kapitola 64.: Do společenky raději nelízt, je to o hubu a hlavně bránice...

19. září 2015 v 10:16 | Šílenej |  Hogwarts - Poprvé na místě určení by Šílenej
A nekonečná chvostovina pokračuje...


Na večeři se Draco a Dani dostali nezpozorováni, takže se raději rychle oddělili a zamířili si každej ke svýmu stolu.

Že tam Dani lezla... sotva dosedla a zaslechla o čem se shluk "čarodějnic" baví, tak měla chuť zdrhnout ke Snapeovi na školní trest než to poslouchat. Teda vybavovaly se jen Ginny, Billie a Mia. Luc všechno pozorovala a měla co dělat, aby je tam všechny do jedný nepoprskala rozmixovanou večeří. Když se Dani na kolegyňku Češku podívala, tak se tady držela, seč jí síly stačily, ale moc se nepovedlo. Dani nechala Luc polknout a bruneta jí pak šeptem sdělila, oč kráčí. Naštěstí to podala jasnou a hlavně krátkou formou - Ginny vs. Michael Corner, Billie vs. Dean Thomas a Hermiona nadávající v jednom kuse na Ronaldika, prej že dneska se rozešli jen dvakrát, asi už to mezi nima tolik nejiskří...

Po podáni zprávy Dani dělala jako by nic, jenže to by se Luc nesměla dát do komentováni. Řikala to jen koutkem úst, sice potichu, ale když Dani seděla hned vedle ní, tak ji nemohla neslyšet, dokonce se čtyřikrát zakuckala pitím, takže si půlka Velký síně myslela, že je Acklesová chorej člověk. Luc si nechala další poznámky, když Dani nestačila stáhnout rukáv mikiny přes obvaz. Z toho udělala Aféru Thomase Crowna, ale tak když jí Dani pověděla, co a jak, tak se tlemila, že se Wood tak nechal převízt, jak povolánim Marcuse do akce, tak hryznutím do dlaně.

Luc ještě Woodovým směrem pronesla, že by si ráda udělala odlitek blondýniných zubů, jestli nemá náhodou vzorek. Dani vyprskla smíchy, ale Oliverek se nenechal vykolejit a věděl, která bije, proto Luc pohotově odpověděl, že nemá, ale že jí ho může pořídit. To se Dani přestala tlemit a Luc taky spad hřebínek. Češky pak dlouho řešily, co tím vlastně myslel, to téma rozebíraly hodně dlouho, ani si nevšimly, že je VS úplně prázdná a zbyly tam samy. Pak se sebraly a pokračovaly v rozhovoru po cestě na kolej, ale tak nějak se dostaly až k tématu, jak se to vyvíjí s Alexem, jenže Luc o tom nechtěla mluvit a hnedka přesedlala na jiný téma a to na problematiku krásného a inteligentního profesora s pevnou řití, Lea Wyatta.

Jenže jako na potvoru na něj Češky narazily u jedný tajný chodbičky a musel slyšet, co si o něm právě vyprávěly. Neslyšet je nemohl jedině v případě, že by byl úplně blbej a hlavně hluchej. On nebyl jaksi ani jedno. Leo je rozpačitě pozdravil a zbaběle zmizel za rohem.Češky se probraly, mrkly na sebe a hnaly se na místo, kde se jim ztratil z dohledu. Hned se přilepily na stěnu a nenápadně jako Jamesové Bondové čučely za roh na jeho vypracované zádové svalstvo. Měl totiž jen upnuté triko s krátkým rukávem a jakési sražené jeany. Prostě ideální podmínky na pastvu pro oči.

Když Dani s Luc dorazily do společenky, tak u krbu byl zase nalezlej Potterspol, a. s. Do pokoje se jim ještě jaksi nechtělo, protože čekaly, že se tam zase přiřítěj ty dvě malý dračice a budou vykládat zase to samý jako u večeře a to už by je asi vážně nevydržely poslouchat. Acklesová ani nestačila dojít ke gauči a už seděla, ale ne na žádným měkkoučkým polstrování, nýbrž opětovně v klíně nebelvírskýho kapitána, a ten rozhodně neni měkkej - nikde.

,,Hele, "zlato", my tady vedeme důležitej rozhovor," řekla Dani a "zlato" zironizovala tak, že by jí za to i Sevie Snape přidělil nějakej ten bodík k dobru.

,,Tak když je to tak důležitej rozhovor, tak mě do něj zasvěťte, taky si rád zadrbu."

To neměl Wood řikat, protože Luc se hned smíchy válela po podlaze, i když předtím seděla na gauči.

,,No to by ti asi moc nešlo," řekla Dani a zašklebila se.

,,A proč ne? Já jsem přece dobrej řečník, to snad víš až moc dobře ne?" zašklebil se pro změnu on, a Luc se už málem dusila smíchy.

,,Tak se ukaž, jak budeš opěvovat Wyattovy vypracované hýždě a opálenou kůži?"

To Woodovi škleb z obličejíku zmizel a trošičku nám zezelenal, tohle už na Luc bylo vážně moc, křeče v bránici měla pořádný, že se skoro nemohla ani smát, jak to sviňsky bolelo, jenže to nešlo se nesmát, tentokrát se připojila i Dani a měla co dělat, aby neskončila na koberci vedle Luc. Jenže Dani měla "svěrací kazajku" alá Skot, takže to nehrozilo. Když se dostatečně vyřehnily, tak už se k tomu tématu nikdo nevracel, jen si všichni mysleli, že jsou Češky zralý na oddělení trvalého poškození mozku způsobené kouzly, u Svatýho Munga, ale tak co je jim do nich, že jo...

Pak se Dani asi čtvrt hodiny tulila ke svaloušovi. Luc zas byla zaneprázděná Alexem, jenže si překvapivě nevyměňovali tělní tekutiny, ale normálně si spolu povídali a smáli se. To jsou teda inovace.Dani čuměla jak péro z gauče, ale nechtěla jim narušovat "soukromí" tím, že je bude okukovat, tak se raději zaměřila na "svaly z Bruselu" eh, ne to je zase van Damme... raději se zaměřila na svalovce z vesničky nedaleko Glasgow.

,,Woode, ty ale vážně smrdíš po chlóru," nakrčila nad ním Ackleska "laškovně nosík" a dělala, že omdlí.

,,No ty taky nevoníš zrovna po fialkách," ušklíb se na oplátku. To neměl říkat, protože se začali mydlit jako koťata. Wood se pak raději vzdal, prej že další návštěva ošetřovny už by byla ten den trochu moc.

Po vydatné bitce i pokecu se pro Dani zastavila Luc, za což jí byla Acklesová nesmírně vděčná a tak se potichoučku vytratila. No teda potichoučku, jak se to vezme... Luc musela Woodovi zakrýt oči, takže byl v háji a snažil se brunetu setřást. Dani ale i tak měla volnou cestu. Woodovi hned došlo která bije, ale už ji nestačil chytit a Češky zdrhly do pokoje, kde si plácly a tlemily se zas jak vožralý. Co to v tý dýňový šťávě bylo?

Vzápětí Dani litovala, že ve společence s Woodem nezůstala. Když vylezla ze sprchy, kde ze sebe konečně smyla zápach z bazénku, tak se do pokoje přiřítilo trio jednohlavých upištěných saní. Ackleska ani nestačila dojít ke skříni s oblečením a už na ni vystartovaly, ať maká a vyprávi. Dani se bleskurychle podivala na Luc a vraždila ji pohledem. Bruneta raději dělala, jak ji najednou zajímá krajinka za oknem, až na ten nepodstatnej detail, že už nebylo skoro nic vidět, protože byla tma jak v ranci.

Když Dani rezignovaně sedla na postel, tak Luc rázem ožila a přihnala se tak jako ty zbylý tři. Blond Češce nezbejvalo nic jinýho než začít vyprávět. Všechno jim řekla - v hodně velký zkratce a s vynechánim pár podstatnejch detailů, jako třeba to s Izraelcovou kletbou a Komnatou nejvyšší potřeby. Asi po půlhodině měly dušičky pokoj a Dani svatej klid, takže šla pomaličku ke skříni a zrovna když se ji chystala otevřít, tak se rozrazily dveře a v nich Ronaldik, prej proč se s nim Mia rozešla tentokrát.

Jak se z týhle scénky Dani tlemila, měla co dělat, aby jí nespad ručník, do kterýho byla zamotaná. No kdo normální by do Ronalda řek, že v podstatě vykopne dveře jak Terminátor? Luc na tom byla podobně, až na tu záležitost s ručníkem, takže se mohla tlemit do sytosti. Dani si vzala urychleně těch pár kusů oblečení a zaplula do koupelny, kde po minutě skončila i Luc. Ginny s Billie prej byly nekompromisně vyhozeny z pokoje a Luc musela jít Dani do koupelny informovat, že si tam Ron s Miou budou vyříkávat kdo ví co. Ehm, naneštěstí použili kouzlo proti odposloucháváni, takže Češky měly útrum, ale oni taky, protože Luc věděla, že holkám předtim neřekla všechno, tak Dani musela doplnit jisté skutečnosti a víc podrobností by taky neškodilo, podle Luciných vlastních slov. Tak Dani vyprávěla a připadala si jak Božka Němcová při vyprávěni těch svejch prapitomejch příběhů.

***

V pátek večer byl konec buzerace a úkolů. Luc se odpoledne rozešla s Alexem bez udáni důvodu, jen říkala, že se s nim rozešla a basta, ale Dani tušila, že za tím je něco víc, takže kolegyňce Češce slíbila, že v neděli si udělají dámskou jízdu ve dvou. Projdou se po hradě, Dani jí ukáže pár vymakanejch místností, věcí, chodeb atd. V sobotu nemohla kvůli zápasu, což Luc naštěstí chápala a hlavně se těšila, až uvidí, čim kouzelnickej svět žije a kdyby to udělaly večír, tak by to nebylo nic moc, protože ať už Nebelvír vyhraje nebo ne, tak se všichni zlijou jako prasata, což se později taky stalo...
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Viki Viki | 29. září 2015 v 16:43 | Reagovat

Úžasný! :-D  :-D  :-D  :-D  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.