Nightfall by Bičik

60. kapitola – Je to definitivní konec?

25. března 2013 v 12:28 | Bičik
I DON'T LIKE IT!
Aneb "malinko" odfláklá poslední kapitola Nightfallu. Nějak se mi k tomu dál nechce vyjadřovat, nejspíš jsem něco pila, když jsem to psala. A stejnak jsem takovej "magor", že chystám druhej díl (víc se dovíte na konci kapitoly).

59. kapitola – Zabijte mě prosím! Další ples, co jsem komu udělala?

16. února 2013 v 17:51 | Bičik


No... už se nám to blíží... Předposlední kapitola Nightfallu, tak si ji pokud možno užijte. Smějící se

Bičik

58. kapitola – „Normální život“ ve Forks

28. ledna 2013 v 18:30 | Bičik
No jo, zase Nightfall... Nedá se svítit, nic jinýho krom Nightfallu a Ajty Krajty už nemám. Ale slibuju, že se někdy pokusim podivat aspoň na Eragona...

Bičik

57. kapitola – Co se může stát, když si poctivě kradete…

12. ledna 2013 v 13:21 | Bičik
Nudíííím se, tak místo abych si pořídila mývala, tak přidávám kapitolu....

56. kapitola – ,,Jakeu, mě to nestojí!” ,,Ale bude, když pojedeš.” aneb jak jsem se učila jezdit na motorce

30. prosince 2012 v 17:44 | Bičik
Všechno nejlepší do roku 2013 (sice trochu předčasně, ale pochybuju, že hnedka v úterý budeme přidávat) a snad si tuhle kapitolu aspoň trochu užijete...

Bičik

P.S. Sorry za ten bombarding motorek :D

55. kapitola - Sezení u psychiatra Cullena

15. prosince 2012 v 18:59 | Bičik
Nastal hnusnej den aneb den, kdy mi došly kapitoly a musim se úchylit k zoufalství - přidat Nightfall. Upřímně už nevim, kdy to tady bylo naposled a už vůbec ne, co tam bylo, takže těch pár sebevrahů, co se chystá tuhle kapitolu přečíst, hodně štěstí! Jinak co se psaní týče, nevidim to moc valně, ale dneska mám trochu chuť na povídku Just Like You, tak držte palce, ať vypotim aspoň odstavec.

Zdraví Bičik

54. kapitola – Step Up

22. února 2012 v 16:08 | Bičik
Ehm, ehm.... nejenže tahle kapitola stojí sama o sobě za h*vno, ale navíc mi to nějak vymazalo všechny háčky, takže jsem to musela celý přepisovat a protože mám na pokoji na koleji Šílenýho, která se pravděpodobně ožrala z džusu manga smíchanýho s borůvkama (jí tam asi někdo podstrčil vodku, jinak to nevidim) a vyvádí tady takový věci, že jsem se na to moc nesoustředila... nevylučuju, že tam potkáte slova nebo věty, co nedávaj smysl.


Zatim zdar,

Bičik s lehce veselou kolegyní :D

53. kapitola – Co sakra teď?

15. prosince 2011 v 15:50 | Bičik
Čeká vás utrpení v podobě další kapitoly Nightfallu. Klidně se zdržte komentáře týkající se týhle nudný kapitoly, ale komenty, kde by jste si vypsali, co si přejete příště za povídku, jedině uvítáme.

Zdar,

Bičik, kterej se pokusí jít psát

52. kapitola – Les

20. září 2011 v 13:42 | Bičik
Konám sebevražednou misi a přidávám tuhle naprosto úděsnou kapitolu Nightfallu. Mimochodem nejspíš mám rozdvojenou osobnost a nevim o tom, protože v týhle kapitole je abnormálně moc "poznámek autora", kdy nadávám na to, jak je tahle kapitola debilní.

No nic, jestli chcete, tak si to "dílo" přečtěte a komentujte anebo to v pohodě vynechte

51. kapitola – Slovo průser získává nový rozměr

25. srpna 2011 v 17:16 | Bičik
Mystifikace!!!

Bičik řekla, ať přidám, tak přidávám... její problém a moje vyčůranost, že neřekla coNevinný

Sorry všem zúčastněným stranám, dneska jsem fakt grogy a nic mýho se mi číst nechce a už vůbec přidávat obrázky...

Šílenej

50. kapitola – Cullenovic famílie

12. srpna 2011 v 11:14 | Bičik


Nudím se jak sviň a Šílenej už od včera otravuje, abych přidala, tak tady to utrpení máte...

Bičik

48. kapitola – Mise konečně úspěšně dokončena

27. července 2011 v 18:17 | Bičik
Vzkaz od Bičika: Nesnášim Nightfall!!!

Šílenej: ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ FAKT SORRY VŠEM, JSEM KRETÉN A UŽ ASI FAKT POTŘEBUJU NA OČNÍ, SE MI POVEDLO ZVEŘEJNIT JINOU KAPITOLU. Jdu se zahrabat co nejhlouběji to pude!

49. kapitola – Návštěvy

27. července 2011 v 10:12 | Bičik
To zvíře se tady sice možná ukáže, ale net je prej na vybitý baterky, takže si nemůžu odpustit přidat Nightfall, co mi tak hezky připravila.

Lidi mě jebéééééééééé

Šílenej

47. kapitola – Přiznání

23. června 2011 v 13:17 | Prapodivná existence


Vůbec se mi do toho nechtělo, ale Chloe si Nightfall přála a Šílenej mě do něj taky nutí. A z týhle kapitoly je mi obzvlášť na blití. Jsem Twilight četla ještě v době, kdy jsem byla stejně stará jako Bella a nejspíš i stejně blbá, když se mi Twilight líbil. Tuhle povídku jsem zprasila během snad měsíce po dočtení Twilightu a teď když si to zpětně čtu, tak si chci pořídit stroj času a pořádně svý minulý já proplesknout!!!

Ten, jehož jméno pro dnešek vynechme!

46. kapitola – Atentát na Tylera!

23. května 2011 v 19:36 | Bičik


LIDI, MĚ NEHORÁZNĚ JEBE!!! Mám konečně noťase připojenýho k internetu. Tenhle den by se měl zapsat do dějin, protože táta mi tvrdil, že k narozkám si o netu můžu nechat ledatak zdát a to mi rovnou řek půl roku předem a ještě několikrát potom and HERE WE GO... nakonec si to rozmyslel, mě málem trefil šlak, když mi jen tak mimochodem řek, že mám noťase připojenýho. Damn, mi hrabe z toho tak, že si dokola zpívám Wake Me Up Before You GO GO od The Wham, nebo jakkoli se ta skupina George Michaela jmenovala a to je špatný, já na takový vykopávky fakt nejsem!

A abych taky mluvila k věci, Seryn si přála nějakej ten tejden zpátky Nightfall a Šílenej mě donutil ho přidat, tak doufám, že to nějak překousnete. A že mi jebe furt a nejsem schopná souvislý věty je vám snad jasný!

MRS. HRÁBĚ!!!

45. kapitola – Zabít ho je málo

26. února 2011 v 13:10 | Bičik
No tenhle novej blog je taky operace, že by se z toho jeden po... Sice se mi nechtělo, ale přidávám Nightfall, i když je to děsná kravina... A jinak dneska trpim celkem nudou, takže ze mě nic kloudnýho nedostanete, ale za každej koment budu vděčná a skoro jako vždycky první koment vybírá další kapitolu.

Bičik


44. kapitola – Průser a pořádnej!

5. října 2010 v 20:46 | Bičik
Nightfall
Zabít tvůrce Gossip Girl do hlavy! Ty zmetci tyranizujou Chuckieho!!! Teď radši k věci, protože pochybuju, že všichni čučíte na GG (stojí to taky za pendrek, se Šílenym čučíme už jen kvůli Chuckovi a možná i kvůli očumování svalů jistého Archibalda), éééhm, na přání Moiry přidávám Nightfall, i když se mi do toho moc nechtělo, ale ten zmetek Šílenej mě nutí. Jo, jsem malej tyranizovanej Bičík, nechcete jí třeba donutit, aby přidala věci jako Dohazovači na druhou a Hollywood star? To už tady taky nebylo půl roku a ona se k tomu sama nedonutí. (nj, obarvená blondýna)

                               Bičik

43. kapitola – Kujme pikle, volume 2

24. září 2010 v 19:36 | Bičik
Nightfall
OMG, zas tahle kravina vrací úder, to jsem zvědavá, jak to překousnete. Já tady mezitim rostu, fotřík má zejtra oslavu 40tin a vymyslel si, že uděláme bramborovej salát, můžete hádat, kdo megahromadu bramborů loupala aneb UŽ NIKDY NECHCI VIDĚT BRAMBORY! Ke všemu je dneska máti pěkně načlá už z práce, takže na všechno, co projde, štěká, takže vlastně svou přítomností na počítači riskuju svůj vlastní "život", ale co bych pro vás neudělala. A pokud jde o další ,,zprávy z domova", Šílenýmu naprosto ŠÍLENĚ JEBE z Jasona Momoy, takže čekejte nejedno pění na jeho osobu plus jednu novou povídku, která se bude zabývat převážně tím.

Bičik, co spáchá matkovraždu, nebo jakkoli se to nadává!

42. kapitola – Upíří ,,zdroje”

7. září 2010 v 18:25 | Bičik
Nightfall
Pěkný, asi přes měsíc jsem nic nepřidala, sice Šílenej za mě přidával, ale stejnak je to divný tady zas něco mektat po těch x letech... Každopádně mě musíte donutit tenhle blbej Nightfall přidávat častějc, mám takový podezření, že některý kapitoly, který jsem ještě ani nepřidala, jsou starý už dobrý dva roky a to jsem s tim začala kdysi dávno o Vánocích roku 2008 a dopsala to ... kdy? Sakra, už nevim, zeptejte se Šílenýho, ale nejmíň v květnu 2009 to bylo hotový a kolikátýho to dneska je? 7. září 2010... já jsem fakt tragééééd.

                              Bičik, který opravdu neručí za to, co to kdysi psal...

P.S. První koment si vybírá.

P.S.S. Tahle kapitola je těžce trapná!

41. kapitola – Tetování

22. června 2010 v 20:39 | Bičik
Nightfall
Tss, se taky jednou za 100 let dostanu na comp a Šílenej mě hned nutí do přidávání, údajně jste si prej Nightfall přáli, tak doufám, že mi Šílenej nekecal... kdyžtak si to vyřiďtě s ní. Každopádně v týhle kapitole si Tyler trošku potrpí, tak se těšte...  btw teď se pokoušim číst Školu noci, zatim je to docela dobrý, ale je tam víc blondýn, než je zdrávo a ten jedinej kluk, co se tam zatim zjevil - Erik, tam byl jen dvakrát, asi budu brečééét. Nevíte, kdy se konečně projeví?

Tě péro

Bičik

40. kapitola – A bij a bij Tylera do hlavy, aby se zjistilo, jestli tam má vůbec mozek….

15. června 2010 v 21:27 | Bičik
Nightfall
Sice jste nesplnili limit u Saving, ale to je hovadina, tak se to vsákne. Navíc mám nesnesitelnou chuť se zbavit Nightfallu, co nejdřív to pujde, takže by nebylo od věci častějc přidávat, když je Nightfallu mraky. Tahle kapitola je překvapivě zase hovadina, ale Tyler tam hysterčí, tak to může bejt jedno malý lákadlo si jí přečíst.

Loučí se lord Voldemort, který si musí odskočit zabít Harryho Pottera

39. kapitola – Žárlivost je mrcha

9. června 2010 v 16:07 | Bičik
Nightfall
Asi vás zklamu, ale upíři šňupající cukr si nedaj pokoj aneb Nightfallu mám na skladu víc než je zdrávo, jen doufám, že to ve zdraví přežijete. Kdyžtak se pokuste zanechat nějak ten koment, protože Šílenej slíbil, že po splnění limitu přidá zase Bradavice aneb OLIVERE WOODE, MÁŠ SE NA CO TĚŠIT!!!

Bičik

38. kapitola – To slovo na l je všude…

30. května 2010 v 16:00 | Bičik
Nightfall
Dejte se do hnutí PŘIDEJ NĚCO, ŠÍLENEJ, nebo z ní vyrostu a to by mi pár cenťáků prospělo. Jináč tady je krátká kapitola Nightfallu, protože seryn mi taktně připomněla, že tady byl asi tak před měsícem, tak se pokusim tentokrát pokusim další kapitolu přidat dřív, když nezapomenu...

Mír, bratři

                          Bičik

37. kapitola – Trochu moc akce na jeden den

23. dubna 2010 v 20:15 | Bičik
Nightfall

To valíte bulvy, co? Jsem holt akční a hrabe mi z jednoho seriálu, z kterýho asi zanedlouho na stránku nacpu nějaký videa, tak se kdyžtak nedivte a   Chris si minule Nightfall přála, tak here it is!

Magor Bičik, kterej naštěstí ani neví, co kdy do Nightfallu psal


36. kapitola – Zdálo se mi to nebo ne?

5. března 2010 v 8:00 | Bičik
Zato vy se mi snad zdáte, člověk neřekne nic o komentech a zas na ten limit 5 komentů kašlete, jinak než vyhrožováním to s váma fakt nejde! A já ani nemám na vyhrožování ani náladu, tak máte štígro, mi totiž děsně hrabe z jedný věci, co jsem vymyslela do týhle ptákoviny a asi mě to jen tak nepřejde, ale stejnak mě moc neprovokujte, jestli bude komentů zas míň než 5, tak vyhlásíme se Šílenym stávku.

Bičik, který má s Mettem ďábelské plány

P.S. První koment si vybírá další kapitolu.

35. kapitola – Osmnáctiny

20. února 2010 v 15:27 | Bičik

Limit jste splnili (teda aspoň myslim, jsem to počítala jen zběžně) a nebylo by od věci se v týhle povídce trochu hnout, tak tady máte trochu delší kapitolu, která je místama (nebo spíš celá) hodně trapná, tak doufám, že mě za to neukamunejete.

Bičik

34. kapitola – Odhalení

16. února 2010 v 10:58 | Bičik
To čučíte, co? Tahle ptákovina ještě žije, ale u ní zvyšuju limit komentů na 7, sice se toho asi nedožiju, ale žádná škoda, aspoň nebudu muset Nightfall zas přidávat hooodně dlouho.

"Lehce" otrávenej Bičik

P.S. Aspoň jedno slovo jako koment byste mohli zanechat, když už nic.

33. kapitola – Kujme pikle

16. ledna 2010 v 11:20 | Bičik
Věřte nebo ne, ale Nightfall ještě žije. Ale tentokrát vás čeká vydírání, dávám limit aspoň 10 komentů nebo nic nebude, protože se Šílenym už nás to nekomentování už docela sere a jinej způsob, jak vás k tomu donutit neni...

Tak čtěte a komentujte!

32. kapitola – Plán A, bod B

9. prosince 2009 v 20:19 | Bičik
Tentokrát bez komentáře, protože nevim, co bych zas kecala... teda vlastně něco jo, docela se stydim za ty pindy, protože horečka Twilight u mě už neni tak enormní jako v době, co jsem to psala, tak se nestačim divit...

31. kapitola – A jééé, další zabouchlý štěně na světě

28. listopadu 2009 v 19:54 | Bičik
Tak aby se neřeklo, že jen vymejšlíme samý nový bejkárničky, tak tady máte starej dobrej Nightfall, sice tahle kapitola stojí za pendrek, kde má navíc Tyler trauma, ale lepší než exkrement ne?

Bičik
 
 

Reklama