kapitola 53.: Co se kde dělo, když…

11. dubna 2014 v 21:13 | Šílenej |  Hogwarts - Poprvé na místě určení by Šílenej
Bojim se to číst, takže veškerý překlepy okázale ingorujte. Smějící se


,,Kde je pan Malfoy?"

,,Asi si šel zaplavat."

Slyšela Luc jasně a zřetelně Daniin docela vytočenej hlásek, jak se dohaduje se Snapem.

,,Co prosím?"

,,Říkal, že jde spát."

A tím ta "konverzace" skončila. Luc chytla Alexe za triko, takže ho i lehce štípla do prsou a zatáhla do nejbližších otevřenejch dveří, který našla.

,,Prosím, buď ticho," otočila se na blonďáka a opřela se zády o dveře. Netrvalo dlouho a proklapal se okolo Snape. (A/N: tím proklapáním se myslej jeho ukázkově nablejskaný botičky s podpatkama)

,,Tak to bylo těsný!" oddechl si mladej Rider.

Luc se jen zašklebila, vytáhla hůlku, zamkla dveře a několika kouzly proti odposlouchávání, neoprávněnýmu vniknutí nějaký nepovolaný osoby a tak dál… jako vrchol její přehlídky kouzel vykouzlila uprostřed místnosti doslova obří vodní postel a nějaký maličký decentní osvětlení kolem.

Když to spatřil Alex, tak mu okamžitě začalo svítat. Přistoupil blíž k vyzývavě se tvářící brunetě, která už na něj čekala na posteli a pokračoval tam, kde byl přerušen tím ošklivým Snapem.


Ty ty ty, Snape, to se nedělá! Začal ji líbat a pomalu se začali postupně zbavovat oblečení a odhazovat je v dál. Doufám, že nemusím vysvětlovat, co se dělo dál… ale řeknu vám jedinou věc… kdyby si nedávali pořádnýho majzla, tak by po světě za devět měsíců pobíhal maličkej Rider.

***

,,Tahle holka je psychicky narušená!" nadával Ron, když se jim Dani ztratila z dohledu a doufali, že taky i z doslechu.

,,A kdo v týhle době neni, mi řekni?" "zastal" se jí Potty.

,,Harry, seš normální? Copak sis nevšim, že tě chtěla zabít?" vyšiloval zrzek.

,,Nedramatizuj to, Rone, skoro se mě nedotkla. Myslim, že Malfoy na tom byl první večer podstatně hůř," zašklebil se škodolibě Potter a Weasley se kdákavě rozesmál.

,,To bylo hodně dobrý," souhlasil, ale pak se najednou zarazil. ,,Ale něco nám přeci jen tajej."

,,My jim taky neříkáme všechno."

Tito dva mladící pokračovali dál v diskuzi, která stejně nikam nevedla a navíc to nikoho nezajímá, o čem se bavili.

***

S tím tichým zavřením dveří od klučičí ložnice, o který se Dani pokoušela, se Wood s trhnutí svýho sexy těla probudil. Pár minut jen tak ležel a čučel do stropu, takže si Neville neměl šanci všimnout, že už je vzhůru, když se ale Wood posadil a natahoval se pro pití, tak ho Neville zaregistroval.

,,Já myslel, že spíš," ozval se.

,,Jo, taky, že jsem spal," odpověděl mu Oliver a konečně se napil, už pár minut o tom přemýšlel, ale byl moc líný na to, aby se pohnul, doufal, že usne. Smolík.

,,Před pěti minutama tady za tebou byla Dani," oznámil mu Neville, ale Woodík tohle nečekal, takže se poprskal a co to pil mu skončilo až v nose. (A/N: asi dost nepříjemný, co?)

,,C-c-co?" dostal ze sebe s potížema náš nebelvírskej kapitán. ,,A to mi řikáš až teď? Co chtěla?"

,,Nevim, ale mám ti vyřídit, že s tebou ráno potřebuje mluvit," odpověděl Neville s pokrčením ramen a dál se věnoval svýmu úkolu, s kterym byl na dobrý cestě, teda normálnímu učiteli by to stačilo na dvojku, ale protože Snape je všeobecně známej debil a navíc něco extra, tak kdo ví, co z toho nakonec bude za známku.

Oliver nejdřív pozoroval, co to Neville vyvádí, ale pak začal nervózně přecházet po pokoji.

Neville se po chvíli zarazil a vzhlídnul od svýho pergamenu. ,,Seš v pořádku?"

,,Co? Ehm… jo," odpověděl nebelvírskej kápo, i když vůbec nevěděl na co se ho to Longbottom ptal, jen dělal další kolečka sem tam. ,,Kašlu na ráno," sebral se a odešel z pokoje. No odešel… jak se to vezme… spíš vyletěl jak vesmírná raketa z U-rampy. (A/N: zajímavá představa)

***

U holek v pokoji bylo pořád prázdno, takže tam Dani alespoň hrálo několik rockových pecek typu Nickelback, Three Days Grace a podobně, ona prostě není na takové ty cajdáčky - měl krásný modrý oči, ale opustil mě kvůli kozatce bez podprsenky v minisukni - to jako že fakt ne!

Někdo zaťukal na dveře, ale Acklesce se nechtělo vstávat, ale to tý osobě za dveřma evidentně nevadilo a nejspíš se jí líbila ta písnička od TDG, co jí právě vyhrávala.

Ležela pořád tak, jako když přišla do pokoje. Když uslyšela cvaknutí dveří, tak se podívala, kdo se jí to dobejvá "do chaloupky".

,,Ahoj, Neville říkal, že se mnou chceš mluvit," pousmál se drahej famfrpálovej cvok, a tak si Acklesová raději sedla a promnula si zarudlé oči. ,,Děje se něco?" zeptal se vyděšeně Woodík a nespouštěl z ní oči.

,,Ne, jen se mi chce spát," zakecala to, ,,ale bejt tebou, tak si sednu," řekla mu a o kus se posunula, takže měl chlapec dost místa, aby udělal hačí a zády se opřel o sloupek nebes. ,,Takže, mám tě nejdřív seřvat nebo pokecáme o tom dementním úkolu?"

,,Úkol je na dlouho, co jsem proved?"

,,Doved jsi mě na ošetřovnu i přes můj jasnej nesouhlas a ta ženština mě nadopovala nějakým vlkodlačím sérem nebo co," procedila skrz zuby.

,,No nazdar," neodpustil si Oliver.

,,Jo, to je přesný," souhlasila. ,,Bylo to se mnou hodně zlý?" obávala se toho nejhoršího, i když zas tak strašný to nemohlo bejt, ani kdyby se snažila… no i když…

,,Ani ne, jen jsi pořád něco nadávala v češtině a házela kolem sebe věcma, ale naštěstí to nikdo neschytal."

,,Takže celkem klídek, můžu tě ujistit, že to bejvá mnohem horší."

Wood se křečovitě zasmál, kdo by si byl pomyslel, že tohle malý blond provokatérský stvoření je takovej nervák. ,,A co je s tím úkolem?" zeptal se, když ty křeče v obličeji nemohl vydržet.

,,Jak jen to říct… před pár minutama mě na chodbě potkal Snape a trochu jsme si zase "pokecali", teda hlavně o jeho tkaničkách a žůžovejch lektvarech, což ho asi namíchlo a napařil nám osmdesát cenťáků do úterka," pověděla mu zkrácenou verzi příběhu, jak Acklesová potkala Snapea a omluvně se na něj zaculila.

,,Super, kdy začnem?" zaradoval se kapitán.

,,Super? Woode! Máme popsat přes tři čtvrtě metru pergamenu, tolik toho v knížkách ani nebude. Leda bysme mu tam nakreslili přesnej postup výroby nebo jeho rozpláclej ksicht a to by zbylo na tebe, protože já kreslit neumim!"

,,To nějak zvládnem," chlácholil ji ten začínající kulturista. ,,Už jsi někdy viděla moje poznámky nebo něco, co jsem psal?"

Modroočka marně šátrala v paměti. ,,Ne-e," odpověděla a Wood se jen škaredě zašklebil.

,,Tak to se těš! Neřikal náhodou něco o tom, že by to mělo bejt čitelně, že ne?"

,,Ehm… myslim, že o tom se zapomněl zmínit," začínalo blondýně docházet, kam tím vším míří.

V jedenáct se ve dveřích objevila zrzavoblonďatá dvojka Weasleyová - Jenkinsová, protože chtěly pokecat a když uviděly Wooda na posteli a navíc naproti němu Dani, tak se začaly chichotat, ale tak blbě, že by je Acklesová nejradši přetáhla něčím těžkým a tupým po hlavě - to nebyl následek vlkodlačího séra.

,,Myslim, že raději vypadnu, tohle nevypadá dobře," rozsekl to Wood, když kývl hlavou na děvčata. ,,U snídaně se domluvíme," zvedl se a pomalu se přemisťoval ke dveřím.

,,Ok, v kolik tam tak budeš?"

,,Počitám, že už před devátou."

,,Beru na vědomí," souhlasila blondýna a tím jejich rozhovor hasl.

,,Jo a, Ginny, pořádně se najez jenom u snídaně, u oběda to moc nepřeháněj," řekl ještě zrzečce a s ,,Dobrou, dámy," zmizel za dveřmi.

,,Co to bylo?" vypískla Billie.

,,Vždyť jsi to viděla."

,,No právě," přidala se Ginny.

Ty dvě cácory byly z toho, že zrovna v tomhle pokoji potkaly Wooda úplně vedle a těžko to rozdejchávaly.

,,Ježiš, chováte se jak malý, kolik vám je?" protočila modrooká oči.

Ty dvě se po sobě podívaly a pak naráz odpověděly: ,,Čtrnáct,"

,,A jo… sakra!"

Hermiona na sebe nedala dlouho čekat a o čtvrt hodiny později se zjevila taky.

,,Bože pomoc, já to s těma saněma nevydržim, kde a s kym se Luc zase peleší?" úpěla v duchu Acklesová ale odpověď na otázku vlastně znala, i když ne přesné místo.

Do dvanácti to tam s nimi nějak překousla, ale když se konečně vrátila Luc, tak málem skákala radostí až do stropu.

,,Tak o co jsem přišla?" zeptala se bruneta ještě mezi dveřmi, když uviděla ten spolek drbajících čarodějnic.

,,Ále, jen o pánskou návštěvu na pokoji," protáhla líně Ginny a ty dvě "podšestnáctky" se začaly tlemit.

,,A to čí?" začala Luc vyzvídat a hupsla k Dan na postel, protože ty tři saně se roztahovaly po křeslech pod oknem, které si tím směrem stejně natočily.

,,Hele, co spolu s Woodem vlastně máte? Teda kromě těch tří dětí a vily na Bahamách?" ptala se opatrně Billie a narážela na jednu Daniinu hlášku, kterou nedávno použila, aby se jich zbavila, což se moc nepovedlo.

,,Ještě ochočenýho Hafoně," pokývala blondýna hlavou, ale tahle odpověď jim zřejmě nestačila, takže pokračovala. ,,Nic, co bysme spolu pořád měli mít? Incest?"

To bylo na Luciny nervy moc a skončila smíchy na podlaze, ještě štěstí, že si stihly pořídit koberec, no teda pořídily… znáte to… proběhlo nějaké to abrakadabra.

,,Tak odtud vítr vane," pronesla Luc, když se dostatečně vyřehnila.

,,Je ta podlaha pohodlná?" naklonila se Dan přes okraj postele a zírala na brunetu z "výšin".

,,Po dnešku už je pohodlný všechno," ušklíbla se Padalecki, ale jen Dan tušila o čem mluví, ty tři byly opět mimo obraz. Nevadí.

,,O čem to zase mluvíte?" zeptala se nakvašeně Hermiona.

,,To je teď fuk…" mávla nad tím Ginny rukou.

,,Souhlas, vyklop, co máš s tim nejvíc sexy klukem ze školy!" vložila se do toho i Billie.

,,A to je kdo?" dělala Acklesová debila, zatímco Luc mlátila rukou do podlahy, to chtěla vybít ten další výtlem nebo co? A vůbec, co na tom bylo tak vtipnýho?

,,Oliver Wood přece," pronesly sborově Mia, Ginny a Billie.

,,Jo to je fakt kus, kdyby neměl oči jen pro tebe, tak by byl můj už dávno a dokonce bych i udělala výjimku ohledně blonďáků," zajiskřilo se Luc v očkách. 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hope Hope | Web | 13. dubna 2014 v 21:13 | Reagovat

tohle je ten typ čtení, které jsem na nedělní večer potřebovala =o) holky mě jednou zabijou, fakt, že jo :-D

2 Seryn Seryn | Web | 22. dubna 2014 v 13:07 | Reagovat

uáááááá Woooooooood :-D slintám blahem :-D skvělá kapitola jako vždy :-) těším se na další (a kdyby v ní čirou náhodou byl Wood bez trička... :-D )

3 D. D. | Web | 2. května 2014 v 14:39 | Reagovat

Na ten konec jsou koukala dlouhou, než mi fakt došlo, že je to konec :-D Ale kapitola super, opět naprosto úžasně vtipná :-D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.