kapitola 46.: Panečku...

5. dubna 2013 v 16:59 | Šílenej |  Hogwarts - Poprvé na místě určení by Šílenej
Slib je slib a tady jsou ty Bradavice...

Tušim, že si to vyžádala jedna trojka povídkářek, ale už to nevim jistě, nám starším osobám moc neslouží paměť :D ale aspoň už vim z vlastní zkušenosti, co to je mučení zvířátek, to samý co já, když čtu některý svý povídky.

Opět přepsaný by Bičik.


Někdo z davu vykřl:,,MALFOY ZBOŽŇUJE RŮŽOVOU!" To si vysloužilo pozornost prakticky všech a ti se jako na povel otočili na Draca, včetně učitelů... a to, co viděli... no... Jak se ale zdá, tak to super kouzlo, zabralo o den později, než původně mělo.

Dani byla bohužel znevýhodněná, seděla zády k zmijozelskému stolu stejně jako Luc, takže se musela celá otočit. A když v tom davu studentů pohledem vyhledala Malfoye, tak se málem udusila, protože zrovna pila. Kdyby ji Luc nepraštila do zad, tak je Dani druhý den v zemi pod kytičkama. I to jí ale nezabránilo v tom, aby se dál smála, což asi neměla dělat, Malfoy si tlemící se Acklesky ihned všiml a nějak divně po ní koukal, pak mu to asi v hlavince zapracovalo, zvedl se a zařval: ,,ACKLESOVÁÁÁ, TO TY!" Přitom na ni ukazoval prstíčkem, jak nějakej malej harant ve školce, co žaluje.

Dani si samozřejmě hrála na neviňátko, ale moc se jí to nedařilo a když Malfoy svou vlastní verzi slavného citátu ,,I ty Brute" dořval, všechny pohledy se stočily na Dani. Nebyl to zrovna hezkej pocit.

Ono to totiž s tou růžovou nebylo jen tak, při slavném to souboji Malfoye a Acklesové Dani seslala na Dráčka kletbu, která postupně obarví celýho člověka do růžova. Proto se taky Leíček Wyatt v pondělí podivoval nad tím, že na trest Draco přišel v bílý košili a odcházel s jemně růžovou. Postupně se to ale uvolňuje víc a víc, takže náš předrahý Malfoy má teď všechno kompletně jasně růžový, včetně svých zlatých kadeří a ani cizí oblečení by mu moc nepomohlo, protože by se do půl hodiny taky celé zbarvilo do růžova.

Na Dani se ale furt upíraly zraky všech přítomných, včetně učitelů, mezi kterýma byl i právě zmiňovaný Wyatt, tak to Dani rozsekla, vstala a řekla: ,,Nevim o čem to mluvíš, Malfoyi!" Zase jako na povel celá Velká síň vyprskla smíchy. Dani si pro vlastní bezpečí radši znovu sedla a snažila se dělat jako by nic, jenže to by tam nesměla být Luc a pořád jí to připomínat. Proto se taky Dani za chvíli raději sebrala s připravenou hůlkou v kapse a vydala se odkroutit si tresta.

,,To bude zas večer," pomyslela si, když mířila směrem ke kabinetu profíka Wyatta a protože měla ještě 10 minut času, vůbec nespěchala a z nudy si prohlížela, jaký zjevy Bradavice ,,pěstují" na obrazech. Kupodivu ale našla i jeden obraz s famfrpalovýma machrama, tak se s nima zakecala, zvlášť když to byli vážně borci a dali jí rady ohledně fintiček ve famfrpálu. Navíc to byli bývalí Nebelvířani, takže byli sdílnější o to víc, kapitán byl i vzdálenej příbuznej Wooda, takže už je jasný, že svou menší posedlost famfrpošem má v rodině... ale nejen to, i vedení a mňamózní ksichtík, protože kápo na obraze rozhodně nebyl žádnej škareda.

Po dlouhém rozhovoru s hochama na obraze se Dan koukla na hodinky... zakecala se trochu víc, než chtěla. Do trestu zbývala jen minuta. Urychleně se sebrala a hnala ke kabinetu, jenže k tomu se musela dostat přes učebnu obrany, kde ji trochu zaměstnala skříň s bubákem. Zrovna si to chtěla lajznout přes schody, jenže to by ta kreténská skříň s bubákem nesměla otravovat ušlý pocestný.

Na schodech se zarazila a chvíli na tu prapitomou skříň telila... no chvíli... asi 3 minuty, dokud ji z transu neprobral Leíček, když začal být netrpělivý a navíc není hluchý jako patrona, takže slyšel bordel od bubáka.

,,Tak tady seš," zaradoval se, že objevil svou zlobivou žákyňku, jak se mu schovává za bukem.

,,Hm, todle mě trochu zdrželo," odpověděla na jeho větu oznamovací a ukázala směrem na bu-bu-bu.

Dani následovala Lea do kabinetu, kde na ni upírala nevraživý pohled jistá růžová kreatura.

,,Odevzdejte mi hůlky," řekl jim Leo automaticky, ale to se růžové kreaturce vůbec nelíbilo, tak protestovala: ,,Tak to teda ne! Dneska ne!"

,,Ty mi chlapečku nebudeš řikat, co jo a co ne, takže naval!" Nenechal si to Leo líbit a měl svého blonďatého, nebo spíš momentálně krásně růžovoučkového, studentíka úplně u prdele.

,,Tak a posral sis to, Draku," pomyslela si Ackleska škodolibě, za normálních okolností by to klíďo řekla na plný kule, ale nechtěla riskovat, že naše Zlatovláska s už teď pocuchanýma nervama by to psychicky nevydržela.

Malfoy sice sváděl vnitřní boj, ale odmlouvat profesorovi, u kterýho si odpykává trest, by asi nebylo moc chytrý. Po nějaký době mu hůlku odevzdal, ale nafoukl trucovitě tváře jak malé dítě, už jenom vybouchnout. Dan chtěla Leíčkovi odevzdat hůlku bez keců, ale pak ji při pohledu na tu načuřenou žůžovoučkou primadonku něco napadalo. ,,Ehm... pane profesore? Můžu ho toho zbavit?"

,,To počká," jednoduše odpověděl Wyatt, ale Acklesová musela protestovat: ,,Nepočká, pak by se s nim nedalo vydržet už vůbec. Je to pitomec a teď navíc v růžový. To by trvalo hodně dlouho, než byste nás dneska pustil, teda pokud byste nás vůbec pustil." Teď už jen doufala, že to bude pro profíka pádný argument.

Leovi chvíli pracovaly kolečka v jeho sexy mozečku a nakonec souhlasil: ,,Tak dobře, ale rychle."

Ackleska na nic nečekala, postavila se proti Malfoyovi, kterej si pro vlastní bezpečí schoval svůj instrument mezi nohama do dlaní, což Dani přišlo vtipné, protože kdyby mu opravdu chtěla jeho rodinný klenot ustřelit, tak nezáleží na tom, jestli si je kryje nebo ne.

,,Neboj, Draku, to ti tam zůstane, pokud mě znova nenaštveš," ujistila blonďáka blondýna a blonďatý profesor neměl daleko od toho, aby vyprskl smíchy... sakra, tři blonďáci v jedný místnosti, to jsou věci...

Ale blondýna nebo ne, Dani zvládla kouzlo na jedničku, Leo by jí za to měl i oznámkovat. Udělala velice složitý švih hůlkou a seslala na Dráčka protikletbu. Malfoy si po tomto aktu zkontroloval, jestli Acklesová náhodou nekecala a něco mu nechybí. Nechybělo, ale...

,,ÁÁÁ," vyjekl sopránem Malfoyík, ,,co se děje? Proč jsem pořád růžovej?"

,,A cos čekal, ty chytrej? Že to zmizí hned? Musíš vydržet minimálně hodinu. Čoveče, čet ty jsi někdy učebnice?" zeptala se ho Dan jak malýho Jardy a přitom předávala svou drahocennou hůlku profesorovi, který zas neměl daleko od toho, aby při pohledu na ty dva nevyprskl smíchy. ,,Nebo alespoň jednu?" dodala a to už byl Leo fakt v háji.

,,Dneska to bude trochu jiný," spustil, když se mu podařilo výbuch smíchu dostat pod kontrolu. ,,Potřebuju, abyste mi pomohli ve třídě, ale vaše klábosení zůstává. Jestli si to budete přát, tak si můžu nasadit sluchátka a neslyšet o čem se budete bavit."

,,Mě osobně je to celkem putna, spíš se ptejte tady mladýho pána," poznamenala Dani ironicky na adresu drahouška Dracouška, ten se jen ušklíbl a řekl, že mu to vadit nebude, protože se s Acklesovou stejnak nikdy nebavil o ničem podstatnym.

Po hodině stěhování různejch potvor, knih a podobnejch sarapatiček si dali všichni tři chvíli oraz a sedli si na přední lavice. Malfoy se Lea ptal, jaký to je v Americe a Dani jen zarytě čučela na jedno neurčitý místo na stěně a přemýšlela Bůh-Belikov-ví-nad-čím, pohádky, co si vyprávěli Leo a Draco moc nevnímala. Teprve až jí Draco lusknul před očima, tak se probrala opět k životu. ,,Nemohla bys chvíli dávat pozor?" sprd ji blonďáček.

,,Hmmm, co zas potřebuješ? Znova tě z maléru tahat nehodlám," řekla Dani s nezájmem.

,,Co prosim? Slyšel jsem dobře? Doufám, že to nemá nic společnýho s tim, proč jste tady," zeptal se aktivně profesor naší trhlé dvojice.

,,Co? Ne!!! Jen tady Dráček měl trable s jednou fiflenou, tak potřeboval píchnout," rychle zareagovala Acklesová, teda spíš zalhala, jenže Malfoy byl opožděný, takže mu to došlo až po 15 vteřinách.

,,Neměl... pořád mám," zaskuhral, sice si myslel, že ho Dani neslyšela, ale to se šeredně mejlil, chlapec.

,,Ale copak? Potíže v ráji?" zbystřila hned Dani a neodpustila si ironický tón. Čekala, že jí Drak zas nějak odsekne, jak je u něj zvykem, ale ejhle...

,,Něco na ten způsob," přiznal Malfoy.

,,Tak vyprávěj," pobídla ho Acklesová.

,,Proč bych to měl řikat zrovna tobě?" zeptal se a hnusně se zašklebil.

,,Protože pochybuju, že u vás ve Zmijozelu bys to někomu moh říct. Možná ti i pomůžu, pokud budeš hodnej chlapešek," zašišlala na něj bloncka a štípla ho do tvářičky jako malýho fakana. To ale neměla dělat, Drak se po ní hned ohnal a pleskl ji přes ruku. Jenže to Dani vůbec nevytočilo, naopak z toho měla srandu a tlemila se mu.

Leo to celé sledoval jen z dálky, raději se mezi ty dva nechtěl moc míchat, pokud to nebylo akutní.

,,Tak si sedni," řekl Dráček rozkazovacím tónem, protože během své debaty se zas přemístili z polohy sedací do stací... teda víte, co se tim myslí, Dráček snad žádné problémy s ovládáním neměl, ale kdo ví...

Dani se na Draka podívala se zvednutým obočím, tak rychle dodal: ,,Prosím."

To už na Dan zafungovalo, tak si sedla zpátky na lavici, o vteřinu později si vedle ní sedl i Draco a spustil: ,,Pansy Parkinsonová."

,,Ta..." řekla Dani a místo toho aby to dokončila, udělala dosti znechucenou grimasu.

,,Jo přesně ta," přitakal blondýnka... teda blondýnek, ,,chodím s ní už druhej rok jen z povinnosti, jenže se jí nedokážu zbavit a leze mi na nervy jen tim, že žije na stejný planetě, natož když se po mně pořád plazí."

,,Zkusils ji poslat do háje?"

,,Jako myslíš do lesa, aby ji tam něco sežralo?"

Dani se jen zašklebila. ,,Ne, řekl si jí, aby tě přestala otravovat, že je konec?"

,,Jo," posmutněl Dráček, ,,ale stejně si nedá pokoj, zmije jedna."

,,Tak to bude tvrdej oříšek..." ušklíbla se nad tím Dani, ale už jí to v mozečku šrotovalo, ,,ale znám někoho, kdo s takovýhlema situacema má až moc bohatý zkušenosti." pomyslela bloncka hned na Luc.

,,Co?" zděsil se růžovej přelud a vyskočil na nohy. ,,To ne! Ještě mě prozradíš!"

,,Ty vole, Dráčku, myslíš, že jsem nějakej začátečník? O tobě nepadne ani slovo. Ovšem jen když se budeš chovat slušně." Na to si blbeček Dráček jen odfrkl.

,,Jak chceš," sebrala se Dani a chtěla jít zas makat.

,,No dobře," nakonec se vzdal Malfoy.

,,Tak se mi líbíš, Dráčku."

,,Sakra, přestaň mi řikat Dráčku, tak mi řiká jen..." vztekal se Draco a zarazil se, když mu došlo, že by na sebe mohl vykecat víc, než by chtěl.

,,Jen maminka? No vidiš. Tak to máš smůlu, budu ti řikat, jak budu chtít," setřela ho bloncka a než Drak stačil nadávat, tak už byla mimo jeho radar a pomáhala profesorovi Wyattovi.

O čtvrt hodiny později...
,,Draku, podivej se do zrcadla," houkla Ackleska na Zlatovlásku, kterej zas nechápal o co jí jde, ale i přesto to udělal.

,,No, já mám teda prdu," zděsil se svého odrazu v zrcadle a Dani mu tak málem poprskala smíchy záda, ale nebyla sama, Leo na tom nebyl o moc líp, když Dráčka slyšel.

Totiž Draco pomalu začal "odrůžovávat", ale i tak měl celou hlavu růžovou krom jednoho pramenu po straně, který už měl zase blonďatý.

,,Aspoň už máš jistotu, že to kouzlo přestává účinkovat," chlácholila ho Acklesová, ale nemohla se přestat tlemit.

Po chvilce se přiblížil i profesor a absolutně s Dani souhlasil. ,,Myslim, že do rána budeš zase jako z cukru." Ale když to Leo říkal, cukaly mu koutky a i když Dani čekala, že z něj vypadne další perla, začala se tlemit nanovo a Leo se sám přidal, jen Dracovi to nepřišlo vůbec vtipný, což ti dva vůbec nechápali.

Pro bezpečí všech těm dvěma Leo po chvíli vrátil hůlky a Dan a Draco se mohli vydat zpátky na své koleje. Každý samozřejmě zvlášť, taky asi sotva si Dráček bude hrát na gentlase, když nebelvírská kolej je úplně na opačné straně hradu...

Za chvíli byla Dani ve společence, kde nikdo nebyl. Zvláštní to jev. Teprve deset a všichni už chrápou? Tomu se řiká bordel na kolečkách.

Když Dani opravdu nepotkala nikoho "při životě" ani v pokoji, vlezla pod sprchu, která Luc a Miu neprobudila, protože dveře byly očarované zvukotěsným kouzlem. Poté šla Dani spát, protože byla ztahaná jak kotě, ale i to jí nepomohlo spát víc než dvě hodiny, takže o půlnoci se zase uchýlila k louskání knížtičky Pobertů...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Alice Shinshekli Alice Shinshekli | Web | 5. dubna 2013 v 20:48 | Reagovat

Tleskám. Růžový Mallfoy stal rozhodně za to. A zajímálo by mě, jak se zbaví Pansy.

2 Hope Hope | Web | 6. dubna 2013 v 0:18 | Reagovat

nejvíc mě bavil Leo :-D a pak samozřejmě Dani :-D ach, jak já tohle muiluju! =o)

3 Seryn Seryn | Web | 6. dubna 2013 v 16:51 | Reagovat

:-D žůžový Drááček :-D tleskám :-D víš co se mi ale vůbec nelíbí? Wood! vůbec tam nebyl! já chci nějakou ekšn! :-D ale jinak parááádní! kdyby byla v brzké době zase kapitola, zbožňovala bych tě ještě víc než teď :-D

4 Lissar Lissar | 6. dubna 2013 v 17:04 | Reagovat

Malfoy celý růžový kromě jednoho pramanu, zajímavá představa :-D A portrét famfrpálových borců, z nichž jeden je Woodův předek? :-D Člověk tady ani nemůže hádat, co se stane příště :-D

5 Vendy Vendy | Web | 6. dubna 2013 v 21:28 | Reagovat

Supr čupr dokonalý :))) už se mrté těšim na další kapitolu :D a srry že sem nekomentovala už za čerstva, ale jaksi sem ležela na neurochirurgii :DDD

6 juliettestories juliettestories | E-mail | Web | 4. ledna 2014 v 16:08 | Reagovat

ta knížka mě zajímá :D to mohlo i Rowlingovou napadnout, něco takového napsat :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.