24 Hours by Bičik

16:45 – 18:00

1. prosince 2011 v 20:26 | Bičik
S komentama jste se sice moc nepředvedli, ale aby se neřeklo, že poslední dobou přidáváme jednou za uherák, páchám sebevražednou misi a přidávám poslední kapitolu 24 hodin. Je to sice otevřenej konec, ale furt konec. Během povídky, která se má odehrávat jen během jednoho dne se toho holt moc splácat nedá. Pokud jde o pokračování s ,,originálním" názvem 48 hodin, to čekejte pravděpodobně někdy příští rok.

Btw jen tak pro zajímavost, když už jsme u povídky, kde je v hlavní roli Dean a Amanda (Candice Accola, pro většinu spíš známá jako Caroline Forbesová z The Vampire Diaries než Amanda Heckerlingová z jednoho dílu Supernatural), do Supernatural míří další herečka z TVD a to Sara Canning (hrála Jennu). Podle všeho má hrát lovkyni Lydii, která má bejt sarkastická a vtipná jako Dean, takže očekávám, že Dean se jí bude dobývat pod sukni. Smějící se Co na to řikáte? Já osobně se těšim, možná konečně bude mít nějakej protějšek, co mu dá co proto.

Bičik

8:30 – 12:45

23. října 2011 v 13:09 | Bičik
Deanoušek opět na misi "zachraňte Car od Pitta". Jinak je to špatný, na psaní vůbec nemám náladu, sotva se doženu k úkolům. Takže není vyloučený, že brzo vyplácám kapitoly, co mám předem napsaný a bude ode mě menší "útlum".

Zatim,
Bitchik

4:00 – 8:30

25. září 2011 v 20:19 | Bičik
Protože ten úkol byl jen na zaplácnutí místa a důvod, proč nechat Šílenýho udělat to cool logo, přidávám i kapitolu 24. Dean je dál mírně řečeno naštvanej a občas si i zahysterčí. Chudák malej, co to z něj dělám? Jinak se i objeví nová postava, která na chvíli bude dělat Deanovi asistenci..

Hasta la vista

Bičik

2:00 – 4:00

12. září 2011 v 18:44 | Bičik
Juch, juch... slušně mi hraboší. Ukecala jsem Šílenýho, aby mi něco napsala do Objevu Ameriky, protože jsem byla jak jinak než zase líná a Šílenej to zvládla na výbornou... ty její hrábě z Momoíka fakt dokážou věci, že byste nevěřili. Jináč... mám i špatnou zprávu a to že "strejda Mason" je blbej a upřímně mě děsí. Proč? To si přečtěte TADY. Ten chlapec má fakt záražející vkus, v The Vampire Diaries Katherine a v reálu tahle "polízanice"...

A ke kapitole... tentokrát jsem vybrala "zachránce Deana", protože ten tady dlouho nebyl a Šílenej je sviňka a nechce přidat Bloncku, takže v komentu koukejte nadávat, že chcete Bloncku, ať se jí brzo dožijete. Smějící se

Psychicky labilní jedinec

21:30 – 23:00

23. srpna 2011 v 10:24 | Bičik
Grrr, hnusnej net! Poslední tejden dělá furt tlaky, takže skáču radostí, když se načte aspoň něco. Jináč "přednastavuju" vám (nj, musim využít toho, že net taky chvíli fachá) první kapitolu týhle "povídky" na téma VELICE, ALE VELICE NAŠTVANÝ WINCHESTER. Je celkem krátká a je fakt převážně o naštvanym Deanovi, ale doufám, že pár z vás sebevrahů, kteří pravidelně čtou naše výtvory, se zalíbí.
Nijak nemám co dodat, na tyhle "předkecy" mě fakt neužije... Možná akorát to, že Amandu jsem si tentokrát nevycucala z prstu, ale v seriálu byla (asi tak na jeden díl, ale to je detail). "Děj" se má odehrávat někdy začátkem šestý řady, když opominete fakt, že tady Sammy nepobíhá bez duše a Casovi nehráblo z toho, že ho šikanuje černoušek s jménem jako želví ninja...

24 Hours - info

21. srpna 2011 v 10:38 | Bičik
 
 

Reklama