Everything is about change and second chance by Šílenej

DVACET TŘI

28. dubna 2013 v 19:02 | Šílenej
Kdo má tenhle tejden jen dva dny ústavu, ať napíše "já" :D

No nic, přeju hezkýho 1. Máje a užijte si ohnivě sexy Christiana Ozeru a spol.

DVACET DVA

27. března 2013 v 14:56 | Šílenej
Já vim, už je to trapný, ale lenost je větší... příště teda zkusim ty Bradavice, když jinak nedáte, ale nic neslibuju.

Čest těžce pracujícím Rusům...

DVACET JEDNA

24. března 2013 v 13:51 | Šílenej
Zase nám pár dní hrabe z VA, tak to chci převíst i na vás... koho to zajímá, tak Dimitrij Belikov bude řádit!Úžasný

DVACET

15. března 2013 v 11:12 | Šílenej
Je to špatný, veškerá blogerská morálka tak nějak celoblogově upadá. Dokonce i Seryn, kterou vidim snad všude mezi prvníma komentujícíma je MIA už... no... nechutně dlouho! Takže provádim pokus... tahle kapitola je no... Dimitrij se VŮBEC nechová jako pravej Dimitrij, což nevim jestli je dobře nebo ne, tak schválně kolik lidí to naláká...

DEVATENÁCT

6. února 2013 v 19:54 | Šílenej
Většinu už to asi ví, rozjelo se obsazování postav do VA filmu, Bičikovi z novýho Dimky regulérně hrabe, takže já ty hrábě chci ještě přiživit, nj, jsem to prostě svině.Úžasný

Mějte se, smějte se a.... komentujte!

OSMNÁCT

5. ledna 2013 v 10:50 | Šílenej
Po roce? Vážně? To je teda síla! Mi to ani tak dlouho nepřijde... no, sice mám ještě "pár" stránek sepsanejch, ale nedá se říct, že by to bylo v celku a už vůbec ne hned po týhle části, takže si na další budete zase muset chvilku počkat, zkusim ji ale stvořit a přidat dřív než za rok, slibuju!

Kdo si ještě pamatuje o čem tahle povídka je a vrhne se na čtení týhle kapitoly, tak přeju příjemnou zábavu.

Páčko.

SEDMNÁCT

28. prosince 2011 v 10:39 | Šílenej
Tak ten článek, kde jsme si pokecali se setkal s v našich měřítkách velkou odezvou, tak mě napadlo, že vás ještě jenou vyzkoušim a přidám VA, kterou Erin komentovala jak divá a navíc mi taktně připoměla, že od konce září utekla spousta vody a že by to chtělo další kapitolu... tak je taky, ale už mám v záloze jen jednu, proto to tak dlouho neppřibejvalo a nejspíš ještě asi dlouho ani nepřibude.

Co se Eddieho týče, tak myslim, že už minimálně jednu scénu mám vymyšlenou.

No... jestli budou komentáře k božskému Dimitrijovi, tak možná přidám Dráčkovu vysněnou Meg, když se teda ukázal na ty svátky doma.

Páčko.

P.S.: Seznam k přidávání?

ŠESTNÁCT

28. září 2011 v 14:40 | Šílenej
Plním příkaz a pokoušim se o experiment, takže mě koukejte nezklamat a napsat komentáře, protože jen ty dva, popřípadě tři u Jůliny, úkolu o Terce a Matějovi a hlavně 24 hodinách jsou naprosto nevyhovující!

Jinak mi už zbejvaj jen dvě kapitoly, což je dost zlý a budu se muset zase jednou pustit do psaní a to je úplně nejhorší, protože mám za a blok a za b tak trochu nevim co tam tvořit, no ale držte palce a třeba to vyjde...

PATNÁCT

20. srpna 2011 v 12:10 | Šílenej
Nestačim valit bulvy! Si tady hraju s logama v rozcestníkách a najednou koukám, že Padavka má 6 komentů, hooodně dobře vy!!!

Mimochodem... fakt netušim co se to se mnou děje, ale teď je vážně nějaká bezobrázková sezóna... no to se ale snad brzo změní.

Jo a Bůh Belikov Ben Barnes má dneska třicetiny, to je mladík, což?

ČTRNÁCT

9. srpna 2011 v 12:50 | Šílenej
Bábovky, ani pátej koment nezvládnete a já za to pak trpim, protože do mě Bičik furt hučí.

No neva, jebe mi a překládám titulky k jednomu filmu, takže nebylo moc těžký mě ukecat... ale špt, Bičajs o tom ještě neví, ta bude koukat *13*

Titulim a komentům zdar

Šílenej

TŘINÁCT

4. července 2011 v 9:23 | Šílenej
Dvojčátka chtěli VA a Chloe se k nim přidala, tak je to tady...

Jinak Bičik asi tak na tejden opuchla o internet, takže to budete muset vydržet se mnou, mejma případně kapitolama a hlavně článkama s videama, který mám v plánu shromáždit, některý jsou fakt bomba!!!

No nic, konečně mi na net dali další díl Leverage a proto okamžitě valim koukat.

Mimochodem, pokud nebudou komenty, tak se s váma nebudu bavit a pokud někdo udělá seznam, co přidávat dál, což by nebylo od věci, tak to nepřidám... proto prosím radši komentujte.

Čágo

Šílenej

DVANÁCT

20. června 2011 v 15:51 | Šílenej


To jen tak pro případ, že byste se nudili. Naštěstí to má jen asi dvě a půl stránky, takže to máte za pár minut přečtený.

Jo a mimochodem, to že budu muset přidat nějaký nový povídky mě dost děsí!

Šílenej

JEDENÁCT

7. června 2011 v 10:35 | Šílenej

Vážně se nestačim divit, co všechno nacházim s tím, že je můj výtvor... ale celkem z toho nemužu, tak doufám, že se vám to bude taky alespoň trošku líbit.

Páčko

Šílenej

DEVĚT

15. března 2011 v 14:50 | Šílenej

Damn, s tím přidáváním se asi budu muset polepšit, minulá kapitola boha Belikova se tady objevila naposledy v listopadu, to je špatný!

No nic, Bičik mě donutila přidat "vodní dýmku prvotřídní kvality", takže je tady.

V minulý kapitole se dělo asi tohle: Liss se zhulila s pár dalšíma ve sklepě přímo pod ředitelnou, Dimka si ji našel, udělal menší bububu na Lissinu společnost a taky tam bylo něco o tom, že líbání s ním není nic moc... tak to by bylo asi tak všechno podstatný.

A kromě komentů chci seznam, co byste si tak přáli přidávat příště a podle "hlasů" se to tady bude postupně objevovat.

Bye, bye, bye

Šílenej

OSM

18. listopadu 2010 v 20:44 | Šílenej
Dimitrij

Hrábě, nic novýho pod Sluncem (ani Měsícem).

Jaksi taksi se snažim psát, ale skutek utek, to co tvořim je něco příšernýho, takže vám nezávidim, až to v budoucnu budete číst...

Navíc mám překvápko... borec Bůh Belikov se chystá vyprávět, takže to pak v komentech koukejte pěkně zdrbnout!

Hasla la vista

Šílenej

SEDM

19. října 2010 v 18:03 | Šílenej
Lissa

Šibe mi, Bičik je zmetek a makám na Bloncce, kde už se pomalu ale jistě dopracovávám k jádru pudla a doufám, že už to budu mit brzo hotový aneb prostor pro další povídku, kterejch je k dopsání taky pořádná hromada...

Jinak jak se vám všem vede? Jak jste přežíváte ve škole a tak podobně? U nás to je pořád nuda a naše rodilá mluvčí (Skotka z JAR) si od včerejška pamatuje moje jméno, takže jsem pěkně v háji a pořád mě nutí něco řikat... no nezabili byste jí?

BTW 1. KOMENT VYBÍRÁ!!! Pokud nevybere a někdo inteligentní si toho nevšimne a nenapíše si něco, tak se pak nedivte jaký zvěrstva přibudou...

Radši mažu zase makat... čus Šílenej

P.S.: Faillë, nepošleš mi tu prezentaci o hercích? Se na to klepu jak na smilování...

ŠEST

7. října 2010 v 20:55 | Šílenej
Lissa

The secret side of me,
I'll never let you see.
I keep it caged but i can't control it.
So stay away from me,
The beast is ugly .
I feel the rage and i just can't hold it.

Sorry, to nic.. jen mi šibe, mám psát bloncku, zejtra nejdem do školy a hned po ránu budou nový díly The Vampire Diaries a Nikity, takže si skoro nemužu stěžovat a to je důvod mejch hrabiček... jo a těšte se na 8. kapitolu VA, která bude z Dimitrijova pohledu... snad tohle přežijete...

Takže čest psaní

Šílenej

PĚT

3. října 2010 v 10:47 | Šílenej
Lissa

Nemám já to lehký... chvíli nepřidám a kolegyně nadává, chjo, já malej tejranej chudinka... navíc mě Bičik ukecala ať jí napíšu další Huntery, no je to nějaká pravedlnost? Ale co, to je fuk... u nás je furt jen nuda a úkoly, když opomenu to hnusný počasí... ale i tak mám v hlavě několik dalších novejch povídek a už mě to fakt šte, protože do psani se mi nijak zvlášť nechce...

Jo a minule první koment vybíral, ale nevybral, takže se o to postarala Seryn a donutila mě si přečíst další kus svý vyhasínající spisovatelský kariéry... no neva naštěstí to bylo krátký... na příště chci v komentech i seznam toho, co přidávat, protože jinak by se tady objevovaly ty největší pí*čoviny ze všech možnejch a to vám nepřeju!

Takže koukejte hezky komentovat a napsat co příště, zatimco já jdu trpět při psani Hunterů.

Bye bye

Šílenej

ČTYŘI

20. srpna 2010 v 23:34 | Šílenej
Lissa
Nevim jak vám, ale mně asi tak poslední tři dny hrabe z jednoho špičkovýho wrestlera v těžký váze Johna Ceny jestli vám to jméno něco říká... no neva, stejně už má v jedný povídce místo jistý, ale to je fuk... mi tak hrabe že ani pořádně nevim co melu, takže když vám to nebude dávat smysl, tak se nic moc nestane...

No ale Dráček s Faillë se zase pustili do takovýho malýho překažkovýho komentování a to je o důvod k hrábim víc, takže útrapy Lissy z rodu Dragomirů opět zde...

P.S.: Snažim se Bičika ukecat k přidáni infa a profilů jedný povídky (Second Chance), ale ty profily se jí nechtěj dělat, což se nedivim... zatimco já poctivě vymejšlim snad všechny povídky co mám v plánu sepsat... horší je, že psát to nejde a to mě sere! A jakoby to nestačilo, tak mám rozdělanou úplně novou povídku, která vůbec nebyla plánovaná... aneb buldozézem na mě!

HUSTÝ, TEĎ SE DOVÍDÁM, ŽE BŮH BELIKOV AKA BEN BARNES MÁ DNESKA 29. NAROZENINY, TAKŽE ULTRA HRÁBĚ NA SVĚTĚ... damn. (Neboj Bičik, stydim se.)

KOMENTY JSOU POVINNÝ!!!

Radši končim, The champ is here, teda já odcházim

Čus Šílenej

TŘI

1. srpna 2010 v 14:28 | Šílenej
Lissa
Pro vás teprve měsíc prázek zase v trapu, ale nehorázně to štve i mě, to je v háji!!!

A navíc tady už tejden nic nepřibylo... ale vůbec nevim, proč sem vůbec něco dávám, když stejně nekomentujete, čimž nás kurevsky serete!!!

Vim že jsou prázky a vy věčně někde lítáte, ale když zvládáte (většina z vás) psát kapitoly jak na běžícím páse a ještě k tomu pořád přidávat, tak se snad najde čas i na čteni kolem, ne? Takový skvělý kapitoly Pobertů, co se s nima Bičik mořila a za jedenáct nebo kolik dni pořád jenom čtyři komenty dohromady? Běžte do háje!

Radši se klidim nebo fakt ten blog zrušim ani nemrknu.

Šílenej

DVĚ

25. června 2010 v 21:07 | Šílenej
Lissa
Nevim jak vy, ale já se neskutečně těšim na další přidanou kapitolu, protože to budou Poberti a tahle kapitola bude vážně hustá!!! Z jedný tamnější hlášky nám s Bičikem hoooodně hrabe!!! Takže hezky komentujte a konečně se dočkáme pořádnýho čtení!

P.S. Lissa je a bude úplně jiná než v knížkách, snad mi to projde a neukřižujete mě za to.

Šílenej

JEDNA

21. června 2010 v 19:11 | Šílenej
Lissa
Něco vám na sebe prásknu... sice borce zabíjim, ale pak je vždycky oživuju... sorry, že přidávám VA, ale nepamatuju si, co kdo chtěl přidat, ale slibuju, že to hned najdu a poznamenám si to na papír, protože sem hlava děravá...

Takže pěkně komentujte a nechte se překvapit, co se tada objeví dál... jo ale další seznam k přidávání by taky nebyl od věci...

Šílenej

Prolog

20. června 2010 v 21:38 | Šílenej
Lissa
Limit sice plněnej pořád neni, ale objevil se tady dotaz, kdy se konečně ukáže VA, takže se ukazuje právě teď...

Je to vojeb, ale co byste čekali, když se musim zbavit Strigoje, kterej hraje hlavní roli v celý týhle pošahaný věci?

A CHCI KOMENTY JINAK SE NEZNÁM!!!

VAMPÝRSKÁ AKADEMIE - VYSVĚTLIVKY

25. května 2010 v 11:22 | Šílenej
VA
Jak to tak vypadá, tak jenom Seryn a Shig vědí co je Vampýrská akademie zač, což mě nutí k razantnímu kroku... haha, to chci vidět kolik z vás to podstoupí, no ale to se vsákne... snad...

Everything is about change and second chance - info

23. května 2010 v 13:18 | Šílenej
VA
 
 

Reklama