kapitola 71.: Od nudy k prasárnám...

20. července 2016 v 21:41 | Šílenej |  Hogwarts - Poprvé na místě určení by Šílenej
Vážně nevim co se dělo při psani týdle část, ale jak to tak vypadá, tak vůbec nic dobrýho...V sobotu se hrál zápas Zmijozelu proti Havraspáru. Zmetci měli krásný počasí, ne jako Nebelvír, že furt foukal vítr a po skončeni dokonce začlo pršet. Jim svítilo sluníčko a bylo teploučko, až byl Zlatovláska v podezření, že to teplo vychází z jeho kumpánů, což by nebylo nijak překvapující, protože Luc Acklesce důvěrně sdělila, že jednou při procházce po hradě narazila na líbající se dvojici a nebyli to nikdo jiní než zmijozelští hráči - brankář Bletchley a střelec Pucey. Sice je znala jen od viděni, ale věděla o koho jde, protože v Nebelvíru se nejvíc nadávalo na zmijozelskej tým.

Když se pak Dani Drakoně nenápadně zeptala, jestli jsou ti dva teplí, tak chvíli přemejšlel. ,,Kdyžs to teď zmínila, tak na mě párkrát Bletchley čuměl ve sprše a přitom mu ruce šmátraly pod rovníkem," čímž myslel pod pasem a znechuceně sebou ošil. Poplach! Dráček se nejspíš stal sexuální ikonou bukvic.

Zápas nakonec skončil 280 pro Zmijozel ku 30 pro Havraspár. A těch třicet nezískali jen kvůli tomu, že by měli Zmijozeláci tak neschopnýho brankáře, ale protože pár minut před koncem Bletchleye vyloučili ze zápasu za udeření protihráče do nosu. Jistou krá....sku Cho Changovou. Protože si Changová nalítla moc nízko, dostala do čumáku a ten buk jí ho přerazil na dvakrát. Docela machr, co? Luc z toho měla neuvěřitelnou radost a Potty taky nebyl daleko od úšklebku zadostiučinění.

No ale k jádru bobra, těch třicet nasázel Rodger Davies, bratránek Harrisona Daviese, kterej se stal Lucinou první obětí zde na škole, když madame Hoochová nařídila trestný stříleni, z pěti možnejch pokusů dal ovšem jen tři a to měl úplně volnej prostor. Nikdo obruče nehlídal, nikdo neměl povoleni zastoupit buka Bletchleyho do konce zápasu... ale i tak.. na ten zápas se nedalo moc koukat, ještě že kapitán Peroxid chytil Zlatonku, jinak by tam všichni pochcípali nudou. Ovšem komentátor Lee Jordan to tam rozjížděl, tentokrát ho ani Nervička nekomandovala, protože s nim absolutně souhlasila, jen ho jednou napomenula, že řek něco, co nebylo gramaticky správně, ale jinak nic velkýho.

Ještě ten den navečer se Češky dostaly k naškrábání pár řádků rodičům a Luc Dani dokonce dala tu kazetu se zápasem Nebelvíru proti Mrzimoru, kde je převálcovali, aby ho mohla poslat tátovi a viděl, jak se tam blbne. Dani jim napsala, že další dopis pošlou až tak za měsíc, po zápasu se Zmijozelem, na kterej se celá škola těší snad víc než na Vánoční prázdniny, který strávěj ve škole, protože to lítání sem tam by se pěkně prodražilo. A navíc že to na těch pár dní snad ani nemá cenu. Luc psala o tom, jak se dobře se učí, protože látka, kterou probíraj je jednoduchá a takový nepodstatný věcičky, jen aby měla matinka klid a nepsala do dalšího dopisu "uč se". Taky jen tak okrajově zmínila, že za dva tejdny se jde do Prasinek, tak že by ji nějaký ty drobáky neurazily, kdyby je poslali do banky ke Gringottovejm, že by se pro ně Marcus stavil.

Ovšem odesíláni nebyla žádná sranda. Luc si vymyslela, že by Marcuse taky jednou chtěla poslat sama a zkusit si, jaký to je mit ptáka na ruce a ne v ruce. Tak Dani teda vzala rukavici a zašly na školní pozemky, kde Luc rukavici podala. Ta si jí nasadila, zatímco Dani zapískala na Markyho Marka.

Když ho Luc spatřila, tak začla panikařit. ,,A do hajzlu. To nepude! Určitě ho neudržim! Vždyť se na tu krávu koukni, je velkej a určitě těžkej."

Ackleska brunetu praštila po hlavě. ,,Když ho udržim já, tak ty musíš taky."

'Výchovnej' pohlavek se vyplatil, Padalecki se trochu sebrala a natáhla ruku s rukavicí, na kterou si jí o pár vteřin později Marcus dosednul. Luc na něj dělala rozklepaný ťuťu-ňuňu, ale když jí Marky dal jasně najevo, že na to kálí, tak přestala a místo toho mu dala jeho ptačí mls.

Přivázáni dopisu byla taky sranda, protože Luc nevydržela na místě, ale nakonec byly dopisy přivázaný, Marcus nažranej a Luc ho mohla vypustit. Té se pak ulevilo, že měla zase volnou ruku a nesedělo jí na ní necelejch 10 kilo živý váhy s velkym ostrym zobákem a hafem péří.

Hagrid to celý sledoval od svý hájenky a musel se tak tlemit, že Čehuňky to slyšely až v místě, kde stály, což od něj bylo hodně daleko. Raději se pakovaly a to rychle. Za pár minut totiž měla začínat véča. Samo, že si před ní ještě skočily umejt pacinky, jenže narazily na Ufňukanou Uršulu a Luc jí hned sjela za to, co provedla první tejden v koupelně, když se "tenkrát kdysi dávno" parádila na randíčko.

Ten večer se už nic podstatnýho nedělo, jen v neděli bylo menší vzrůšo, Ron se totiž ožral bonbónama a Hermiona z toho byla na prášky, protože milý Ronik vykecal skoro všechno, co věděl. Například že Mia nenosí práskačku, na levý půlce má fujtajbl znamínko, a taky, že když jsou spolu sami a on jen naznačí čuňačinky, tak Hermionka vzdychá jako o život a nejvíc jí to vzrušuje v knihovně, takže jsou pak celý zaprášený, jenže nikdo nevěděl, kde se u něj ty bomboška vzala, takže Mia nemohla vraždit.

Když si Luc všimla výrazů dvojčat, tak jí to hned docvaklo, ale prásknout je nechtěla. Dani nebyla poblíž, aby jí to Luc za tepla vyžvanila, protože s Woodem zase hrála na dvoře fotbálek. Sice bylo už o něco horší počasí než den předtim, ale dvojka Daliver se oblíkli, protože Dani se hodlá Poppy Pomfreyový vyhejbat jako čert kříži.

No ale vraťme se k jádru věci... Luc, aby z toho zjištění něco vytěžila, tak zašla za dvojčatama a začla je česky řečeno vydírat. Sice se z toho snažili vykroutit, seč mohli, ale nedokázali to. Luc je prostě poručík Columbo v sukni, i když zrovna měla kalhoty. Nakonec ji ukecali na to, že jí daj několik svejch vychytávek zadara a Luc by se pak mohla zmínit u známejch, což jí vyhovovalo. Tak se taky stalo a Luc si to jako poctivej sysel šla nasyslit do tajný schovky ve skříni.

Do fotbalovýho matche se zapojil i Dean Thomas s Michaelem Owenem a kolem procházející Alex se svym kámošem Garym Wilsonem - taky vysokej pěknej blonďák pocházející z Ameriky, odněkud z Bostonu, ovšem v deseti se s rodičema přestěhoval do Anglie, americkej přízvuk mu zůstal doteď. Rozdělili se do dvou týmů, v jednom Dani s blonďákama z šestýho ročníku, tudíž Alexem a Garym.


A v druhym Wood s těma šaškama z pátýho ročníku. Michael byl z vedlejšího pokoje, ale byl celkem v pohodě.

Brány, lajny, míč, různý ochranný bariéry byly vytvořený kouzlama, protože jinak by se povraždili, rozmlátili většinu věcí a obyvatel hradu, takže jim to moh kdokoliv a kdykoliv zrušit, pokud teda uměl kouzlit, což drahoušek Filcek neumí, tzn. měl smůlu, ale naštěstí se neukázal a nehudroval a nikoho jinýho to nenapadlo. U Dani byl v bráně převážně Gary, ale když ho to tam začlo nudit, tak ho Alex vystřídal, s oběma byla super útočná dvojice, několikrát i Wooda prostřelili, takže neušel kousavejm poznámkám z Daniiný pusy, jako třeba: ,,Ále, raději zustaň u famfrpálu, fotbalovej brankář bys nemoh bejt."

To ho asi nasštvalo, do brány postavil Deana a sám šel k míči, jenže to by proti němu nesměl bejt Gary, šikovně ho obehrál a když chtěl nahrát Dani, tak byla jaksi ve vzduchu, protože jí tam Wood zvednul, sebral míč a šel sám na bránu, kterou hlídal Alex. Gary se nestih vrátit, ale Dani se naštěstí Woodovi vysmekla, jenže taky pozdě, už vystřelil, ovšem mladej Rider nezklamal a udržel čistý konto.

Takhle nějak tam kravili až do večeře, na kterou se přihnali všichni splavený, nakonec to skončilo 19 ku 8. Wood se potom velmi namíchnul a do konce zápasu už pustil jen jeden gól, 13 dalších měli na krku Mike a Dean, kterýho pak vyhnal, protože se na to nemoh dál dívat a v útoku mu to taky moc nešlo, vždyť dal jen 7 gólů z osmi. Hráli celkem dlouho s minimem odpočinku.

Když přicházeli, tak se většina Nebelvírskýho stolu otáčela, co komu zase hrabe. Luc extra, která se taky pak dala do super výslechu a Dani jí vyslepičila i to, co se nedělo. Luc se nezapomněla zmínit, že se s Woodem má stavit u dvojčat, že pro ně konečně maj to, co chtěli... ale co se nezmínili a Luc nevyzvídala, když ji dvojčata uplatili dalšíma svýma legendárníma výtvorama. Taková metoda uplácení by se Dani taky líbila, ale nemá čim uplácet jako oni, leda že by na lidi hromadně začala používat matoucí kouzlo. Luc ho umí perfektně, tak by jí ho mohla naučit a měla by klid.

Do konce večeře s Woodem nebyla řeč, jen Dani nechápala proč. Buď byl nafučenej kvůli tomu že prohrál nebo kvůli tomu že hrála s klukama místo něj.

Když Luc Dani konečně ukecala, aby šly nahoru, tak se Dani ještě u toho svýho "chuje" zastavila a prohodila s nim pár větiček. Sklonila se nad nim a zašeptala mu do ucha: ,,Co ti je?" S tim odložil vidličku, kterou do tý doby píchal do desky stolu, trošku natočil hlavu a řek: ,,Nech mě bejt a jdi si za těma blonďákama s kterejma máš kdo ví co."

To se naštvala na oplátku Dani: ,,Mit něco s nima, tak nebudu mit plnou hlavu tebe, pitomče!" S tim se sebrala, praštila ho po palici a následovala Luc pryč ze Síně.

Zatímco Woodův nejlepší kámoš Tommy, sedící naproti němu se z celý tý scénky praštil do čela a mumlal si něco "o blbcích s mozkem v kalhotách, zvlášť když jsou v nich těsný trenky a mozek se tak nedokrvuje". Tím si vysloužil sice zásah do ucha jakýmsi pečivem, co měl Wood po ruce, ale stejně nepřestal mumlat. Tenhle playboy je v sedmym ročníku, to znamená původním Woodově ročníku. (A/N: po dloooooooouhý době opakuju, neřešit knížky ani filmy!)

Jak to tak vypadá, tak mu Tommy, mimochodem mladší brácha Franka Lamparda (Bradavice taky navštěvoval, ale je to tajný), promluvil do duše a doporučil mu povolit si gumu na trenkách, jinak se mu úplně odkrví mozek. Za to málem schytal náraz do zdi, jak do něj Wood strčil, málem přitom smetli ještě tři malý prvačky, kterejm se okamžitě strašně moc omlouvali, že už po deseti minutách ani nevěděli kvůli čemu se omlouvaj, když pak Tommymu došlo, že už ho to nebaví, tak se s písklatama rozloučil a Wooda, kterej to ani nevnímal, zatáh za límec trika. Ten trotl si toho všim, až o dvě chodby později a ptal se kam ty holky zmizely, ale protože Tommy Lampard je pěkná mrcha, tak řek, že potřebovaly hromadně na toaletu a je, největší šviháky školy, poslaly do kopru.

Woody si naštěstí všim Luc ve společence, která se tam něčemu tlemila s Potterem jako jeden muž, tak se jí zeptal, kde Dani je. Luc mu odpověděla, že v pokoji a když ji Wood zpovídal dál, jestli se tam zase nepromenádují nahaté dívky, jmenovitě Ginny Weasleyová, Billie Jenkinsová nebo nedej bože Hermiona Grangerová, tak na povel Luc s Harrym vyprskli smíchy. Potty o tý aférce už od Luc věděl, ale musel ti slíbit, že to nepráskne Ronaldovi, což zatim dodržel.

Nakonec se Luc přiměla k odpovědi a řekla mu, že ty dvě malý jsou se svejma prapitomcema kdesi na astronomický věži a Mia s Ronaldem v knihovně, takže vzduch má čistej. Wood na nic nečekal a vydupal do pokoje pátýho ročníku, kde bylo prázdno. Ani ti kocouři tam nebyli, nejspíš si zaběhli za nějakejma mickama. Už chtěl odejít, když zaslech puštěnou vodu z koupelny. Nejspíš neni uplně blbej a došlo mu, kdo se tam ráchá, takže si šel sednout na Daniinu postel a čekal. Ale čekáni bylo dlouhý, a tak lehnul.

Ozvalo se cvaknuti zámku na dveřích od koupelny a Dani konečně vylezla. Wood ještě pořád ležel, akorát zvednul hlavu. Dani se tam málem poprskala smíchy hned na místě, když ho uviděla. Wood očividně nevěděl, co se děje, tak se bloncka snažila netlemit, aby mu osvětlila situaci. ,,Ty se tady válíš, zatímco práce ti stojí," řekla a rudnula, jak zadržovala smích.

Wood nevěděl, co to zase mele, tak mu ukázala na takovou bouli na kalhotech. Jediná jeho odpověď byla ,,haha", když se podival na určitý místo svýho těla. To už Dani fakt nevydržela a prskala tam smíchy jak ježek.

Aby Woodíček zmírnil její trvající stavy výtlemu, přikryl si postižené místo polštářem. Když se konečně uklidnila, musela se zeptat: ,,Cos dělal?" Tahle kraťoučká věta jí dala hodně co zabrat na vyslovení.

Woody se zatvářil kysele a řek: ,,Povolil si gumu u trenýrek. Já toho Toma snad zabiju." Poslední část "proslovu" si mumlal pod vousama, ale stejně ho slyšela.

,,Nikoho nezabíjej, stejnak bys to neudělal."

Teď se Woodík zatvářil pro změnu ublíženě. ,,Neudělal, ale říct to a vyhrožovat mu tak snad ještě můžu." S tim zavřel oči, ruce si založil na "ňadrech" a přitom se tvářil jako pán tvorstva.

Jelikož je Acklesová "menší" provokatér, tak jeho "maskovací techniku", čimž se myslí polštář, vzala a zahodila někam daleko do Austrálie. Chlapec se polekal, co jí hrabe, ale prozatímně nic neřikal, to je jeho jediný štěstí. Pak mu pacičkou odhrnula triko, který jí překáželo a vzala do prstíků lem jeho krásných černých trenek, zatáhla za něj a pak pustila. Chlapec vylít jak čertík z krabičky a začal si tam něco nadávat.

,,Ty, že sis tu gumu povolil, jo? Vždyť v nich seš přiškrcenej jak zajíc." S tim se Dani začala nanovo chlámat. Hřebínek jí spad, až když Woodovym přičiněním spadla na jeho maličkost, čimž se ocitli v lechtivé situaci. ,,Hele, zajíci na smetaně, to má bejt vlastně králik... ale to je fuk. Prostě, co si myslíš, že děláš?"

Oliver se už už nadechoval k nějaký odpovědi, když se otevřely dveře, kterejma do místnosti plný čuňáren vstoupila Luc, která dělala jako že je tam nevidí se po sobě válet, namířila si to přímo ke svý skříni, kde následně něco hledala a přitom spustila: ,,Vůně růží a touha včel, jsem nejlepší nápad, který tě napad... bla bla... I hvězdy k ránu lžou, tak co s tím? Byl jsi blízko mých snů, máš chuť omylů, nečekej na zázrak až soumrak skončí, když se ti v noci zdám, trochu tě pokouším... baby, ty jsi vážně senzační, bez tebe svět není legrační, nějaký další bla bla a ke mě sedíš akorát... Love Is Such a Beautiful Thing..." Pěla si tam v pohodě Luc a když se měla na odchod, tak na Olivera s Dani mrkla a začla jinou ,,dynamit, dynamit, udělá bum". S bum třískla dveřma a bylo slyšet, že kouzlem zamkla pokoj. Nutno poznamenat, že celou dobu, co tam Luc blbla, na ní Wood s Ackleskou čuměli jak joja.

Když Dani došlo, co tam Luc kecala, tak se začala zase smát. Jen Woodiček nechápal: ,,Cože?"

,,To bys nepochopil," odpověděla prostě a zasejc ho zatáhla za tu jeho slavnou gumu a to asi nebyl úplně dobrej nápad.

,,Hej, tak a dost, teď já," ďábelsky se zašklebil a snažil se z ní stáhnout jedinej kus látky a to ručníček, co v něm byla zabalená.

Po minutě bitvy na sobě pořád ručník měla, jenže s nim i takovou osmdesátikilovou zátěž, která se naštěstí trochu nadlehčovala na loktech, ale to je fuk... stejně je ten Oliver "pako" Wood těžkej jako plemennej bejk. No, jenže to udělal dost blbě, teď Dani měla ještě lepší přístup k jeho již několik chvil vychvalovaným trenýrkám. To ovšem náš milý Woodík nedomyslel, Dani se jen neškodně uculila a "dělala", že už se nemůže dál "prát", ale opak byl pravdou. Jednou hbitou ručkou mu zase práskla gumou na prodlouženejch zádech, tudíž na prdeli.
O jeho... "postavenou práci" se raději ani nestarali, to by to Češka schytala ještě víc, kdyby mu navrhla studenou koupel nebo kousíček ledíčku.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 mtb mtb | Web | 20. července 2016 v 21:59 | Reagovat

super :)

2 Hope Hope | Web | 18. září 2016 v 22:37 | Reagovat

chudák Dráček!

pšššt, ale mně taky udělal radost úraz ChCh ;o)

to je sladký, jak žárlí :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.