TŘICET ČTYŘI

15. září 2014 v 18:07 | Šílenej |  Everything is about change and second chance by Šílenej
Příjemný počtěníčko... všechna čest Bičikovi aneb..... slint, to jsou borci!


K večeru už bylo všechno zařízený. Už se stačilo jen dívat na to, jak se naši dárečci prodávaj. Večer měla moderovat Ronnie, která se do toho přímo hnala, takže jsem jí v tom vůbec nebránila.

Hodinu před začátkem jsem všech patnáct draženejch objektů předhodila Bubbovi, aby si je vzal do parády.

,,Ten už ne!" slyšela jsem někde vzadu kňučet Christiana.

Bubba je přes jejich protesty nasoukal do nějakejch obleků nebo upnutejch košilí. Těžko říct, jestli slintal víc von nebo pak budou víc slintat holky, co je budou kupovat. Dimitrij se netvářil nijak nadšeně, ale na rozdíl od Christiana se to snažil maskovat.

,,Páni, lorde Ivaškove. Na vás není třeba nic měnit," pochvaloval Bubba Adriana, protože ten už přišel vyfiklej jak nějakej model. Samozřejmě že Bubbova pochvala mu dělala dobře, tak se tam naschvál začal před ostatníma nakrucovat.

,,Já jsem sebevrah," mumlala jsem si pod vousama, když jsem z povzdálí Adriana sledovala s vědomím, že si ho budu muset koupit.

Dál jsem samomluvou nemohla trpět, protože mi do zornýho pole doslova skočil Chace. ,,Tak co? Koupí mě J?"

,,Měla by," odpověděla jsem mu a ten mě probodl pohledem.

,,Hele, kvůli ,měla by' jsem do toho nešel," naštval se Chace a nafoukl tvářičky jak malé dítě, kterému vzali hračku.

,,Všechno je zařízený. Jill Mastranová mi asi před hodinou řikala, že tvou bohyni celej den zpracovává a už je slušně nahnutá. Dokonce jí zatajila pravej začátek aukce, aby nenarazila na Dimitrije," snažila jsem se ho uklidnit, ale až moc pozdě mi došlo, že část o Dimitrijovi jsem mohla vynechat.

,,Tu část s Belikovem nějak nechápu," řekl po chvíli zmateně.

,,To nemusíš," řekla jsem mu a aby nad tím nepřemejšlel, vrazila jsem mu do ruky kartičky. ,,Ty dej ostatním, aby na ně napsali něco málo o sobě, aby Ronnie pak měla nějakej námět, když je bude představovat. A ty taky samozřejmě nějakou vyplň."

,,To abych se kvůli J pořádně vychválil," rozzářil se a na Dimku úplně zapomněl.

,,No to jo," odkývala jsem mu a chystala se odsud na chvíli vypadnout.

Jenže v tu ránu do místnosti doslova vletěla Lissa. Celkem jsem i čekala, že jí Dimitrij sprdne, ať tady nelítá nebo si něco udělá. Lissa byla celá udýchaná a než stačila něco říct, vecpal se tam Bubba a hnedka na ní začal pět ódy. ,,Och! Princezna Dragomirová! Jaká čest! Vždy jsem toužil vidět vás osobně."

Lissa vydechla. ,,Taky mě těší," řekla rychle a pak z ní vypadlo to kvůli čemu běžela. ,,Ronnie nemůže."

,,Děláš si kozy?" vykřikla jsem. Bubba se zašklebil a se slovy ,,člověk by řekl, že když je Rosemarie s tak skvostnou osobou jako je princezna Dragomirová takovým výrazům se odnaučí" odešel upravovat Ralfa, což je nejspíš nadlidskej výkon. ,,Proč nemůže?"

,,Volala, že si zajela do obchoďáku koupit nový šaty, tam potkala nějakýho Taruse a už bezmála chystaj svatbu," vypadlo z Lissy a všelijak se šklebila, nejspíš ten telefonát s Ronnie hodně cenzurovala.

,,Stará nadržená rašple. Kde mám teďka vzít nějakýho sebevraha, co to bude moderovat?" nadávala jsem.

,,Co takhle princezna?" navrhl zasněně Bubba, který nás poslouchal i přesto, že soukal Ralfa do košile, která mu byla těsná. Nebejt Bubba na chlapečky, tak ho podezřívám, že je do Lissy zabouchlej.

,,V žádným případě. Pódium je nebezpečné místo," protestoval Dimitrij.

,,Proč ne Rose?" ozval se zčistajasna Ozera. ,,Má každou chvíli hubu plnou keců, tak proč toho nevyužít?"

,,Vtipy si nech, až budeš na pódiu," odsekla jsem mu a střelila pohledem po Bubbovi. ,,Bubbo, ty se toho určitě rád ujmeš, co?"

,,Hmmm, klidně, ale pod podmínkou, když mi budeš asistovat," řekl šibalsky ten blbeček, co funguje jako módní guru.

Střelila jsem pohledem po Christianovi. ,,To ses s nim domluvil?"

,,Vlastně jo, díky Bubbovi jsem zařídil, aby přes den Ronnie zabavil Loren Tarus," přiznal se a spokojený sám se sebou se zazubil. ,,Když musim trpět, tak proč ne ty taky?"

***

Málem jsem Christiana zabila, ale Will a Dimitrij mi v tom bohužel zabránili, takže za pár minut jsem stála na pódiu s Bubbou a pronášela nějaký prázdný řeči o ničem. Snažila jsem se ještě Lissu ukecat, aby tam vlezla místo mě, ale ta jednak byla škodolibá a jednak Dimitrij trpěl utkvělou představou, že by jí na pódiu mohl někdo zastřelit. Moc kouká na filmy, chlapec.

První předmět aukce byl Dimitrij. Tvrdila jsem, že to bereme podle abecedy, protože příhodně byl Dimka první od abecedy, ale pravej důvod byl, aby si ho nekoupila ta Chaceova bohyně Slunce. Provizorní pódium bylo v tělocvičně a pod ním už čekala spousta dychtivých Morojek i dhampýrek různého věku.

,,Tak, dámy, jako prvního tady máme značný kalibr. Strážce Dimitrije Belikova!" uvedla jsem Dimku a ten odevzdaně vlezl na pódium. Jeho úkolem bylo procházet se po pódiu jak nějakej modelína, zatímco já měla číst ty kecy, co měl mít Dimka na kartičce. Ten zmetek jí ale nevyplnil. ,,Dimitrij se svým evropským šarmem vás jistě okouzlí svou citlivou stránkou a slabostí pro milostné romány. Pokud ho vyhrajete, na rande vás vezme na piknik s vlastnoručně uvařeným obědem," říkala jsem do mikrofonu a přemáhala se, abych nevyprskla smíchy.

,,Začneme na 20 dolarech, co řikáte, dámy?" ozval se Bubba a mrkl na divačky.

Dimitrij mezitím svou modelí chůzí došel až ke mně, snažil se usmívat a skrze zuby mi řekl: ,,Romány a oběd?"

,,Měl sis napsat kartičku. Smiř se s tim," řekla jsem taky skrz zuby a škodolibě se na něj usmála.

,,No tak 20 dolarů? Nikdo? Viděli jste ho vůbec? Vždyť je to kus!" říkal Bubba za menším pultíkem s kladívkem, kterým pak bude odklepávat, když někoho prodá. Z divnýho důvodu se v tělocvičně nepřihlásila jedna jediná holka, co by si Dimitrije koupila. No co to je? Taková jedinečná příležitost koupit si tohle zakázaný zboží a nic? Se ho bojej?

Zhruba minutu bylo ticho, když se zezadu ozvalo. ,,Dvě stě dolarů!"

S údivem jsem zjistila, že to byla Lissa. Slíbila mi, že utratí co nejvíc, ale co vim, tak byla domluvená už s Nigelem, kterej pro ní vymyslel nějaký snový rande.

,,Dvě stě poprvé, dvě stě podruhé, dvě stě potřetí. Prodáno půvabné princezně Dragomirové!" křikl Bubba a klepl kladívkem.

Lissa došla až k pódiu a dala Bubbovi peníze, zatímco mě sjela zoufalým pohledem. Že by to udělala, aby to nedopadlo tak, aby si nikdo Dimitrije nekoupil? Stejnak mi to neleze do hlavy. Čekala jsem, že o Dimitrije se budou rvát a vydělá nám nejvíc.

Dimitrij se usmál na Lissu a slezl z pódia za ní.


Představila jsem dalšího pána na holení, kterej si na rozdíl od někoho napsal kartičku, ale vychválil se tam tak nereálně, že jsem se divila, že se o něj skoro rvaly tři holky. No, stěžovat si nebudu, když z toho vylezlo padesát dolarů.

Další na řadě byl Lissin Nigel. Už věděl, že si koupila Dimitrije, tak se tvářil trochu smutně, ale i přesto se trochu nakrucoval, aby něco vydělal. Problém byl, že na něj přihazovala hlavně ta kravka Siobhan Daškovová. Lissa se na mě zoufale podívala a posunkama naznačovala, ať Nigela koupim. Jenže já to slíbila Adrianovi a navíc na to mám jeho prachy. Nakonec mi dal ,,jen" čtyři sta dolarů, ale to taky není zanedbatelná částka.

,,Sto padesát!" řvala Siobhan a to už vypadalo na strop té brunety, co se o Nigela s Siobhan ,,dohadovala".

Lissa se na mě podívala až tak zoufale, že jsem zvolala já: ,,Čtyři sta!"

Všichni se na mě podívali, jako kdybych zrovna někoho zabila a Nigel vypadal pro změnu překvapeně a zároveň trochu vyděšeně. Hele, klidni hormon, hochu, já s tebou na rande taky nechci. Doufám, že to pak budu moct nějak spunktovat, aby šel na rande s Lissou a já jen strážcovala z hodně velký dálky. Bubba to odklepl a já mu dala Adrianovy prachy. Hmm, to si ještě slíznu.

Po Nigelovi nastoupil Chace. Rozhlédla jsem se po tělocvičně, jestli tam někde zahlídnu Jill a vedle ní tu jeho osudovou blondýnu. Kupodivu tam byly. Ta jeho bohyně se šklebila a nějaká bruneta vedle ní jí štípala. ,,Ona nabízí čtyřicet!" zařvala bruneta a ukázala na tu Chaceovu bohyni. Chace se rozzářil jak sluníčko, protože se přemáhal ukazovánim svejch bicepsů a ocenilo to sice nějakejch pět dhampýrek, ale ani jedna nebyla ta jeho bohyně.

,,Zlatíčko, musíme to slyšet od tvé kamarádky," upozornil jí Bubba. Po chvíli ta blondýna odevzdaně zvedla ruku. ,,Dobře, nabízim pade."

,,Padesát poprvé, padesát podruhé, padesát potřetí. Prodáno Chaceově bohyni!" odklepl. Očividně Chace o té J vykládá každému na potkání.

Hnedka po něm šel Adrian, kterej mi dal jasně najevo, když kolem mě procházel, že se ho jen tak nezbavim. Naštvanej ale dlouho nebyl, protože se o něj doslova praly. Nakonec ho vyhrála nějaká královská za 500. Asi všichni královský prachy serou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Illandris Illandris | Web | 30. září 2014 v 0:35 | Reagovat

Dimku nikdo nechtěl? Chudáček, já bych se o něj určitě rvala ;-)Ale nemohla jsem při představě, jak se Dimka producíruje po pódiu a Rose ho draží. Dobrý by bylo, kdyby si ty chlapy s Lissou prohodily a Rose by šla na rande s Dimkou. By jí třeba mohl předčítat z nějakýho románu :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.