kapitola 62.: Trénink na zemi, nevymáchaná huba a pár dírek...

9. července 2015 v 14:08 | Šílenej |  Hogwarts - Poprvé na místě určení by Šílenej
Občas se fakt nestačim divim, co všechno se z těch starejch kapitol dozvim... a to je ani nečtu celý, stačí jen něco málo zahlídnout.


Protože bylo venku hezky, tak Oliver uspořádal "trénink na zemi", protože na hřiště nalez Havraspár, což podle něj údajně byli žabaři, tak je Wood ani neobtěžoval povinnou návštěvou a okukováni jejich technik.

V jednu se dostavil celej tým k velkýmu dubu u jezera. Luc a ostatní holky z Nebelvíru se se svýma klukama válely a oňuchňávaly pod stromem, zatímco hráči křepčili o deset metrů dál se všema míčema. Střelecký trio ve složení - Daniina maličkost, Ginny a Katie - si házelo camrálem a pobíhaly kolem jak splašený. Když Luc občas odpoutala ústa od Alexe, tak nestíhala koukat, kde je míč, protože to byla fakt rychlovka. Střeleckýmu triu to ani nepřišlo, ještě si přitom vesele poklábosily a z Katie vypadlo, že se začíná něco rýsovat mezi ní a Fredem.Ještě sehnat někoho Pottymu a je spárovanej každej v týmu. George má totiž už asi tejden novej románek.

Dvojčata se mlátili odrážečskejma pálkama, zatímco na ně mířily potlouky. Potty v klídečku vyklusával a dělal mega kolečka kolem ostatních, občas se zastavil i u dubu na kus řeči, jenže se tam s nikym nedalo mluvit, Luc si okusovala tlamu s Alexem, Billie zase s Deanem Thomasem. Mia s kačerem Ronaldem se zase hádali a Lenka, která tam taky vysedávala, nevnímala, četla si v časopise návod "Jak vytvořit překrásný náhrdelník ze sušených slupek banánu".

A co se Wooda týče... ten nadával jak tur, že se střelecký trio vykecává a pořádně nehraje. Dani ho zchladila tím, že se vykecávaly jen kvůli tomu, že jejich "světoznámě obávanej" brankář je díra a většinu střel pustí, za což si zasloužila K.O. a konec tréninku. Spoluhráči jí byli vděční, ale pak do jednoho zdrhli, všichni jak tam byli, včetně oblejzalů a jinejch individuí pod stromem, takže se tomu magorovi pak bránit osamocená byla docela sranda. Zdrhnout Dani nemohla, na to byl Wood moc rychlej. Přeprat ho nemohla, na to byl zas pro změnu moc silnej, přečůrat ho taky nemohla, to by potom nadával jak křeček a bylo by s nim k nevydrženi, takže teď babo raď.

Neměla jinou možnost než "PÍÍÍSK". Sotva tak Dani udělala, Woodíček ztuhnul v pozici v který se zrovna nacházel, pohyb kterej zamejšlel ani nedokončil a už se z dálky ozval Marky Mark, teda Marcus.

Ten Wood fakt nebude úplně blbej... hned slez, takže Dani měla možnost se postavit a nastavit ruku, na kterou ihned dosed překrásnej velkej orel. He, Wood je chytrej, ale Dani úplně blbá, zapomněla, že má triko s krátkým rukávem, takže Marcusovy pařáty měla zarytý v ruce. Blondýna jen decentně sykla, horší to bylo s Woodem, ten hned vyváděl - hysterka.

,,Nehysterči, drahý," zchladila ho již po druhý během deseti minut. Oliver se při oslovení "drahý" zase zasek, aspoň bloncka ví, co na něj platí... Když se vzpamatoval tak zase něco křečkoval, ale Dani ho nevnímala, jen vyštrachala hůlku, kterou si tentokrát nikde nezapomněla a vyčarovala Marcusovi misku jakéhosi odporně syrového masa. Marcus se snes na zem a začal požírat, z toho se Acklesce mírně zved kufr, proto se otočila na Wooda: ,,Řikal jsi něco?" mile se na něj usmála a Wood zase začal hudrovat, jenže Dani ho pro vlastní bezpečí neposlouchala a jen přikyvovala ve chvílích, kdy jí to přišlo vhodný. Kdyby jí právě žádal o svolení rozpoutání války, tak mu to odkýve a ani o tom neví. Jenže to byl kámen úrazu, ještě ani nestačila dokývat hlavou a ten pacholek ze Skotka už ji někam táhnul. ,,Co blbneš? Kam mě to zase vlečeš?"

,,Kam myslíš? Na ošetřovnu," dodal tak nějak rozzuřeným hláskem.

,,Proč zas? Já tu rezavou paní nechci."

,,Nezájem."

,,Zájem." A takhle se dohadovali až do doby než prošli hlavními dveřmi. Wood rázoval a táhnul ji za pravou ruku a daleko za tím vším se ploužila Dani, která byla dokonalá chodící reklama na kyselej ksicht... ne zrovna ten nanuk.

,,Proč tam musim? Já nechci!" dál odporovala, ale moc nepochodila.

,,Protože máš pár hlubokejch děr v ruce od ptáka, kterej šlapal kdo ví kde a v sobotu hraješ zápas, v kterym musíme vyhrát, tečka. Konec odmlouvání a pohni, nebo ty fiflenky popadaj jak zralý hrušky, když se budou ještě o vteřinu dýl koukat na tu krev," zdrbnul Woody přihlížející holky, kolem kterých zrovna procházeli.

To se Dani na tváři vystřídal kyselý ksicht s ksichtem ďábelským. ,,Hej, holky, koukejte," zařvala na stádo asi sedmi holek z Mrzimoru a přitom jim nastavila levou ruku, která byla rudá jak sparťanskej dres. To byla prča, 6 z nich se skácelo hned, jen ta jedna se skácela po dvou vteřinách, asi čekala až jí na podlaze vystelou ostatní.

Wood vyprsk smíchy, když tu scénku viděl, ale vláčel Dani za sebou dál a ještě přidal na turbu. ,,Já se z tebe jednou zbláznim," dodal v zatáčce.

,,To je riziko, kterýs na sebe vzal. Teď se s tim vypořádávej, jak chceš, nerozmyslíš si to a nenecháš mě plavat?" zeptala se Dani plná naděje.

,,Ani mě nenapadne."

,,Chjo," postěžovala si a už byla zas jak chcíplej šváb.

,,Já tam nechci," zkusila to znova, i když věděla, že s tímhle argumentem nepochodí.

,,Můžeš si za to sama, tys ho volala."

,,Co to kecáš? Tys mě obtěžoval," bránila se.

,,Protožes mi nadávala do neschopnejch brankářů."

,,No a co? Vždyť je to pravda, a stejně za to mužeš ty. Kdo si vymyslel trénink?"

házeli vinu jeden na druhého ještě nějakou chvíli, než Dani vysvit spásnej nápad na útěk. ,,Hele, Woode, ještě chvíli tady budem takhle pobíhat, tak si nás Filch najde."

,,Co?" zeptal se už značně napruženej Nebelvírskej kapitán. Dani se jen ušklíbla a ukázala na krvavou cestičku na nimi, která nebyla od rituálně obětovaného zvířátka, ale z její ruky, co byla taková děravá.

,,Do Merlinova zavšivenýho plnovousu!" zanadával Oli a už tahal hůlku a na kouzlo který chtěl províst se tak pekelně soustředil, že Dani konečně pustil. Ta na nic nečekala a zdrhala, co jí nožky stačily. Hmm, ale spíš nestačily... Utekla sotva dvacet metrů a zrovna když chtěla se chtěla schovat na jedný skrytý chodbičce, kterou objevila díky "Blackově deníčku pro vyvolené", tak na ní ten její pacholek poslal svazovací kouzlo. Ackleska vypadala jak zakuklenej motýl, takže celkem sranda. Wood toho byl důkazem, tlemil se až z toho začal vytírat chodbu.

,,Ha ha ha, velká sranda, teď to zase hezky rychle zruš, nebo se těš, až si tě podá moje hůlka." Na to slyší šmejd, hnedka přestal, co je? Copak se mu nelíběj Daniiny souboje s Dráčkem? Vždyť to je jen takový šolichání.

Zrušil to dementní kouzlo a pokračovali dál. Aby se zas nemuseli někde zastavovat a Wood uklízet, tak ještě vyčaroval jakejsi hadr, kterej Dani omotal kolem všech nově vytvořenejch otvorů v těle od Markyho Marka. Jako kdyby jich už takhle v lidskym těle nebylo dost, že jo?

Cestou prošli kolem Draca a Dani na něj zavolala: ,,Hej, Drakoušku, zbav mě ho!" On to pochopil doslovně, tak začal vytahovat hůlku.

,,Ty vole, to byla jen sranda," zařvala na něj znova, když už se připravoval vyslat něco, co by určitě nebylo nic hezkýho. Wood se jen zašklebil, něco ve smyslu: na-mě-stejně-nemáš-chlapečku. Dráček se zatvářil, jako kdyby mu ulítly včely, ale poslech. Dani z toho byla na větvi, že to dokonce i individuum umí poslouchat, a chvíli ji to vydrželo.

Po dalších několika nadávkách na Woodovu adresu, fyzického a psychického napadení jeho osoby, dokonce i dalších pokusů o útěk, který se mimochodem nezdařily, protože Dani není vychcaná jako Michael Scofield, ji Oliver proti její vůli dopravil na ošetřovnu. Sotva ji přetáhnul přes pomyslnej práh, už se ta bába přihnala. Kde nechala koště? Asi je to moderní žena, používá rakety nebo jen raketovej pohon, kdo ví.

Dani se nestačila ani nadechnout a provizorní obvaz, co jí na ruku pracně narafičil Wood, zmizel. Wood preventivně začal Dani líbat, protože věděl, že by Popce nadávala, takhle když jí ucpe pusu, tak bude Poppy ušetřena. Jenže když přitáhla asi třináct hnusně vypadajících flaštiček a k tomu s ještě hnusněji vypadajícíma náplněma, tak už Češku neudržel a konečně se do toho taky vložila.

,,Tak to prrr, tohle do mě nedostanete, jen mi na to něco napatlejte, ať můžu zase nakrásně odkráčet. Chci, aby se mi to hojilo normálně," vyjela na Pomfreyku ihned po hlodnuti do Woodovy ruky, takže jí ji sundal z pusy, když vyměnil svoje rty za dlaň. Popča na Acklesku zas telila jak na debila a prej, že Britové jsou inteligentní národ, pěkná tlustá lež!

,,Normálně, jako mudlové," dodala Dani, když viděla ten ošetřovatelčin debilní výraz. Asi měla držet hubu, zase měla pětiminutovej proslov, kterej byl stejně na ee protože ji Dani vůbec nevnímala, jen pozorovala pavouka v koutě na opačný straně místnosti, jak si opravuje síť a potom požíral masařku. Jenže Wood měl co dělat, aby nevyprsk smíchy, když viděl, že vůbec neví, že se jí něco vytýká.

Pak Dani i to pozorováni pavoučka omrzelo, prohodila "zdvořilou" větu s paní ošetřovatelkou. Ta na "postižené" místo nakapala nějakej sajrajt, to zamotala do něčeho, co silně připomínalo motouz a Dani vzala dráhu. Wood se ještě zdržel, ale když jí dohnal, tak schytal ránu do hrudi. Hajzl, tohle bude muset přestat!
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hope Hope | Web | 26. července 2015 v 22:53 | Reagovat

mě z těch dvou klepne...ale pobavili mě tak, až jsem z nich dostala záchvat kašle (to je mimochodem poklona, ne výčitka ;o) )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.