kapitola 44.: Pohádka Jak píchá Čmeláček

15. září 2012 v 15:15 | Šílenej |  Hogwarts - Poprvé na místě určení by Šílenej
Zdar, nevim jak vy, ale já senudim jako pes a ani ten Dark angel mě neba, protože si ho pořád pamatuju, ale co kvůli druhý řadě a jednomu lovci duchů neudělám no... Hm, mám nápad, vrhnu se konečně zase jednou na vaše kapitoly, takže vy můžete udělat to samý... mimochodem... chyb si nevšímejte, lenost opět vyhrála a nechtělo se mi to číst

Přežijte ve zdraví a žijte blaze


Když Acklesová konečně prošla úzkou uličkou za portrétem do společenky, tak si nemohla nevšimnout ani kdyby chtěla, že všichni její noví spoluhráči byli napáskovaní na pohovce u krbu. Wood vypadal extrémně majestátně v křesle, které za normálních okolností okupuje Potter, ale ten se pro tentokrát pro bezpečí své i okolí uvolil k tomu ponížit se tím, že si sedne na opěradlo pohovky, kde se jako sardinky mačkali dvojčata a Katie s Ginny.

Všichni o něčem živě debatovali, a tak Dani okamžitě naklusala, aby jí neobviňovali z toho, že je ve Woodových kecech nechává škvařit a netrpí jako správný vlastenec. Když si jí Harry všiml, úlevně si vydechl, že se konečně dostanou k jádru pudla a budou moct vypadnout, holky udělaly něco podobného, a tak se na ně blondýna zašklebila, zrovna ve chvíli kdy se Wood otočil, protože nejspíš čuchal nějakou zradu v zádech.

,,Sorry, zdrželo mě nějaký splašený brnění." omluvila se sotva ve vzdálenosti půl metru a tvářila se, že ona nic, ona muzikant, což byla v podstatě pravda.

Oliver se okamžitě rozzářil jako jaderná elektrárna, když jí bouchne reaktor. ,,V klidu, sedni si." neřešil to, usmál se a poklepal na opěradlo křesla, kde doslova a do písmene trůnil. Modroočka se s ním radši nehádala, protože pořád nevěděla, jestli není schopný něčeho jako trestu za "neuposlechnutí rozkazu", to by jí vážně chybělo. Když dosedla, tak se všichni začali zase o něčem bavit, no… s výjimkou dvojčat, kteří zase něco kravili.

Netrvalo dlouho a ti dva lišáci něco provedli Hermioně, která seděla opodál a nečekaně si četla nějakou bichli. Horší bylo, že slečna Grangerová byla ten večer nějaká aktivní a nedala si to líbit, takže se zvedla s výrazem bohyně pomsty a začala ty dva prohánět po celé společence. Acklesová osobně si jejich boji o přežití všimla, až když do ní vrazili, jak probíhali mezi křeslem a pohovkou a ona, aniž by to nějak plánovala, skončila Woodovi v klíně.

Nebyla schopná myslet nebo vůbec něco udělat a Oliver na tom byl nejspíš úplně stejně s tím rozdílem, že ji předtím alespoň chytl, aby rovnou neslítla na zem, holt má reflexy lepší než samotný Malfoy, když se snaží vyhnout srážce s hůlkou Mrs. McGonagall a jeho oka. Až když se ozvala nějaká hlasitá dvojitá tupá rána, která signalizovala Hermioninu výhru, tak si Dani uvědomila v jaké pozici a hlavně v jakým místech se nachází a okamžitě si raději zase sedla, ale tak, aby příště, kdyby jí někdo tak nečestně atakoval, neměla kam spadnout, leda na tu kýženou podlahu.

To byl škleb, co nahodila Ginny a vyměnila si ho s Katie, za to by se normálně mělo střílet! Naštěstí toho po vražedném výrazu od blondýny zase rychle nechaly, ale i tak měla Dani pocit, že jí zčervenaly i palce u nohou. Válet se Oliveru Woodovi v klíně… sen každé holky, které si to pravděpodobně přehrávají v hlavě každou noc před spaním a ona k tomu přišla doslova jako slepý k houslím. Snad se to žádná nedozví a rituálně jí neobětuje.

To je ale fuk. Mnohem lepší a zajímavější bylo, když byly dvojčata donuceni za autoritativního hlasu, respektive velice nasraného Wooda sednout a ani nedutat. Sice chtěli protestovat, ale měli smůlu, jinak by asi rychle přišli k úrazu. Kapitán se v mžiku zase otrkal, snad jako by zapomněl co ti dva vyváděli a konečně se vyžvejk, co zase chce. Jenže to nebylo nic jiného než dopodrobna vyložená strategie na každý protivníkův tým s tím, že si to ostatní mají nechat uležet v hlavě a popřípadě navrhnout něco jiného, ale na to všichni kašlou, od čeho by byl Wood kapitán, kdyby mu nevěřili "svými životy". Navíc, kdo by to měl tak promyšlené od začátku až do konce než jejich všemi uznávaný borec? Nikdo!

(Já, váš "drahý" Šílenej jsem línej jako veš, takže Bičik si hrála ve chvíli VELKÝ nudy a přepisovala.)

Leč je to překvapivá skutečnost, tak v jedenáct šli úplně všichni nebelvírští spát... teda téměř všichni. Luc se nenápadně přišourala ve čtvrt na dvanáct na kolej a celá se vznášela. Teda ne že by z ní Cedrik Diggory, Dani přezdívaný Čmelák, udělal ducha, ale neměla k tomu daleko.

,,No, Lucko! Jak si to představuješ? Chodit domů takhle pozdě!" vybafla zpoza rohu na svou spolubydlící a spiklence v ptákovinách všeho typu Acklesová, když Luc procházela portrétem. Dani totiž zaslechla nějaké rachocení a nikdo jiný venku nebyl, takže jí docvaklo, že se to musí valit jedině Padalecki, proto se urychleně schovala za již zmíněný roh. Jak Acklesová čekala, Luc málem dostala infarkt, čemuž se není moc co divit. Jak byste asi reagovali vy, kdybyste se uprostřed noci plížili v "intimču", tudíž tmě jak v pytli a pak na vás vybafl tenhle blonďatý cvok?

,,To mi ještě scházelo, abys napodobovala tón mý máti." řekla bruneta mírně znechuceně, když se probrala z toho počátečního šoku, ale vůbec jí to nezabránilo v tom, aby se dál culila jak měsíček na hnoji.

Acklesová jí silně podezřívala z toho, že si cestou sem něčeho šlehla, ale navzdory barvě jejích vlasů jí hned nato došlo, odkud vítr vane. ,,Takže se tě asi nemusim ptát, jaký to bylo s Čmelákem?" spíše jen konstatovala Dani hezky česky, když už taky jednou osvěžila svůj rodný jazyk, tak proč u něj taky chvíli nezůstat, že jo? A kdo ví, jestli někdo nešmíruje za bukem, respektive někde z tmavého koutu společenky.

,,Ehm... Čmelák... no... co píchá a pořád žije? Myslim, že Čmelák je nesprávný označení." řekla druhá Češka, než vybuchla smíchy.

Acklesové to hned došlo, takže se po vteřině s výtlemem přidala. ,,Tak myslim, že mu budu muset vymyslet jinou přezdívku, co?"

,,To ti doporučuju." poradila jí ,,přátelsky" Padalecki a stejně jako Acklesová se dál tlemila.

Když se ty dvě Češky po chvíli úplně zklidnily, tak zapluly na gauč a Dani donutila Luc vyprávět.

,,Vzal..." začala Padalecki se svým jistě strhujícím vypravěčským výstupem, ale Acklesová jí v mžiku přerušila.

,,Můžeš chvilinku počkat?" zeptala se blondýna urychleně a na odpověď ani nečekala, vyštrachala odněkud svou předrahou hůlku, udělala prazvláštní pohyb doprovázený latinským slovem a voilá... v náručí se jí objevila obří miska s popcornem, což Luc psychicky nevydržela a vyprskla opět smíchy.

Dani vytlemenou Padalecki absolutně ignorovala, sedla si, jako kdyby koukala na strašně zajímavej a akční film, chytla misku, udělala takový ten velice zaujatý xicht a provokativně si nacpala popcorn do pusy. ,,Tak už můžeš spustit." pobídla brunetu, když se dostatečně uvelebila. Ta nečekaně opět vyprskla, protože Acklesová opravdu vypadala, jako kdyby koukala na nějaký zázrak dnešní kinematografie, tak si Dani radši sedla normálně, aby se taky něco dozvěděla. Položila misku popcornu mezi ní a Luc a ta se mezitím pustila do dynamického vypravění, při kterém si občas vzala taky nějaký popcorn, když se jí Dani na něco ptala nebo komentovala.

,,Vzal mě do nějaký dlouho nepoužívaný učebny." začala Padalecki se svou pohádkou na dobrou noc tam, kde skončila, nebo spíš ani nezačala.

,,Kde byl bordel jak v tanku?" neodpustila si Acklesová komentářek a umožnila tak právě Padalecki, aby jí uzmula nějaký ten popcorn.

,,No, právě že ne, proto se taky odpoledne vymluvil na úkol pro Snapea. Šel tam uklidit a všechno připravit. Nevim, kde vzal všechno to jídlo, ale byla ho tam hromada." pochlubila se Luc s tím, že si Cedric zahrál na uklízecí četu a kuchařinku (Bičik: beztak něco uzmul z kuchyně od skřítků). ,,Očaroval lustr, takže tam bylo tlumený světlo a na mý přání vyčaroval i disco kouli, která dělala pěkný prasátka. Přinesl i starý kouzelnický rádio, kde naladil stanici se samejma ploužákama, tak jsme chvíli tancovali. A pak... no, dokážeš si představit, co se dělo."

,,Vidim to jako živej obrázek, přičaroval i mega velkou postel a už to jelo." okomentovala to blondýna.

,,Zas tak zběhlej v kouzlech nejspíš neni, nebo ho to v tu chvíli zrovna nenapadlo, ale na tý zemi se to taky dalo..." vyvrátila jí Luc její domněnku, Dani se zašklebila a raději to ponechala bez komentáře, pro sychr si do pusy vrazila další popcorn.

Až do půlnoci Padalecki vyprávěla Acklesové svůj strhující zážitek s jistým Mrzimořanem, při čemž povyprávěla o jeho výdrži i velikosti... malíčku, ale vzalo si to svou daň a za chvíli se Luc začaly klížit víčka, tak jí Dani poslala spát, protože hned po ránu budou formule, kde je ten trpajzlík, co si řiká učitel a nenechá je jen tak spát na lavici. Luc sice protestovala, že se jí ani spát nechce, ale když za menšího psychického nátlaku zalehla do postele, okamžitě usnula.

Za tu krátkou chvíli, kdy Luc zabrala, ani Dani nenašla knížku, kterou v pokoji hledala, proto když se otočila zpátky a viděla Padalecki, jak leží ve svém pelíšku jako rozpláclá moucha, měla dost co dělat, aby na místě nevyprskla smíchy. No ač to bylo záhadou, Acklesové se podařilo nevyprsknout, ale neměla čas řešit svou nově objevenou schopnost, kterou by jí záviděl i Peter Petrelli ze seriálu Heroes, místo toho vytáhla hůlku z kapsy, kterou zařídila rychlo svlíknutí Padaleckiných svršků. Nechala jí samozřejmě spodní prádlo, neměla rozhodně žádné lesbické choutky, ačkoli takový Ronald by proti tomu určitě nebyl, ale to je taky debil a pomocí dalšího šikovného kouzla jí oblékla do pyžama s dalmatínkama...
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Seryn Seryn | Web | 15. září 2012 v 15:42 | Reagovat

jééééé Ollie :-D mám radost :-D skvělá kapitola. Dani v Ollieho klíně a Luc rozčarovaná z Čmeláčka :-D by mě zajímalo jak dlouho jim to vydrží :-D

2 Hope Hope | Web | 15. září 2012 v 22:34 | Reagovat

jééé, Cedric :-D a víc toho ze mě asi nedostaneš...to víš, víc než šest hodin v autě udělá s člověkem svoje =o/

3 Delly Delly | Web | 23. září 2012 v 15:57 | Reagovat

Skvělá kapitola :-D Brzy by tu mohla být další ;-) :-D

4 juliettestories juliettestories | E-mail | Web | 4. ledna 2014 v 15:51 | Reagovat

nedivím se Luc, že vyprskla smíchy... vidět naproti sobě kámošku s popcornem a přesně tamtím velice zaujatým obličejíkem... myslím že bych skončila v psychiatrické léčebně za podezření z duševního nezdraví :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.