20. Sing me a lullaby

18. června 2011 v 16:57 | Šílenej |  My Life Would Suck Without You by Šílenej
Použiju o Bičikovi slova "moudrého" Sama Winchestera, který řek tušim někdy v druhý řadě Supernatural: ,,To je čůza!"

Donutila mě přidat Bloncku, takže jestli tady tentokrát nebude alespoň šest posranejch komentů, tak se vážně neznám. Navíc je tahle přelomová!

Čus, mám ještě hromadu práce s obrázkama.

Šílenej


Borci Pospíšilovi aka neodolatelnému svůdníkovi do hlavy vyřválo díru pár písniček. Když po skončení jedné a začátkem druhé slyšel rajský klid, tak začínal být podezřívavý a čuchal nějakou levárnu. Proto sluchátka odložil a otočil se. To, co za sebou viděl, bylo snad ještě horší, než kdyby se Fordová smála jeho patálii s jistou Kamilou R. ze 4.A

Tereza našla jeho lajdácky uklizenou kytaru, na kterou si drnkal ve chvílích největší nudy, což bylo poměrně často.

,,Umíš hrát?"

,,Ne, ale už od mala si přeju bicí, abych mohla mámě drásat nervy tak jako ona mě." ušklíbla se bruneta zpoza kytary, kde si zkoušela drnkat. ,,Zahraješ mi?"

,,Ehm… ne." kroutil Maty hlavou. Stačí, že se před ní ztrapnil tou absolutní neznalostí angličtiny a svou výslovností a to mu stačilo do konce života a teď k tomu přidat ještě hraní na kytaru? Radši ne!

,,Proč ne? Jako kulturní vložka by to bylo dost dobré." zašklebila se a narážela na hlášku třídní učitelky, která se vždycky, když vyprávěla o nějakém divadelním představení přímo rozplývala a za každým čtvrtým slovem řekla 'dost dobré'.

,,Já pro nikoho nehraju."

,,Prosím…" žadonila Fordová a dokonce nasadila lehce štěněcí look.

A Maty začal jednat proti své vůli a ani nevěděl proč. Zvedl se ze židle, přešel k posteli, sedl si vedle Terky a převzal si kytaru. Nejdřív si v duchu nadával do všech debilů, co ho to najednou popadlo, že jí zahraje, ale nakonec se odhodlal k drnkání.

Mates hrál a Tereza dělala opičky, jako že má v ruce zapalovač a je přímo na koncertě slavné Metallicy.

,,Já hraju, ty zpíváš!" ušklíbl se blonďáček a navíc do ní šťouchl ramenem.

,,Cože? Já neumim zpívat! A ani nevim slova." zděsila se Terenc a krve by se v ní nedořezal. Takovou podpásovku vážně nečekala. Copak jí nestačilo k celoživotnímu ztrapnění to, co se o sobě dozvěděla od spolužáků, co vyváděla na stužkované?

,,Zpívat umíš a navíc je povinnost každýho fandy rocku znát Nothing Else Matters a to ty snad seš ne? Takže zpívej." pobídl jí Maty a tak Tereze nezbývalo nic jiného a ve správnou chvíli začala.


Bez mučení přiznávám, že nevim, co je v českym překladu, ty radši nikdy nečtu, protože se nechci zhrozit těch blábolů, co lidi někdy stvořej…
Stejně je to tady jen na zaplácnutí prostoru, pro vaši představu, co borec James Hetfield pěje a protože při psaní týhle scény byla nuda a Photoshop po ruce…

Terenc sice není zrovna moc ukecaná, ale vydržela zpívat celých šest minut. Sama se až divila, jak si vzpomněla na celý text, ale vzhledem k tomu, že se střídá pár slok ze začátku písničky s refrénem, tak to zase není tak těžké zapamatovat si.

,,A pak mi vyprávěj něco o tom, že neumíš zpívat." šklebil se blonďáček. ,,A schválně, jestli znáš tohle." nadhodil a začal hrát nanovo.


,,Melodie mi něco říká." mračila se hnědoočka, jak si snažila vzpomenout, co je to zač. ,,Nekrákorá to náhodou Tonda Banderas?"

,,Tonda? Ty mu řikáš Tonda?" chlámal se Maty "zdrobnělině" pro Antonia. Kdyby drahý Banderas věděl, tak by ho pravděpodobně museli křísit.

,,Už vim! To je z Desperada! To Canci-něco."

,,Cancion del Mariachi, jen se neptej, co to znamená, to jsem si pro vlastní bezpečí nikdy nehledal."

,,Jo, to je přesně to, co myslim!" radovala se Terenc, že se skoro trefila a to, že věděla začátek názvu, je taky velké plus.

,,A co mi zazpíváš teď? Americkou státní hymnu? Ale musela bys bez doprovodu, neznám noty."

,,Běž si radši dopsat "Já a můj prázdný život"." snažila se Terka zbavit Matyho, který ji zase začínal provokovat.

,,S tebou není žádná sranda a ta angličtina mi už taky leze i ušima." postěžoval si blonďáček a o chvíli později to bruneta v nestřeženém okamžiku schytala polštářem do zad. Naštěstí to nebyla žádná velká pecka, aby se překotila a omlátila si tak hlavu o topení. Zato se na hokejistu podívala vražedným pohledem. Čapla druhý polštář a přetáhla ho po hlavě.

,,Tohle je ale válka!" ušklíbl se blonďák a začali se mydlit polštáři hlava nehlava navzájem. Takhle si tam hráli dobré tři minuty, dokud Terezin polštář nevypověděl službu, neroztrhl se a blonďák byl najednou samé bílé pírko. A jako by to nestačilo, tak mu ty malé mrchy vlétly do nosu a do pusy, takže se začal dost slušně dusit.

,,Whoops."

,,Whoops? Já tady lapám po dechu a ty na to řekneš whoops? No počkej!" zajiskřilo se Pospíšilovi v modrých kukadlech, sebral Terenc rozervaný polštář a zbytek, co z něj ještě nevypadlo, jí vysypal přímo na hlavu. Maty je ale pořád neřád, jednou rukou se snažil držet vzpouzející se brunetu kolem pasu a druhou vyklepával z polštáře zbytky husích peříček, které už tak před dvaceti lety minimálně prošly kompletním draním.

,,Už dost!" snažila se od sebe Terka Matese dostat, protože ten zmetek se nebál ani toho shýbat se na zem pro popadaný "snížek" a dokonce byl tak troufalý, že jí to strkal i za triko. Fordová si byla celkem jistá, že si nějaký ten sajrajt najde i v podprsence. Naštěstí se nějak vymanila zlému hokejistovi a šla se "azylovat" k počítači, zatímco Maty čučel na tu spoušť po celém pokoji, málem ho klepla pepka, ale tak co… za většinu z toho si stejně mohl sám. Navíc zvažoval možnost, že by tu noc přespal u svého drahého bratra, ale ten nápad zavrhl hooodně rychle, zase takový sebevrah není!

,,Myslim, že dneska přespim buď ve vaně nebo v obyváku na gauči." pronesl nahlas svou myšlenku.

,,Já bejt tebou tak rovnou vyzkouším sprchovej kout, tam by to bylo třeba taky pěkný." pošklebovala se bruneta.

Maty se zamračil, když si to představil… docela se vyděsil a zakroutil hlavou. ,,Blbej nápad!" ošil se. ,,A co to tam zase tvoříš?" vykulil Maty oči a než Fordová vůbec stačila říct "hej", tak jí papírek vytrhl z ruky a mával si s ním nad hlavou.

,,Dej to sem! Píšu ti seznam písniček, kde je krásně rozumět slovum, abys moh procvičovat poslech, psaní a překlad." ušklíbla se Terry a sápala se po papírku, který byl pořád celkem vysoko… no zase tak moc ne, ale skákat se jí v tom všem peří fakt nechtělo.

,,Ty mě jednou zničíš!" schlípl Maty uši a celý tak nějak zvadnul jako kytka, dokonce dal ruce podél těla.

Nastala trapná chvilka ticha a Matěj ten den už poněkolikáté udělal něco, co mu mozek nebral, navíc Terka byla až nebezpečně moc blízko… a po chvíli to blízko už ani nebylo, jejich vzdálenost se rovnala nule. Pospíšil netušil, kde se to v něm najednou zvalo, ale začal ji líbat a dokonce tak, jak žádnou jinou… a Tereza? Ta se světe div se nechala. Dokonce jí ani nenapadlo ho od sebe odstrčit. Mozek prostě vypověděl službu a to na sakra dlouho!

Nejspíš by pokračovali dál ve vzájemném poznávání toho druhého, pokud se tomu tak dá říkat, kdyby nezaslechli ránu nějakého nádobí, které se rozbilo a hlasité "Do háje!". To ty dva vrátilo zpátky do reality a "oddělili se", to, že popadali dech, jak kdyby běželi maratón snad ani netřeba dodávat. Terry vůbec nechápala, co to právě udělala, mračila se a kmitala očima z jednoho místa na druhé, jen aby se nemusela podívat na Matěje, který stál jako přikovaný a pořád ji držel.

,,Už musim jít." vytrhla se mu bruneta, popadla tašku, co po příchodu odhodila na židli a vyběhla z pokoje. V kuchyni zahlédla Marka, jak stojí jako svatý nad rozkutálenými kuličkami Nesquick po celé místnosti s Kájou na rameni, které dával pár kuliček a ona je chroupala jako o život a přitom stačila sledovat okolí, ale že by se hnali do uklízení toho nepořádku se říct nedá.

,,Měj se." houkla na Máru a aniž by se obtěžovala zapínáním svých kozaček, zavřela za sebou dveře a už jí nebylo. Ani Matyho "Terenc, počkej." ji nijak nezastavilo.

,,Drahý vole," zhluboka se nadechl starší z bratrů, založil si ruce na hrudi a přešel blíž k Matymu. ,,Tak cos proved tentokrát?"

Matěj sotva zanímal, že není sám a upřímně se vyděsil. Naštěstí mu mozek zopakoval bratrovu otázku a tak se mohl mračit, protože do hovoru mu zrovna nebylo.

,,No co na mě tak vejráš? Je celkem jasný, žes něco udělal ty." hájil se Marek, jenže jeho "retardovanému" blond příbuznému nějak nedocházela Márova chladná logika, takže mu to musel polopaticky vysvětlit, jak na tu svou teorii přišel.

,,Kdyby za to kdoví co mohla ona, tak odsud asi těžko vyletí jak raketa a tys na ni volal aby počkala." pokrčil "krotitel křečků" rameny. ,,Že tys na ní něco zkoušel?" docvaklo mu náhle.

To na Matěje bylo už moc, radši se otočil a bez jediného slova zaplul zpátky k sobě, jenže ani to mu nezabránilo slyšet: ,,A proč vůbec vypadáš jak vopelichaná slepice?"

,,Kájuško, juchej stejně jako já, náš malej Matýsek se poprvý zamiloval až po ouška a nejspíš mu to samotnýmu nedochází chudinkovi." pitvořil se Marek na křečku, kterou si vzal do ruky a zírali si do očí, jenže křečka ho kousla do prstu, protože chtěla další Nesquick a na nějakého mladého zabouchlého hokejistíka evidentně kašlala z dálky.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hope Hope | Web | 18. června 2011 v 17:46 | Reagovat

v první řadě děkuju Bičikovi, že tě donutila přidat Bloncku =oP takže: velice, převelice DĚKUJI BIČIKU! =o)
ale, ale, Matějovi vadí, že by se měl ztrapnit před Terkou? znovu? =o) to jsou zvraty :-D
jo, hezky to na ni narafičil :-D myslím to zpívání, aby nedošlo k mejlce :-D zrovna tuhle písničku od Metallicy mám ráda =o)
já se bez mučení přiznávám, že písničku, kterou zpívá Banderas neznám =o) dokonce jsem doteď nevěděla, že zpívá O=o) :-D
schlíplého Matěje je mi fakt líto
JOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!! pardon, ale to je tou radostí :-D fakt bylo nutný čekat na jejich polibek 20 kapitol? vážně, Šílenej?
krotitel křečků :-D hele, potřebuju ho doma :-D
Markova poznámka na konci a Kája mě dostali :-D a já chci další kapitolu! prosííím! dopíšu ti za to Nika a sepíšu Pouta...takový výměnný obchod, víš? :-D co ty na to? :-D

2 damie8stefan6 damie8stefan6 | 18. června 2011 v 19:23 | Reagovat

Jak to vypadá s mailem? Já myslím,že je zbytečné ti dávat svůj, tvoje zpráva na youtube mi přišla, ale já osobně nějak extra zájem o psaní povídky nemám. Je to Damie nápad. Jde o to, že nemám nějak nápady na to,co psát. A nechápu,proč ti Damie ještě nedala maila.

3 wladka wladka | Web | 18. června 2011 v 21:17 | Reagovat

mnooooooo, co na to povedat????
ôen juchuuuuuu
to co bolo za suprovu kapitolu??? rehot jeden velky
tu piesen od Metalici zboznujem, si pamatam ako sme ju spievali triednemu(jeho naj)...tu druhu nepoznam :D
a dalej....bitkaaaa vankusova...ja ich zboznujem, skvelo napisane...a to co prislo potom?
hmmmmm... krasneee
chcem pokracko

P.S. ten skrecok nema chybu, ale nechcela by som aby ma uhryzol, dost to boli (mna nas v min pohryzol min 10x a furt skoncil po tomto odhodeny na zemi)

4 Ráďa Ráďa | 18. června 2011 v 22:31 | Reagovat

Kája a Mára = dvojka k pohledání :-D Tak náš zabouchlej hokejista se vytáhl s kytarou, přidal jednu polštářovou bitvu a polibek za milion. A Terka zdrhla. Nezávidím holce, asi má v hlavě guláš, když doma má Štěpána. Jsem moc moc zvědavá na pokračování. Bylo to perfektní :-D

5 Chloe M. Raddle Chloe M. Raddle | 19. června 2011 v 12:48 | Reagovat

Bičik je bůh. Nikdy jsem nebyla tak šťastná, jako když jsem sem přišla a ona tu na mě čekala další kapča k tý úžasný povídce. Ty hlášky mě málem položily :D Šílenej, za chvíli mě máš na svědomí, máma vypadala, jako že má sto chutí mě dopravit na psychiatrii :D

6 Faillë, Draco Faillë, Draco | Web | 19. června 2011 v 15:21 | Reagovat

Bičíku, jsi Bůh (Faillë dalo hodně práce vynechat Belikova)!
Hlášky byly smrtící :D. Táta nás opět pochválil, že jsem si vytřeli podlahu, akorát, že příště máme použít hadru a ne sebe. Ale to je jenom malý nepodstatný detail. :D
No toto? Ono se nám to začalo líbat? To jsou ale zvraty.
Draco: Sestra se líbá, Tereza se líbá... A já nic. Chjo... :-(
Oba: Kapitola byla jinak D-O-K-O-N-A-L-Á :D  :D  :D

7 Seryn Seryn | Web | 19. června 2011 v 15:39 | Reagovat

děkují moc Bičíkovi, že tě donutila přidat kapitolu :-P je hrubá (jak ta holka tak kapitola :-D)
a co chudáček Štěpka? takto ho podvádět, to se Terenc nedělá! Tytyty! :-D chudák kluk má teďka zmatek v hlavě. já chci mít doma taky tak hrubého bráchu jako je Mara. to není fér! :-D a konečně se tam objevila taky jednou moje jmenovkyně :-D nejlepší postava ze všech (pokud teda nepočítám Maru :-D)
no nic končím. začíná tu bouřka a nerada bych ten koment psala znovu. a jestli chcete doplnit seznam: Bloncka, Hogwarts, Objev, Hollywood Star. a taky byste mohly přidat život Christy Forestový :-D

8 Chris Chris | 19. června 2011 v 16:27 | Reagovat

Konečne ju pobozkal! :D

9 Twinky Twinky | Web | 23. června 2011 v 10:31 | Reagovat

Tak ale aj by mohli byť spolu ;). Škrečka je môj obľúbenec s tým jej Nesquikom :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.