyby byla zase Bloncka tak by to nevadilo a eště hvězdu Jensena v ČR.. :-D

4 Chris Chris | 10. června 2011 v 14:11 | Reagovat

Terez ho ako vždy totálne od*ebala :D Yeah milujem ju :D Super kapitola :D

5 damie8 damie8 | Web | 10. června 2011 v 21:03 | Reagovat

boha voliš 8-O

6 Faillë, Draco Faillë, Draco | Web | 11. června 2011 v 20:30 | Reagovat

No toto, takové krátké... Ale nezklamalo, smáli jsme se jak pitomci... :D  :D  :D  :D  :D

7 Twinky Twinky | Web | 23. června 2011 v 10:21 | Reagovat

My sme sa tu pieseň učili na hudobnej :D. Pekná kapča!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.