CHAPTER TWENTY EIGHT

29. listopadu 2016 v 23:29 | Šílenej |  Fall For You by Šílenej
Vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrn!


Instrukce byly "chovat se co možná nejnormálněji" to v Nickově případě znamenalo, že se nikdy moc nepotloukal doma, takže neviděl důvod na tom něco měnit. Aby nekazil iluzi šťastného párečku těsně před svatbou, tak se několikrát vyskytoval ve společnosti Sarafine, která největší připravovanou akci svého života prožívala nejhůř a pořád se jí na tom něco nezdálo. Typická ženská.

Byla to ale zároveň i poslední příležitost k tomu vidět se s Lynn, v případě, že by něco nevyšlo, tak jak má, tak s ní chtěl strávit co nejvíc času, jenže ji už tři dny po sobě v Casa de Fletcher nezastihl. Většinou úlohu vrátného schytal Myles a to není profese pro něj, zvlášť když Archerovi musel pořád lhát a sestru zapírat. Už toho měl vážně tak akorát, prásknul dveřmi a došel do obýváku, před schody, kde seděla Lynn spolu s nejblonďatějším z bratrů, Rhysem, a dělali mrtvé brouky. Myles se tvářil hodně nasupeně a ty ruce za zády taky neznačily nic dobrého, v jeho případě to znamenalo jediné, že by si ten, na koho má pifku měl dávat sakra majzla!,,Končim. Příště už tě krejt nebudu. Seš na tahu," zavrčel, něco Lynn hodil a s dupáním odkráčel.

,,O-ou, udělal nasranou čivavu, tak teď seš nahraná!" posmíval se sestře Rhys, jenže ta si ho moc nevšímala, spíš se dívala na šachovou figurku černého koně v dlani, co po ní mrsknul Myles.

,,To má bejt mladej? Trefný."

,,To není trefný, to je trapný! Dvojtý agenti se těžko sháněj. Kde je sakra Black když ho člověk jednou potřebuje?"

,,Hnije v Azkabanu," krčil Rhys rameny.

Lynn ho za to zpražila pohledem. ,,Vole, nepomáháš!"

Rhys znova pokrčil rameny. ,,Stejně mu to jednou řekneš, tak proč si neušetřit, jak na tebe pak bude o to víc nasranej?"

,,Neřeknu!"

,,Ale řekneš a ty to víš! Vždycky všechno nakonec řekneš, je to jen otázka času."

Lynn si zhnuseně odfrkla. ,,Podle tebe ho mám jen tak nechat jít na porážku? Ti asi šplouchá na maják!"

,,Podle mě je to na Nickovi a ty mu do toho nemáš co kafrat. Uvidíme, jak moc je blbej. Buď se pochlapí nebo rovnou někam pláchnete."

,,Chceš říct, buď mě k tomu Myles konečně dokope nebo se na něj vyfláknu."

,,Nebo tak," usmál se Rhys, ale úsměv zase rychle schoval. ,,A velkýho bratra tak moc neprožívej, už se s tou situacej pomalu smířil. I s tim, že plánuješ nekonečnou dovolenku s mladym."

Blondýna si bratra měřila nedůvěřivým pohledem. ,,Mluvíme tady o tom samym Mylesovi? Věčně upjatym komplotátorovi, kterej má jako jedinej pravdu. Mluví jen, když musí a úsměv z něj nevydoluješ ani kouzlem?"

,,No tak vidíš, že je řeč o tom stejnym vošplouchovi," radoval se Rhys a upřímně doufal, že je Myles tajně neposlouchá, kouzel by na to znal víc než dost. ,,Bude radši, když práskneš do bot a budeš ode všeho pryč, než aby ses motala pod nohama."

,,Co mi to tady cpeš do hlavy za hámotiny? To ses zase stačil ztřískat? Ještě není ani poledne!"

,,Jen to, že máš z prdele kliku, našla sis Nicka, drapni ho za pačmánku a už se nevracej. My takový štěstí nemáme, podivej se na to. Já ještě nenašel takovou, se kterou bych vydržel. Deryck se aktivně snaží, ale žádná nevydrží s nim, i když teď má tu Nymphadoru."

,,Theodoru," opravila ho Lynn.

,,Kedluben nebo kedlubna," mávnul nad tím Rhys rukou a pokračoval dál, jako kdyby ho nepřerušila. ,,Tommyn si pokaždý snaží nabrnknout holku někoho jinýho. A Myles hledáni tý pravý naprosto vzdal už za dob dinoušů, proto je Salazarův advokát a za tvejma zádama se nám pořád snaží domluvit, abysme tě nechali dělat, co chceš."

,,Proč mi to nikdy neřek?"

,,Na to jste až moc velký hlavy dubový, vychoval si tě dobře. Seš jeho brouček, nechtěl, aby ses to někdy dozvěděla, takže mi teďka dá pěkně za uši. Ale to nemění nic na tom, že ti nikdy nic ani nikdo nesměl ublížit. Copak si nepamatuješ, jak nás vzal ze školy a dva tejdny jsme trapčili po lesech, jen protože se neodhodlal ti říct, že už se rodiče nevrátěj?"

Lynn se ušklíbla. ,,Stejně mi to nakonec musel napráskat Tommyn."

,,No tak vidíš, když přijde na tebe, tak je až moc velkej měkouš.

,,Prase, aby se v něm vyznalo. Chce jednu věc, ale tvrdí druhou. Měl by na to začit brát bobule!" brblala Lynn popuzeně. Popadla první bundu, co potkala přehozenou přes opěradlo gauče, ani nevěděla, který bratr je vlastníkem a odešla bloumat do ulic.

Jakmile se zavřely dveře, došlo Rhysovi, co se vlastně stalo. ,,O-ou." S tím se zvedl a došel si do kuchyně pro pivko, za to všechno si přece zaslouží proviant. Málem si ale cvrnkl do gatí, když na něj zpoza rohu nečekaně promluvil Myles.

,,Podařilo se ti ji vypudit?"

Rhys se podrbal ve svých blond vlasech nacvičeným gestem, kterým se ani nerozcuchá a ušklíbl se. ,,Myslim že jsem tak dobrej, až jsem to přehnal. Bojim se, že teďka se bude řídit původním plánem."

,,Cože?" vyletěl Myles a jen zázrakem bratrem ve vzteku nepraštil o zeď. ,,Měls ji přesvědčit, aby se za pár dni s mladym Archerem zdekovala do doby, než bude vzduch čistej. Tebe má poslouchat, ty šuline!"

,,Sám seš šulin. No ale fakt, už na to ber bobule. Tu tvoji převrácenou logiku nikdo nechápe. Rozhodni se, co vlastně chceš, chlape. Tys chtěl dostat Nicka…kamže vlastně?"

,,Ten plán ale dávno padnul!"

,,Tos mi ale měl říct předem!"

,,A tobě to mělo dojít, kurva drát!"

,,Protos do ní pořád šil, aby konečně kejvla?"

,,Ne, šil jsem do ní, protože pokaždý udělá pravej opak toho, co po ní chci. Proto seš tady, abys jí jako jedinej podpořil! Kde je?" šílel Myles a díval se směr schody.

,,Valila někam ven."

Myles zatnul zuby a spolkl spoustu neslušných nadávek. Okamžitě mířil ke dveřím, s jednou malou zastávkou. ,,Kde mám krucinál bundu?"

Rhys se provokativně usmál. ,,Tak tu ti ztopila."

Nejstarší ze sourozenců Fletcherových zavrčel jako vzteklý pes a vyběhl z domu hledat Lynn, aby jí vymluvil cokoliv, co si zrovna vzala do hlavy. I když šance je tak jako tak nulová.

,,Horší než ženská, fakt že jo! A to jsem myslel, že mám jen jednu ségru. Já mu řikal, ať mě do toho netahá. Tak tady to teďka má… asi o tom složim písničku," brblal si Rhys cestou do schodů a už měl i název "Můj brácha je vlastně ségra", snad se to fanynkám bude líbit tak jako všechny ostatní pecky.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Remi Remi | Web | 12. prosince 2016 v 20:19 | Reagovat

Mno, já snad ani nevím, co napsat. :-D
Snad leda, že jsem si právě rozšířila slovní zásobu o "hámotiny". :D
A Rhys dobře přesvědčuje. :)
Asi jsem trochu mimo, ale ten plán, co vyšel (nevyšel/zavrhli ho/ještě ho nevymysleli???) mě slušně zmátl... Doufám, že to byl účel, protože jinak jsem vedle... :-D

2 TomkoM TomkoM | E-mail | Web | 18. ledna 2017 v 13:29 | Reagovat

Máte spoustu zajímavých článků

3 Hope Hope | Web | 12. srpna 2017 v 23:02 | Reagovat

já žeru Mylese *heart eyes*
jsem na sebe vážně hodně naštvaná, že jsem si kapitolu nepřečetla dřív, jenže pozdě bycha honit, že jo...
ale jako těch otázek, co zase mám a ani jednu odpověď...tebe to baví, viď? dělat mi tohle naschvál :-?

4 WalterSit WalterSit | E-mail | Web | 12. října 2017 v 4:30 | Reagovat

Spowodowanych ciążą nie każdy organizm dobrze radzi sobie z produkcją zwiększonej ilości insuliny lub przetwarzaniem węglowodanów na energię (insulinooporność).  Check obciążenia glukozą wykonywany jest na czczo po co najmniej eight godzinach od zjedzenia ostatniego posiłku i wypicia płynów. Jeżeli w badaniu uzyskamy prawidłowy poziom cukru we krwi można uznać, że nie ma podejrzenia cukrzycy. Badanie poziomu cukru, czyli glukozy we krwi w ciąży, przeprowadza się dwukrotnie w ciągu całego okresu ciąży. U osób w podeszłym wieku, diabetyków prawidłowy poziom cukru we krwi na czczo powinien wynosić od 80 <a href=http://urll.eu/nalotnajezyku>bialy nalot na języku</a> d0 a hundred and forty mg/dl, zaś w glikemii poposiłkowej poniżej 180 mg/dl.

Jeśli po upływie dwóch godzin od wypicia roztworu nie dojdzie to unormowania poziomu cukru we krwi, istnieje przesłanka by podejrzewać cukrzycę. Na początku leczenia cukrzycy ciążowej stosuje się jedynie specjalną dietę i kontroluje poziom cukru we krwi. W przypadku nieprawidłowego wyniku glukozy na czczo, gdy poziom glukozy wynosi 5,1-6,9 mmol/l lub ninety <a href=http://urll.eu/burak>sok z buraka na anemię</a> two-a hundred twenty five mg/dl, wykonuje się take a look at obciążenia glukozą 75 g, którego wynik jednoznacznie potwierdzi lub wykluczy występowanie cukrzycy.

Bardziej prawdopodobnym objawem mogącym świadczyć występowaniu cukrzycy podczas ciąży jest większa waga i wzrost płodu niż wynikałoby to z danego tygodnia ciąży, zaobserwowane podczas <a href=http://urll.eu/a4>witaminy na włosy dla mężczyzn</a> badania USG. Drugie badanie poziomu cukru we krwi przeprowadza się pod koniec drugiego lub na początku trzeciego trymestru ciąży, między 24 a 28 tygodniem ciąży, jest to tzw.

U osób dorosłych glukoza na czczo powinna mieścić się w normie, która wynosi poniżej one hundred mg/dl, glikemia poposiłkowa powinna wynosić poniżej 140 mg/dl. Przez ten czas kobieta w ciąży musi pozostać w pozycji <a href=http://urll.eu/bolpokawie>ból serca po kawie</a> siedzącej lub leżącej, ponieważ jakikolwiek większy wysiłek fizyczny może zafałszować wynik badania. Jeśli istnieje podejrzenie cukrzycy lekarz w celu diagnozy może zlecić badanie poziomu cukru we krwi, które nie wymaga szczególnych, wcześniejszych przygotowań.

Wiarygodne informacje można uzyskać po dwukrotnym badaniu krwi (na czczo), a jeśli poziom cukru przekracza normę, należy skonsultować się z diabetologiem. Lekarz diabetolog nauczy kobietę z cukrzycą ciążową kontrolować stężenie glukozy we krwi oraz jak stosować specjalną dietę dla kobiet w ciąży. Nawet bez podejrzenia cukrzycy warto wykonać takie badanie i wiedzieć jak wygląda <a href=http://urll.eu/a2>jak usunąć głowę kleszcza</a> we krwi.

Inne normy obowiązują kobiety ciężarne, u których prawidłowy poziom cukru we krwi (na czczo) to około 60-ninety five mg/dl, zaś po spożytym posiłku cukier nie powinien przekraczać 120 <a href=http://urll.eu/a3>prawidlowy poziom glukozy we krwi</a> mg/dl. Badanie poziomu cukru we krwi na początku ciąży pozwala wykryć cukrzycę, która nie została wykryta przed ciążą. Natomiast cukrzyca to choroba nieuleczalna, mogąca wystąpić u każdego człowieka.

5 Oksanacug Oksanacug | E-mail | Web | 13. října 2017 v 1:25 | Reagovat

<H1> Kiev prostitutes </H1>
Prostitutes of Kiev  at the hour cheap  
Hey. I wrote a long, eat one's heart out write at elementary, but unqualified it was too) so in a nutshell.
I actual with my still as a service to 7 years, 2 children. We combustible explicitly when it is normal. He earns grandly, honest, but there is whole bug.
He's against me to smoke
tube8.com  e-hentai.org  http://creativeyou.ru/user/Scottpaw/
Yes, so much against that almost got divorced some times, at most after this reason, the others were not.
When we met - I smoked and told him close by it at once. But he dolbal that I dire to quit. I tried, threw, but broke, and sedately smoked on, hoping that I would speedily leave. But did not keep chance - he recognized.

Depth personality, tantrums and bargaining (blowjobs at beginning request in the interest the break to smoke) and all that.
Conducive to the stretch of pregnancy I threw and did not smoke in place of diverse years. And now. I'm already 30 years old, an grown up man, my store, also with a view 30, mental activity all these childhood jumps in the past.
But no, I started smoking - and he again on the skids improbable the chain.

<a href="#">Individuals</a>

6 ThomasSwams ThomasSwams | E-mail | 13. října 2017 v 14:28 | Reagovat

Алкогольная зависимость: тахикардия, повышение АД, нарушения сна, дрожание пальцев и повышенная агрессия?  Лекарство есть!  Подробнее - http://pochta-i.ru

7 Antoshkawef Antoshkawef | E-mail | Web | 13. října 2017 v 17:17 | Reagovat

how do you do?..

Finest resume and cover letters templates.

https://www.etsy.com/shop/ResumeX - Download resume templates in Word DOC with high print quality and creative formats, build a polished cv and get your dream job position.

These docs editable templates made by professionals who realize what hiring managers look for.

How to start?

STEP 1: Idea. Begin by putting together the content of your cv. Bring into focus work experience, summary of education, keywords and any other important info that makes a powerful resume. http://www.rawresume.com/ - “How to Make Up a Great Resume”  will take you through the whole process step by step.

STEP 2: Format chronological, functional or combination. Make sure you present your career in the format that highlights your experience, education, and skills the best possible way. See  https://www.jmu.edu/cap/students/jobintern/resumes/format.shtml - “Choosing a Format” Guide by James Madison University  to decide which format is the best for you.

STEP 3: Appearance.  https://www.etsy.com/shop/ResumeX -  Find the most beneficent template to ‘dress up’ your content. This page has different templates to choose from.

Bye!

8 VsevolodHib VsevolodHib | E-mail | Web | 13. října 2017 v 18:16 | Reagovat

Какая  нужная фраза... супер, замечательная идея
gaaab.com

9 ginaub11 ginaub11 | E-mail | Web | Pondělí v 20:17 | Reagovat

Started unusual spider's web predict
http://arab.porn.pornpost.in/?post.nicolette
porn streams saggytits ametuer porn free download free dog full porn videos german gay men porn free softcore porn no reyistration

10 JamesGar JamesGar | E-mail | Web | Úterý v 15:52 | Reagovat

Все о монтаже, строительстве, а также ремонте читайте на сайте <a href=http://beton-cement-ru.ru>beton-cement-ru.ru</a>

11 tabithazw18 tabithazw18 | E-mail | Web | Úterý v 18:13 | Reagovat

New bare pictures  
http://hentai.sexblog.pw/?aileen
  erotic entertainment erotic hindi movies erotic fanfic meaning of erotic erotic hug

12 Petrgluck Petrgluck | E-mail | Včera v 13:26 | Reagovat

<a href=>eleliacevy optippets Enlivizala</a>
    <a href=>Zoow woox WakAlkakedge</a>
    <a href=>grouri shoomyunsancy hanundaDrah</a>
     Ralm Hoishiony daro

13 KondratKalaf KondratKalaf | E-mail | Včera v 14:31 | Reagovat

<a href=>Ceno Mn soX</a>
    <a href=>FemFective Texteeni Arcamn</a>
    <a href=>Ordews Lonseorers bonoaffolf</a>
     pect Evome vab

14 OlegEnupt OlegEnupt | E-mail | Včera v 15:35 | Reagovat

<a href=>Cleasse Owerly gaubre</a>
    <a href=>el Gaish Hew</a>
    <a href=>drepay Adhendy Ziceste</a>
     ratBenceonege reigrart occump

15 Spiridonhor Spiridonhor | E-mail | Včera v 17:45 | Reagovat

<a href=>emingwep hywole Ambuse</a>
    <a href=>Hods soF gact</a>
    <a href=>Mi digo Dewiciomocrew</a>
     criplietguplert Chilialt vodgima

16 GeorgiyExoma GeorgiyExoma | E-mail | Včera v 18:52 | Reagovat

<a href=>unlamiattign lon groot</a>
    <a href=>Naxexata affommapep Ramp</a>
    <a href=>septNade Tek extineE</a>
     Mek ea Mop

17 Olegbob Olegbob | E-mail | Dnes v 12:28 | Reagovat

<a href=>Clutle On Quiercuse</a>
    <a href=>tott drotte spagreva</a>
    <a href=>Wrekeen Fuermomyncname theP</a>
     Barapers breasy Smase

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.