kapitola 50.: Bonzák, stará raketa #1, #2 a kretén profesor - o debila jen zakopneš

24. srpna 2013 v 12:37 | Šílenej |  Hogwarts - Poprvé na místě určení by Šílenej
Božský Oliver jen pro vaše potěšení...

Btw, ještě někoho konec srpna neskonale deptá?


Aby Luc moc nenadávala a hlavně aby nebyl útrum s Dráčkovým seznamem, tak se Dani okolo páté sebrala a šla taky chvilku spát, ale pro všechny případy nastavila obyčejný budík, protože jinak by ty dvě cácory už asi vážně vyletěly z kůže, kdyby se pokojem zase prokrákorával Kája Gott nebo jemu podobný umělci. Když se po pár hodinách probudila, tak vypadala jako šílenej vědec, ale co je komu do toho ne?


Udělala ein, zwei hřebenem a měla hotovo, pak už stačilo pár čar řasenkou a tužkou na oči, co vyhrábla kdoví kde a už měla omalovánky hotové… sice by se hodil nějaký ten make-up, aby nebyla tak bílá, ale tomu vyhlásila válku, takže měl smůlu.

Hermiona po probuzení zamžourala jedním okem, protože to druhé měla ještě zalepené a neodpustila si poznámku, že Dani vypadá jako mrtvola. Hm, tolik k příjemnému ránu. Acklesová se na ni tvářila dost kysele, zatímco Padalecki, která byla světe div se už taky při vědomí vykouzlila "tak tos kurva posrala" škleb a drahou Miušku vraždila pohledem.

,,Mrtvola vypadá jinak, mám to z první ruky," zabrblala blondýna a protože měla minimálně půlhodinu, kdy se holky budou šlechtit k dobru, tak se vrátila zpátky do pelechu k tomu Pobertovskému pornu, které bylo čas od času vážně husté! Ten Sirius uprchlý masový vrah Black byl vážně zvíře už v jedenácti. Borec!

,,Odjézd!" zařvala Luc ode dveří, když byly dostatečně vyparáděné. Dani jen zabručela něco jako "hm," a následovala Padaleckin vele vznešený zadek až do Velké síně, kde probíhala celkem poklidná snídaně až do příletu sov. Jedna přiletěla i Ronovi. No teda… přiletěla… jak se to vezme. Ona jaksi taksi zahučela v misce čehosi neidentifikovatelnýho. Roník si od ní roztřesenýma rukama převzal dopis a hlasitě polknul. Dani neměla na nic moc náladu, takže si nevšímala ničeho jinýho než svojí misky s kukuřičnýma lupínkama a mlíkem.

,,RONALDE BILIUSI WEASLEY," neslo se celou Velkou síní, až se většina osazenstva zarazila nebo zakuckala.

Acklesová, která byla myšlenkami někde úplně jinde se nehorázně lekla a sletěla na podlahu, kde se slušně třískla do hlavy. Pro vlastní bezpečí se ani nesnažila zvedat, protože ten řev pokračoval a podle všeho se hlasitost dopísku slovo od slova stupňovala. Luc se ani moc nelekla, jen z toho dostala škytavku a znuděně se ohlédla za rameno, kde se Dani válela a ušklíbla se na ni.

,,JAK TO, ŽE JEŠTĚ ANI NESKONČIL TŘETÍ TÝDEN ŠKOLY A TY UŽ MÁŠ ČTYŘI TROLLY? JESTLI SE NEZAČNEŠ UČIT, TAK SI DOMA ZAŽIJEŠ PEKLO, TO TI SLIBUJU!" Ronald byl přirozeně rudý až na prdeli a ten dopis ječák mu "mile mluvil" přímo do obličeje, takže se ani není moc čemu divit, že Ron bezmála nenávratně ohluchl.

Zdálo se, že byl konec dopisu, protože už se dlouho nic nedělo, ale když se ta červená věc natočila směrem, kde seděla Ginny a začalo to mluvit jako mílius, tak na tom bylo něco hooodně podezřelého: ,,Ginny, drahoušku, jen pokračuj, vedeš si moc dobře." A to byl teprve konec dopisu. Pak už bylo slyšet nějaké prskání a trhání papíru. No, co to jako je? Dvojčata ta věc za nic nezpucne? Tsss. Diskriminace!

,,Weasley, ukliďte ten svinec! Acklesová, budete se tam ještě dlouho takhle povalovat?" slyšeli z dálky ledový hlas nejnenáviděnějšího profesora celé školy.

,,Klidně až do rána, když pěkně poprosíte," šklebila se blondýna z podlahy, naneštěstí odpověď nepřišla, to by si ten tupej netopejr za rámeček rozhodně nedal.

,,Budeš vstávat ještě dneska?" zeptal se Wood, který se nad Acklesovou zjevil kdovíjak s napřaženou rukou.

,,Mám snad na výběr?" zabručela, ale když se bavila s tímto dotyčným mládencem, tak moc dobře věděla, že nemá smysl se hádat a ruku přijala.

,,Sakra, mě se motá škeble!" nadávala a zase málem skončila na podlaze, poznámka pro příště: nevstávat tak rychle! Klika, že Oliver tušil, co se bude dít a včas ji zachytil. Ach, na té jeho vypracované hrudi je vážně senzačně!

,,Asi ses pořádně praštila do hlavy, rojí se ti tam pěkná boule," zhodnotil nebelvírský famfrpálový kapitán situaci, když blondýně velice ochotně prošmatal vlasy. Za to obtěžování by ho měli zavřít do Azkabanu.

,,Díky, doktore, to mi došlo," zabručela blondýna.

,,Jdeš na ošetřovnu, okamžitě."

,,Žádný takový! Teď máme lektvary a nehodlám Snapeovi udělat tu radost a nejít tam," vrtěla ta mimóza hlavou, takže se jí motala ještě víc. Oliver se asi trošku naštval, nechal Acklesovou sednout si bezpečně zpátky ke stolu a odešel někam do pryč.

,,Co to do pytle bylo?" mrkla Luc směrem k těm konfetám, co ještě před chvílí dělaly takový kravál.

,,Dost dobrá otázka," souhlasila Dani a než se nadála, tak jim Mia vykecávala díru do hlavy, že sotva pobraly dvě věty.

,,To byl hulák," vysvětlila ta Grangerová, zase chytrá jako opice.

,, Fakt dík, z toho jsme moudrý asi jako Karkulka ze šampaňskýho," zaironizovala Padalecki, čímž přivolala ten slovní průjem. Trochu normálně zněla jen jedna část...

,,To je takový hlasový záznam dopisu. Když ho adresát otevře, tak většinou zní hlasem toho, kdo to původně napsal. A když ho třeba nějakou dobu neotevřeš, tak ti prostě po čase sám od sebe vybouchne."

,,Aha," zamumlala Luc celá divoká z toho "popisu", který stejně nedával moc smysl, kdyby ta důra řekla, že to je jak MMSka na reprobedně, tak by chápala o dost víc. ,,A vůbec, muselas sebou tak házet? A pak kdo kde vytírá, co?" šklebila se na Dani.

,,Já aspoň vytírám jen jednou za tejden, ty prakticky každej den," oplatila jí blondýna stejnou mincí.

,,Hm, pravda," přitakala Padalecki, ale nerada se nechává jenom tak setřít. ,,Ale věčně jsem ve tvý společnosti, takže se není čemu divit."

,,Tak odteď budu držet bobříka mlčení a bude," ušklíbla se Acklesová a zasyčela bolestí, když si sáhla na bouli na hlavě, která se jí od posledního "odborného ošmatávání" ještě zvětšila.

,,Myslim, že tohle se ti nebude líbit," mírně se vyplašila Luc, když se dívala někam Dani za hlavu, která zabručela jen nějaké to svoje "Hm?" ,,Na čtyřech hodinách."

,,Mejch nebo tvejch?"

,,Jasně že mejch, ještě to přepočítávat na tvoje," protočila Luc svá krásná zelená kukadla. Sice je chytrá, ale zase ne tak aktivní, zvlášť po ránu. Když domluvila, tak celá vyčerpaná lehla na stůl.

,,Ten…" zasyčela Acklesová, když se ohlédla a uviděla Wooda, jak si to štráduje jejím směrem v závěsu s McGonagallkou. ,,Seš neuvěřitelnej bonzák!"

Oliver nic neříkal, jen se šklebil a na jeho poměry dost nehezky, což nevěstí nic dobrýho!

,,Bonzák nebonzák, odvede vás na ošetřovnu a tečka!" vložila se do toho jednostranného rozhovoru Nervička.

,,Tak to teda ne, musíme na lektvary," odmlouvala blondýna a myslela kdovíjak neměla vyhráno, škola je přece na prvním místě, ne?

,,S profesorem Snapem to vyřídím, vy se teď neprodleně odeberete na ošetřovnu a tady pan Wood se laskavě nabídl, že vás doprovodí," ušklíbla se Nerva provokativně.

,,Jak jinak," zabručela Dani a šlehla pohledem po "doprovodném vozidle".

,,Pan Wood mě také informoval o vaší účasti v našem kolejním družstvu, takže to je důvod navíc, abyste tam šla. Nedovolím takovouto nedbalostí ohrozit znovuzískání školního poháru."

,,Hm, to je fakt terno bejt pod jeho vedením," mumlala si Dani spíš jen tak sama pro sebe, ale slyšeli ji snad všichni ve Velké síni. Luc, která seděla těsně vedle nich se div neutopila, když se nějak snažila zakrýt ten svůj škleb. Dokonce i Wood se jen usmíval jako blbeček a nic na to neřekl. V tomhle se nedá pracovat!

Minerva ale pokračovala ve svém jistě dlouho nacvičovaném monologu, ale Acklesová ji moc neposlouchala, vlastně vůbec, jen vnímala nějaké protivné bzučení. Nakonec to nevydržela, zabručela ,,No jo, vždyť už jdu," popadla svoje věci a svištěla pryč, že většina z jejího okolí ani nestačila postřehnout, jak se dokázala z bodu A dostat do dobu B tak rychle.

Moc daleko se ale stejně nedostala, protože se jí zase zamotala makovice a musela zastavit na místě, jinak by asi vážně hodila hubu. Naštěstí se Wood bonzák osvědčil i jako dobrá "chytačka", takže se Acklesová nemusela seznamovat s podlahou. Cestou na ošetřovnu si Oliver i tak vyslechl spoustu nelichotivých nadávat v češtině, z nichž nerozuměl ani jediné, ale pro své vlastní bezpečí se po překladu nikterak nepídil, radši zůstal ve sladké nevědomosti. Škleby si ale neodpustil, zvláštní, proč asi?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ráďa Ráďa | 26. srpna 2013 v 0:13 | Reagovat

Beztak s ní chce jenom bejt sám :-D Ale teda já bych rozhodně radši šla na ošetřovnu s Oliverem než na lektvary ke Snapeovi, takže nevím, na co si stěžuje... Každopádně se moc těším, jak ta jejich výprava za zdravím bude pokračovat :-D

2 Destiney Destiney | 26. srpna 2013 v 14:06 | Reagovat

Živě si to dokážu představit :-D skvěle super úžasný :-D  :-)  :D  :-P  8-)

3 Hope Hope | Web | 29. srpna 2013 v 23:32 | Reagovat

tahle kapitola jasně dokazuje, že tvým vlastním názorům na tvé vlastní kapitoly/povídky se zkrátka nedá věřit =oP
s diskriminací souhlasím :-D koneckonců si myslím, že dvojčata by si zasloužila minimálně jeden hulák denně! :-D i když to by mi pak bylo líto paní Weasleyové :-D
kapitola super, chci nášup...potřebuju nášup!

4 Stefan6 Stefan6 | Web | 30. srpna 2013 v 17:07 | Reagovat

Chystám se na výšku ;-) na Masaryčku. Štěnátka říkáš? :-D Hmmm, to poněkud nekoresponduje s tématikou našeho blogu, maximálně tam vrazit nějakého vlkodlaka :-D

5 Rézi (Tere3ska) Rézi (Tere3ska) | 21. září 2013 v 16:26 | Reagovat

Cha chá to je super, prosím prosím co nejdřív další díl :-)  :-)  ;-)

6 Delly Delly | Web | 18. října 2013 v 23:26 | Reagovat

Tak taky po dlouhé době komentuju :D No dobře, stydím se, měla bych častěji. Kapitola to byla skvělá, báječná a já nevím co, ale zatraceně krátká! :-D Chtělo by to brzy další, nemyslíš? :-) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.