kapitola 69.: Podzimní biják...

13. května 2016 v 19:00 | Šílenej |  Hogwarts - Poprvé na místě určení by Šílenej
Nemám slov, vracim se ke sledování Avengers.


Večer si Luc vzpomněla na jednu hranatou placatou věcičku, kterou Dani předala se slovama: ,,Za kvalitu neručim."

Dani na ni koukala jak kotě na akvárko plný vody s plovoucíma rybkama, ale když zjistila, co to je, tak se začala hihňat jak debil a rychle to zprovoznila. Byla to video páska. Luc totiž v sobotu nahrála celej zápas kamerou, kterou vyčarovala. ,,Todle kouzlo bych se taky mohla naučit, vypadá hooodně šikovně," poznamenala bloncka.

Když to zprovoznila, tak Češky sedly do křesel a čučely na to jak debilové. Vypadalo to skoro jako kdyby byly v auto-kině až na ten podstatnej detail, že neměly auto, i když víc se to podobalo holografickému přehrávání, jako třeba v Hvězdnejch válkách nebo v Hvězdný bráně.

Dani už to pustila, když Luc napadlo: ,,Nechtěl by to vidět i Wood?"

,,No jo," s tim se Dani zvedla a letěla ho najít. Ve společence nebyl, tak zamířila neomylně do jejich pokoje. Kde jinde by taky byl kromě hřiště. Dělal si nějakej úkol, tsss, šprt.

Když ho Dani ovšem přítáhla až do pokoje holek, tak se teprv zeptal ,,O co go?" Nutno podotknout, že před dveřma pokoje se vyplašeně zastavil, jako by se bál další ukázky nahého "ženského" těla, ale tady v tom "holubníku" by hledal ženský asi dost těžko. Učitelky se pravděpodobně asi nepředváděj jen tak bez zamknutejch dveří a navíc by jim tak nikdo nevtrhl, co je komu do toho.

,,Zaparkuj tady na křeslo a nemel, nebo si taky vyhrnu triko," přikázala Luc Woodičkovi laškovnym tónem.

Ten když se otočil zpátky na Dani, tak měl pravděpodobně sto chutí svou holku praštit, protože ta zase provokovala, tentokrát rozeplou mikinou, pod kterou měla jen práskačku. Triko si někde zaprasila a už se jí nechtělo vytahovat nový, na těch pár hodin. Ale když vychlad, tak si teda šel sednout a Luc konečně mohla pustit ten velkofilm.

Čučeli na to asi hodinu a půl, protože to pořád komentovali a pozastavovali. Když přišla Hermiona do pokoje, tak raději hned zařadila zpátečku, protože tohodle nemusela bejt svědkem, její přesný slova zněly: ,,Nemusim bejt u všeho."

Nejvíc komentářů si zasloužil díra Paris, jenže největší smršť keců dostal Wood za puštěni toho jednoho umolousanýho míče. Občas se objevila i výtka na adresu střeleckého tria, ale to Dani vždycky nějak usmlouvala a obhájila. U Luc to nebyl problém, ovšem se svaloušem o kterýho se Dani opírala, to bylo horší. Jen nadával, že budou muset trochu víc trénovat přihrávky a naznačení. To jim prej moc nejde, ale když mu Dani vpálila do ksichtu, aby si to v tom větru šel vyzkoušet sám, tak sklapnul.

,,Hele, čí je ten čokl?" zeptala se Dan, když na jednom záběru zachytila velkýho černýho psa (a mrtvýho kostelníka).

,,Ve škole snad žádnej neni nebo snad jo?" pokračovala pro změnu Luc.

,,Nevim, čí je, ale asi nikoho ze školy. Vždycky ho vídám jen při našich zápasech, ale když je fanda Nebelvíru, tak mi nevadí," smet to ze stolu Woodíček, jenže Dani to stejně vrtalo hlavou. Velkej černej pes, přesně takhle je popisovanej Sirius Black ve svý zvěromágský podobě a zdrhnul z Azkabanu. Proměnit se jde i bez hůlky, takže by v pohodičce takhle moh vajchnout. Proč jí to netrklo dřív? Ale co věčně dělá na nebelvírskejch zápasech? Že by přišel fandit Harroušovi? Je fakt, že Lily a James, Harryho rodiče, byli jeho kámoši, ale když je měl údajně zradit a nechat zlikvidovat, tak proč by jim chodil okukovat synáčka? To nedává smysl. Dál to Ackleska ale neřešila, protože Luc s Woodem se nějak dohodli donutit ji vnímat zápas.

Další dny probíhaly tak nějak stejně - samý úkoly, výtlemy, pár pošťuchovaček a hlavně hádek Hermiony s Ronaldem. Luc a Dani se začínaly vsázet, kolikrát denně se kdy rozejdou, ale nikdy se netrefily, děs běs... Když se jednou v noci Ronaldikovi zdál sen o armádě pavouků, tak z toho udělal aféru jak s incestem sester Hiltonových, takže se zákonitě museli všichni tlemit, což byl skvělej nápad. Ron se pak dva dny s nikym kromě Hermiony nebavil. No teda... on se nebavil ani s ní, buď se po sobě plazili nebo na sebe štěkali.

Luc si v úterý nabrnkla nějakýho šášulu z Havraspáru, co byl chytrej jak orangután, Caleb Danvers se jmenoval. Dani ho viděla jen jednou a to měla dost zastřenej výhled, protože tam vadila hříva Luc. Tenhle řízek vypadal taky slušně, ale na Alexe prostě neměl...

Tohodle vejrostka Luc odkopla hned v pátek se slovama ,,Je až moc chytrej a slušnej, ale furt ten samej problém jako s Alexem." Caleb byl tak moc chytrej, že by na ten Lucin menší zádrhel mohl klíďo píďo přijít. Dani si taky dobírala brunetinu znovu přeorientovanou orientaci na černovlasý týpky - ti byli na řadě první, když Luc začínala svojí ,,kariéru" před třema rokama. Pak přesedlala na blonďáky, bruneti se občas jen mihli, když nebyl žádnej pořádnej výběr z některejch jinovlasatejch. Tuhle poznámku o vlasech bohužel Luc nechala bez odezvy, takže Dani vymejšlela kdovíjaký scénáře, jak k tomu došlo.

Co Dani taky přišlo divný, že se Luc v poslední době začala hodně bavit s Pottříkem. Od Ginny si Luc půjčila nějaký starý číslo Týdeníku čarodějek a když si ho četla, tak se nějak zakecala s Pottysem a společně řešili různý věci. Dokonce z Harryho vypadlo, že by se rád podival na Novej Zéland (co by tam chtěl dělat je ovšem záhadou Bermudskýho trojúhelníku). O tom se vybavovali, protože Luc si zrovna prohlížela pár fotek ze Zélandu, co byly v časáku. Ona mu pro změnu vyklopila, že se vždycky chtěla podivat do Kalifornie a že se tak i jednou stalo a pak už byla k nezastaveni. Jednou narazila i na "téma, o kterym se nemluví", který rychle zakecala, ale Potty si toho naštěstí nevšim nebo předstíral, že si nevšimnul a dělal jako že nic.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hope Hope | Web | 16. května 2016 v 17:13 | Reagovat

aha, takže jsem se zase nic nedozvěděla...a mně budeš nadávat! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.