25. Life unexpected

23. srpna 2011 v 17:13 | Šílenej |  My Life Would Suck Without You by Šílenej
No do háje borovýho, co se to se mnou děje? Zase žádnej obrázek! A to mi můžete věřit, že všechny ty kapitoly vznikaly v jinou dobu... no některý dokonce i jiný roky, ne jen měsíce...

Pevně věřim, že se vám tahle kapitola bude líbit... ať ta první nebo ta druhá část... beztak se na to klepete celejch 24 kapitol předtim... no... minimálně ta jedna osoba určitě...Na Silvestra Matěj ukecal Terku, aby zůstala v "doupěti slávistů" i přes to všechno, že tento svátek nikdy moc neslavila. Bohužel tentokrát měla smůlu, zvlášť poté, co se blonďáček dozvěděl, že její rodiče budou na chatě někde u přátel v Krkonoších. Tereza, ač velice nerada, nakonec souhlasila, ale vůbec se jí to nelíbilo. Matyho táta, pokaždé co ho potkala, vytahoval Slávii a Terka jako skalní fanoušek Sparty… prostě se vždycky "trochu" chytli, že je od sebe nemohli roztrhnout. Na bednu! Když neotravuje mladý Pospíšil, tak starý.

Maty si pro Terku měl přijet až v šest, ale slušně ji překvapil, když se objevil podstatně dřív.

,,Kde se tady bereš? Měls přijet až za dvě hodiny ne?" divila se bruneta, když za Pospíšilem zavřela dveře a on ze sebe shazoval bundu a boty.

,,Ještě chvíli s nožem v ruce, kdy mažu snad tunu pomazánky na nějaký pečivo, tak se absolutně zcvoknu!" mračil se klučina a očka mu vážně až žhnula.

,,To jste toho dělali tolik?" divila se bruneta cestou do pokoje.

,,Jo. Máma žije v domnění, že s bráchou žerem jako mlejni, jenže jí ještě nikdo nebyl schopnej vysvětlit, že většinou za zmizenim všeho toho jídla stojí táta."

,,Chudinko můj malej, všechno svedou na tebe, viď?" posmívala se blonďáčkovi Terka a provokativně se na něj i šklebila a konejšivě ho hladila po tváři, to ale radši neměla dělat, protože si ji Maty přitáhl a odmítal pustit. A když se začala zmítat, tak ji schválně začal lechtat.

,,Né! Přestaň! Buď hodnej nebo nikam nejdu!" vyhrožovala mu a to ho konečně zastavilo.

,,Vyděračko."

,,Můžeš si za to sám." ušklíbla se. ,,A teď mě budeš muset pustit tak jako tak, protože než jsi přišel, tak jsem se zrovna chystala do sprchy."

,,Kašli na sprchu. Mě přijdeš čistá a voňavá dost." usmíval se ďábelsky hokejista a ty jeho ledově modré oči nevěstily nic dobrého. Něco šil. A to se potvrdilo tím, že Terku začal něžně líbat na krku, odkud se po chvíli přesunul na rty.

,,Ale mně ne." odporovala Fordová, jenže mozek jí nějak začínal vypovídat službu. Netrvalo dlouho a Matějova mikina i tričko se důvěrně seznamovali s kobercem. Terezino tílko hned následovalo a bez toho, aniž by se přestali líbat se pomaličku přemisťovali k posteli.

Maty se trochu zarazil. Tereza chtěla se vším tím "novým vztahem" ještě chvíli počkat, protože jí přišla dost krátká doba mezi tím, co jeden vztah ukončila a hned nato začala druhý, tak na ni nechtěl tlačit a do něčeho ji nutit, když ale pokračovala v rozepínání jeho kalhot, tak všechno hodil za hlavu a dělal to co doposud. Zbytek oblečení následoval to předchozí a co přišlo potom si každý umí představit… aneb tečka, tečka, TEČKA!

Po náročné "chvilce" už jen odpočívali vedle sebe a Terka Matymu prsty přejížděla po svalech na břichu a hrudníku a že těch rozhodně nebylo málo.

,,Víš, že máš prsa jak ženská?" řekla najednou.

,,A ty zase jako chlap." nenechal si to Pospíšil jen tak líbit.

,,No dovol?! Zase tak plochá nejsem!" urazila se Terka, našpulila pusu jako malé dítě a přitáhla si k sobě blíž peřinu.

,,Mě se ale stejně líběj." chlácholil ji blonďáček a s mírným úsměvem se sklonil, aby si ji udobřil. Nedalo mu to moc práce, když zapojil i rty a jazyk.

,,Myslíš, že si mě timhle nějak usmíříš?"

,,Copak už se mi to nepovedlo?" šklebil se Mates jako největší king.

,,Ty seš neuvěřitelnej!" odstrčila ho od sebe Terka a popadla jedno větší tričko, které měla poblíž. Sice spíš připomínalo pyžamo, když ho měla až do půli stehen, ale stačilo, že zakrylo všechno, co mělo.

,,Snad by ses nestyděla?" provokoval blonďák dál a koledoval si tak o slušnou nakládačku, která by se nejspíš zase zvrhla a dopadlo by to tak jako poprvé. Terka se nevyjadřovala a radši chtěla jít do té sprchy, kterou už nějakou tu dobu plánuje, jenže se nedostala ani ke dveřím, když jí začal "vyzvánět" notebook.

,,Do háje, já na ni zapomněla." zanadávala, vrátila se zpátky, sedla si ke stolu a zrušila spořič obrazovky. ,,Radši se obleč." houkla těsně předtím, než se v notebooku objevil kostičkovaný trhající se obraz nějaké kudrnaté blondýny, co vypadala, jako kdyby zrovna přišla z trvalé.

,,Right on time. I thought you'll be gone." (A/N: Přesně na čas. Už jsem myslela, že budeš v tahu.) Když dotyčná promluvila, tak se Maty tak šíleně vyděsil, až z toho spadl na zem a že ta rána byla pořádná! Terka se zděšeně podívala Pospíšilovým směrem a viděla, jak si tře namlácený loket a v rychlosti na sebe navléká alespoň jeany. ,,What was that?" (A/N: Co to bylo?) zděsila se i blondýna kdesi daleko.

,,Actually…" (A/N: Vlastně…) snažila se Fordová mlžit, ale nakonec to stejně vzdala a napráskala se. ,,My new boyfriend." (A/N: Můj novej kluk.)

,,Hi, I'm Matt." vykoukl zpoza záběru Maty a na bloncku s výrazem "jsme provařený" mávnul.

,,Holy Moly, cool stuff!" usmívala se blondýna a Terka málem vyprskla smíchy, ale jenom přikývla.

,,Co řikala?"

,,Že vypadáš dost dobře." přeložila Fordová.

,,Oh, thanks I guess. I'll leave you two alone. Nice to meet you." (A/N: Dík. Radši vás tady nechám. Těšilo mě.) zažvatlal hokejista, i když si vůbec nebyl jistý, jestli to bylo správně, posbíral si věci a radši se klidil do koupelny.

,,No wonder you're hiding him." (A/N: Žádnej div, že ho schováváš.) střihala bloncka obočím jako o život, naneštěstí videopřenos až přes oceán s tím dělalo svoje. Samé trhané kostičky jako když set top box zlobí.

,,Shut up! It's not like that at all." (A/N: Sklapni, tak to vůbec není!) ohradila se Terka a vysvětlila celou situaci.

Po deseti minutách, kdy se Maty vrátil ze sprchy se Fordová s blondýnou zrovna loučila. ,,…anyway take care, don't drink much tonight and come to see me sometime. You can also bring Mr. Hot Stuff over there too." (A/N: No nic, dávej na sebe bacha, dneska večer moc nechlastej a přijeď mě někdy navštívit. A můžeš s sebou vzít i pana sexy fešáka.)

,,I will, I promise. Bye." (A/N: Přijedu, slibuju. Měj se.)

,,Peace." (A/N: Mír.) ušklíbla se blondýna, udělala "vítězné gesto" a videopokec skončil.

,,Neřikalas, že nemáš kámoše?" začínal být Maty zvědavý, a tak se nemohl nezeptat. Nejvíc ho žralo, kolik toho o Terce ještě neví a jak se zdá, tak toho bude pořádná hromada.

,,Řikala jsem, že nemám kamarády tady, v Michiganu jich ale pár mám. A tohle byla názorná ukázka." šklebila se bruneta, když se šla přehrabovat do šuplíku s čistým spodním prádlem, protože všechno, co na sobě měla "před útokem" hodila do koše na prádlo.

,,Voláte si často?" vyzvídal blonďáček dál.

,,Ani ne. Jen na narozeniny, nějaký větší události nebo když se super nudíme. Většinou si jen píšem maily."

,,Aha."

,,Nežárlíš ty náhodou?" mhouřila bruneta oči a zkoumala pohledem Matyho, který seděl na posteli jako zařezaný a žmoulal si triko.

,,Co? Já? Nééé." vrtěl hlavou a snažil se o ledabylý tón. Nepovedlo se a nepřesvědčil ji.

Terka nijak nereagovala, jen se usmála a zaplula konečně do sprchy, kam se chystala už víc než hodinu a půl. Zatracený Pospíšil, kvůli jeho "náhlému nápadu" budou mít zpoždění.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 wladka wladka | Web | 23. srpna 2011 v 17:33 | Reagovat

o moooj boze....ako vyborna kapitola...dostak som z nej nemohla, nemohla, nemohla...
rehooot...
sice skoda ze tam jedna cinnost nebola viac rozpisana ( ano sex mi nevadi!!!!-to vyznelo) ale aj tak to bolo skvele...
ach jo..ale tie hlasky o prsiach ma dostali..a neskor ten telefonat (tsss som vsetko rozumela aj bez prekladu - predsa len z ang neviem velke hovno len take male)..proste tesim sa na pokracko!!!

2 Seryn Seryn | Web | 23. srpna 2011 v 19:17 | Reagovat

:-D skvělá kapitola :-D chudák Maty, všechno všichni na něj sváděj. bože to je věta.. :-D fakt suprová kapitola :-)

3 Delly Delly | Web | 23. srpna 2011 v 19:30 | Reagovat

Skvělá kapitola! :-) :D

4 Hope Hope | Web | 23. srpna 2011 v 19:44 | Reagovat

zase to bylo extrémně krátký :-D ale dneska si nebudu moc stěžovat, protože mi to udělalo radost =o) dneska mi vůbec udělalo pár lidí radost, ot bude asi tím, že mám narozeniny =o)))
kapitola byla skvělá a já už se nemůžu dočkat další =o)
jo, ještě jsem si vzpomněla...doufám, že tím člověkem klepajícím se na tohle, nejsem myšlená já, protože to b nebyla vůbec žádná pravda :-D mno, dobře, možná trošku :-D ale stejně mám radši romantiku místo toho "fyzična" :-D

5 Draco Draco | Web | 23. srpna 2011 v 23:54 | Reagovat

Komentuju sám, protože sestra má zas náladu pod psa a nic jí na to nepomáhá, snad se to zejtra zlepší.
Kapitola byla dokonalá, suprová,... A rozhodně si tím nemysli, že jsem na Matěje, spíše na Terezu, ale to se neřeší :D .
díky za překlad u ájiny, protože ta není mým silným článekm. Ale něčemu jsem rozumněl :D
Už se těším na pokráčko, tak ať je co nejdřív :D

6 Chloe M. Raddle Chloe M. Raddle | 24. srpna 2011 v 7:51 | Reagovat

Úžasná kapitola :D Ty hlášky...božeee! :D Musím si do pokojíku nějak namontovat odhlučňující stěny nebo něco takového, aby se nestávalo, že v brzkých ranních hodinách budím všechny obyvatele domu svým neovladatelným smíchem :D Těším se na další kapitolu moc moc moc :-)

7 Faillë Faillë | Web | 25. srpna 2011 v 20:48 | Reagovat

Poslušně hlásím příchod! Konečně jsem se zbavila blbé nálady, ono se stačilo vykecat máti se svými problémy (nojo, Nikki není v dosahu, zneužiju matinku) :D
Maty zase perlil a co teprve Terka :D Zkoušela jsem si překládat ten anglický rozhovor a s údivem jsem zjistila, že nejsem zase takový tragéd, jak mi někdo neustále namlouvá (jeden z důvodů mojí depky) :D
Jo, vzala jsem si tvoji radu k srdci a koukám na Leverage v originále. Bože Šílenej, děkuju, protože něčemu rozumím i bez titulků :D  :D  :D  :D  :D  :D
Takže ještě jednou se asi budu opakovat, ale ta kapitola je boží :D  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.