PADESÁT DVA

22. října 2016 v 22:18 | Šílenej |  Everything is about change and second chance by Šílenej
Whooops, novej článek po měsíci? Mám míň času než myslim a flákám to tady, že mi rovno neni, to je (neni) tááááák vtipnýýýý....

P.S.: To Bičik!


Uběhla zas nějaká ta hodina, jak dlouho nás tady chce Madie držet, by mě zajímalo, když jsem se jí zeptala, tak se jen připitoměle usmívala. Už jsem měla ale podstatně lepší zábavu, protože donutila Willa, aby se taky přidal na to slavné mecheche, moc nechtěl, zvlášť když mu v tu chvíli Dimitrij oplatil všechno posmívání, ale nakonec povolil. Byla s ním docela sranda a Madie nás i chválila. Nj, holt jsme se nekopali a nešlapali si na nohy jako s jistým Morojem.

Jistý Moroj mě ale pěkně vytočil, ukázalo se totiž, že umí tancovat a s tou Isobel, nebo jak se ta holka jmenovala, to vytáčel skoro jak profesionál. Grrr, to, že já jsem ho kopala z recese a šlapala mu na nohy, i když umim tancovat, se klidně ode mě dalo čekat, jsem dhampýrka. Ale on?! Dělá si ze mě šoufky? Tohle slušný Morojové nedělaj, že by mrzačili nebohé dívky. Dobře, nejsem nebohá dívka, ale to je teď nepodstatnej detail!

Tohle normální Morojové nedělaj! Moment, odkdy je Christian normální Moroj? Ten se definici slova normální vymyká ze všech Morojů nejvíc. I když Adrian je silná konkurence. Stejnak si to Ozera vypije! A rozhodně tim nemyslim žádnej sladkej džusík! Zktrotila jsem radši svý choutky otevřít si podnik Snadno a rychle zabíjim otravný Moroje a věnovala se své blonďaté společnosti.

,,Odkud vlastně ty umíš tancovat? Taky balet?" vzpomněla jsem si na Dimiho koníček z dětství.

Will se rozesmál. ,,Na to užije jen Rusáky." Nejspíš ten rozhovor Lissy a Dimitrije taky slyšel. ,,Mě to učil táta. To víš, Angláni, divnej národ, ale ode mě to nemáš."

Sakra, to je borec! Mu klidně odpustim ten jeho přízvuk, i když čas, kdy si ho kvůli tomu budu dobírat, určitě přijde, ale dneska ho ušetřim. Usmála jsem se na něj, Madie by byla určitě spokojená, protože když jsem byla s Christianem, tak věčně nadávala, jak se to tváříme.

Pak to ale do Willa napral Ozera s tou blonckou Isobel.

,,Sorry, nějak jsem to neustál," omluvil se Chris, ale podle jeho výrazu mi bylo jasný, že to ten zmetek morojskej dělá naschvál.

,,Ach tak, aby to za chvíli neustála má noha a omylem neskončila na tvý holeni," prskla jsem, on vážně ví, jak mě vytočit.

,,Nebuď labuť, Rose, každýmu to někdy ujede," zašklebil se škodolibě ten zmetek ozerskej a štěstí, že s tou blond nádherou odtančil pryč docela rychle, jinak bych ho kopla do zadnice a to by ještě moh bejt rád, že jen do tý zadnice.

,,Vy se s Ozerou máte asi hodně rádi, co?" dělal si z toho srandu Will.

,,Je to osina v zadku," mávla jsem nad ním rukou, nebude mi kazit pohodu s timhle týpkem z Anglie.

Tak nějak jsme s Willem spolu flirtovali o sto šest. Čistě teoreticky, kdybychom si spolu něco začli, tak je to zas proti předpisům, protože dhampýr s dhampýrem nic nemůže mít. Ale mám pro vás otázku k zamyšlení: Co vůbec dhampýr může? Vlastně nemůže nic mít ani s Morojem, protože pro Moroje, zvlášť ty královské, je něco jako vztah s dhampýrem póvl. No ale na to, aby dhampýrkám dělali děti, jsme jim dobrý. Kdo tyhle předpisy a ,,morální kodex" vymyslel, by vážně potřeboval přes držku! S Willem jsme ale na ,,morální kodex" kašlali a dál se skvěle bavili, dokud zas někdo do nás narazil. Měla jsem na jazyku něco ve stylu: Ozero, zabiju tě a ani agent 007 tě nezachrání! Nebyl to ale Christian, nýbrž Adrian.

,,Pardon, Angláne!" omluvil se Adrian Willovi a pak se podíval na mě a potáhl si ze své cigaretky. To má Madie z jména Ivaškov takovej respekt, že mu tady a teď dovolí kouřit? ,,Malá dhampýrko."Radši jsem ho ignorovala a Willovi jsem to vysvětlila: ,,Další vosina v zadku." Vosiny se ale nevzdaly jen tak, v tomhle případě byl Christian snesitelnější vosina. Na rozdíl od Adriana na mě s Willem házel jen nepěkný pohledy, ale Adrian fintu Vraž do nich, ty kanče používal každou chvíli. Když už to bylo poněkolikáté, tak Will neměl daleko od toho mu jednu natáhnout, Madie se ale kupodivu dostala k akci Vyměňte si partnera. Krátce nám to vylíčila, měli jsme si střídat partnery každou půl minutu po směru hodinovejch ručiček.

,,Výborně," zas zatleskala bordelmamá, ,,hned si to vyzkoušíme."

Tentokrát jsme se dostali k druhý minutě písničky All the right moves. Dost dobrý, ne? Asi po... už ani nemám pojem o čase. Neochotně jsem se šla vyměnit, když jsem si všimla, že kolega napravo byl Christian, byla jsem vážně nadšená. Než jsem se ale stačila otočit, tak jak jsem podle Madie měla, stoupl si před Christiana Adrian a držel mě v tanečním postoji.

Měl ale smůlu, chlapec jeden nadrženej, protože Madka zuřivě zatleskala a vykřikla: ,,Stop, přestaňte hrát!" Nikdo nechápal o co go, ani když nakráčela k Dimitrijovi. ,,Mladíku, které části na tom, že si máte vyměnit partnery, jste nerozuměl?"

Dimitrij tam totiž stále stál s Lissou.

,,Třeba té části, kdy tahle cáklá blondýna svého nového partnerova obere o žiletku?"

,,No dovol, cáklá?" urazila se Lissa, jak ji to zas označil.

,,O žiletku?" nechápala bordelmamá, o čem to soudruh Dimitrij mele. ,,Proč by mu ji brala? Navíc mám dojem, že tento mladík ji ani nepoužívá," okomentovala neexistující porost na bradě Moroje, který tam předtím jak blbec stál a čekal až k němu doplachtí Lissa.

,,Nejspíš si můj strážce myslí, že pocítím touhu se během tance oholit," Lissa je holt rozený provokatér a zneužívala zaostalosti naší drahé Madlene.

,,Strážce Belikove!!! Snad si nemyslíte, že princezna Dragomirová má knírek!" zděsila se Madlene.

ÁÁÁÁ, držte mě! Teda Adrian by zrovna nemusel, ale to není pointa. Brzo pojdu smíchy, Lissa se totiž tváří jak absolutní neviňátko, Madlene se vzteká a Dimitrij je červenej jak paviánova řiť. Myslíte, že mi daj chvíli čas, abych došla pro kameru a zdokumentovala to pro další generace?

,,To si tedy opravdu nemyslím," promluvil konečně Dimitrij po chvíli a už chytl zdravou barvu, stejnak jsem z jeho pohledu předtím nemohla. ,,Jen má zlozvyk si se žiletkou tvořit slušivé jizvy na zápěstí. Slyšel jsem, že je to módní, nějaké emo nebo co, moc o tom nevím, ale určitě byste nechtěla, aby vám kvůli vašemu nápadu ,měnit si partnery' tady krvácela poslední přeživší z rodu Dragomirů. No nevím, radši se vám do toho nebudu plést, ředitelka Kirová a královna určitě tento krvavý efekt na jevišti ocení."

No tentokrát poněkud červenější v obličeji byla Lissa, ale vzteky, dost dobře se z toho vykecal, soudruh jeden proklatej, kam se na něj hrabou dnešní politici. Madlene to chvíli vrtalo hlavou, nejspíš to její mozeček velikosti lískového oříšku potřeboval zpracovat. ,,Dobře, vy dva se nebudete měnit, žádný emu cosi tady nepodporuju!"

Jenže soudruhova politická řeč nás ostatní nezachránila a věky jsme strávili měněním se, zatímco Lissa a Dimitrij si v pohodě tajtrlíkovali uprostřed kruhu, který jsme tvořili. A ty výměny vážně stály za to, fakt že jo. Byli jsme zas na začátku, měla jsem připlachtit k Ozerovi, ale opět se mu tam vecpal Adrian a hučel do mě. Dokonce kvůli tomu odložil i cigára, to je pokrok, nemyslíte? Půl minuty ale není zas tak dlouho, aby měl Adrian vůbec k něčemu prostor, nastala další výměna, vedle byl opět Ozera, který se zhostil Morojky, která se původně měla protancovat sálem s Adrianem.

Těsně předtím než jsem se k němu dostala, zatarasil mu cestu Will. Kde ten se tam vzal, sice netušim, ale žeru ho! Můj zachránče blonďatý!

,,Kde ses tady vzal?" zeptala jsem se.

,,Mířil sem zas Ivaškov, tak jsem tě chtěl toho notorika zbavit." Je to prostě king a zachránce v jednom! Kam se na něj hrabe Clark Kent!

No jo, ale zachránce nedokáže všechno, sice netušim, jak Madie uniklo, že Will a Adrian věčně nejsou na místě, kde mají být a v podstatě zabraňujou tomu, aby proběhlo setkání po letech s Ozerou, který byl vždycky v páru vedle, ale Adrian byl děsně rychlej a než jsem udělala krok, tak byl přede mnou a Will se ho snažil krotit. Nakonec to skončilo tak, že Will mě držel a Adrian se mě chtěl zas zmocnit, takže v podstatě se o mě přetahovali, já to ale neustála a podklouzla mi noha.

Bylo mi jasný, že se rozplácnu na zádech, jen doufám, že je nebudu mít zas na tejden v pytli jako tehdy, když jsme se vrátily s Lissou po dvou letech na Akademii a Mason a soudruh mi dali při vyučování a trénincích co proto, málem mi tehdy odumřel celej člověk. Jenže někdo s dobrýma reflexama zabránil pádu a zachytil mě. Čekala jsem, že to bude zachránce s blonďatým hárem, modrýma očima a britským přízvukem, ale kulový, dokonce ani Adrian a ani náš Dýmka Belikov ačkoli byl bůh, neměl natahovací ruce jako Mr. Fantastic a nezachránil mě od pádu. Držel mě totiž Christian. Taky čučíte, co? Já taky čučela, co mu hrabe, že se stará o to, jestli se natáhnu nebo ne. Spíš bych tipla, že kdybych se natáhla, tak si do mě ještě s radostí kopne. Ale nic.

Adrian a Will, který se při tom ,,přetahování se" málem zabili, taky koukali jak žluvy a Madie, která se je snažila krotit jakbysmet.

,,Pane Ozero, máte opravdu dobrý postřeh. Nechcete to zopakovat před královnou?" Tos teda uhodla že ne!

Christian si nejspíš pomyslel něco podobného, radši mě beze slova postavil a obrátil se na Madie. ,,Já bych spíš chtěl, aby tahle zkouška skončila," řekl jí na férovku.

Madie se chvíli šklebila, ale pak povolila. ,,Ale proč ne." Zase zatleskala jako už dneska po několikáté. ,,Konec, mládeži!" Ozvalo se několik oddychnutí a někdo dokonce zařval JUPÍÍÍ, nedivila bych se, kdyby to byl soudruh Belikov, ale to vám asi nepotvrdim, když jsem ho přes ten dav neviděla.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.