kapitola 66.: Hej hou, hej hou, už notorici blejou...

29. listopadu 2015 v 17:02 | Šílenej |  Hogwarts - Poprvé na místě určení by Šílenej
Éhm... kdo mi dá menší souhrn kapitoly? Krom toho že jsou všichni na mol a střídaj se na záchodě? Úžasný


Och, chlastačka v Nebelvírský věži... to bylo zase něco. Silvestr na přelomu Milénia je proti tomu čajovej dýchánek, nikdo nemoh chodit a mluvit už v šest večer, takže je záhadou, jak se všichni dostali do svejch posteli, teda skoro všichni, Ronald s Miou to nějak neukočírovali a zůstali na zemi v koutě u police s knihama ve společence stejně tak jako Neville, kterej to přehnal s máslovym ležákem. Zvláštní je, že na ně nepřišel žádnej profesor, ani Nerva, která by si přece nic takovýho nenechala ujít, protože by za to bylo trestů jak nasráno, a tak by se konečně uklidil aspoň jednou za tisíc let celej hrad.

Wood naneštěstí tentokrát nedělal striptýz, ale dvojčata vyrobili čokoládový překvapení, jak to nazvali, byla to obyčejná cukrová ženská, která byla jedlá, takže skoro všichni hoši, když už v sobě nějakou tu sklenku měli, jí šli slízat polevu. Některý teda šli ještě před tim než si něčeho cvakli... To byla scéna, když tam nastoupil Ronald úplně na mol... Hermiona byla sice taky pod parou, ale i tak jí to nevadilo ho seřvat a během deseti minut se s nim třikrát rozejít a zase dát dohromady. To, že se jí plet jazyk na každym čtvrtym písmenku, jí taky nijak zvlášť nevytáčelo. Snad jediný hoši, který nešli zakusit oslintanou ženskou od všech nebelvírkejch chalanů, byl Wood, kterej se nehnul z křesla, kam Dani opětovně zatáh a Potty, kterej měl pravděpodobně z cukrátek a ženskejch dohromady vítr. Když Dennis Creevy slíznul poslední kousíček polevy ze ženštiny, tak se zved vítr, vypukla taková malá vichřice uvnitř věže a když postupně přestávala, začaly z mraku, kterej se kdoví kdy vytvořil, padat lízátka, bonbóny, čokoládový žabky a jiný nesmysly.

,,To bude zase bolehlav. Oh, proč jsme jen vyhrávali a pak chlastali jak prasata? By mě zajímalo, kolik lidí bude dělat "haló haló", jak táta odborně nazývá blití do záchodový mísy při opilosti," stěžovala si Dani. V devět probudila Luc, která vypadala, jak kdyby ji přejeli tankem. Skoro nevěděla, kdo je a hlavně kde je. Pak se nějak záhadně dostala do koupelny, kde si hned skočila pod studenou sprchu, jenže když vylezla, tak drnkala zubama a nadávala, že příště bude abstinovat.

,,Ehm, to laskavě vykládej holubům na střeše a ne mě," pomyslela si její blond spoluobčanka. ,,Jak moc blbě ti je?" zeptala se Dani brunety hezky česky a přitom se ksichtila.

Luc se jen zhnuseně podivala a řekla: ,,Jak myslíš? Ale snad pořád líp než tobě. Nevim, kdo tam spolu s Woodem do sebe vyklopil flašku Ohnivky na dva loky a pak pokračoval s něčim, co už si nepamatuju, co bylo zač. Ale jedinej obrázek, kterej vidim živě, je ty a flaška v ruce." Chvíli ticho, kdy si Dani prohlížela Luc a přemejšlela nad těma žvástama, co teď vypustila z pusy, protože tu ohnivku vypila až po čtyřech locích. No ale, budiž opomenuto. ,,Takže ne moc dobře," konstatovala Dani nakonec a hodila po Luc flakón s fialovou tekutinou.

,,Co to je?" zeptala se Luc zhnuseně, když na ten objekt ve své drahocenné ruce zamžourala. To asi nebyl dobrej nápad, hned letěla do koupelny si zavolat. Po pár minutách se vrátila. Dani je potvora, takže se jí tlemila a Luc ji chtěla praštit, jenže měla trochu rozostřený vidění, proto se jí blonďatá hlava hravě vyhnula.

,,Neptej se a vypij to, nebo si chceš jít znova zatelefónovat?" Že Dani nedrží hubu, hned jak to dořekla, Luc se znova odporoučela k životně důležitýmu "přístroji". Když se znovu vrátila, tak si vzala flakón a prohlížela si obsah. Pak si po Dani hodila ještě zhnusenějším pohledem než předtím. ,,Je to ještě hnusnější než to vypadá, ale zabírá okamžitě," poinformovala ji Dani.

,,Nemám se ptát co to je, co?" zeptala se Luc a znova se jí zved žaludek.

,,Klidně se zeptej." Luc to do sebe vyklopila a kdyby hrdlo tý piksličky nebylo tak uzounký, tak by to vyškrábala do "umyta".

,,Byl to sice hnus, ale už nepotřebuju navštívit záchod." S tim se bruneta spokojeně rozvalila na posteli. Kdyby jí Dani nepřipomněla plán na dnešek, tak by se tam takhle válela ještě do oběda.

,,Jen taková kulturní vložka... co to do háje bylo?" zeptala se znovu Luc.

Nad tím se Dani musela zašklebit. ,,Já tomu řikám Anti-ethanol, ale jinak to je obyčejnej lektvar na kocovinu. Chytej," řekla a hodila Luc stejnou flaštičku a po ní další dvě.

,,Co s nima?" zeptala se a čučela na Dan jako péro z gauče.

,,Myslim že Hermioně a těm dvěma cácorám se budou taky hodit."

,,Ahááá," konečně pochopila Luc a "naaranžovala" - tim se myslí: hodila na stolek, jak jí od ruky odpadly - flakóny s nevábně vypadající tekutinou a pro sichr i načmárala pár vysvětlivek, i když stejně pochybovala, že Hermiona a spol s jejich alkoholem opojenejma mozkama vůbec pochopěj, ale za pokus to stálo...

Luc se ještě šupem oblíkla do nějakýho svýho normálního modýlku:a mohlo se vyrazit, ale ajta krajta... Hned ve společence Češky narazily na první zádrhel... kdyby někdo viděl Hermionu s Ronaldem, jak spolu... to... pod knihovničkou, tak by je asi Hermiona přerazila ve dví, že je tam nechaly k pobavení ostatních.

,,Co s nima?" zeptala se Dani, když si nad nima stouply jak dvě svatý stvoření, což nejsou, ani z hodně velký dálky se ke svatosti neblíží.

,,Asi je dopravíme do pokoje?"

,,To by šlo, ale já Rona ve svym pelechu nechci," protestovala Dani.

,,Já taky ne, tak toho hodíme do jeho postele, ne? Protože Mia by asi nebyla odvázaná z toho, že by ho měla u sebe."

,,Taky fakt, tak vzhůru do práce," souhlasila Dani s Luc.

,,Počkat," zarazila jí Lucpohybem ruky, když Dani chtěla něco zažvatlat latinsky.

,,Co je zase?" Dani už ta patronská situace začíná začínala pěkně štvát. Co kdyby se probudili a Češky slyšely jejich nějaký ty... ehm.. no... tajemstvíčka nebo jakési erotické představy, fuj...

,,Beru si Hermionu."

,,Za ženu nebo za muže?" optala se Dan se zvednutým obočim.

,,Debile, jen ji dopravim do pokoje."

,,Áha, a proč nechceš kačera Donalda?"

,,Protože si nepamatuju, kde maj kluci ložnici."

,,Jéžiš," zabrblala Dani, jak to nežrala, když Luc byla každou chvíli v klučičích pokojích a neví, kde maj pátý ročníky pokoje. Ospravedlňuje ji jediná věc... ještě neměla nikoho z Nebelvíru, kterej by byl v pátým ročníku.

Když Dani podruhý pozvedla hůlku, tak se Luc nadechla a chtěla zase začít něco namítnout. ,,Kurva, co to bude teď?"

Luc jen rozpačitě a sladce uculila.

,,To platí na kluky, ne na mě!" varovala ji Dani, než Luc dokončila svou "sváděcí" fintu.

,,Jak je to kouzlo?"

To už Dani vážně nevydržela a sedla si na židli, která byla asi o krok za ní. ,,Ty vole, ty si ani nepamatuješ, čim si mě odporoučela k sousedum na střechu?"

,,Vim, že tam bylo něco s lokomotivou." Dani se praštila rukou do čela, když to slyšela, ale Luc naštěstí svitlo.

,,Houby lokomotiva, Locomotor!" S tim Luc zamířila na Hermionu, která se ihned zvedla do vzduchu a Luc jí pohodlně dostala tak daleko, aby Dani mohla konečně seslat tohle úchylný kouzlo na Rona, kterej se hned potom, co mu zpod ruky zmizela Hermiona, přitulil k schrutýmu koberci, na kterym do tý doby společně leželi. Luc se zatím, jak jen nejtišeji to šlo, tlemila, že to vypadalo, že jejich "drahou" spolubydlící, někde vyklopí. Mimochodem, drahá není, je levná, proto s ní asi chodí Donald (Sutherland, bo jak se to jmenuje).

Pak už šlo všechno jako po másle, až na to, že na schodišti ke klučičím pokojům je jeden ztrouchnivělej schod a protože tam ještě byla tma jako v pytli, tak na něj Dani samozřejmě šlápla a málem Ronaldikovi způsobila otřes komářího mozečku. Nedalo se rozsvítit, protože to by znamenalo položit zrzka na podlahu, čarovat a pak ho znova dostat do vzduchu, že by se na to Dani nevyflákla...

U kluků byl bordel jako v tanku, akorát u Wooda takovej svinec nebyl, aspoň něco. ,,Kurva, kde je nějaká prázdná postel? Ta bude na tuty jeho. To je debil, proč jí musí mit až na opačnym konci místnosti? Kdo se tam má dostat přes tu jejich překážkovou dráhu? Grrr... Asi jim sem pošlu mistra Propera, aby jim tady trochu poklidil. A ten smrad jako ve vopičárně je taky výbornej. Jen by mě zajímalo, jestli je to takhle setrvalej stav, nebo jenom když se tak krásně zlinkujou," jely Dani mozkový pochody naplno. ,,Ale co, když to budu chtít vědět, tak se můžu zeptat jednoho z obyvatelů pokoje, s kterým čistě náhodou chodim, že ano. Anebo Luc pošlu na výzvědy, až je zdrbnem při naší dnešní akci, tu tento nápad jistě nadchne."

Dani se propletla bez újmy na zdraví svém i Ronaldově, i když na tom jeho absolutně nesejde, že ano? Využila šance a šla se podívat na opilce, který nosí nálepku její kluk. Hmmm, pěknej pohled, asi zas tak ožralej nebyl, když si dokázal ještě zatáhnout závěsy kolem postele a vysvlíct se jenom do trenek. To byl vážně pohled pro bohy. (Belikovy)

,,No kde seš? Umírám hlady!!" hudrovala Luc hned, jak se Dani objevila na schodech.

,,Představ si minový pole." Luc na ní čučela jak vrána, tak Dani dodala: ,,Tak nějak podobně to vypadá v jejich pokoji a Ronaldik je tak inteligentní, že musí mi tu nejzadnější postel." Teď už Luc chápala, odkud vítr vane a začala se smát jako cvok, kterej právě utek z Kopečku, kterejm je taky většinou hej, dokud je znova nechytnou a neputujou zpátky do bílýho pokojíčku s mřížema na oknech.

,,Chceš začít hned s novejma tajnejma zkratkama? Nebo až potom?" zeptala se Dani brunety, když od Buclatý "dámy" mířily do Velký síně na snídani.

,,Proč ne, stejně si to nebudu pamatovat."

Po cestě Češky dál krafaly. Dani Luc ukázala pár chodeb, kde to vypadalo, jako by tam uklízečka nebyla od založeni tohoto "institutu", pavouků a pavučin tam taky bylo požehnaně, ale Luc to přežila, i když bez pár zděšenejch výkřiků se to neobešlo.

Na snídani bylo maximálně třicet lidí, zbytek ještě spal, buď opilí nebo jen tak, protože je poslední den víkendu. Z profesorů tam byl jen kyselý ksicht profesora Snapea, debila "ve fraku" a pinďa Flitwick bo jak to je, no prostě Kratiknot, kterej měl dost starostí s tim, aby viděl, co si to dává do úst, než aby čučel po študentikách, co se uráčili dorazit na hamů. Luc, jak je jí zvykem, si nenechala své poznámky, komentáře, připomínky a doporučeni na Snapeovu adresu pro sebe, takže Dani měla co dělat, aby se neutopila na souši, což je ve společnosti Luc dost snadný. Sice se Češky večer zlily jak Rusáci, ale překvapivě hodně toho snědly, takže se i několika děvčatům od okolních stolů dělalo nevolno. Taky to byly příšerný kombinace jídel. Když to při procházce po hradě rekapitulovaly, tak se jim zvedaly žaludky.

Kolem poledne se Dani Luc zeptala, jak moc je utahaná. Odpověď nebyla zrovna ,,vůbec ne a jdem si klidně i uběhnout maratón", ale spíš naopak tak Dani řekla, ať ještě vydrží, že Luc vezme na místo, kde se jí bude líbit. Původně měla v plánu zavázat jí oči a dovíst ji tam poslepu, ale pak si to rozmyslela. Pochybovala totiž, že Luc někdy páchne do sedmýho patra, i kdyby se nudila. Navíc to je v jedný odlehlý chodbičce, kterou by taky složitě hledala. Jedinej záchytnej bod, podle kterýho by mohla vědět kde hledat, je obraz Barnabáše Blouznivého, kterej se snaží naučit trolly horské balet. Takže děda z období Baroka, s tim psim načechranym límcem s nějakou sukovitou holí v ruce, kterou používá jako taktovku, velký, hnusný, tupý horský trollové v růžovejch načechranejch baletních sukýnkách. Luc si ten výtvor chvíli prohlížela, dokud jí Dani neřekla, ať tam tak nelelkuje a zapluje do dveří, který se za nima zjevily. Luc sice čučela jak vrána, ale poslechla.

,,Takže, teď na chvíli zavři oči a vymysli si co by sis přála," řekla Dani tajemně a Luc zase poslechla, ale trvalo jí to vymejšlet celkem dlouho.

,,No tak líbilo by se mi takový solárko, manikúra, pedikúra, něco s vlasama by taky nezaškodilo udělat a hlavně vířivka by nebyla od věci," řekla Luc a zatlemila se, protože to nemyslela vážně. Sotva ale otevřela oči, nestačila se divit. Všechno, co si "objednala" bylo v místnosti.

Věci na pedikúru a manikúru tam byly, stejně jako sarapatičky na úpravu vlasů, jako nůžky, klipsy, barvy atd.

,,To jako chceš, abych ti na tý hlavě něco provedla já?" zděsila se Dani a Luc se jen začla ďábelsky šklebit. ,,Do háje, do čeho jsem se to uvrtala?" nadávala a spadla do měkkoučkýho křesílka, který se octlo za ní.

,,Klid, kdyžtak to zase vrátíš do počátečního stavu hůlkou," uklidnila ji Luc. ,,Kde to vlastně jsme?" zeptala se po chvíli a rozhlížela se kolem dokola. Očíčka jí jenom svítily.

,,No jo vlastně, ty to nevíš. Tak tohle je Komnata nejvyšší potřeby," to Dani konečně upoutala Lucinu pozornost. ,,Sem se vždycky s Woodem zašíváme." Přitom koukala blond Češka pro sichr jinam, když to řikala. Luc hned začalo šrotovat v hlavince na plnej výkon, až se z toho vzadu vykouzlila velikánská postel. ,,Takhle myslíš to zašíváni?" zašklebila se a kejvla směrem k tomu výtvoru.

,,Co?" nevěděla Dani, která bije, ale když to viděla, tak jí to okamžitě docvaklo. ,,Takhle to zrovna teda nemyslim!!!" nadávala a propaloval Luc nasranym pohledem.

Pak následovala oblíbená otázka Luc, kterou na Dani už nějakej ten pátek nepoužila. ,,Spali jste spolu?"

,,Jo," řekla Dani bezmyšlenkovitě, ale když jí došlo, co to teď plácla za pitomost, tak se z toho snažila vykroutit. ,,NE... teda jo, ale ne tak, jak ty myslíš," dodala rychle, jenže bylo pozdě, musela vysvětlovat, protože Luc měla debilní otázku: ,,Copak se spolu dá spát i jinak než jak myslim?"

Dani si připadala jak ten největší debil na světě a ve zkratce jí pověděla, co tim spanim nespanim myslela. Když měla Luc další otázky, tak tohle téma Dani rychle shodila ze stolu. ,,Nechceš jít na nějakou tu "atrakci" co tady je? Nebo můžem jít zpátky na kolej."

,,Tak to teda ne, žádná kolej. Tý už mám plný zuby, hezky zůstanem tady. Co to udělat takhle: první solárko, druhá sprcha, třetí vířivka, čtvrtý nehty, při kterejch mě budem moct znetvořit???" řekla Luc s očíčkama plnýma očekávání a nadšení. Pak telila na Dani a čekala, co na to odpoví.

,,No tak fajn," souhlasila, i když byla celá cacná, co všechno si Luc vymyslela.

Dani na vteřinku zavřela kukadla a soustředila se. Hned se objevily plavky a osušky. Luc na nic nečekala, popadla osušku, rychlostí blesku se vysvlíkla a zapadla do jednoho ze solárek. Bohužel pro Dani tam byly dvě horizontální, takže tam musela taky zalízt. Naštěstí po čtvrt hodině Luc zahlásila konec, jinak by z nich byly pečení krocani na den díkůvzdání. Pak následovala sprcha s oblíkánim plavek. Sprcha byla OK, ale vířivka byla KO, tam bylo vedro na chcípnutí a Luc zas tahala rozumy o Woodovi, ale Dani se tentokrát jen tak nedala... Smolík.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hope Hope | Web | 4. prosince 2015 v 22:50 | Reagovat

fuj, mně je blbě jenom z toho čtení o tom, kolik toho vypili =o/
"ještě neměla nikoho z Nebelvíru, kterej by byl v pátým ročníku" - po přečtení tohohle mě samozřejmě hned napadlo, že měla všechny z nižších ročníků a ta představa není moc hezká...
jééé, obraz Barnabáše učícího trolly balet je v HP omalovánkách :-D to jen taková vsuvečka ;o)
"rychlostí blesku" - tak u tohohle jsem si pro změnu vybavila Flashe (já za to nemůžu :-D )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.