PADESÁT JEDNA

25. června 2016 v 10:14 | Šílenej |  Everything is about change and second chance by Šílenej
Bičikovy hrábě a Rosino utrpení pokračuje, muhehééé


,,Dámy a pánové," zatleskala zas Madie, která od nás radši zdrhla, aby neslyšela všechny ty nadávky, kterýma jsme ji titulovali a řeknu vám, že Ozerova nadávka "stará raketa" byla rozhodně ta nejslušnější. ,,Do základního postoje, rychle!" A po hubě bys nechtěla, babčo?

Ozera se na mě vystrašeně podival a chytil mě kolem pasu, ale tak nějak jsem se ,,omylem" neudržela a hodila jsem ho přes záda, podobně jako jsem to dělala těm otrapům ze školy, kterejm se zamanulo na mě šahat. Všichni se na mě a rozpláclýho a nadávajícího Ozeru na zemi podivali, jako bychom byli jejich nová atrakce a babča Madie už měla určitě na jazyku nadávky, tak jsem ji radši utla, než mohla začít nadávat. ,,Pardón, reflex," řekla jsem, co nejnevinněji jsem dokázala.

Všimla jsem si, že Lissa se drží, aby nevyprskla smíchy a Dimimu taky cukaly koutky. No toto, že bych pobavila i pana Vodka je můj národní mok?

Madie to naštěstí nechala bejt a nutila ostatní, ať pokračujou.

,,Reflex, jo?" zahučel Christian ze země a s nadávkama vstal. ,,To ti tak budu věřit."

,,No jo, nemůžu za to, že ty zas žádný reflexy nemáš a tim pádem si skončil, tak jak si skončil. Mimochodem jak bylo na zemi?" dobírala jsem si ho, nebude to mít lehký chlapec, mu dám ještě sežrat, že musim bejt s nim v páru, sice za to nemůže, ale vybít si to na někom musim, když na Madie nemůžu, to bych vyletěla ze školy na to tata a Lissa by byla o strážce chudší. Sice by jí zůstal Dimitrij a ten by se o ni určitě postaral, ale o její nadcházející psychický zdraví bych se docela bála podle toho, co jsem od ní slyšela, anebo taky na vlastní oči viděla.

,,Myslim, že to se brzo dozvíš," zavrčel Christian, holt toho vampýra v sobě nezapře a čas od času si zavrčí a v mý přítomnosti až moc často, bych se nedivila, kdybych byla příčinou toho, že by se kvůli neustálýmu vrčení změnil ve vlkodlaka, sice se tvrdí, že neexistujou, ale normální lidi si totéž myslí i o upírech.

Madie mezitím obcházela ostatní páry a radila jim, jak správně držet taneční postoj. Christian se radši nepokoušel znova se mě dotknout a honil mouchy kolem, teda ne doslova, jen čučel, co se děje kolem. Sem tam Madie nějaký kluky musela zpacifikovat, aby laskavě svým partnerkám neošmatávali zadek, u Lissy a Dimitrije měla zase opačný problém. Ten měl zas svou ruku až moc vysoko, tak se mu ji babča snažila dát trochu níž, ale to je docela oříšek vzhledem k jeho výšce. ,,Chlapče, nemohl byste laskavě přestat růst?" nadávala babča, když se jí to nedařilo.

,,Já už nerostu," odpověděl jí Dimča a nedivila bych se, kdyby si pomyslel něco jako, že je blbá jak necky, když si myslí, že roste ještě v 25.

,,Rostete nebo ne, stejnak je neslušné být tak vysoký," klela Madie a ještě chvíli se pokoušela štelovat jeho ruku na Lissin pas, pak si jen odfrkla a někam rychle odběhla a vytáhla boty s kurevsky vysokym podpatkem, nedivila bych se, kdyby ty boty byly značky Chodící smrt.,,Vyzkoušejte si je, slečno Dragomirová."

Lissa se střídavě podívala na tu babču, aby poznala, jestli si z ní nedělá šoufky a pak na Dimitrije a na mě a díky poutu pro nás oba nebylo těžké poznat, že si myslí něco jako, abychom ji urychleně zachránili, když jsme ti její ,,bodyguardi". Navíc Lissa se nechtěla jen tak vzdát svejch autíčkovejch bot. Nakonec se ale přeci jen překonala a ty boty si vzala. No… soucítím s tebou, sestro, ty boty vážně nevypadaly ani bezpečně, ani bytelně.

Pak se v nich snažila najít rovnováhu, kterou nenacházela snadno a málem přistála na Dimkovi, ten ji ale jako správný strážce zachytil. Když už Lissa stála na pevný zemi, tak Madie zas začala štelovat Dimkovy ruce na Lissu. Myslim, že náš Rusáček by to v pohodě zvládnul sám, ale mám jistý podezření, že Madie si užívala jakýkoli šmátnutí na Dimitrije, jeho štěstí bylo, že mu ještě neatakovala zadek. Jenže jak si zjevně Madie užívala ošmatávání Dimiho ruček, nevychytala vůbec, kam mu ty ručky dává, a tak nějak skončily na Lissinym zadku. No, vidíte to? Společnost skoro samejch královskejch a oni si tu normálně ošmatávaj zadnice, no to určitě královna ráda uvidí.

Větší sranda ale byla, že Dimitrij nám trochu z toho zčervenal. Taky čumíte, co? Se mnou si to klidně rozdal ve školní budově, i když je to hned několikrát proti předpisům a Lisse se teď bojí sáhnout na zadek, no byla to velice úsměvná scénka. Madie si naštěstí všimla, co to dělá a nakonec mu dala ruce tam, kam patří, ale stejnak se mi ta babča postarala o menší udušení zadržovanýho smíchu a myslim, nebo spíš to vim, že Lissa taky neměla daleko od pořádného výtlemu.

No jenže pár minut nato mě ten dušenej smích přešel, Madie se totiž dostala k nám. ,,Co vy tady? Myslíte, že můžete tancovat metr od sebe bez toho, abyste se nějak dotýkali?"

,,Jo," řekli jsme s Christianem naprosto stejnym otrávenym tónem. Do pytle, my se vážně občas shodnem, to se mi nelíbí, za chvíli budem společně Akademii vybírat novej plot, ne?

Madie se rozesmála a její smích mě docela vyděsil a myslim, že Christiana ještě víc. ,,Jsem ráda, že tady mám někoho se smyslem pro humor." Jí asi nedošlo, že si neděláme srandu, co? Tato dáma bude mít hooodně dlouhý vedení. Jestli jsme si mysleli, že její smích nás štve, tak co teprve to co nastalo. Madie se přestala smát a přistrčila nás zas k sobě, šmátla po Christianovejch rukou a stejně jako Dimku ho nasměrovala, kam by měl ty svý nenechavý pracky dát. Ozera se ale nedal tak snadno jako Dimča a snažil se jí vzdorovat, jenže měl smůlu a nakonec jsme tam stáli v tanečním postoji.

,,No tak děti, úsměv, přece nechcete, aby vám tyhle škleby zůstaly napořád," zašvitořila se Madie, který brzo ukopnu hlavu, protože jsme se na sebe mračili. ,,Úsměv, rychle," poručila nám, tak jsme se o něco takového pokusili, ale úsměv to fakt nebyl. Babča se zamračila a radši to nechala být. ,,To musíte ještě vypilovat."

Jestli jsem myslela, že tohle byl teror, tak co teprve potom. To už donutila Madie svého ,,DJe", aby tam hodil tu písničku na kterou budem vytrsávat. Možná na poprvé se ta písnička ještě dala, ale čím víckrát jsem ji slyšela, tím víc jsem ji nesnášela. Tipovala bych to na nějaký One Republic, kde Morojka v Madiiným věku přišla na tuhle "relativně moderní" skupinu fakt netušim.A pokud jde o taneční kreace… ehm, jatka by možná byl ten správnej výraz. Madie nám povykládala, že první dvě minuty budem tancovat v páru, v kterym jsme a pak se budeme točit dokola a měnit si partnery. Což o to, zbavit se Ozery, ta představa mě držela při životě, jenže my jsme už dobrý tři hodiny trénovali ty dvě minuty, co jsme v tom počátečním páru. A s Ozerou jsme se málem zabili. Kopali jsme se, šlapali na nohy a jednou mě ten parchant šťouchl loktem do nosu. Bolelo to jak svině, zvlášť když má tvrdší kosti, než je zdrávo, tak jsem ho za odměnu kopla do rozkroku. Nějakej problém? Nemá mě štvát, pak se nemůže divit, že na něj vytáhnu nejúčinnější protiútok.

Madie se to nelíbilo a věčně nás sprdávala. Navíc náš tanec ani tanec fakt nebyl. Zato Lissa s Dimitrijem se docela bavili, jak jsem si všimla, když jsme kolem nich s Ozerou prosvištěli, nebo spíš se kolem nich prokopali. Nejdřív Christian provokoval Dimitrije tim, že se ho zeptal: ,,Jaký to je, taky jednou poslouchat něco, co vzniklo v tomhle století?"

Dimka si to ale nenechal líbit, i když Ozerovi se musí nechat, že to byla trefná poznámka. ,,Jaký to je, když tě přepere holka?"

To Christian radši sklapnul a když jsme kolem nich prosvištěli podruhý, tak jsem uslyšela Lissu, jak se Dimitrije ptá: ,,Kde ses naučil takhle tancovat?"

Dimitrij jí odpověděl: ,,V baletu."

Na to Lissa vyprskla smíchy a já bych asi taky vyprskla, jenže jsme se zrovna s Christianem kopali, takže její rozhovor s Dimitrijem jsem vnímala jen okrajově. Pak už jen vim, že mu Lissa řekla: ,,Á, seš teplej." a on jí odpověděl: ,,Ten nejteplejší."

Jejich rozhovor určitě zajímavě pokračoval, ale to jsem měla tak trochu jiný starosti, protože jsme s Christianem, jak jsme se kopali a šlapali na nohy, zakopli o svý nohy a skončili na zemi. Ke všemu tak šikovně, že jsem se po něm válela. Ehm, musela jsem uznat, že vážně měl svaly, když jsem přistála do tak tvrdýho a pevnýho.

Docela se bojim, co se v tu chvíli stalo, protože jsme na sebe čuměli jak dva blbci, navíc naše obličeje byly v takový blízkosti, že by nad náma měl bzučet neonovej nápis Warning! Možnost vybuchnutí jadernýho reaktoru!

Bohužel nikdo už neměl čas ten nápis nad nás nainstalovat, protože tělocvičnou se rozlehl něčí otravný hlásek. ,,Vy jste začali beze mě?"

Podívala jsem se tím směrem, odkud to šlo, tak jak jsem byla, tím se jako myslí oblečená a ležící na Ozerovi. Většina lidí ve škole si holt o mě myslí, že na lidech zásadně ležim bez oblečení a dělaj ze mě větší běhnu než je ta slavná Angelina Jolie, která svýmu Pittovi zahejbá, kde se dá. No, asi by se hodně divili, jak to vlastně je… ale pryč, nebudem zacházet do takových intimností.

Stála tam nějaká bloncka a mluvila přímo na Madie, která zrovna na ní nekoukala přívětivě. ,,Slečno, jdete o tři hodiny později!" vztekala se.

,,Neřekla bych, spíš ostatní jsou tu o 3 hodiny dřív," řekla ta blondýna nafrněným hláskem. Upřímně, tahle bloncka byla na pěst už od pohledu, kam se na ní hrabe Mia z dob, kdy byla ještě mrcha. Tahle nána navíc byla vysoká dost už sama o sobě, přidejte k tomu kilometrový podpatky a máme novýho Goliáše na světě. Je fakt, že na Dimitrije sice ta holka nemá, ale stejnak to byla kobyla.,,Vaše jméno?" zeptala se Madie napruženě. Jo, Madie, jeď! Jen tý fifleně dej co proto!

,,Isobel Ivašková," řekla bloncka tak pyšně, jako by byla samotnej prezident. Asi jí nikdo neřekl, že prezident je poněkud černější, opačnýho pohlaví a 185 cm vysokej Barák Obama. Ale je fakt, že někteří žijou ještě v domnění, že prezidentem je ten tupec Bush a ty ještě víc zaostalejší si myslí, že furt úřaduje Bill Clinton. No ale lepší, než kdyby si mysleli, že v čele státu je Monika Lewinská.Sakra, zas jsem se nějak zakecala, zpátky k tématu, nebo spíš blonďatýmu přízraku.

Madie se ukázala jako zrádkyně, proto jí oficiálně dávám novou přezdívku, Madie je spíš lichotka, co by tak řekla na Nadržená osamělá krvavá lady v letech.com? No jo, ale kdo to má furt řikat, když je to tak dlouhý, spíš jí vymyslim něco časem. Fašistická čubka už je vohraná. Naše nadržená zrádkyně totiž málem začala tý ,,Lady z Lombardie" líbat nohy, když slyšela její jméno.

,,Výborně, slečno, jste tu tak akorát," obrátila hned Madie. A to nezmiňuju, že ta blondýna bude beztak Adrianova příbuzná, zas tolik Morojů se jménem Ivaškov neexistuje, aby to byla jen pouhá shoda jmen.

Madie to chtěla nějak zakecat, tak se rozhlédla kolem a všimla si, že s Christianem tak nějak vytíráme podlahu. Taktně nám teda oznámila, že válení se po zemi není žádná taneční kreace, takže jsem z Christiana rychle slezla a dělala, že jsem se po něm vůbec neválela. Pěkně trapná scénka, zapomenout, že se válim po Ozerovi, no mohlo to bejt horší, kdybych se válela po Adrianovi, tak už fakt to oblečení nemám a rozhodně by to nebylo mym přičiněnim.

,,Pane Ozero," podívala se Madčůza přísně na Christiana. ,,Myslím, že by bylo lepší, kdybyste se stal partnerem slečny Ivaškové, s Rosemarie…" odmlčela se, asi si chtěla udělat přestávku na to, abych ji probodla pohledem, když mi zas řekla celym jménem, ,,…vám to moc nesvědčí."

No sláva, že bych byla volná? Sice Christianovi tu holku přerostlou nepřeju, ale když se tak budu moct vyplížit pryč…

Možná jsem trochu i čekala, že ta Isobel bude protestovat, že s nějakym královskym ,,odpadlíkem" se zahazovat nebude, ale obávám se, že na něj koukala ještě mlsněji než Madbabča.

,,A Rosemarie," podívala se na mě, asi vážně nestála o to žít, když mi zas řekla Rosemarie, ,,musíme vám rychle pořídit nového partnera." Sorry, Madčo, ale ty nerostou na stropě. Pak ale její zrak zaostřil na Willa. Možná ji nakonec vezmu na milost.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.