TŘICET PĚT

3. října 2014 v 11:21 | Šílenej |  Everything is about change and second chance by Šílenej
"STRIPTÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝÝZ"


Královský holky tam prachy slušně rozhazovaly, takže jsem se o to, že prachy Kirový nebudou stačit, fakt nemusela bát. Čtvrtej od konce přišel Christian a na pódium přišel rovnou s Willem, který měl být za ním.

,,No co to je, pánové?" zeptal se nechápavě Bubba.

,,Připravili jsme si s Willem menší vystoupení, jestli to nevadí," řekl Christian a já se začala děsit, co se bude dít.

V tu chvíli začala hrát hudba, tělocvična potemněla a Christiana s Willem osvítila jediná světla v místnosti. Chvíli stáli k publiku otočení zády, ale pak zčistajasna skočili čelem k publiku, hýbali se do rytmu a svlíkali si bundy od nějaké teplákovky, které oba měli na sobě.

,,No to snad ne," řekla jsem nevědomky nahlas. Christian měl navíc na prsou napsáno modrou barvou na tělo Boy Toy.


Kde sakra vzal takový bicáky? Dokonce i Will takový neměl a to je strážce. To Christian chodí ilegálně do posilovny?

,,Udělalo se nám tady horko, že Rose?" zeptala se mě Bubba, zatímco já pozorovala Christiana a Willa, jak se svlíkali jen do boxerek, zatímco se oba současně hýbali do rytmu.

Aniž bych si to uvědomila, tak jsem se ovívala kartičkama ,,nápadníků" a hypnotizovala ty Ozerovy bicáky. Když mi došlo, že na to Bubba naráží a určitě se v něm zas probouzí dohazovačský choutky, hnedka jsem přestala a snažila se to zakecat.

,,Jasně, Will vypadá k sežrání." Zbytek toho vystoupení jsem se snažila zaměřit jen na Willa, aby neměl Bubba kecy. A celkově jsem bloudila zrakem kamkoli jen ne na Ozeru, takže jsem zahlídla soudruha, jak zakrývá Lisse oči, aby náhodou něco neokoukala. Hmmm, dost pozdě, soudruhu. Ta už viděla mnohem víc. Teda z Willa snad ne...


Využijte trochu představivosti a nahraďte si všechny, co neznáte za zdejší aktéry.

Všechno dámský obecenstvo šílelo, mávaly prachama a ty v předních řadách se snažily nacpat prachy Christianovi a Willovi za boxerky. Bubba ty ženský musel i s mikrofonem překřikovat, když ty dva dražil. A některý měly utkvělou představu, že Ozera a Will jsou balíček dva v jednom. Bohužel...

O Chrise nakonec probíhala rvačka, kterou jsem původně očekávala u Dimitrije. A rvačka doslova, protože ve finále na něj přihazovala ta bruneta, co stála vedle Chaceovy bohyně a nějaká dhampýrka s vlasama rudýma tak, že je nemohla mít zákonitě přírodní. Ty dvě se do sebe pustily a skončilo to tou rudovlasou dhampýrkou na zemi a brunetou platící za Ozeru sto dolarů. Věřim, že by se za něj vydražilo v pohodě víc, ale tý brunety se ostatní bály, takže se neodvážily.

A když prodali Willa, tak jsem kurevsky litovala toho, že jsem ty čtyři kila vyhodila dobročinně za Lissinýho ptáka, protože si ho koupila Kirová. Vůbec nevim, kde se tam vzala a jaktože neokomentovala tu rvačku, co se před chvílí odehrávala, ale vyhodila za něj tři stovky, takže asi o něj fakt stála. Chudák kluk.

,,Pomoc!" řekl potichu směrem ke mně a Bubbovi a já se snažila povzbudivě usmát, ale vznikl z toho nějakej škleb, protože takový trauma, co určitě zažije, nepřeju ani největšímu nepříteli.

,,Tak vzhůru na vaše schůzky, dámy a pánové!" vyzval všechny Bubba, když vydražil i Ralfa s Jessem a já urychleně seskočila z pódia, abych Drozda předala Lisse a urychleně vypadla.

Ornitologa jsem nikde neviděla, zato Dimitrije s Lissou téměř okamžitě. Ať se snaží soudruh, jak chce, v jakymkoli davu vyčnívá. ,,Tak zachránila jsem ti ptáka od kastrace, teď se o něj můžeš postarat ty," vyhrkla jsem to na Lissu a ta na mě koukala jak na blázna.

,,To mluvíš na mě nebo naznačuješ, že Liss má ptáka?" hádal soudruh, kterýho urážely obě možnosti.

,,Mluvim o Lissinym Drozdovi. Mimochodem co to bylo, že nikdo soudruha nekoupil? Je to Bůh Akademie, sakra!" nadávala jsem, protože to, že ho nikdo nekoupil furt nemůžu rozdejchat. I toho blbýho Ralfa za nějaký drobný koupila nějaká zjevně slepá a hluchá holka z prváku.

,,Se tady zeptej experta, co proved," pronesla Lissa a probodávala Dimitrije takovym pohledem, že ho rovnou mohla bodnout mačetou a mělo by to stejný účinek.

,,Co bych já prováděl? Jsem přeci Bůh Akademie, ty nic neprováděj," tvrdil Dýmka a díval se do blba, jen aby se nemusel podivat na Lissu nebo na mě.

Okamžitě mi svitlo. Ten Rusák určitě zas proved nějakou vochcávačku podobnou tomu, co proved na Lissiným rande, jak sprostě kul pikle tim, že mi předhodil fešáka Willa. ,,To neudělal!"

,,Myslíš to, že celej den, co jsem s nim obíhala holky, aby někdo na aukci přišel, tak každý nenakecal o sobě nějakou kravinu, aby ho nekoupily? Jo tak přesně to neudělal! A já platinově blonďatá si ho koupila, protože mi ho bylo chudáka líto! Grrrr, chudák jsem nakonec jen já, protože teď s nim budu muset na rande a to Nigel speciálně pro mě nechal zařídit na Akademii výstavu moderního umění," nadávala Lissa a já neměla daleko k tomu, abych si ublinkla.

,,Výstava moderního umění??? VÝSTAVA MODERNÍHO UMĚNÍ! Já tě uškrtim, soudruhu!" slíbila jsem mu a už jsem se na to chystala, ale rukou mě zastavila Lissa.

Lekla jsem se, že nepodporuje násilí proti Evropanům se zvrhlou myslí, ale překvapivě odvětila: ,,Nech to udělat mě. Mě aspoň bude držet," řekla vztekle a přísahám, že ten parchant se normálně uchechtnul.

,,Myslíš, že je to vtipný? Tak víš co by mohlo bejt vtipný? Kdyby jsi mi na tom rande uvařil a předčítal svý oblíbený milostný romány," řekla zadostiučiněně Lissa a v jejích vytuněných dragomirsky zelených očích jí zajiskřilo tak, že by se soudruh měl začít bát.

To jsem se chechtala já a dala jsem si na tom sakra záležet, aby to soudruha sralo, co to jde. V příští chvíli se ale zase chechtal von, protože přišel Drozd s tim, že nás čeká ta epická výstava a Lisse slíbil, že zařídí, aby tam ta výstava byla i do zejtřka, aby o ní nepřišla. No, to se má na co těšit. Chtěla jsem protestovat a už jsem měla na jazyku, jak ukecám tu "Diss" dvojku, aby si vzali Nigela s sebou, ale ty parchanti zdrhli, zatímco Lissa Dimitrije každou chvíli fackovala. Jen ho zmlať, Lisso a pořádně do kuličky!

Ten pták jarabák se ještě divil, jaktože jsem ho koupila, tak jsem mu to musela vysvětlit a pak si teprve vzpomněl, že jsem vlastně Lissina kamarádka. To mě celkem uráží vzhledem k tomu, že jsem se kvůli němu musela vloupat pro jeho složku a ještě mě viděl, když jsem s Willem byla na tom jejich rande. Snažila jsem se to nezdrbnout, abych to u něj pak Lisse nějak nezkazila, tak jsem se ho zeptala na tu jeho slavnou bejvalku. Lisse o ní nic moc neřekl, tak schválně jestli něco vypáčim z něj já. Prej že s ní byl rok, pak mu zahla, ale litovala toho, takže ho od tý doby ukecává všemožnýma úchylnýma způsobama, aby se k ní vrátil. Dokonce se jednou celá natřela šlehačkou a čekala u něj v posteli. Naštěstí tam dřív než on zabloudila nějaká vychovatelka a tu šibanu přede všema veřejně sprdla.

Tohle byla asi nejplodnější část našeho rozhovoru. Pak jsme se bohužel dostali na tu výstavu a on dokázal o každym obrazu i sošce mluvit minimálně půl hodiny. Já jen přiblble přikyvovala a dělala, že mě to ohromně zajímá, ale umírala jsem nudou a nedokázala jsem pochopit, jak jedna červená tečka na bílym plátně může bejt umělecký dílo za několik miliónů. To zvládne stvořit kdejakej vožrala. Kolem naštěstí pobíhali nějaký slouhové s občerstvením, takže za chvíli jsem v sobě měla pár skleniček šampaňskýho a to něco málo, co tam bylo k jídlu. Ale pro jistotu jsem se vždycky ptala, co to je za jídlo. Jinak bych zas mohla dopadnout jako kdysi, kdy jsem málem snědla nějaký hnusný vnitřnosti a Christian se mi sprostě tlemil, hlavně kvůli tomu, že na rozdíl ode mě věděl, co ten hnus je zač.

,,Nazdar, lidi!" ozvalo se najednou za náma a já radostí naskočila ze svýho transu. Drozdík byl právě uprostřed strhujícího vyprávění o nějakym obrazu, kde byl nakreslenej černej obrys siluety a přes rozkrok měla připláclej bobkovej list. Bylo to načáraný tak stylově, že bych to zvládla spáchat i já a to je hodně smutný.

Za náma byl Christian s tou brunetou, co vyhrál. ,,Poslal mě sem Adrian s tim, že jestli to tady můžete uvolnit. Chce ukázat svýmu rande ty... příšery, co tady jsou. A na tebe má pifku, Rose, takže s tebou nechce bejt v jedný místnosti," oznámil mi Christian. ,,Mimochodem, to je Faith," ukázal na brunetu a pak představil i nás, ,,a tohle je nechválně známá Rose Hathawayová a tohle Niles."

,,Nigel," opravil ho Drozdík a já beze slova mávla tý holce.

,,Zrovna jsme se s Chrisem dohodli, že si dáme menší trénink. Nechcete se přidat?" zeptala se ta bruneta.

,,Trénink?" zeptal se Nigel nechápavě.

,,Jo, chci se naučit nějaký pořádný bojový techniky," přiznal Ozera. ,,Co řikáš, Nikolasi, správnej chlap by se měl umět prát, ne?"

Co furt má s tim, že mu komolí jméno? A nechce si s nim snad měřit ptáka, ne? ,,Je to Niles, ty blbečku," sprdla jsem ho.

,,Vlastně Nigel," opravil nás oba Drozdík a já se lehce zastyděla. To mám z Ozerový přítomnosti! Pletu jména, i když jsem celej večer věděla, že je Nigel. ,,Ale klidně bych to zkusil," souhlasil ptáček ohniváček.

Venku jsme potkali Adriana, kterej na mě fakt házel ublížený ksichty a naschvál se plazil po tý Morojce, co si ho koupila. Super, mám s nim tichou domácnost a to s nim ani nechodim.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Seryn Seryn | Web | 4. října 2014 v 14:05 | Reagovat

tak ten konec... ten mě totálně zabil :-D jen ať jí to dá Áďa sežrat :-D

2 Illandris Illandris | Web | 13. října 2014 v 21:38 | Reagovat

Hm, tu show bych teda moc ráda viděla na živo. Teď se mi bude zdát o Christianových svalech ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.