kapitola 65.: Nebelvír proti Mrzimoru, kdo komu nakope protézu?

13. října 2015 v 12:59 | Šílenej |  Hogwarts - Poprvé na místě určení by Šílenej
Chudák ten kluk...


Je sobota ráno a v devět přiletí jako vichřice do pokoje jeden takovej magor, v rudym sportovním hábitu s kapkou zlatý farby a lvem na levý kozičce. Debil, zařval jako drak, ať Dani vstává, že jestli ji do pěti minut neuvidí na snídani, že ji přerazí vejpůl. Nejenže vzbudil celej pokoj, ale beztak i celej hrad při jeho hlasitosti. O dvě vteřiny později se ozval obdobnej projev z vedlejší místnosti, kde měly pokoj čvrťačky. Tam měl odezvu v podobně vřískání slova "úchyl v našem pokoji, pomóóóc". Dani si jen škodolibě pomyslela: ,,A bude konečně klid." To se bohužel šeredně mejlila, takže jestli bude remcat celej Nebelvír, že tak blbej budíček ještě nezažili, tak se aspoň ví, kdo za to může a kdo se má ukamenovat.

Luc ze svýho pelíšku něco remcala, ve směs to byly velice sprostý nadávky v češtině na Woodovu adresu a od postele, kde měla bejt Herm, se ozýval nějakej pištivej hlásek, kterej pyskoval, že maj okamžitě vstávat, že v jedenáct začíná zápas, tak ať všechno stihnou.

Luc byla tak neuvěřitelně vynalézavá, že kdyby měla Dani po ruce Stanley Cup, tak už ho bruneta za odměnu má. Utišila si totiž Miu Silenciem a protože ona ještě neumí neverbální kouzla, tak si musela počkat, až se nad ní někdo slituje, což nikdo neuděl, tak tam pobíhala a mlátila vším kolem, aby konečně vstaly.

,,Nasrat z dálky, milá Hermionko, nás z postele nedostaneš ani heverem," pomyslela si škodolibě Dani.

Když Hermiona hnědovlasou Češku nakopla, za to že jí umlčela, tak Luc vyletěla z postele jako střela a začla ji honit po pokoji. Proběhla "bitva o přežití velkejch holek", no spíš soužití, ale v týhle chvíli to bylo hlavně o Miině tuposti. Dani ta bitka nijak zvlášť nevzrušovala a v klídku se válela dál. Hermiona s Luc se nerušeně zabíjely asi takový další tři minuty, než se dveře rozrazily podruhý to ráno a v nich ten samej červenej magor. ,,Copak jsem neřek dost jasně, že máš vylízt z postele a bejt už minutu dole na snídani?" Ten rudej hábit v kombinaci s jeho rudym obličejem... Woodiček byl asi hodně nasranej. Pak začal vyřvávat další dementní proslovy, ale Dani si dál v klídku ležela a dělala, že tam není. Nakonec ji dopálil tak, že se vymotala z deky, vystřelila z postele přímo naproti němu, vrazila do Oliver, ten proletěl futrama a Dani za ním akorát třískla dveřma. Takovou podpásovku asi nečekal. Pak už jen Ackleska zamkla a nadávala česky. ,,Kdybys spal necelou hodinu, tak by se ti z pelechu taky nechtělo, ty pitomče jeden načesanej!"

Luc s Miou to tiše celý sledovaly, ani se nedokázaly šokem pohnout z místa. Teprve když si Dani posbírala pár věcí a zaplula do koupelny, tak se Luc pohnula a Mia se ještě celá konsternovaná zeptala, co to Dani řikala. Luc jí to přeložila, kromě nadávek, který ,,skromně" označila za ,,pár neslušnejch výrazů".

Pak se ozvalo klepáni na dveře, zrovna se obě brunety dooblíkly a Mia plánovala, že hnedka zmizí, že by taky mohla dopadnout jako Wooďas, takže otevřela. Za dveřma nebyl nikdo jinej než Oliver Wood osobně, asi udělal pár koleček po společence, protože už tolik nefuněl a ani nebyl červenej, jako když přišel podruhý. Hermiona ho pro sychr odvedla pryč a Luc čekala, až vyleze Dani z koupelny a může províst ranní očistu, plus jako bonus pokusit se z Dani zase vytáhnout pár rozumů...

Klika cvakla, dvéře letí, nasraná Dani vychází ze dveří. No zas tak nasraná už nebyla, protože si dala studenou sprchu a ani jako Polednice moc nevypadala, spíš jako vodník Česílko, až na to že nebyla zelená jak brčál, nýbrž rudá - měla na sobě ten samej mundůr jako Woody Woodpecker, teda Oliver Wood.

Dani si žmoulala vlasy ručníkem a ani si nevšimla, že je ještě někdo v pokoji, dokud na ni Luc nepromluvila. ,,On to neví?"

,,Co zas kdo neví?" obořila se na ni blondýna otráveně.

,,Wood, že skoro nespíš kvůli..."

,,Ne, neví a proč by měl? Neni důvod," odpověděla Dani a zahodila ručník někam do dáli.

,,Neni důvod? Nechodíte spolu náhodou?"

,,Párkrát do tejdne si vyměňujem sliny, to je snad důvod? Jdi se umejt, počkám na tebe," tím ukončila bloncka debatu a přešla ke skříni, kde začala tahat koště, chrániče atd. Luc to chvíli pozorovala, ale pak usoudila, že nemá smysl ji nasrat ještě víc, tak zašla na návštěvu koupelny.

Zrovna Luc vycházela z koupelny, když si Dani dělala vrabčí hnízdo z drdolu. ,,Už můžem?"

,,Ano, pane," zasalutovala bruneta a snažila se o navození zápasový atmosféry. Moc se jí to bohužel nepovedlo, ale vzal to Snape, Dani popadla těch pár chráničů s koštětem a Luc pro změnu šátek a bundu, protože venku fučelo a vyrazily...

,,Připadám si jak kretén," postěžovala si Dani na schodech. Luc se tomu jen zašklebila a Ackleska pokračovala. ,,Já si tak jen nepřipadám, já jsem! Tohle si ještě někdo odskáče. Debilní dres!"

Luc vyprskla smíchy, protože zrovna tohle si myslela. Nakonec Luc Acklesku dostala do zápasový nálady. Když potkaly pár mrzimorskejch šašků ve žlutejch trikotech, už to byla zase Dani... jízlivý poznámky, ironie sršící na míle daleko, blbý vtipy a hodně škodolibej úsměv.

U kolejního stolu ve Velké síni se Češek Mia stranila, bůhví co jí zas přelítlo přes nos. Wood měl zase dlouhotánský famfrpálový povzbuzovací kecy a přitom koukal, jako by mu ulítly včely a čekal, že Dani zase vybouchne, ale zatím pořád nic, alespoň jedna dobrá zpráva. Luc po pravý ruce Acklesce komentovala a parodovala jeho proslovy, div se Dani neutopila ve svojí dýňový šťávičce. Wood až se strachoval, že budou hrát jen o šesti a projedou to na plný čáře bez vražedného střeleckého tria.

Tři čtvrtě hodiny před začátkem zápasu šly oba týmy do šaten ke hřišti, přestože nebyl důvod, převlíklí už byli, košťata měli v pohotovostním stavu, taktiku znali všichni zpaměti i pozpátku. O počasí se budou asi těžko bavit, protože svítilo slunko, sice bylo trošinku sychravo, ale nic tak strašnýho to nebylo, alespoň ne na zemi, ve vzduchu to možná bude trochu házet, ale co se dá dělat... leda tak jim nakopat prdele a jít oslavovat...

Ale jak se zdálo, Wood si s takovou časovou rezervou umí poradit celkem dobře, zopák týmu všechno to, co znali líp než malou násobilku. Půlhodiny před začátkem zápasu se začaly hrnout davy na tribuny, Luc a "společenstvo pitomců" byli mezi prvníma, protože chtěli dobrýho fleka a prej že nejlepší místa jsou vždycky u komentátorskýho stanoviště. Sice je tam věčně nalezlá McGonagallová a spousta dalších učitelů, ale je ta neustálej příjem vtipnejch komentářů a žhavejch rozhovorů mezi Nervičkou a Lee Jordanem, ten totiž komentuje každej zápas už od prváku.

Najednou se ozval příšernej lví řev přímo vedle Luc, která z toho málem ohluchla. I když to přestalo, tak z toho Padalecki ještě pískalo v uchu. Hned se podívala, co to je za debila a věřte nebo ne, byla to Střelenka Lenka.


,,Promiň, ale pokud nebude Nebelvír hrát proti Havraspáru, tak vám budu fandit," řekla zase jako zpomalenej film, čimž Luc vždycky vytočila, ale ta si pro sychr přesedla vedle Billie, která seděla vedle Mii a tak opustila zrzka Roníka, ať si je tam s Leničkou sám... ale on se furt tlemil jejím žvástům, takže mu to asi ani nevadilo.

Čtvrt hodiny před začátkem se ozval lví řev, že z toho i Dani málem sletěla z lavice na podlahu, Ginny a Katie se neudržely a chlámaly se, až to hezký nebylo, tak se Dani sebrala a šla se podivat, co to do tchoří prdele bylo. Naproti šatnám u komentátorskýho stanoviště zahlídla velkýho lva na klobouku Střelený Lenky a Luc, jak od ní odchází a přitom se drží za pravý ucho. Nad tim se Dani jen pousmála a zase se vrátila k týmu, o něčem se bavili a jí ani nezajímalo o čem, tak si šla udělat kolečko po šatnách a přitom si nasazovala všechny chrániče, co obdržela druhej den po přijetí do týmu od kapitána.

A hele, my o vlku a vlk za zádama. ,,Zase proletim dveřma, když na tebe promluvim?"

,,Stoupni si tam a uvidíme," odpověděla Dani "šibalsky" a dala mu malou pusu.

,,Za co to bylo?" zeptal se a otočil si ji čelem k sobě.

,,Protože jsi načesanej pitomec," zabrblala česky.

,,Co?" zeptal se nechápavě, to,že nikdo kolem nerozumí česky se občas víc než jen hodí.

,,Že by tréma?"

,,Cože? Seš cvok? Myslíš, že mám strach z mrzimorskejch? Ne, ale kdybys spal ani ne hodinu, tak by tě takovejhle budíček taky namíchnul. Vlastně beru zpět, ty seš cvok!"

,,Jak to myslíš hodinu? Vždyť jsem všechny zahnal do postele už v osm a všem namíchal uspávací lektvar a tebe jsem dokonce odved do pokoje osobně, tak jak myslíš jednu hodinu?" Někdo začíná opět soptit.

,,Tohle proberem jindy, třeba v pondělí, teď musíme jít hrát, ŽÁDNEJ MRZIMOR NÁS NEPORAZÍ!!!" zařvala Dani, aby to zakecali. Na to všichni reagovali hlasitým ,,JÓÓÓÓÓÓÓ", dotáhli si chrániče, popadli košťata a šinuli si to před dvířka, kterejma se hráči vypouštěj do akce.

Dani a Woodislav se ještě asi tři minuty oňuchňávali, než se přihnal některej z Weasleyovic dvojčat se slovama: ,,Nechcete si pohnout, když za dvě minuty začínáme?" Tim je donutil přestat a zmizel. Nezbejvalo jim nic jinýho než popadnout košťata a ruku v ruce následovat jedno z dvojčat.

,,Woode?" zeptala se Dani tak nějak opatrně, spíš vyděšeně. Ale tím, že by měla strach ze zápasu to nebylo, spíš z jeho odpovědi.

,,Hmm?" zamručelo to vysoký vedle Acklesky.

,,Jak dopad tvůj první zápas?"

Oliver se zahihňal a řek: ,,Já ti vlastně ani nevim, po pár minutách jsem dostal potloukem do hlavy a probral se až po několika hodinách na ošetřovně."

Tomu se musela Dani pousmát, ale svou myšlenku o neschopným brankáři si nechala pro sebe. ,,Do háje, skončit u Pomfreyky hned první zápas. Hmmm, to se má Poppy na co těšit," prorokovala bloncka a zašklebila se.

Došli až k "výběhu" a tam se rozdělili. Wood došel až na začátek, kde si stoupnul vedle Pottyho a Dani se postavila vedle Ginny zleva, napravo od ní byla Katie. Ginny měla trému jako sviň a řikala něco ve smyslu: ,,Proč jsem na ten konkurz chodila, teď nestřelim ani jednu branku a ztrapnim se na dvě století dopředu!" Katie se jí snažila mírnit, ale to nijak nepomohlo. Už nezbejvalo moc času na přesvědčování, proto nasedly na košťátka.

Nakonec Wood zahlásil: ,,Tak mládeži, nasedat a jdeme je rozsekat!" Velectěný kapitán řek ještě poslední instrukce, dvojčata za nim jen remcaly: ,,Prej mládeži, to musí furt machrovat tim že je o necelý tři tejdny starší?" (A/N: neřeště knížku!) S tím se otevřely vrata a Nebelvířani letěli naproti (ne)úspěchu.

Sotva vyletěli, ozval se ohlušující řev lva, kterýho měla Lenka pořád na klobouku, řev publika, potlesk, pískot a nějaký řechtačky by se tam taky našly. Jak měli nakázáno, tak obletěli čestný kolečko kolem hřiště v dementní formaci, kterou nevymyslel nikdo jinej než ten nejhlavnější člen týmu, tudíž brankář.

Lee Jordan na komentátorský lavici mlel nějakej proslov o tom, kdo nastupuje, když se zmínil o novejch hráčich Nebelvíru, tak Dani chtěla přestat poslouchat - kvůli koncentraci, ale pak řek větu, která ji dostala: ,,U mrzimorskejch je to furt to samý složení, takže žabař nad žabaře, od nich se můžem dočkat tak maximálně osmdesáti bodů, když se Wood nebude dívat, protože jinak jim nakope prdel."

,,Jordane, to nemyslíte vážně, co ten slovník?" nadávala jistá kolejní profesorka Leemu.

Po dokončeni obletu tým naletěl do základního postaveni a naproti nim mrzimorský hovada, zatímco Wood s Diggorym si na zemi podávali pačmánky za přísného dozoru madam Hoochový. Pánové si potřásli rukama a dostali povolení nasednout na košťata. Hned jak to udělali, tak se rozletěli na svoje fleky. Hrochová počkala, než se tak stane, otevřela bednu s míčema a Potlouky se Zlatonkou odletěly někam do dáli, možná do Afriky, kdo ví, takže je docela dost možný, že se Potter s Diggorym vrátěj trochu přismahlý.

Ozval se hvizd píšťalky patřící madam Hoochový a ještě k tomu vyhodila do vzduchu Camrál a vypustila Potlouky, jako kdyby toho nebylo za tu setinu sekundy dost. Všech čtvrnáct hráčů se rozletělo pryč, a ten, kdo vyhozenej Camrál chytil nebyl nikdo jinej než Katie Bellová, ona je totiž specialistka na rozehráváni. Letěla, jako by lítala na vzduchu a ne na koštěti, prohnal se kolem ní mrzimorskej střelec Philip Merill a chtěl jí sebrat míč, což se mu nepovedlo, ale když proti ní vyrazily i Sandra Hiltonová a Claire Griffittová, tak Camrál přihrála Ginny, ale na ní vyslal Winters Potlouk, kterej proklouz Fredovi, takže aby mohla uletět, musela se držet oběma rukama násady koštěte a to s míčem v ruce moc dobře nešlo, proto nahrála Dani, jenže ta byla daleko za ní, takže se musela vyhnout skoro všem volnejm hráčům v poli.

Chvíli to zabralo a Winters jako chytrej odrážeč trefil svou odrážečskou holí Griffittovou do nohy, takže mu pěkně nadávala, čehož museli Nebelvířani využít. Katie už byla u Parise, kterej hlídal obruče, ale nevšim si, že pod ním je Ginny, který Dani nahrála, až to vypadalo, že jí míč vyklouz.

To si Lee Jordan mohl odpustit, nadávat že Acklesový upad Camrál. Ginny ho okamžitě chytla, vyletěla nahoru, až se Parisovi ztratila z dohledu, bleskově nahrála Katie, která se musela vyvlíct hlídáni Hiltonový, už naznačila střelu, když Paris přiletěl k obruči, na kterou Katie mířila, ale to neměl dělat, Katii nahrála Dani a ta v pohodičce prohodila Camrál obručí, kterou měl Greg Paris přímo za sebou. Publikem se ozval příšernej řev a potlesk. Do tý doby to vypadalo, že diváci ani nedejchaj.

Do mikrofonu zařval Lee nějaký ty nepodstatný věci, za který zase dostal výtky od Nervy. Publikum si ani po skandování nestačilo posedat a byla tady další akce... v podání Merilla, ten se asi nasral chlapeček. Letěl na Wooda, jako kdyby proti němu nikdo nestál, ale to se chlapec šeredně mejlil. Fred s Georgem na něj poslali oba Potlouky, který se bohužel srazili tři metry před nim a odletěli zase nazpátek. Ten zmetek blonďatej už byl jen padesát metru od branek, když před něj naletěla Ginny, jenže tý hravě uletěl, protože má rychlejší koště. Ty slepice, co si řikaj jeho spoluhráčky, byly hodně daleko za nim, takže kdyby chtěl zkusit nějaký finty, tak mu asi moc nepomůžou. Katie zrovna zaměstnal jeden ze splašenejch Potlouků, takže neměla čas se starat o Phildu.

,,Baf," zjevila se před nim Dani. Ten se tak lek, že si málem cvrnknul do textilu. Naštěstí to splnilo svůj účel a Camrál mu vypad z ruky. Dani ihned sletěla tak nízko, že skoro měla strach, že se rozplácne na písečku dole, ale naštěstí deset metrů nad zemí toho nezbedu Camrála chytla a jak nejrychleji mohla, ho přihrála Ginny, protože na záda Češce dejchala jedna soupeřka.

A máme tady znova cool akci. Dani se vrátila se do letový vejšky, kde si Ginny a Katie přihrávaly, seč mohly, jenže pak Katie vyklouz Camrál z ruky a padal dolů. Než aby Dani nechala Cvrnk-si-do-textilu na něj šáhnout, tak zase provedla střemhlavou akci a Camrál vrátila Katie. Ta nahrála Ginny a ta dělala machra, že vystřelí, Gregovi se z toho až roztáhly oči, Ginn bleskurychle nahrála Katie a ta zpátky Ginn a voilá, dalších deset bodů pro Nebelvír.

Takhle nějak se ,,smrtelné střelecké trio" bavilo ještě čtvrt hodiny, za kterou Mrzimor dal jen jednu branku z pěti střel, a to jen protože před Woodem zrovna proletěl Potlouk, kterej ho líz přes hruď, takže se k obruči nedostal včas. Zato si ovšem zasloužili exponencionální navýšení skóre, Nebelvír vedl 200:10, přestože vítr zesílil, takže při přihrávkách, který jsou pro tým nepostradatelný, to moc nešlo, Camrál se vždycky vychýlil z předpokládaný trasy a ani při prudký přihrávce neletěl, tak jak by střelkyně chtěly, takže musely přesedlat na taktiku B, což byla parodie na americkej fotbal... předávání Camrálu z ruky do ruky a to šlo taky dost těžko, protože soupeři tuhle taktiku zpozorovali skoro okamžitě, takže si dycky nalítli k tý, která zrovna měla míč.

Nakonec je trochu poodehnali Freddie Mercury s Georgem Bushem, teda samozřejmě Weasleyovic dvojčata, jak jinak... ale i tak to nebylo nic moc, proto nastal čas na taktiku C a to nikdy nebylo moc dobře pro týmovýho ducha, protože tohle bylo drž míč, jak nejdýl můžeš a vystřel... ale nedalo se svítit, i kdyby Kanec chytil Zlatonku tak Mrzimor nevyhraje. Jenže Nebelvír potřeboval co nejvyšší skóre, protože pak při předávání poháru na konci roku nerozhoduje jen počet vítězství, ale i body.

George už to nevydržel a na Pottera zařval: ,,Sakra Harry, pohni, za chvíli začne foukat ještě větší vítr a bude pršet, takže koukej chytit tu zatracenou Zlatonku!" Potty mu jen něco naznačil rukou a vypadalo to jako kdyby odháněl mouchy, ale spíš odháněl jednoho vypasenýho čmeláka.

Mrzimorskejm jednáni sami za sebe pravděpodobně vůbec nevadí, protože po další brance, kterou dala Dani, přihrál Paris Camrál Phildovi Merillovi a ten doletěl až k Woodovi, na kterýho vystřelil, ale naštěstí Wood tu střelu chytil a bleskurychle nahrál Dani. Ta se zase vrátila zpátky a protože měla nový koště, tak lítalo mnohem rychleji než ostatním, pak už dát další branku nebyl žádnej problém, protože Greg byl vážně díra, kam se na něj hrabe Iker Casillas.

Najednou se ozval vysvobozující hvizd píšťalky a všichni měli výhled na Pottera se Zlatonkou v ruce, jak se raduje jako malý dítě a Kanec za nim nasranej jak polní hlodavec.

Do mikrofonu Lee Jordan zařval: ,,Harry Potter opět chytil Zlatonku, Nebelvír vyhrává nad Mrzimorem 380 ku 10, vyližte si jezevcííííí!" Dál už nic nebylo slyšet, protože Nerva chcípla mikrofon a slavila spolu s ostatníma, dokonce si odpustila Leeho zjeb. Na tribunu, kde měl sedět zbytek nebelvírský skvadry, se všichni jak teplý bratři objímali a skákali něco ve smyslu - kdo neskáče není Čech.

Všichni, kdo byli ve vzduchu, se snesli na zem, Hoochová si přivolala všechny míče, Mrzimoři zdrhali s ocasem mezi nohama a Nebelvíři dělali teplý bratry a přitom se culili jak měsíčci na nebi. Netrvalo dlouho a na hřiště se seběhla půlka tribun, převážně Nebelvírští. Hned Pottera zvedli do vzduchu a nosili ho na ramenou, najednou se zjevila i Luc, pověsila se Dani kolem krku a společně skákaly jak horský kamzíci sem a tam, dokud se Dani taky neocitla, kde byli taky všichni ostatní z týmu - ve vzduchu.

Jako třešnička na dortu... začalo pršet, takže skoro všechny holky začaly pištět. Luc byla vyčůraná a vyčarovala si deštník, takže ji to nijak nevzrušovalo. Nebelvírský tým konečně pustili na zem a všichni diváci zdrhali do hradu, takže tým si mohl v klídku dál oslavovat. Dani si koutkem oka všimla, že na tribunách už zbylo jen pár lidí a... velkej černej pes (a mrtvej kostelník) na jižní části tribun a na severní pár Zmijozeláků se zmoklou Zlatovláskou. Na něj Dani udělala opičku, kterou viděl jen on a zašklebil se nad ní. Ostatní Zmije to vidět nemohli, protože pomalu odcházeli a navíc byli otočený zádama.

Když šli do hradu Dani a spol, tak dvojčata něco vyřvávali s dalšíma chacharama, co se ještě zdrželi. Luc nechtěla dělat křena a tak šla napřed s Ginny a Katie, protože těm byla kosa a ani ten deštník by jim nepomoh, zatimco Dani se furt šklebila na Wooda a dělala si z něj srandu, jak dopustil, aby jim dali branku. To vážně neměla dělat. Wood si ji totiž přehodil přes rameno jako pytel brambor a něco nadával, pěstičky do zad od Dani mu asi vůbec nevadily...

Do hradu všichni došli mokrý jako myši a ze všeho nejdřív se vydali na kolej převlíct do něčeho suchýho. Na to, že bude Filcka nadávat, že je po chodbách mokro, se sralo z dálky. Po dvaceti minutách Nebelvířani dorazili na pozdní oběd, kde Brumla kecal něco o skvělým zápase, což nikdo neposlouchal. Oběd všichni nebelvírský ošulili, protože se vědělo, že dvojčata to nenechaj bez oslavy a mrzimorský zase rychle zdrhali, protože to jsou tragédi a všichni jim to dávali sežrat. Jen Havraspár se Zmijozelem papali normálně...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Adne Adne | 14. října 2015 v 22:47 | Reagovat

Skvělé. Tohle jsem opravdu potřebovala,  aby mi to zvedlo náladu. Nebelvír si jen tak výhrál o 370 bodů. Ale že Wood pustil branku? Měl by se stydět.  Ale na toho se nikdo nedokáže zlobit dlouho. Ale zajímalo by mně to Danino tajemství. Ale to asi každého.  ;-)

2 Hope Hope | Web | 2. listopadu 2015 v 12:07 | Reagovat

tak tohle nemělo chybu :-D (nebudu ani komentovat fakt, že se Wood dostal bez problémů do dívčích ložnic)
a jak jako, že Dani spala jenom hodinu? proč Luc ví, oč kráčí a my ne? tsk, tsk

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.