kapitola 67.: Co maj ty lidi zas za problém?

6. února 2016 v 21:05 | Šílenej |  Hogwarts - Poprvé na místě určení by Šílenej
Nemám slov...


Dani byla svině a aby se vyhnula problematice Olivera Sexy Mrchy Wooda, přešla na téma rozchod s Alexem Riderem.

,,Proč ses rozešla s Alexem?" Chvíle trapného ticha a vypadalo to, že Luc nechce odpovídat. ,,Neřikalas, že je úplně jinej než ostatní?" dorážela Dani dál, až Luc konečně vyprovokovala k reakci.

,,No a právě v tom je ten problém, je až moc úžasnej, jenže..." řekla Luc a zasekla se.

,,Jenže???" Další ticho a tentokrát až moc dlouhý, což nikdy neni dobře, v moc velkym tichu Daniin mozek pracuje na maximální otáčky a vymejšlí vlastní konspirační teorie. ,,Ale né, že to nemá nic společnýho s tim, co si myslim? Prosím, řekni že ne?!!" žadonila Dani a dělala "prosím prosím" ručičkama.

Luc se na ni jen ztrápeně podivala, zahihňala se a řekla: ,,Nedělej ze sebe šaška, teď se to nehodí."

To Dani spadnul hřebínek, zhluboka se nadechla a pak hódně dlouze vydechla. ,,Má to něco společnýho s tim, že se chceš konečně jednou vázat?" Luc zařezaně koukala před sebe a nevyjadřovala se, jenže Dani začala samomluva lízt krkem, tak znovu dorážela. ,,Jestli si myslíš, že ta "věc" na pět písmen je něco bezvadnýho, tak se šeredně mejlíš, je to pěkná svině, jen se podivej, já jsem zářnej příklad." Ta "věc" řekla znechuceně a při zářnym příkladu sklonila hlavu a zatvářila se nanejvýš smutně.

,,Na tu jednu konkrétní starou záležitost zapomeň a vzpomeň si, jak to bylo předtim a jaký to je teď s Woodem," poradila jí Luc, která obdivovala, co má Dani s Olivere a upřímně doufala, že jim to vyjde. Navíc je Wood takovej beznadějnej případ, že ho netipuje na někoho, kdo by se jen tak vzdal.

,,Na tom něco pravdy je, ale nezájem. S Woodem to nebude trvat dlouho. Nesmí!!! Víš, jak mě drtěj ty pitomý "motýlci v břiše", jak to označujou odbornící? Ale zpátky, proč jsi odkopla Alexe?" přemístila se Dani znovu k původnímu tématu, aby Luc dál tohle nepitvala. ,,Protože je až moc úžasnej?" zopakovala Dani, co říkala Luc předtim.

Na chvíli bylo ticho po pěšině, dokud se Luc neodhodlala promluvit a doplnit další přívlastky patřící Alexově osobě: ,,Chytrej, hezkej, vtipnej, dobře stavěnej, sportovně založenej a plno dalších pozitiv a předností."

,,Ale?" byla Dani neodbytná.

,,Ale nemiluju ho, i když bych chtěla," vypadlo nakonec z Luc a dívala se neurčitě před sebe. Dani pochopila, že je to citlivý téma a rozhodla se nechat to být, protože z Luc by stejnak asi víc nevylezlo. Prohodila rychle nějakej vtip, aby to zakecala a potom Češky změnily úplně téma a začaly blbnout jako obyčejně, jako kdyby tyhle ,,srdeční ptákoviny" vůbec neřešily.

Luc ve vodě byla jen asi hodinu, pak vylezla a šla si hrát s nehtíkama na nohách, prej že to by při úpravě účesu Daniinou osobou moc dobře nešlo. Zatimco si Luc šmikala prsty na plochejch nohách... teda nehty na nohou, tak Dani přivolala tak pětadvacet let starou černou knížtičku v kožený vazbě. Román od Rosamundy to bohužel nebo spíš díkybohu nebyl...

,,Co to pořád čteš?" zeptala Luc, když byla Dani nějakou dobu podezřele potichu.

,,Nic, luštim křížovky, co jinýho?" odpověděla nepřítomně osoba s iniciály DA (Dark Angel) a dál si pročítala Pobertovský neplechy. Ani si nevšimla, že jí Luc čučí přes rameno a čte něco málo z toho, co tam zrovna bylo. Když Dani ucejtila nějak moc odlakovače, tak zvedla hlavu a málem z Luc dostala psotník.

,,Tichošlápek, Dvanácterák, Náměsíčník a Červíček? To jsou nějaký hororový přezdívky?" zeptala se Luc a zkřivila při představě takovejch hororovejch tajtrlíků ksicht.

,,Jo, něco takovýho, co řikáš na zvěromágství?"

,,To je co?" ptala se bruneta a přitom se šla zpátky posadit na pohovku, na který doteď prováděla operaci zkulturnění paznehtů. Když se Luc podivala zpátky na Dani a viděla ten ošklivej pohled, co po ní házela, tak si to radši vydedukovala sama. ,,Lidi, co se proměnujou ve zvířata?"

,,Vidíš, že ti to opálí a nemáš v hlavě jen tu debilitu na pět a taky na tři," radovala se Dan, ale pak za odměnu dostala do čela lahvičkou odlakovače. ,,Jau, jseš cvok?" nadávala jak křeček.

,,Ne víc než ty," odporovala Luc.

,,Tak prrr, doktoři řikali, že jsem v pořádku."

,,To vykládej poštolce," odvětila Padalecki a dál se zabejvala malíčkem na pravý noze. To neměla řikat, hned na to se v místnosti vyloupla poštolka a začla tam zběsile poletovat. Luc ječela jak jepice a Dani v klidu promlouvala k poštolce: ,,Tak děvče, snad jseš děvče, tohle řešit nebudu. Jsem v pořádku a teď už zas můžeš zmizet a ty drž tlamu, Luc." Poštolka se vypařila a Luc přestala vřískat.

,,Co bys řikala na to se naučit.... bejt zvěromág?" Jak to Dani dořekla, tak jí v očích zaplály jiskřičky.

,,Magore, víš, jak je to složitý? Navíc to bude i děsně drahý a ještě k tomu bychom musely bejt plnoletý a učit se to od ministerskejch šašků," nadávala Luc, ale Daniina očka nepohasla.

,,A co bys řekla bejt neregistrovanym zvěromágem, zadarmo a učily bysme se to samy?"

Luc se zatvářila přímo zděšeně, ale stejně se nechala po pár minutách ukecat, když Dani dodala nějaký doplňující kecy a slíbila, že se postará o veškerou potřebnou literaturu, protože knihovna tady ve škole nebyla brunetin kamarád. Prej byla moc velká a ta bába knihovnice nebyla její typ, takže by jí ani nesbalila a ona by nepřinesla potřebnou knížku, ale že prej kdyby se vyměnil personál starající se o knihovnu v podobě mladého statného muže, tak nebude proti tam čas od času zajít.

Po půl hodině Luc oznámila, že nohy má v cajku, takže ať Dani leze z vody a jde se operovat. Jak Padalecki nakázala, tak Dani provedla. Luc zatim řešila nehty na rukou a Dani ji hodinu tvořila "cosi" na hlavě. Nakonec to nebylo tak strašný, jak Dani čekala. Když byla hotová, tak Luc měla vlasy zkrácený asi o deset cenťáků původní délky, která byla na lopatky. Postupně to bylo sestříhaný a s melírama, který se povedly jen díky kouzlum. Kdyby to bloncka dělala normálně, tak by Luc na hlavě nezůstal jedinej vlas... anebo jo, ale vypadala by jako Hitler se zelenym knírkem místo vlasů.

Tak jako tak si ale užily vcelku příjemný den a nabraly energii do dalšího týdne. Prostě paráda.Z Komnaty nejvyšší potřeby Češky vypadly přesně v čas večeře, kam okamžitě zamířily. Dani chtěla brunetu vyzkoušet, jestli zná cestu, ale když Luc nadávala jak Wood den předtim, tak se Dan rozhodla jí nepokoušet a několika oklikama je dovedla do Velký síně.

U stolu Češky narazily už jen na Potter trio. Ronik a Miuše se opětovně hádali, takže si mohly pokecat jen s Pottříkem, kterej měl ještě pořád kocoura jako sviň a ne a ne se ho zbavit, takže mu nebylo moc do hovoru, ale Luc ho rozmluvila celkem v pohodě.

O nějakou chvíli později Češky a Potty odcházeli do společenky a ty dva kokoty tam nechali, ať se třeba sežerou... což bylo asi přesný, protože sotva vycházeli z Velký síně a otočili se, jak na tom ,,Romiona" jsou, tak se tam vážně okusovali, ale takovym nechutnym způsobem, že i Luc se zved kufr a to už zkusila různý nechutný praktiky tohoto "aktu". Nahoru se Potty s ,,českou invazí" vysloveně ploužil, dokonce to vzali po pohyblivym schodišti, takže i párkrát uvízli na dost blbejch místečkách. Ale Pottříka už Luc rozmluvila, takže se Čehuňky dověděly, kdo všechno se nemoh ani hnout z postele a že jich bylo...

Ve společence u krbu seděl Wood a díval se na svý ruce, který měl položený na kolenou a vypadalo to, že je úplně mimo, tak k němu Dani hned šla, klekla si před něj a zamávala mu dlaní před očima. Zareagoval. ,,Proč si čučíš na ruce a klepeš se jako ratlík?"

Wood na svou holku telil jak na zjeveni, nakonec z něj vypadly slova ,,ráno, zvrhlík a váš pokoj". Víc z něj Dani nedostala. Luc na ten úkaz koukala jak u vytrženi, protože Wood a takhle vedle? To je osmej div světa! Že by jeho oblíbenej famfrpálovej tým projel a teď je z toho světová krize?

,,Woodíku???" zkusila to na něj Dani znova jak na zvíře, který se bála, že vyplaší. Když nic neudělal, tak řekla: ,,Počkej tady, hned jsem zpátky, jasný?" Wood jen kejvnul hlavou a Dani se vzdálila.

Šla za Luc ke schodům, kde stála s Pottym, kterej holky poinformoval, že se tak Wood chová od tý doby, co ho ráno potkal. S tim se ,,Vyvolený" sebral do klučičích pokojů. Dani s Luc v závěsu vyletěla nahoru do holčičího, kde už se válela Hermiona celá nabručená ve svý posteli, protože ta se s tim nesrala a vzala to zkratkama. Ginn s Billie tam seděly na křeslech a o něčem zapáleně diskutovaly.

,,Zdar, nevíte, co se stalo s Woodem? Prej že tady ráno byl nebo co," řekla Dani ihned, jak vstoupily dovnitř. Ty dvě "malý" sklonily zrak a náhodou se jim v tuto chvíli strašně zalíbil zdejší koberec děravej jak Ronaldovy fusekle. No dobře, tolik děravej zase nebyl, ale jen tak pro představu.

Dani se teda otočila po Mie, která náhodou ožila a už nemetala blesky očima. ,,Žádná věda."

Čehuňky se na Hermionu nechápavě podívaly, tak ji Luc přiměla k pořádný odpovědi. ,,Konkrétnějc by to nešlo?"

,,Wood přišel zrovna, když si Ginny s Billie měřily prsa, která je má větší. Celý nahý, což doteď nechápu. No a on to viděl, hned zase zpátky vycouval z pokoje, ale za hlasitýho jekotu a nadávek do zvrhlíků, úchylů, prasat a jinejch," vylíčila jim Mia.

Češky šlehly pohledem po hlavních aktérkách, který byly červený jak raci a furt čuměly na koberec, kterej jim nejspíš připadal neodolatelnej. Když to Dani s Luc zpozorovaly, tak ve stejnej moment vybuchly smíchy. Válely se smíchy po podlaze hodnou chvíli, až je z toho braly křeče do bránice, a Dani alá šikulka na scéně se dokonce praštila do hlavy o nohu postele. To u Čehuněk vyvolalo ještě větší výtlem a zbylé tři přítomné osoby na ně čuměly, jako kdyby utrpěly nějakou vážnou mozkovou příhodu.

,,To... že jste... jste... vážně... dělaly?" dostala Luc ze sebe v záchvatu. Ginny a Billie jen špitly horko-těžko slyšitelný ,,jo", což vyvolalo další salvu smíchu. Dani se po chvíli umoudřila a přestávala, ale Luc to trvalo podstatně dýl.

,,My..." začla Ginny, ale nějak jí to dál nešlo.

,,Klid, v pohodě. Měřte si, co chcete, ale příště raději v koupelně, nebo si zamkněte, platí?" snažila se je Dani trochu odkrvit a samu sebe zklidnit a nezačít se tlemit dál, ale moc jí to nešlo. Koutky jí furt cukaly a Luc na zemi s přestáváním taky moc nepomáhala.

,,Nebo taky jednou zkuste vlastní pokoj, tam by se to určitě nestalo," rejpla si Padalecki.

,,Ty se nezlobíš?" špitla tentokrát Billie.

,,Proč? Mám snad důvod?" Obě zakroutily hlavama. ,,Mám takovej dojem, že Wood viděl už jinačí a hlavně vyspělejší kousky bez oblečeni, zas takovej svatoušek nebude," dodala Woodova ,,momentální majitelka".

,,Ten nemrava," uzavřela Luc problematiku Woodova milostného života. ,,Hmmm, teď ale bude sranda Wooda dostat z toho jeho "stavu"" dodala po chvíli a při slově stavu naznačila Angelovy uvozovky.

,,Mi povidej," souhlasila Ackleska, pozvdechla si, sedla si na postel a chvíli přemejšlela, zatímco Luc se šla poptat k Mie na další pikantnosti, který zapomněla vyslepičit. Po dvou minutách tlacháni je Dani ovšem vyrušila, když promluvila na Ginn s Billie: ,,Tak jo, vy dvě malý porno hvězdy, vstávat a pojďte se mnou. Bez vás to pude těžko, takže si vymyslete, co mu řeknete. A nemusí to bejt proslov královny Lizzie druhý," dodala, když si všimla jejich zděšenejch pohledů. Sice se čtvrťačkám moc nechtělo, ale nic jinýho jim nezbejvalo, když věděly, jak umí Dani zacházet s hůlkou a taky věděly, že by se Luc postavila na její stranu a že ty dvě jsou v soubojich na stejný úrovni jako Potter, i když možná i o krapet lepší. Dani sáhla po hůlce, tak se budoucí hvězdy porno průmslu zvedly a následovaly ji. Luc jakožto zvědavost sama šla s nima do společenky, ale ta se zastavila na schodech a všechno pozorovala ze strategicky zvolenýho místa, tam je totiž všechno perfektně slyšet a vidět. Malá blondýna se zrzkou si stouply k bočnímu opěradlu gauče, na kterym pan oběť Oliver seděl. Byly od něj asi metr, což je přijatelná vzdálenost.

Dani si znova šla kleknout před Wooda, ale ten ji opět neregistroval, tak mu tleskla rukama před obličejem, až ho málem přetáhla po nose a zařvala: ,,Hej, Woode!"

On sebou cuknul, jak se lek, praštil sebou o opěradlo za sebou a zase se vrátil do předchozí polohy, akorát už neměl ruce na nohách a začal nadávat: ,,Ty vole, jsem se tě lek, co blbneš?"

Nad tim se Dani jen zašklebila a periferně uviděla, že se Luc zas svíjí smíchy, ale ne tolik jako v pokoji. ,,Ocenim, když mi nebudeš řikat "vole", taky ti neřikám "krávo"."

Na tom něco bude, protože se zatvářil provinile.

,,A k tvý otázce co se děje. Tady holky..." ukázala Dan směrem k těm dvěma couřičkám, ,,by ti chtěly něco říct." Málem při tom gestu přepadla do krbu, tak se chytla za Woodovy nohy a ten si toho skoro ani nevšim.

Kapitán se po ,,potrefenejch husách" hned podival a zatřásl se, čehož si asi všimla jen Dani, protože se ho dotýkala.

,,No my..." začla Billie, asi je ta odvážnější.

Anebo taky ne, když větu musela dokončit Ginny. ,,...už ti nebudeme řikat zvrhlíku."

,,A už nás víckrát tak..." vystřídala ji Billie a přitom obě zase zčervenaly.

,,...neuvidíš," dokončila proslov zrzečka.

,,Tak to bysme měli," vložila se do toho zase Dani. ,,Holky už nebudou takhle blbnout a ty se nauč klepat." Podívala se střídavě po všech hlavních aktérech.

,,Ale já klepal a dokonce třikrát, pak až teprv jsem otevřel dveře," ohradil se Wood. Po tomto výroku Dani zpražila ty dvě velmi nehezkým pohledem a Luc už byla smíchy opět na podlaze, ale použila na sebe umlčovací kouzlo, takže ji naštěstí nikdo neslyšel.,,Cos tam vlastně dělal?" zaměřila Dani svou pozornost znova na tu horu svalů.

,,Šel jsem pro ten lektvar, jak bylo v dopise."

,,Áááha," začínalo Dani svítat. Napsala mu totiž, ať si pro lektvar proti kocourovi dojde sám, že je ve skříni s koštětem, protože se na celej den vypaří s Luc na dámskou jízdu. ,,A vzal sis ho?"

,,Mezi dveřma za neustálýho křiku jsem podal Hermioně ten dopis a ona mi ho přinesla."

Dál už se kauza veřejně neřešila, holky ze společenky vystřelily jako balistický střely a Luc se posunkem zmínila, že raději taky vypálí a přitom gestikulování si málem vypíchla oko, jak se tlemila.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hope Hope | Web | 1. dubna 2016 v 22:26 | Reagovat

hele, kdy se konečně dozvím, co ta jedna konkrétní stará záležitost je? štve mě, jak pořád chodíš jenom okolo!
debilita na pět a na tři...ty vole :-D
chudák Wood :D ale dobře mu tak, nemá tam co lézt :D
takže to je nakonec Daniina chyba...áááhááá :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.