kapitola 56.: Kdo s kým? Kdo s koho?

9. října 2014 v 11:14 | Šílenej |  Hogwarts - Poprvé na místě určení by Šílenej
Modlete se, aby bráchanec nekecal a noťas byl v cajku... nebo alespoň ty nejdůležitejěí složky...


,,Draco to nemůžeš myslet vážně! Takhle mě ponížit před celou školou? A ještě aby toho nebylo málo, tak ses se mnou rozešel jako s prašivým psem," vřískal dívčí hlas odkudsi.

,,No tak, Pansy, je konec! Nech mě bejt!" Dá se říct, že to byl začátek a konec hádky mezi mladým panem Malfoyem a pravděpodobně Pansy Parkinsonovou, to byl taky nápad nějakýho chytrýho rodiče, když pojmenoval svou dceru tak stupidním jménem jako je zrovna Pansy, kterou teď Dráček úspěšně poslal ke všem čertům, jinými slovy, dal jí šáteček, naposledy zamával nebo prostě dal kopačky.


,,Šikulka Draco, jen tak dál," pomyslela si Dani, když ty dva zaslechla.

,,Ne, Draco!" Malfoy na černovlásku ale kašlal z dálky a chystal se odejít chodbou směrem, kde byla Acklesová.

,,Draco, vrať se!" pištěla hystericky Pansy. ,,Říkám ti, vrať se!"

Ale blonďáček dělal, že ji neslyší. Asi ho přepadla náhlá hluchota.

,,AZAZARÁL!" vřískla Parkinsonová a prskla po Dráčkovi paprsek rudej jako krev, chlapec se mu naštěstí jen tak tak úspěšně vyhnul, no jo, jenže ta čůza v sukni nevědomky trefila někoho jinýho a to nejspíš ani netušila, že tak složitý kouzlo zvládne na jedničku, teda možná jo a jen pokud by ho předváděla v Kruvalu v hodině Černé magie...

,,Přeskočilo ti?" vypískl zděšeně Malfoy, když se na tu vyšinutou žábu otočil. ,,Mdloby na tebe!" vyslal na ni kouzlo, aby ji nenapadlo se ho zbavit něčím dalším a ta slečna sebou švihla jako pytel brambor na zem a protože ji tam nemohl nechat jen tak, aby po probuzení neuřkla někoho dalšího, tak se obětoval a pomocí kouzla ji dopravil na ošetřovnu, kde už ji ta zrzavá šarlatánka zkrotila a pak už mohl jít oslavovat, že je volnej jako ten (jeho) ptáček.

Potom co Dani zasáhlo Pansyino kouzlo (A/N: kruci proč se ta holka jmenuje tak blbě? To fakt nechápu! Kdo se s tim má pořád vypisovat?!) narazila do zdi a postupně se sesunula dolů. Chvíli počkala než Drakouš odklape svýma naleštěnýma lakovanýma botkama i s tou svojí fúrií, aby mohla pokračovat v potulování po hradě, ale ejhle, když vstala a udělala asi tak tři kroky, tak se jí podlomila kolena a to nebylo způsobeno žádným klukem s krásným úsměvem, hezkýma očima se svalama jako má Sylvester Stallone poblíž ani žádným úrazem na lyžařským výcviku nebo tak, nýbrž kouzlem.

,,Parkinsonová mě uřknula, no bezva!" zavrčela, když jí došlo, že Pansy nebyla takovej looser, jak si všichni myslej a ona jim to ani nevyvrací. Vážně je příšerně vyčůraná.

***

V ten samej čas na jiným místě…

,,Alexi, nebudeme si dneska hrát?" zeptala se Luc.

,,Hmm a co by se ti líbilo?" zeptal se Blonďásek smyslným, ovšem vzrušeným hlasem. (Bičikova poznámka: zabij mě prosím, umírám)

Padalecki se zatvářila abnormálně ďábelsky, normální člověk by se jí lekl a stáhl ocas mezi nohy, ale Alex Rider není ledajaký člověk a má pro strach uděláno.

,,Pojď," tvářila se Luc stále jak samotný ďábel a táhla s sebou mladého Ridera za ruku pryč ze společenky.

,,Co plánuješ?" zajímal se ,,Knight" Rider, když už nějakou dobu pobíhali po hradě a z Luc stále nic nevypadlo.

,,Jen si počkej," mrkla na něj Luc a bůhvíco se jí v té chvíli honilo hlavou.

Nakonec našli, co hledali (Bičik: poláci by řekli šukali, ale tentokrát ti dva zas tak akční nebyli, přece to nebudou dělat na veřejnosti někde na chodbách ne? Tsss, ještě by je Snapík načapal v akci a měl by z toho doživotní traumátko, anebo taky málem infarkt). Luc zamumlala před nějakými dveřmi něco jako heslo, Alex čučel jak krteček z myší díry, protože neměl sebemenší tušení, kam se to dobejvaj.

Když se dveře otevřely, ocitli se v místnosti s obří vanou, ne-li rybníčkem bez ryb. Prefektská koupelna, to Knight Riderovi hned docvaklo.

,,Jsi tu sotva měsíc a už víš, jak se dostat do prefektský koupelny?" divil se Alex, no jeho nikdy nenapadlo se sem dobejvat, co by tu taky dělal, že? Ještě by pak tady po něm vyjel nějakej prefekt ,,z opačného břehu".

,,No jo, mám svý zdroje," zakřenila se Padalecki, ve skutečnosti to vyzvěděla od Hermiony, jen doufala, že tady Mia s Ronem taky ne…to. Stačí, že díky vyprávění Rona Luc zhodnotí, jestli někdy vůbec vleze do knihovny. I když by jí docela zajímalo, co na jejich orgie říká ta knihovnice, která je podle Dani Filcka v ženském vydání, teda kromě toho, že nemá nějakýho Pana Norisse, ale kdo ví, co Pinceová schovává za pultem…

Za chvíli se oba cachtali v tom obřím ,,rybníku" obohaceném o pěnu. Hráli si jako malé děti, topili se, cákali na sebe a nějak je neštvalo, že ohodili vodou okolní stěny… od čeho je pak uklízečka Filch? Nakonec se jejich hraní zvrhlo v nezbytné oňuchňávaní, když Luc málem trefil šlak a Alex řešil, co se děje. Že by byl až tak moooc dobrej v líbání, že z něj Luc dostala infarkt?

Když se ale otočil na místo, kam Luc koukala, pochopil a málem si taky ucvrnkl a to by v té vaně nebylo zrovna vhodné. Čuměla tam na ně totiž Ufňukaná Uršula.

,,Hele, Uršulo, táhni, tady není žádná píp show!" obořila se bruneta na nějaký pátek průhlednou slečnu a ještě dodala: ,,A nečum mi tak mlsně na Alexe! Proboha, to jsou i mrtví nadržení?" zděsila se Luc, protože to bylo opravdu poněkud zvrhlý a radši svého drahého boyfrienda ukryla před zraky toho šmírujícího ducha.

Uršula zjevně moc nevnímala, co Luc řekla a mlela si svou: ,,Měla bys říct Harrymu, že tu dlouho nebyl," Tak nejen nadrženej duch, ještě podivně zabouchlej.

,,Jasně, řeknu," souhlasila Padalecki, když v tom viděla možnost, aby se Uršula sbalila. ,,A teď plav!"

To ale nečekala, že Uršula poslechne doslova, skočila do vany, tak, že je pěkně ohodila a pak kamsi zmizela v umyvadle nedaleko.

,,A je klid!" okomentoval to Alex. ,,Hele, zdá se mi to nebo ta mrtvá holka Pottera balí?" poukázal blonďatý Rider na věc, která ho trochu znepokojila.

,,Tak to se ti asi nezdá," řekla poněkud vyděšeně Luc, duch jedoucí po člověku a navíc po tom, ,,co přežil", no to potěš Snapea, i když jeho raději ne, ještě by poslech…

,,No každopádně by si na ní Harry měl pořídit sůl a stříbro," shrnula to Luc, díky jistým znalostem z jednoho duchařského seriálu. (Bičik: menší narážka no)

,,No jo, těžký to osud Vyvoleného," okomentoval to Alex a ucpal svým umem své přítelkyni pusu a zatvářil se stylem co mi je do Vyvolenýho a jeho problémů s holkama?

***

Dani si to vesele štrádovala po chodbách, aniž by ji tam nachytal ten smrdifuk školník Filcek s tou jeho opelichanou lacinou náhražkou kočky paní Norrisovou a chichotala se jak ichtyl. Vážně docela sranda, kdyby ji tam takhle viděla Luc, tak by se nejdřív třískala smíchy a hned jak by se dostatečně vychechtala, tak by si myslela, že je opilá.

,,Hej, co to…?" zarazil se nějakej hlásek někde nad Dani, která si pomyslela ,,Ne tak nahlas, prosím, nebo mi prasknou bubínky!" pak se přeci jen podívala, kdo to otravuje, ale pořád se uculovala jako naprostej debil a evidentně ji nijak netrápilo, že má vysokou teplotu, díky který byla celá rudá.

,,To je dneska krásně, že jo?" celá se tlemila a zírala na "otravnej hmyz" nad sebou.

,,Co se děje?" vyděsil se Wood.

,,Nic, panáčku, jen se dobře bavim," zaironizovala a lezla dál.

,,No to určitě, jdeš na ošetřov…" nestačil to ani doříct a už byl přerušen.

,,To, ať tě ani nenapadne! A kdyby přeci jen napadlo, tak tě taky zakleju!" zavrčela na něj bloncka a ten stupidní úsměv byl pryč.

,,Tak dobře, ale alespoň se pokus vstát, jo?"

,,Ok," šmátrala po zdí hned vedle sebe a pomaličku se škrábala na nohy.

,,Wow, wow, tak tahle by to asi nešlo," zachytil ji Woodíček ještě těsně předtím než se stačila odporoučet zpátky k zemi. No jak se to vezme, on ji rovnou vzal do náručí a už si to štrádoval ke schodům.

Schválně zkuste hádat, kam si to namířil, jsou tady dvě možnosti, ale ta která obsahuje sedmé patro a Komnatu nejvyšší potřeby (A/N: v jisté povídce mylně myšleno WC) je ta správná varianta.

,,Izraelcova kletba," zašeptala blondýna z posledních sil, když ji Wood položil na pohovku.

,,Cože?" Odpovědi se mu ale už nedostalo, protože ztratila vědomí, pokud se to tak dá říct.

,,Izraelcova kletba, co to sakra je?" začal Oliver vyšilovat, když kde se vzala tu se vzala malá červená knížtička, kterou okamžitě popadl a začal v ní listovat.

V tý "červený knihovně" listoval poměrně dlouho, ale nic co by jen zavánělo něčím z Izraele pořád nenacházel. Nakonec se mu to ale přeci jen podařilo najít a hned jak si přečetl pár jejích účinků tak mu běhal mráz po zádech - po třech až čtyřech hodinách, ve výjimečnejch případech až po pěti hodinách, měla oběť zemřít na vysoký horečky a silný křeče. Zbytek už raději ani nečet, tohle mu dokonale stačilo, no jo, jenže nevěděl, jak dlouho tam v tohle stavu Dani "pobíhala".

,,Kde je to protikouzlo?" mumlal si Wood a očima projížděl obsah několika dalších stránek.

Dani se celá skrčila bolestí a i v obličeji bylo vidět, že to nejspíš nebude asi jen tak obyčejná bolest, jako když se třeba při šití píchnete do prstu. No, Wood neměl daleko k panice, asi takhle vám to řeknu: na to mu naštěstí nezbýval čas.

,,No konečně!" zaradoval se, když našel něco, co zavánělo protikouzlem.

Postup protikletby… Přiložte špičku hůlky na srdce…

Hned jak si to Oliver přečet, tak nečekal ani vteřinu a roztrhl blondýně před sebou košili a to, že jí právě utrhal všechny knoflíčky, ho nijak nezajímalo, sice měl ruku v dostatečný vzdálenosti, ale cítil, jak z ní sálá horko, vážně byla rozpálená jako kamna. (A/N: ona by vážně mohla dělat silnou konkurenci Lumčovi, i když by ho spíš normálně rozdrtila a bylo by vymalováno) Ještě štěstí, že používá ten vynález zvaný podprsenka. (A/N: jinak taky podkozka jak říká sestřenka, nebo práskačka to zas podle táty) Dokonce bylo i vidět, jak jí srdce zběsile buší a nejspíš by i chtělo vyskočit ven z hrudníku, ale musím ti oznámit jednu novinku, srdíčko, máš smůlu!

Kletbu opakujte třikrát pozpátku…

Wood na to doslova vytřeštil oči. ,,Azazarál," zamumlal si potichu a hned na to se vyděsil, když se pod ním Dani začala škubat jako o život. ,,Lár… kruci… Lárazaza," řekl poprvý a zdálo se mu, jako kdyby z jeho hůlky vycházelo nějaký modravé světýlko, takový, jakým si ve filmu představují chlad šířící se všude kolem.

Ještě dvakrát tu obrácenou slátaninu zopakoval a viděl, že se její stav začíná zlepšovat, zvlášť když dlouze vydechla a navíc už se neksichtila bolestí. Jen tak pro sichr ji sáhl na čelo a zjistil, že je ještě pořád horká, ale už ne tak jako předtím než na ní začal provádět ten hokus pokus. Pak se zmoženě svalil do křesla těsně vedle pohovky, který se tam zjevilo až ve chvíli, kdy padal dozadu, jaký štěstí, že byli v týhle enormně vyčůraný komnatě, jinak by si Wood namlátil svý extra skvěle tvarovaný hýždě, jak by sletěl a pozdravil se s podlahou.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hope Hope | Web | 13. října 2014 v 0:03 | Reagovat

tedy ještě štěstí, že je Wood takovej chytrák! co by si bez něj jinak Dani počala? jop, celkem by mě odpověď zajímala :D well, on the other hand...better not to

2 Amalka Amalka | 13. října 2014 v 23:07 | Reagovat

Oh god
Miluju tuhle povídku :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.