kapitola 54.: Těch magorů se nezbavíte, jsou prostě všude, kam se hnete!

5. července 2014 v 19:36 | Šílenej |  Hogwarts - Poprvé na místě určení by Šílenej
Slintání nad AR...


,,Co to meleš? Jaký "oči jenom pro mě"? Ty ses praštila do hlavy nebo co? Máme spolu ledatak úkol na lektvary, už jste spokojený? Super, tak teď je ale na seznamu zajímavější téma… Alex Rider," mrkla Dani šibalsky na Luc hned potom, co vypustila nasraný tón. Ty tři čarodějnice se nejdřív vykuleně dívaly na Acklesovou, ale když zpozorovaly, že ona pro změnu čučí na Luc, tak změnily směr pohledu na brunetu na podlaze.

,,Tys sbalila Alexe Ridera?" ,,Tak to je hustý!" okomentovaly to ty dvě malý čertice.

,,Druhej nejvíc sexy kluk ze školy," rozsekla to Mia.Luc nezbylo nic jiného než poreferovat o svém novém úlovku, i když vlastně ze začátku "vysvětlovala", proč kopla čumáčka Čmeláčka do prdele.

,,…a neměl takovou výdrž, jakou bych si představovala… to brzy pochopíte, jen se nebojte," mrkla na Ginny, Billie a Miu, protože ty na ni zíraly, jak kdyby byla z jiný planety - opět - zatímco Dani se jen řehnila do polštáře, aby tak nerušila tu jejich konsternovanost.

Ale Luc vůbec neřešila to, že nejspíš ještě nevstřebaly to, že se rozešla s Diggorym a hned na to hupsla s, jak samy řekly, druhým nejvíc sexy klukem ze školy Riderem a pokračovala dál v "pění ód" na Kanečka: jakej je to vůl, že je blbej jako tágo a to, že je v Mrzimoru je přesný, navíc při líbání slintá jako bernardýn - teda když je vzrušenej - a to Luc nehorázně štvalo, protože jeho v podstatě vzrušilo i to, že se podival na linoleum, co si vyčaroval, ale co už vážně neskousla, bylo to, že neustále žvanil o svý bejvalce a tak dál… no našlo se toho ještě spousta, ale pak Luc přesedlala na vychvalování Alexe Ridera.

,,Kam se na něj hrabe nějakej Diggory, tenhle je tak obrovskej, že by se k němu dalo použít přirovnání názvu Nerudovy básně Kam s ním?" mlela Luc česky, aby tak alespoň trochu cenzurovala to, co právě "zažila" a nezpůsobila tím těm třem ještě větší údiv, z kterýho by se klidně mohly i dočista zbláznit a Dani, která tomu jediná rozuměla, normálně umírala smíchy. ,,Myslim, že ještě pár takovejch čísel a budu si muset pořídit vozejček," mlela Padalecki dál a Acklesové vážně chybělo málo, aby se plazila po podlaze.

No ale pak se vrátila zpět k výkladu v angličtině a řekla jen něco málo, ne s takovýma "podrobnostma" jako Dani v jejich rodnym jazyce. To drbání jim trvalo až do tří do rána, ale pak byly grogy, tak šly spát.

Ráno je Dani nechala spát do kolika se jim jen bude chtít a sama odešla v půl devátý do Velké síně, kde bylo překvapivě asi jako po epidemii moru, v překladu liduprázdno. Wood nekecal, ve tři čtvrtě se objevil hned vedle Dani, která neměla daleko k udušení jídlem. Dohodli se na tom, že si hned po snídani dojdou pro pár potřebnejch rekvizit a pak zamíří rovnou do knihovny zbavit se velice nepříjemnýho úkolu a navíc pro ještě mnohem nepříjemnějšího chlápka… oba z toho málem skákali radostí, ale nedá se svítit.

Ve čtvrt na deset už se tlemili v knihovně, ale byla to docela obtížná disciplína, protože na ně každou chvíli naběhla řvát ta protivná ježibaba Pinceová, ale oni rozhodně nedělali takovej bordel jako holky, co přišly v deset a ječely, že se jim ani huby nezavřely.

Oba "pilní žáčci" vzhlídli na ty slepičky a Wood zaklel: ,,Kruci, to je snad zlej sen."

,,Co je?"

,,Vidíš tu brunetu v růžovym?" kývnul Oliver nenápadně hlavou k sesterstvu Roztáhni nohy.

,,Jo."

,,Tak tý se nemůžu zbavit už kdovíjak dlouho, je jako pijavice, co se přisaje a už neodpadne," postěžoval si svalovec.

,,Ále, copak se ti nelíbí?"

Kdyby nebyla tak zmalovaná, oblečená jako laciná štětka a nepištěla jako jepice, tak by třeba nebyla tak špatná, kdo ví, třeba je to skrytá romantická duše s maskou namachrovaný frajerky.

,,Ne," odpověděl rázně svalovec, ale pak doslova zaúpěl, když zpozoroval letmej pohyb v dáli, když se k němu ta dívčina řítila. ,,Nééé, ona jde sem, já umřu!" úpěl a přitom zaplouval za stůl u kterýho seděli.

,,Ah…" povzdechla si Acklesová. ,,Tak za tohle mi budeš dlužit majlant."

Wood se na ni nechápavě podíval, protože vážně netušil, o čem to zase plácá, a tak se mu nemůžete divit, že zíral jako vyvrženej vorvaň.

,,Zkus mi trochu věřit," snažila se ho nějak přimět ke spolupráci, když mu ruce omotala kolem krku. ,,Bejt tebou tak mě chytnu za pas, jestli se tý nádhery, co se sem blíží, chceš zbavit," poradila mu a Oliverovi konečně došla pointa vtipu, na nic nečekal a už ji držel, no spíš přímo ochmatával - nejspíš, aby to vypadalo autenticky.

,,No, Oliverku, co to tady děláš? To snad nemyslíš vážně!" pištěla ta dívčina přesládlým hláskem, za kterýej byste ji minimálně praštili dlažební kostkou přímo mezi voči.

,,Sorry, krásko, můžeš nás nechat a vystěhovat se třeba někam do Uzbekistánu? Rušíš nás!" setřela ji Dani a schválně se k ,Oliverkovi' přitiskla a navíc to ,Oliverek' všechno odkýval.

Dívčina s brekem odcupitala pryč z knihovny a Dani měla docela strach, aby si při tom zběsilým úprku nezlomila nohu, protože měla na nohách takový jehly, že by jí je kdekdo záviděl…

,,Myslim, že už máš po starostech," řekla Dani, když ta maximálně třeťačka zaběhla za roh a Wood se na ni podíval, jenže ajta krajta nastala se ta světoznámě trapná chvíle ticha, kdy se na sebe dívali.

,,Asi bysme měli pokračovat," rozsekla to ticho Acklesová hned, jak se zase vrátila do reality a ruce dala zpět na místo, kde byly před tou záchrannou akcí. Woodovi to trvalo o něco dýl, ale když to došlo i jemu, tak si lehce odkašlal, poděkoval za záchranu a znovu se vrhli na kauzu pojebanej nápoj, kterej je dobrej ledatak na dvě věci - na zažívací potíže a jako účinnej čistící prostředek do WC.

Všichni z nebelvírskýho týmu vzali oběd letem světem, protože Wood se zase dostal do famfrpálový nálady a to je vážně o držku! Dani Luc zahlídla, jen když ji pozdravila, vzala si nožičku kuřete a zase někam zmizela, nebylo zrovna dvakrát těžký hádat, kam asi tak běžela a hlavně za kým…

,,To si děláš srandu? Ty chceš trénovat v tomhle? Ty seš fakt cvok! Teď lituju, že jsem tě tahala z průšvihu," nadávala Acklesová Woodovi, když každýmu rozdal fungl nový chrániče, ale ty byly luxusní, lepší jste neviděli, jenže pak jim dal i nový dresy, údajně speciálně navrženy podle čehosi, nikdo ho moc neposlouchal, ale byly příšerný. Vypadaly, že se v nich nedá vůbec hnout na zemi, natož ve vzduchu i to, že byly karmínově červené, by se kvůli nebelvíří cti dalo skousnout, ale ten "střih", to bylo vážně na bednu!

,,Si piš, musíte si na ně zvyknout," zaculil se jako neviňátko a snažil se bejt kdovíjak úžasnej, no moc se mu to teda nepovedlo. Kluci z týmu na kluky nebyli a holky na něj byly naštvaný, takže nepochodil ani u jednoho pohlaví. Holt to chlapec nemá lehký!

No nic… raději se všichni převlíkli do těch naprosto bezkonkurenčně "nejlepších" dresů, který jsou právě teď na trhu a šlo se trénovat… od dvou do půl sedmý, ten kluk je fakt magor!!! Kdyby to koště nebylo tak drahý a navíc ještě nezaplacený, tak by jim ho Dani bejvala přetáhla po palici… po večeři všichni kromě Wooda, kterej ještě překypoval energií, padli do postele a spali jako zabití.

V neděli Dani s Oliverem dopsali posledních "pár" centimetrů úkolu pro Snapea. A Luc dodělala seznam ,Jak odkopnout holku snadno a rychle' pro Dracouška, mělo to tři metry, takže je docela záhada, co mu tam všechno radila. A protože Luc Dani "kdysi" naučila kopírovací kouzlo, tak si pro případ nouze udělala kopii a někdy příležitostně si to prostuduje, ale pšt a pozor na kytičky!

V pondělí ráno při teorii nějakýho primitivního kouzla Dan poslala Dráčkovi "dopisek" a na férovku mu v něm přiznala, že ten sáhodlouhej seznam zapomněla v pokoji, takže po něm chtěla, ať si vymyslí místo a čas předání a tam mu ho dá.

Malfoy byl natěšenej jako malý dítě na Vánoce, takže bleskurychle odepsal, ještě štěstí, že si nikdo toho jejich papírovýho draka, co lítal po místnosti sem tam, nevšiml, což docela nechápali, ale to nevadí, to bylo jedině dobře… Draco odepsal, že po večeři, a tak se taky stalo.

…po dalších osmdesáti bodech, který nasbírala nebelvírská kolej (ty strhnuté jsou v tom započítané)…

Ve čtvrtek Dani s Oliverem kravili a celí vytlemení se přiřítili do Velký síně na oběd.

,,Myslim, že se s tebou přestanu bavit," pronesla blondýna zcela vážně, když se zastavili mezi dveřma.

,,Proč?"

,,Protože mě jinak zlikviduje celá dívčí populace na týhle škole."

Wood vyprskl smíchy a Acklesová se k němu mileráda připojila, i když si nedělala legraci, skoro všechny holky ji vraždily pohledem.

Když se dochlámali a pomalu si sedali, tak se Dani zeptala: ,,Všechny po tobě letěj, tak která vyhraje?"

,,No ehm… ta pro kterou jsem vzduch?" řekl Wood neurčitě a to jak se tvářil, taky nebylo zrovna úsměv šťastlivce, co právě vyhrál ve sportce.

,,Zdar, jdeš k nám?" zaklepala Luc Dani na rameno právě včas.

,,Jo," zahučela konsternovaně blondýna a doslova zdrhala se svou kamarádkou na druhej konec stolu, daleko od kluků a hlavně Wooda.

…po večeři, na kterou Acklesová raději ani nešla…

,,Tak tady seš! Copak, nezamlouval se ti dnešní jídelníček?" ptala se Billie, když všechny čtyři dračice vstoupily do pokoje a ona s Ginny rovnou přistoupily k Lucině "nářadíčku na ksicht" protože jim slíbila, že je dneska pořádně vymódí, aby z nich jejich chlapci padli na zadek.

Jestli chtěly nějakou reakci, tak se jí nedočkaly, Dani na ně doslova srala z dálky, jen si hezky ležela a čučela do stropu, až když si jí Luc sedla na postel, tak začala vnímat.

,,Co je?" pojala podezření Herm.

Luc se pořádně podívala na svou blonďatou kamarádku a její výraz byl… no zajímavý. ,,To snad ne!" doslova vyjekla.

,,Co je?" zeptala se vyděšeně Ginny tak, že mluvila minimálně o dvě oktávy výš než obyčejně.

Dani se na Luc jen zděšeně podívala.

,,To není možný, ty kecáš!" říkala Padalecki stále hlasem to-si-ze-mě-děláš-kozy.

,,Tak co se zas děje?" nevydržela to Billie.

,,Tenhle pohled znám," ukazovala Luc na bloncku, která si pomyslela: ,,A kurva, to není dobrý!" ,,Takhle se dívala jen jednou v životě, to vím jistě!" žasla bruneta.

,,Tak řekneš nám o co tady jde nebo ne?"

,,Copak to není jasný?" obrátila se Luc na netrpělivou Miu, která rozhodila rukama, vážně netušila, co se děje. ,,Ona se zabouchla!"

Ty tři okamžitě vypískly a začaly trojčit kolem. Dani si přes obličej dala polštář a kdyby bylo jen trochu možný zmizet, tak neváhá ani vteřinu a okamžitě to udělá.

,,No tak dobrý zas, klídek!" mírně vypěnila blondýna. To jejich pištění nešlo snášet a ten indiánskej taneček taky nebyl nutnej, co si budou myslet sousedi. ,,Luc vám dala mylný informace."

,,Tak to teda nene," odporovala bruneta tomu nařčení, ,,to mi nevymluvíš. Takhle jsi vypadala jen když…"

,,Jo dík, tuhle osudovou chybu si ještě pořád pamatuju," vyjela na Luc Dani dost drasticky, až se z toho ta trojka potrhlic zasekla.

,,Jaká osudová chyba?" zeptala se všetečka s rudýma vlasama.

,,Neřeš!" zatáhla kolem sebe Acklesová závěs, hodila sebou do postele a znova si na hlavu dala polštář, nejspíš se chtěla sama udusit.

,,V čem je zase problém? Vždyť se spolu hihňáte už od druhýho dne, co jsme tady, i když je mi záhadou, kdes k němu přišla," nadávala Luc.

,,No…" slyšely holky zamumlání z místa, kde se zašila Acklesová.

Řeknu to asi takhle: závěs nezůstal dlouho tam, kde byl, protože ho Luc odhrnula a navíc i polštář, kterým se Dani pokoušela udusit, jí strhla a zahodila na druhej konec pokoje. V tomhle se nedá pracovat!

,,Neřikej, že se znáte dýl!" obvinila Padalecki Acklesovou, která dělala jako že nic… ,,Co? Tak vy se znáte kdovíjak dlouho a ty nic neřekneš?"

,,Prokecali jsme spolu hned první noc tady a viděli jsme se ještě na Příčný, stačí?" rezignovaně si blondýna sedla a snažila se dál dělat, že ona nic, ona nová nebelvírská střelkyně, ale to se jaksi nedalo, zvlášť ne s těma čtyřma, no a hlavně s Luc.

,,Nestačí! To se dělá, zatajovat informace?"

,,Jo!" odpověděla modrooká rychlostí automatické pistole.

,,Tak to teda ne!"

,,Jasně, hezky vyprávěj!" podpořila zrzka blondýnu, tyhle dvě jsou teda dvojka, vám povím.

,,Ah…" povzdechla si Acklesová a ve zkratce jim povyprávěla, co se stalo, jen vypustila tu část o KNP, ještě by se tam chodily množit, no Luc má vlastně vlastní místečka, to je sice pravda, ale přece v tom nebudou podporovat ty mrňouse, když jim bylo sotva čtrnáct.

Ony poslouchaly, jako kdyby to byl nějakej akční film, což bylo sice dost divný, protože to zas tak napínavý nebylo, ale to je fuk… jenže když chtěly slyšet úplně všechny patálie s ním, tak se Ackleska sebrala a vypadla se projít někam po škole.

Šmajdala tam asi čtyři hodiny a za tu celou dobu ani čičinka, do který by si mohla kopnout, ani škaredej školník, kterýmu by se dal províst nějakej ten žertík, co mu prováděli Poberti… a Snape taky nikde. ,,To je zase den!" pomyslela si rozhořčeně.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Seryn Seryn | Web | 2. srpna 2014 v 9:50 | Reagovat

aaaaaaaaa!! konečně si to uvědomila :-D kapitola skvělá - mohla jsem se potrhat smíchy jak u knihovny, tak u Daniiného výslechu. Teda ne že bych ju nelitovala, to nee :-D

2 Elena Prescott Elena Prescott | Web | 7. srpna 2014 v 10:21 | Reagovat

Je to fakt extrémně k sežrání, jak se ti dva k sobě začínají mít, a do určité míry se tomu snad i brání (?) a nejraději by to úplně popřeli. :D Jako vždy velmi vtipná kapitola, místy až děsivě moc. ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.