Ajta Krajta by Bičik

16. kapitola – Kompletní album Phila O'Connella

31. ledna 2014 v 12:41 | Bičik
Bye, Bye, BYE! Aneb poslední kapitola týhle živočichárny. Teoreticky mám v plánu i druhej díl, ale tam se budou motat jiný lidi a momentálně je to ve fázi, že mám jen logo a vymyšleno pár jmen, takže s tim brzo nepočítejte Smějící se. Každopádně příběh Krajty a Dee je tak i tak ukončenej.

Hodně štěstí ke čtení a díky Šílenýmu za obrázek, co mi pro tuhle kapitolu stvořila a vy ho najdete na úplnym konci. Mrkající

15. kapitola – Únos po O'Connellsku

12. ledna 2014 v 18:27 | Šílenej
Tušim, že předposlední kapitola psaná opět Šílenym, protože "autor" Bičik byl zas mimo.

Enjoy if you can, bitches!


14. kapitola – Fullerovic trauma

22. prosince 2013 v 13:26 | Bičik
Předpřed... předposlední kapitola a ty poslední dvě chci přidat do konce roku, tak uvidíme, jak to vyjde...

Bičik


13. kapitola – Jak si usmířit Dee O'Connellovou

21. listopadu 2013 v 21:52 | Šílenej
Sága Krajty a Dee pokračuje v Šílenýho vydání, takže pěkně komentujte, když se mi obětovala zase něco napsat.

Já se jdu mezitim věnovat Adrianu Ivaškovi a jeho traumatu ve 4. díle Bloodlines. Smějící se

Bičik

12. kapitola – Utrpení mladého Fullera

13. října 2013 v 14:41 | Šílenej
Krajtovo trauma pokračuje a tentokrát pod taktovkou Šílenýho, takže to má ještě větší grády. A nevim, jestli jsem to už řikala, ale tahle povídka je asi od sprna nebo září dokončená, tak čekejte jen pár dalších kapitol a pak hasta la vista, baby! Taky jednou...

Zdraví Bičik

12. kapitola – Ozdravná kúra podle Roxy O'Connellové

17. srpna 2013 v 13:03 | Bičik
Háděna vrací úder a dneska tuhle povídku hodlám dopsat, tak držte palce, protože jak se znám, tak to bude zdlouhavej proces.
11. kapitola – Balada Dee O'Connellové

7. dubna 2013 v 12:49 | Bičik
Zasranej Šílenej, stíhačka!

10. kapitola – Pouseroutka Krajtislav Fuller

23. března 2013 v 13:36 | Bičik
Náš oblíbený výtržník odhaluje svou ,,romantickou" duši...

9. kapitola – Budoucí zeť Phila O´Connella

23. února 2013 v 11:01 | Bičik & Šílenej
Tuhle kapitolu má na triku opět z části Šílenej, ale tentokrát jsem se obtěžovala její část vyznačit šedivě a mý kecy klasickou bílou.

Zdraví Bičik

P.S. Příště se těšte na něco od Šílenýho (teda aspoň doufám).

8. kapitola – Ubíjející vytrvalost Kylea „Krajty“ Fullera

20. ledna 2013 v 18:22 | Šílenej
Po nějaký době zase Krajta. Tušim, že tuhle celou kapitolu má na triku Šílenej, tak vzdávejte hold jí...

7. kapitola - Umíněnost Roxy O´Connellové

6. listopadu 2012 v 20:53 | Bičik & Šílenej
Sama od sebe přidávám kapitolu a Šílenej mě k tomu nedonutila, jsem v šoku. I když abych řekla pravdu, tak to dělám hlavně ze škodolibosti, aby pak co nejrychlejc mohla přidat novou Hollywood Star (na který teď poctivě maká a údajně se pomaloučku blíží ke konci). Když je řeč o kolegyni, tak tu jsem donutila v týhle kapitole něco málo napsat (to ke konci, začínající větou ,,to nevim, ale už jsem přemejšlel nad tim, že na něj zavolám policajty až do konce, víc jejího ,,příspěvku" bude v další kapitole).

Zatim se loučí Bičik...

6. kapitola – Neodolatelnost Kylea Fullera

25. října 2012 v 20:54 | Bičik
No páni, měla jsem za to, že už nemám do zásoby ani kapitoly Ajty Krajty (teda napsanýho toho mám celkem dost, ale rozdělit to do kapitol bude mnooohem horší, když se mi to nechce číst), ale kupodivu ještě mám tak dvě kapitoly, co jsou přiměřeně dlouhý. Btw tak trochu máme se Šílenym dohodu, že když napíšu nějakou kapitolu Objevu Ameriky a dokončim Ajtu Krajtu, tak sem do konce roku přidá Twilight a něco i do něj připíše. Jsem dost zvědavá, jak to dopadne, ale co na to řikáte vy? Taky vám už chybí Jo Swanová a věčně vytlemenej Mett Cullen, co jí dohazuje jistého ušopleska... teda vlastně Maxe Evanse? Tak za to v komentech Šílenýho pořádně sprdněte!!!

Zdraví, škodolibej Bičik, kterýho minimálně po minutě zveřejnění Šílenej zabijeŠlápnul vedle

5. kapitola – Vychcanost Boonea Carlylea nezná mezí

21. září 2012 v 12:19 | Bičik
Šílenej mě zas sekýruje, že mám přidat a přitom u Bradavic byly jen dva komenty (aneb nekomentující, upálit vás na hranici společně s Ryanem Murphym, kazisvětem Glee!), no je tohle spravedlnost? Kapitola, se přiznám, že nevim o čem je, takže hodně štěstí!

Bičik

4. kapitola – Tupost Raffa Flecka je nevyčíslitelná

13. září 2012 v 17:29 | Bičik
Mám dojem, že na delší čas vás budu "oblažovat" Mistrem Krajťákem, protože s ostatníma povídkama je to na štíru. Případně s Highway to Hell nebo Eragonem, ale s nima to taky neni zrovna slavný. K psaní se poslední dobou (čti rok) nemůžu dokopat, takže musim nejspíš najít nějakou múzu, která mě k tomu nakopne. Momentálně koukám znova na Gilmorova děvčata a to by jako určitá múza (no hlavně Jess, Dean, Luke, Christopher a Tristan) mohla posloužit, tak držte palce! Nejlepší jsou ovšem scény Lukea a Jesse, ty vám doporučuju shlíhnout hned na tomhle odkaze. Hlavně scéna s jezerem a pak s labutí.... vrrrrrn. Hned potom padejte komentit a já dál očumovat Jesse!

Zdraví Anonym Smějící se

P.S. Ignorujte chyby nebo překlepy, lenost nečíst to po sobě mě furt zmáhá.

3. kapitola – Nelehký to život Billyho “Icemana” Gordona

26. srpna 2012 v 18:12 | Bičik
Další kapitola týhle věci, kterou ani nevim, kdy jsem začala přidávat. Bohužel jsem ale jako vždycky líná, abych to kontrolovala, tak se za případný překlepy nebo jiný čuňačinky omlouvám.

Tě péro,

Superman

2. kapitola – Nezahazujte se s Dee O‘Connellovou!

13. května 2012 v 20:20 | Bičik
Dneska mám jen jeden vzkaz (kromě toho, že jsem kapitolu po sobě zase očividně nekontrolovala :-/ ) - SMRT AMERIČANŮM V ČECHÁCH!
1. kapitola – Nová škola, jaké to štěstí pro Sydney Colemanovou

13. dubna 2012 v 17:17 | Bičik
Nj, už je to tady, dámy a případně pánové. Docházej mi zdroje, už mám jen Highway to Hell, nedokončenou kapitolu Just Like You (ale tu se pokusim dokončit pro ty, co si jí už nějakou dobu přáli, už má skoro 5 stránek, tak by to nemělo trvat věky) a zbytek ani nestojí za řeč. Takže budete muset přetrpět tuhle novou povídku, kterou před váma zadržuju minimálně dva roky a směle bych v tom pokračovala, protože jsem Šílenýmu řekla, dokud nepřidá svoji povídku Deal with It tak nic nebude, ale houby s octem... neni co jinýho přidávat. Povídka je na motivy filmu 10 důvodů, proč tě nenávidím. Časem děj bude jinej, ale v týhle kapitole jsem zrovna originalitou nesršela. No, jsem celkem zvědavá, co na Ajtu Krajtu řeknete...

Zatim,

Bičik


Ajta Krajta - info

13. dubna 2012 v 17:07 | Bičik


 
 

Reklama