kapitola 51.: Světovej den bonzáků, zachraň se kdo můžeš!

27. října 2013 v 11:10 | Šílenej |  Hogwarts - Poprvé na místě určení by Šílenej
Ani jeden prašivej koment k Érovi? No co to jako je? Pravděpodobně nejromantičtější kapitola v celý Bičikově spisovatelský kariéře a vy na to dlabete? Na férovku řikám, že jste mě pořádně zklamali!!! Na Bradavice se klíďo vykašlete, ale chci reakce !!! ZDE !!!


,,Řikám předem, že si nelehám!" zabručela blondýna, sotva vrazila do dveří ošetřovny a přímo před ní se objevila ta ženská, které říkají Poppy… no dobře, ona se tak možná ve skutečnosti vážně jmenuje, ale koho to zajímá?

Poppy se okamžitě začala zajímat, co se stalo, ale Acklesová držela bobříka mlčení, takže mlel pantem Wood, kterej to všechno spískal. Dani si jen znuděně seděla na posteli nejbližší dveřím a kopala si nožičkama, přitom ještě stačila koukat, kde co lítá - bylo to jen pár much, co nejspíš hrály na babu nebo co.

Netrvalo dlouho a ta jednohlavá saň v trapném čepečku sáhla blondýně na bouli.

,,Jau, bacha ženská!" pyskovala Dani opět v češtině, takže se nemohla vůbec divit, že ji Popča podezírá z toho, že jí nadává, naštěstí se moc nevyptávala. Odcupitala do své sluje, čti kanclu a vrátila se s několika flakóny prapodivných barev. Wood se samozřejmě celou dobu usmíval jako měsíček na hnoji, magor! On je asi vážně jinej než ostatní a tím se nenaráží na jeho pěknej ksichtík.

,,Ježiš, to je hnus!" šklebila se Dani kysele, kdy jí ta stará bréca dala vypít křiklavě zelený fosforeskující lektvar, co vážně chutnal a smrděl mnohem hůř než pověstné Olomoucké syrečky.

Oliver si ale už vážně koledoval o výprask! Celou dobu se křenil víc než předtím, nebo se snažil smích maskovat kašlem, ale Acklesovou panáček nepřečůrá! Tuhle fintu už má prokouklou díky Luc, která to používá poměrně často. Zdravotnice je ale taky svině prašivá a do bloncky nalila další tři podobně odporný lektvary, který by radši měly zůstat bez komentáře.

Na hodinu lektvarů ale tak jako tak přišli s půlhodinovým zpožděním, to je taky nápad ošetřovnu cpát na opačný konec toho baráku velkého jako kráva. Profesor Debil je mé prostřední jméno to samozřejmě nenechal bez poznámky. ,,No to je dost, že jste se taky uráčili přijít. Už jsme vás ani nečekali," zasyčel ten netopýr, sotva dvojka nebelvířanů prošla dveřma.

,,Taky vám přejem dobrý ráno," zabručela Acklesová vytočeně a zajiskřilo se jí v očích. Den vážně jako malovanej! Přitom si ještě pomyslela: ,,Dneska mě moc neser, Snapee!"

,,Lektvar, co připravují vaši spolužáci už byste dnes nestihli a nestojím o to, aby za mnou kvůli vám dvěma znovu chodila profesorka McGonagallová, takže na daný lektvar jenom vypracujete společnou esej a než ostatní skončí, tak uklidíte skříně tam za vámi," šklebil se ten Debil úlisně potěšený sám se sebou. Tady něco smrdí a ty police s přísadami a vším možný nebo rozpracovaný dryáky spolužáků okolo to určitě nejsou!

,,A nebylo by jednodušší říct nám o čem to vlastně mluvíte?" zeptal se už celkem znuděný nebelvírský kapitán. Z těch přísad na okolních stolech toho moc nepoznal.

,,Nápoj lásky," usmál se Snape. Strašidelný!

,,CO?" vyjekla Acklesová silně vyděšeně. ,,To nemyslíte vážně," přesvědčovala spíš sebe než Snapea, ten ji ale naneštěstí setřel: ,,Ale jistěže myslím, slečno. Takže jsme si vše vyjasnili a už se konečně můžete pustit do práce, nebo snad chcete, abych vám zadal i zmíněný lektvar uvařit a následně nám všem, co tady jsme, ukázat účinky?"

Tou "výhrůžkou" Snape Acklesovou dostal na kolena, až z toho zrudla, ale ne studem, to ani v nejmenším, ale vztekem. Zatnula i pěstičky, až jí zbělaly všechny kloubky a ledově klidně mu skrz zatnuté zuby odpověděla: ,,Ne."

,,Výborně, tak prosím…" usmál se netopejr a ukázal ke skříním, kde byl bordel jako v tanku. Typickej chlap, co je taky starej mládenec a v jeho případě i Smrtijed (alespoň HP to pořád tvrdí). Nemohl by si ten Voldezmrd zařídit lekce vaření a uklízení pro svoje ocásky? Evidentně by to nebylo vůbec na škodu.

Když se Dani s Oliverem přemisťovali tam, kam je "černá mamba" pořád posílal, čímž se naštěstí nemyslí prdel, tak bloncka zachytila Padaleckin výraz, kterej se jí ani za nic nelíbil, zvlášť když absolutně netušila, co to mělo znamenat. Zato ten Malfoyův byl čitelnej naprosto přesně. On z celý tý situace byl unešenej, zmetek jeden a celou dobu se jim posmíval. Bít ho, zase a tentokrát pořádně!

Ti dva do konce lektvarů uklízeli Sevieho svinec, a že byl teda pořádnej! Wood dokonce našel zprávu od Pobertů pro budoucí generace: ,,Poberti veřejně prohlašují, že lektvary jsou nanejvýš příšerný, obzvlášť s Křiklanem," Acklesová věděla o kom to "psali recenzi" díky malý černý knížtičce a Wood taky, protože ten slavnej profesor kdysi dávno učil jeho rodiče. Kromě "Poberto-Křičím" přerušení zbytek hodiny vypadal pořád stejně - Dani nadávala, seč mohla na vola Snapea, naštěstí česky, takže byla v klidu, protože jediná osoba, která by jí mohla rozumět byla moc daleko na to, aby ji slyšela. Ale ty nadávky by si stejně drahej Sevie za rámeček nedal.

Konečně přišly na řadu i formule, ale tam to s blondýnou z ČR vypadalo prakticky stejně, vztek z ní jenom čišel. Dokonce i Luc si tentokrát odpustila všechny svoje nejapnosti, který má běžně ve zvyku, čas od času se ale stejně válela pod stolem, protože Dani řekla pro ni něco vtipnýho. Divný.

Je to zvláštní a to hodně, ale Dani byla čím dál tím vytočenější, člověk by řekl, že po hodině s jejím oblíbencem, kterej je v podstatě původcem všeho, to bude už jenom lepší ale ejhle. Věřte nebo ne (spíš ne), ale sama od sebe se to snažila vyběhat, když vyrazila ven do tý zimy a kroužila po pozemcích až do doby trestu. Naneštěstí se uklidnila jen na pár minut.

Sotva otevřela dveře Leova kabinetu, tak zahlídla Malfoye, jak se jí bezostyšně tlemí přímo do obličeje.

,,Moc mě neštvi, mladej, pořád mám v ruce hůlku a i bez ní ti dokážu pořádně ublížit!" zavrčela.

,,Už se bojim," byla blonďáčkova odpověď a ještě k tomu protočil oči.

Dani už se i napřahovala, že mu jednu vrazí, ale zarazil ji Leo osobně, když se u nich zjevil kdovíjak a chytl ji za napřaženou pravačku se slovy: ,,Tak to by už stačilo." Acklesová na něj samozřejmě zírala jako na největšího kazisvěta, co jí ruší legrandu. ,,Vypít!" vrazil jí do ruky, kterou ještě pořád držel odšpuntovanej flakón s lektvarem.

,,Co to je?"

,,Něco, co nám zaručí chvíli se nebát, že nám přiděláš fialovej monokl," mračil se Leo a pohledem se bloncku snažil donutit do sebe ten sajrajt nalejt, zatímco Draca odstrčil stranou, aby vážně jednu neslíz. O návštěvu Snapea nebo vrchního peroxida Malfoye osobně vážně nestál. Dani nad tím pokrčila rameny, jeden lektvar navíc ten den ji už snad nezabije a vyklopila ho do sebe.

Tahle břečka byla ale jiná. Jedním slovem paráda. Úpa zůpa! Všechno bylo zase v nejlepší pohodě, venku snad dokonce začalo svítit sluníčko a lítali ptáčci. No dobře, to už možná trochu přehánim, když byla noc, ale tak co… Bradavice… musim se víc vyjadřovat?

,,Ehm, pane profesore, co se to vlastně stalo?" zeptala se Acklesová už v naprostým klidu. Ta sarapatička by se měla prodávat po litrech!

,,Dejme tomu, že něco co zvrátilo účinky lektvaru, co ti dala madam Pomfreyová," usmál se profesor Wyatt potěšený sám se sebou. Nejspíš nebude trvat dlouho a sám o sobě začne prohlašovat: ,,Jsem prostě borec!" a moc by se nemýlil… vlastně vůbec…

,,Ta čůza mi dala něco prošlýho?"

Leo se ušklíbl a podal přijatelnější vysvětlení: ,,Nemyslím si, že by ti dala něco prošlýho, ale prohodila lahvičky. Místo lektvaru na zmírnění bolesti hlavy a kdoví čeho dalšího, ti dala látku na utlumení vlkodlaků, jenže u člověka, co není vlkodlak to působí úplně obráceně. Ty lektvary maj prakticky stejnou barvu, takže se jednalo jen o omyl."

,,Grrr, za to muže Wood s McGonagallovou, ty mě donutili jít na ošetřovnu! Já je zmaluju," zavrčela bloncka výhružně a zase zatnula pěstičky.

,,Hej, nechceš se zklidnit?" ozval se Malfoy a šklebil se jako o život (svůj).

,,Odkdy seš zrovna ty humanista?"

,,Od tý doby, co se proti svý vůli bavim s tebou a hrozí mi nebezpečí úrazu bez pomoci kouzel."

,,Ach tak," tvářila se blondýna překvapeně a tak nějak nevěřila vlastním uším. Malfoyovi hrabe! Jinak se to vysvětlit nedá. Víc ho neřešila a pustila se do vyslýchání profesůrka, co taky s Dráčkem, že jo? Nic. ,,A jak je vůbec možný, že jste tady měl ten druhej fujtajxl?" Drak vyprskl smíchy, za což si vysloužil vražednej pohled od svý spolužačky.

,,Protože mě pan Malfoy informoval o tom, jak "extra příjemná" jsi dneska byla a věci od tebe odlítaly mnohem častěji než obvykle a tak podobně," pokrčil nad tím Leíček rameny.

,,To je dneska vážně den všech bonzáků? Ráno Wood a teď ty? To se mi snad jen zdá," brblala Acklesová. ,,Ale stejně dík," ušklíbla se nakonec.

,,K službám. Na tebe budu bonzovat kdykoliv," usmál se Dráček a aby si z ní dělal už totál srandu, tak se jí ještě uklonil, až mu z toho "přehazovačka" spadla do očí.

,,Tak si dej bacha, aby se příště karta neobrátila," zajiskřilo se Češce v očích, až z toho chlapci ztuhl ten jeho přiblblej úsměv, co nahodil.

,,Na mě nemáš, co bonznout," řekl Draco naprosto klidně a choval se jako největší king na světě.

,,Ále, ono už se něco najde a když ne, tak si něco vymyslim," ukázala Acklesová svůj vypadaný chrup způsobený paradentózou. No dobře, možná že má ještě všechny zuby, ale představa je to dobrá, ne?

,,Ty!" zasyčel Reflektůrek.

,,No tak, Dráčku, hoď se do pohody."

,,Že já vám o tom, co dneska vyváděla, vůbec řikal," stěžoval si Malfoy profesorovi. ,,A neřikej mi, Dráčku!" obrátil se znova na blondýnu a div nepěnil vzteky.

Leo to celé sledoval a výrazem nesmím-se-smát-prostě-nesmím-to-se-nesluší-bylo-by-to-absolutně-nevhodné-ale-když-to-jinak-nejde a začal se vážně chlámat jako o život. Kde je tady nejbližší cvokhaus? Acklesová se po chvíli přidala, zvlášť když si všimla výrazu svýho "parťáka ve zločinu".

,,Kam jsem se to dostal," lamentoval Malfoy a tím rozpoutal megavýtlem. Sám nad tím jen kroutil hlavou. Asi by měl začít brát nějaký antidepresiva jako prevenci před tím ústavem, kterej už pátym rokem navštěvuje nebo z toho asi vážně zmagoří.

Zbytek trestu, kterej trval až do deseti večer se podobalo spíš žvanění babek na jarmarku než školnímu trestu, kterej by měl žáky víst ke slušnýmu chování nebo jakej to má vůbec smysl. Navíc trest bez náplně, co bylo věčně nějaký uklízení, je přece bomba, co víc si přát?

Po skončení "drbárny" se Acklesová s Malfoyem rozešli každej na opačnou stranu chodby.

,,Hele, Draku," nevydržela to bloncka.

Dráček se znuděně otočil na podpatku. ,,Co je zas?"

,,Že ses dobře bavil?" ušklíbla se Dani a byla si jistá úspěchem, Dráček se ale jen ofrňoval a radši nic neřekl. ,,Bavil, to mi nevymluvíš," stála si Češka na svým a pokračovala v cestě na kolej, zatímco zmijátko dělal ty své pověstný škleby.

Až na konci chodby byl slyšet jeho hlas, kterej řekl: ,,Bavil."

Když se Dani otočila, aby se přesvědčila, že to neřek někdo jinej, tak viděla akorát tak za rohem mizející Dracova záda. Nevadí, vítězství měla jistý, aneb Drak není taková svině za jakou se vydává.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Amy Amy | 2. listopadu 2013 v 22:35 | Reagovat

Konečně další kapitola.Těším se na další :-)

2 Rézina Rézina | 3. listopadu 2013 v 21:22 | Reagovat

Dráček není svině, ale když je spárovanej, tak je to divný :-?  8-)

3 nikdytonevzdavej nikdytonevzdavej | Web | 6. listopadu 2013 v 17:53 | Reagovat

první se moc omlouvám, že mi to čtení trvalo tak dlouho, ale i když mám spoustu free time, tak mě jaksi zaměstnává něco jiného, mno (určitě pochopíš, že sledování Čarodějek v angličtině a snaha dostat z múzy, co nejvíc, je přednější O=o) )
jinak kapitola skvělá :-D prostě Dani, Wood, Draco a Leo jsou návodem na super zábavu ;o)

4 Hope Hope | Web | 6. listopadu 2013 v 17:55 | Reagovat

shit! jsem si nevšimla, že tam nemám jméno, ale název blogu...debil prostě :-D

5 Atanai Atanai | 14. prosince 2013 v 9:09 | Reagovat

teším sa na pokračko, poteší počas skúškového :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.