TŘICET TŘI

27. srpna 2014 v 11:04 | Šílenej |  Everything is about change and second chance by Šílenej
Sháňka masíčka v plným proudu!!!


Byl to pořádnej vopruz, Lissa mi celou dobu pomáhala, ale zjistily jsme, že nic by nevydělalo tolik peněz, kolik si Kirová přála. Naštěstí Lissa jednou na uklidněnou pustila nějakej film, kde bylo řešení mýho problému - aukce. A ne ledajaká, aukce kluků. Praktikujou to v kdejakym filmu nebo seriálu na školách jakýhokoli typu, tak proč by to nemohlo bejt i tady? Horší bylo najít dobrovolníky, kteří by se nechali dražit. Bůh Belikov a Nigel k tomu byli Lissou donucený, takže dva už jsem měla. Dimitrij přinutil Willa, ale tim to haslo. Tři kluci na aukci vážně nestačili, ať už jakýhokoli kalibru. Takže celej den jsem strávila ,,lovem dobrovolníků".

,,A co bych z toho měl?" zeptal se Adrian, když jsem stála v jeho dveřích a ukecávala ho, aby se přihlásil. Člověk by řekl, že do takový aukce se bude přímo hrnout, ale on se rozhodl dělat štráchy.

,,Co asi? Hejno holek, co by za tebe navíc zaplatily a ještě navíc legálně. To musí bejt ve slovníku Adriana Ivaškova definice ráje, ne?" odvětila jsem mu a čekala jak debil, kdy konečně bude souhlasit. Už jsem tady trčela čtvrt hodiny, očividně si užíval, že ho na něco potřebuju.

,,Hmmmmm," řekl Adrian rádoby zamyšleně a drbal si bradu, jako kdyby z ní měl něco vyškrábat. ,,To mi nestačí," řekl po nekonečný pauze.

Protočila jsem oči, ztrácela jsem s ním trpělivost. ,,Co chceš?"

,,Hmmmmmmm," rádoby zas přemýšlel.

,,Nech si ty vytáčky a vyžvejkni se," sprdla jsem ho.

,,Na tý aukci si mě koupíš," řekl se škodolibým úsměvem.

,,A kde na to vezmu peníze? A i kdybych na to vyplejtvala všechny svý úspory, tak do tý pokladny toho moc nedám," zašklebila jsem se při vzpomínce na svou ,,hubenou" peněženku.

,,Řekněme, že bych ti na sebe dal značně velký obnos," tvrdil a zubil se, tak že mě málem oslepila jeho bílá protéza.

,,Jak moc velkej?" zajímala jsem se.

,,Rozhodně trojcifernej a když budu v hodně dobrý náladě, možná bych se přiměl i k čtyřcifernýmu," sliboval.

,,Čtyřcifernýmu? Víš vůbec, kolik je to prachů? To vaše rodina tiskne prachy?" zeptala jsem se hloupě.

,,Ne, ale otec prachy sere," řekl jen tak mimochodem a aby to jo dodělal, vytáh z peněženky deset bankovek s Benem Franklinem (A/N: 1000 dolarů, což je prej skoro 20 000 korun).

,,Tohle taháš denně v peněžence?" zděsila jsem se.

,,Tak máme dohodu nebo ne?" ignoroval mou otázku.

Odfrkla jsem si. ,,Fajn, ale ber na vědomí, že mě dost často vytáčíš."

,,To se mi na tobě právě líbí, malá dhampýrko," řekl s dalším škodolibým úsměvem a ovíval se těma prachama jak nějakým vějířem.

Nechala jsem to být a odešla pryč hledat další (ne)dobrovolníky. Adrianův litr by mou situaci vyřešil hodně rychle, ale nechce se mi věřit, že by ho obětoval škole celej a kdo ví, jestli mě do večera nevytočí tak, že si to rozmyslim. Popravdě by mě ale nepřekvapovalo, kdyby tisíc dolarů bylo jeho měsíční kapesný.

Další mojí zastávkou byl Chace Graham. Měl právě zase za trest trénink s Altem, tak jsem počkala asi tak pět minut, než mu konečně skončil. Mohla bych ukecat i Stana, ale to by se asi rovnalo mlácení hlavou proti zdi.

,,Klidně, ale zařiď, ať si mě koupí J Sandersová," řekl, zatímco si utíral obličej ručníkem, protože byl z tréninku zpocenej jak prase, ale kam se hrabal na Stana. Ten byl nejspíš zpocenej jak svině.

,,Kdo to sakra je?" zeptala jsem se.

,,Žiješ na týhle planetě? Je to bohyně," zasnil se Chace a uculoval se jak blbeček. ,,Metr 73 vysoká, dlouhý nohy, blond vlasy a ty krásný svítivě zelený oči," pěl na ní ódy Chace a čekala jsem, že si brzo na místě udělá dobře vzhledem k tomu, jak se tvářil.

,,Nějaká Morojka?" tipla jsem si, když zmínil ty oči a že je vysoká.

,,Ne!" vyštěkl Chace, jako kdybych ho urazila. ,,Dhampýrka. Jednoho dne bude patřit mezi nejlepší strážkyně," pěl dál ódy na tu blondýnu jeho mokrých snů.

,,Super a teď zkus nějaký informace, který mi budou užitečný," byla jsem už mírně otrávená. Klidně mu to zařídim. Chace byl dobrej kluk, určitě si svou holku snů zasloužil, jen ty ódy na její adresu si moh nechat pro někoho jinýho.

,,Chodí do třeťáku a balí jí ten debil Jesse Zeklos," mírně zuřil při vzpomínce na Jesseho, což se mu moc nedivim. Už hodně dlouho ho nikdo nezmlátil. Ale mohl by se hodit jako další předmět aukce... ale to Chaceovi řikat nebudu, jinak mě zabije.

,,Dobře, pokusim se to s tou blonďatou bohyní zařídit," slíbila jsem mu a Chaceovy hnědý očka se z toho radostí rozzářily až tak, že začaly házet prasátka. Radši jsem zdrhla, než těma očkama něco podpálí.

Cestou za tim debilem Zeklosem jsem potkala Jill Mastranovou, tak jsem toho hnedka využila a zeptala se jí na Chaceovu bohyni. ,,Tu znám. Klidně se u ní můžu přimluvit za Chace místo tebe," slíbila mi nadšeně, jako kdyby se těšila na to, že si bude hrát na dohazovačku, ,,ale jestli chceš, aby si Chace koupila, musíš strážce Belikova dražit hnedka na začátku, jinak je všechno ztracený!"

,,Proč?" nechápala jsem.

,,Řekněme, že J je lehce posedlá jeho božskou velikostí. Pokusim se jí zdržovat, tak aby na aukci přišla pozdě, ale ty se zatím postarej o to, aby strážce Belikova někdo koupil," poradila mi Jill. Já jí poděkovala a slíbila jí za to pár tréninků sebeobrany. Jill se celá rozzářila a já se celkem obávala, že její zelený oči budou brzo házet prasátka jako před chvíli Chaceovy oči.

U Jesseho Zeklose to začalo stejně jako u Adriana. ,,A co bych z toho měl?" To vážně nikdo nemůže nic udělat čistě z dobroty srdce? Už takhle jsem naslibovala nespočet věcí a bůhví čim musela Lissa vydírat Dimitrije a Nigela a čim pak zas vyhrožoval Dimitrij Willovi.

,,Nedělej se, blbečku. Kdybych za tebou nepřišla, tak se určitě s radostí přidáš sám," odsekla jsem mu.

,,Máš recht," přitakal ten idiot a podepsal se na ten menší seznam ,,masa", kterej jsem už nechala podepsat i ostatní dražený objekty.

,,Můžu se přihlásit taky?" ozval se za ním ještě větší debil - Ralf Sarcozy. Jesse Zeklos to na tý aukci aspoň může uhrát svým vzhledem, ale Ralf teda rozhodně ne.

Pokrčila jsem rameny. ,,Klidně." Ralf to s nadšením podepsal a já si škodolibě představovala, jak ho pak holky z pódia vypískaj. To bude slast. Jak jsem procházela Morojskýma kolejema, tak se to mezi klukama rozkřiklo a nakonec jich za mnou přišlo pár dobrovolně. Během chvíle seznam už měl 14 položek. Jenže problém byl, že když jsem ráno navrhla Kirový tuhle aukci, vymyslela si, že dražit se má aspoň 15 kluků a na něm se to právě zastavilo. Kámoši těch dobrovolníků, co za mnou přilezli, nechtěli, tak jsem začala klepat na každej pokoj na Morojské koleji. Kromě oplzlejch návrhů jsem z nich nic jinýho nedostala. Pak jsem ale neplánovaně minula Christianův pokoj. Hmm, na toho jsem mohla pomyslet dřív. Ten bude krásně naštvanej.

Zaklepala jsem na jeho dveře. Christian otevřel a jakmile uviděl mě a ten seznam, přirazil dveře. Vrazila jsem do dveří nohu, takže je nemohl dovřít.

,,Ne!" řekl Christian razantně. Asi se to k němu už doneslo.

,,Ale no tak, nebuď labuť! Přece nechceš, aby mě odsud vyhodili. Určitě bych ti scházela," provokovala jsem ho a zamrkala jak nějaká panenka.

,,Právě, že někdy chci, abys odsud vypadla a hodně daleko," zavrčel Christian.

,,Tak to bylo ošklivý. Takový věci se dámě neřikaj," řekla jsem rádoby uraženě.

,,Zvláštní, že žádnou nevidim," utřel mě ten parchant.

Ignorovala jsem to a nahodila zase normální tón. ,,No tak, Ozero! Už mi schází jen jeden!"

,,Nebudu se upisovat ďáblu," odmítal.

,,Ronnie se na tebe ptala," vzpomněla jsem si na tu vyzrálou nadrženou sekretářku.

,,Jestli to je tvoje taktika, jak mě ukecat, tak to má opačnej účinek," prohlásil znechuceně při vzpomínce, jak jí nepokrytě balil.

,,Hele, bude se dražit i Dimitrij a to přece musíš vidět, ne? A když tam půjdeš jako pouhej divák, budou tě mít za teplýho, protože to tam bude samá holka," snažila jsem se ho dál ukecávat.

,,Jen běž, kámo, už sis dlouho nevrznul a pak je to s tebou k nevydržení," ozval se z pokoje Brandon Lazar, Christianův spolubydlící.

Christian se otočil, aby ho probodl pohledem ,,nejseš hoden" a pak se zas podival na mě. Já se culila jak největší neviňátko. ,,Ale budeš mi dlužit a hodně!" vyhrožoval Christian.

,,A co přesně? Je libo trénink, dohodit blondýnu nebo rande?" vyhrkla jsem ze sebe při vzpomínce na to, co jsem dneska všechno naslibovala a nějak mi nedošlo, jak to vyznělo.

,,Cože?" nechápal chvíli Ozera a pak nad tím mávnul rukou. ,,Já si to pak něco vymyslim a vyberu si to," řekl otráveně a podškrábl mi to lejstro.

,,Šup sem, šup tam, oh yeah, baby, yeah!" prozpěvoval si tam Brandon a oba jsme na něj koukali jak na debila, tak toho radši nechal.

Odešla jsem a zamířila rovnou do Lissina pokoje, kde Lissa bezmála zářila štěstím, jako kdyby jí někdo právě uspokojil a vzhledem k tomu, že v pokoji byl jen značně znuděný Bůh Belikov, můžu to vyloučit. No i když...


Těsně na to z koupelny vylezl Nigel, takže se to okamžitě vysvětlilo. Celkem jsem se divila, že Dimitrij mu dovolil po tom extenpóre s jeho šílenou bejvalkou za Lissou vůbec jít.

,,Mise splněna!" přerušila můj myšlenkový pochod Lissa. ,,Nigel všude vylepil létaky na aukci, který jsme ráno udělaly a já s Dimitrijem jsme se postarali o to, aby na aukci přišlo, co nejvíc holek."

,,To si dokážu představit," tak trochu odsekl Nigel. Zřejmě si asi taky všiml, že Dimitrij Belikov není žádná Marfuša a když jsme u toho, tak ani Ivan.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Seryn Seryn | Web | 27. srpna 2014 v 19:29 | Reagovat

:-D :-D takovou akci bych si nenechala ujít :-D ani nevím, koho bych nejradši vydražila.. jestli Dimku nebo Adriana :-D

2 miselka miselka | Web | 1. září 2014 v 9:02 | Reagovat

tuším že ani ťa nestihnem dobehnúť :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.