kapitola 55.: Když to nejmíň potřebuješ, tak to chlapum nejvíc pálí...

18. srpna 2014 v 17:34 | Šílenej |  Hogwarts - Poprvé na místě určení by Šílenej
Pod nátlakem soudruh Dřevo, takže příjemný čtení a informujte co se to tam vlastně dělo. :D

Mimochodem, to jako fakt nikdo nečet Éra? Tsss, takový práce mi to dalo!


Ráno Dani vzbudila Luc před Miou a ta chtěla začít ječet, kterej kretén ji to budí, proto jí bloncka musela dát ruku přes pusu, do který ji Padalecki už jen tak ze reflexu šverkla.

,,Jau, ty seš debil!" nadávala modrooká.

,,No sorry, ale tohle už mi nikdy nedělej!"

,,To se neboj, víckrát se tě na to ptát nehodlám," zavrčela blondýna a mnula si otisk Luciných zubů na svém prstu, ,,málem jsi mi ukousla malíček," skuhrala a Luc se jen zašklebila.

,,Tak co je?" zeptala se nedočkavě.

,,Řeklas jim to?"

,,A co?" dělala bruneta debila, Dani naklonila hlavu a zvedla své pěstěné obočí. ,,Jo tohle," náhle se jí rozsvítilo. ,,Ne, neřekla. Sice se ptaly, ale je to tvoje věc, tak si jim to řekni, až budeš chtít sama."

,,Fajn, já jim to nebudu chtít říct, takže se to ani nedozvěděj," ušklíbla se bloncka. ,,Za půl hodiny je snídaně, tak bys měla vzbudit Hermionu," s tím se zvedla z postele a vyšla ven z pokoje.

Ha, lektvary, tam Dani zkurvila, co se jen dalo, ani Snapea nestírala na každým kroku, jak měla ve zvyku, takže Sevie byl ve svým živlu. Jenže protože Acklesová nijak neodporovala, za celou dobu se na něj podívala sotva jednou, když se sklonil nad její kotlík a zacláněl jí tak ve výhledu, přestalo ho bavit ji otravovat, a tak se přesunul k Luc, jenže to neměl dělat. Luc je výbornej zástupce a vynikající žák, takže mu dala co proto. Aneb táhni, Seve!

,,A co je zas tohle?" zasyčel Netopýr, když zahlíd Lucinu tašku a z ní vyčuhoval nějakej oranžovej hadřík.

,,To byl původně dárek pro vás, pane profesore, ale už jsem si to rozmyslela, nehodil by se vám k očím," utahovala si z něj bruneta.

,,Co? Padalecki, chytáte špatné móresy od špatných lidí!" šlehnul Sevie zhnuseným pohledem po Dani, která se pořád šťourala v tom jedu, co dělali a v jejím případě to byl dvojnásobnej jed, snad by se dalo říct i nadjed, dokonce ani Ronald s Harroušem na tom nebyli tak bledě a to je dost co říct.

Ještě štěstí, že dvouhodinovka pomalu končila, Snape z Luc málem rostl, protože se dostala do ráže a měla v rukávu ještě spoustu dalších stěrů, ještě chvíli a zabil by ji pouhým mrknutím oka stejně jako Chuck Norris, prostě borec ten Chuckie a Snape je jeho docela dobrej plagiátor.

,,Acklesová, tohle by zaručeně zabilo i Trolla horského a stačilo by, aby se jen podíval na barvu vašeho výtvoru!" okomentoval Snape její lektvar, co mu přinesla v lahvičce se štítkem ke katedře.

,,Hm," byla její jediná odpověď, na tohohle magora vážně neměla náladu. Pak se sebrala, popadla svoje věci a přesunula se na hodinu kouzelnejch formulek, škoda jen, že tam nemaj takový ty autíčka, to by byla teprve jízda. Luc měla dost co dělat, aby ji na chodbě vůbec stačila, protože šíleně rychle rázovala pryč. Ostatní se o to ani nepokoušeli, Luc je totiž varovala, že by nebylo zrovna nejchytřejší se jí dneska plíst do cesty nebo nějak provokovat, čehož se zalekl především zrzoun.

Na formulích to bylo taky něco… místo toho, aby dopravila polštář do bedny na druhým konci učebny, tak ho pořád jen zapalovala a přitom to snad ani nebylo možný.

No nakonec dostala za úkol se to kouzlo pořádně naučit, že si ji ten pinďa příště vyzkouší. ,,Klidně, mě kule nevadí," zamumlala si blondýna, když lehce zavnímala, co jí ten chlapík říkal.

Po skončení vyučování toho dne se Dani přimotala k Luc a ptala se jí: ,,Co jsme měli vlastně dělat?"

Luc se vážně ovládala, aby nevyprskla smíchy, ale naštěstí nad sebou neztratila kontrolu. ,,No, rozhodně jsme z těch polštářů neměli udělat pečínku."

,,Tak co teda?"

,,Tobě to fakt nějak nemyslí," povzdechla si Padalecki, ale nakonec odpověděla na otázku.

,,Aha," zamumlala blondýna a šla někam do pryč.

Luc si opět povzdechla. ,,To bude ještě zábava," a opřela se o zeď. Už si myslela, že je na chodbě sama, ale ajta krajta, někdo na ni promluvil. ,,Ty debile!" vřískla na dotyčnýho česky, jak se vyděsila.

,,Co?"

,,Nechceš vědět, věř mi," ujišťovala osobu, co si dovoluje na ní mluvit, když to nejmíň čeká.

,,Tak jo," pokrčil jistý svalovec rameny.

,,Koukni, hřebečku…"

,,Proč mi řikáš hřebečku?" podivoval se Wood.

,,To ti mám řikat laňko?" protočila bruneta oči, ale chlapec měl ve tváři velmi divný výraz, vůbec to nepochopil, proto Luc zvolila jiné oslovení: ,,No dobrá, slaďouši."

,,E?" vydal ze sebe Oliverek a zved obě obočí, takže se mu tím pádem na čele udělaly vrásky.

,,Ježiš, ty seš úplně stejnej, se k sobě nehorázně hodíte," mumlala si Padalecki.

,,Super, ale pořád nemám zdání o čem to tady sakra celou dobu mluvíš," nadával svalovec, ,,já jen chtěl vědět, co jí zase přelítlo přes nos. Další vlkodlačí sajrajt?"

,,Bejt tebou, tak se moc nepřibližuju, to je všechno kvůli tobě, milej zlatej," varovala Luc chlapce a ten hlasitě polkl.

,,Co jsem proved tentokrát?" zeptal se s obavami v hlase. ,,Na nic si nepamatuju."

,,Ještě se ptej. Sice jsi to udělal nevědomky, ale udělal," mírně nadávala Luc, ale pak mu celou záležitost v náznacích vyslepičila, jenže kdo mohl čekat, že to hned pochopí. Nemá bejt většinu času zabedněnej?

,,Fakt? Jupí!" zavejskal ten famfrpálovej magor a jak běžel pryč, tak porážel lidi, kteří šli proti němu, když si to namířil kdovíkam a ti mu dost nevybíravě nadávali, ale jeho to evidentně nesralo ani v nejmenším, beztak si někde cvaknul s Brumbálem ohnivky.

Navečer Luc potkala Dani v pokoji a rovnou se přiznala.

,,Asi mě zabiješ," začala bruneta.

Dani se po ní překvapeně podívala. ,,Víš, že ne. A proč vlastně?"

,,No…" začala se Padalecki ošívat a pro případ nouze štrachala hůlku. ,,Protože jsem mluvila s Woodem a není zase tak blbej, jak zprvu vypadal."

,,Tím myslíš co?" začala se blondýna pomaličku zvedat z křesla, kde si už pár hodin četla.

,,Jaksi mu to všechno došlo."

,,Co? Tys… ale né," zaúpěla modrooká a svalila se zpátky do křesla a překryla si oči dlaní. ,,Pojedu domu!"

,,Tak to zapomeň! Kvůli tomuhle případu už jsem se dokonce i stavila u Brumbála a ten řek, že by to stejně nebylo možný," vycenila na ni Luc svůj běloskvoucí chrup a byla na sebe právem hrdá, jak to všechno skvěle zařídila.

,,To mi ještě chybělo, aby byl chytrej jak opice anebo kecáš a na férovku jsi mu to vyžvanila."

,,Cože? Ty mi snad nevěříš?" urazila se Luc.

,,Ani slovo, na to tě znám až moc dlouho a dobře," ujistila ji Acklesová.

,,Když si vesmír usmyslí, že se něco stane, tak se to taky stane!"

,,Odkdy zrovna ty fušuješ filozofům do řemesla?" podívala se Dani překvapeně na Luc.

,,Od tý doby co ses podruhý zabouchla," odpověděla bruneta a zašklebila se na svou kamarádku.

,,Nebylo nutný mi to připomínat," zavrčela bloncka.

,,Ale bylo, protože musíš zapomenout a začít znova a když se teď objevil ten Wood, no tak prosím," filozofovala a moralizovala Padalecki dál, ale nedalo se to moc poslouchat, tak se Dani sebrala a odšourala se ke dveřím.

,,Kam jdeš?" zvedla se Luc ze svý postele a těsně předtím než vyšla ze dveří, ji zastavila.

,,Nejspíš se zpít do němoty."

,,Ještě nejsi plnoletá," ušklíbla se Luc, i když sama dobře věděla, že tímhle argumentem nikoho neodradí.

,,Říká ta pravá," protočila bloncka očima a zavřela za sebou.

,,Ty…" chtěla jí na to Luc něco odpovědět, ale mluvit k obyčejným dveřím nemělo smysl a vyřvávat to na schodišti vážně nechtěla, na to byla moc líná.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Elena Prescott Elena Prescott | Web | 19. srpna 2014 v 8:39 | Reagovat

Ten Wood.. sakra, jak se někomu mohlo podařit napsat Wooda tak sexy? :D Je docela roztomilé, jak se tomu Acklesová brání, ale myslím, že jí teď už Wood nepustí (když mu to konečně docvaklo), koneckonců, je to chytač.. :P

2 Seryn Seryn | Web | 19. srpna 2014 v 17:32 | Reagovat

anoooooo!! konečně to Woodovi docvaklo :-D doufám, že začne konat cokoli co nejdřív (i když ještě předtím, než mu to docvaklo, bylo pozdě) :-D

3 Hope Hope | Web | 12. října 2014 v 22:51 | Reagovat

njn, ono to chlapům občas pálí a pak to většinou nedopadá dobře...anebo až z dlouhodobého hlediska ;o) chudák holka =o)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.